Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Obr±czki - Tytan i bia³e z³oto???????

mmichalina - Sob Kwi 24, 2004 5:34 pm
Temat postu: Tytan i bia³e z³oto???????
A co powiecie na tytan z bia³ym z³otem ....? Jeszcze bym chcia³a inna dla mnie i inna dla £. ...oczywi¶cie w tej samej tonacji tylko troche inny wzór.
Edyta - Sob Kwi 24, 2004 9:08 pm

Jeszcze nie widzia³am takiego po³±czenia

Napewno bêdzie to oryginalne :D

josephine - Nie Kwi 25, 2004 9:15 pm

Ooooooooo
tytan z bia³ym z³otem...? hmmm
A widzia³a¶ gdzies takie, czy to pomys³ autorski?

Kati - Nie Kwi 25, 2004 9:25 pm

Ja jestem tradycjonalistk±. Nie dla mnie takie nowo¶ci. Ale jak kto¶ lubi awangardê, to czemu nie. Tylko czy takie po³±czenie jest mo¿liwe :?:
mmichalina - Nie Kwi 25, 2004 9:28 pm

Na pewno lubiê oryginalno¶c. Takiego po³±czenia jeszcze nie widzia³am. Tylko tytan z zó³tym z³otem ale ja raczej za ¿ó³tym z³otem nie przepadam i dlatego bia³e biorê pod uwagê. Ciekawa jestem jak to wygl±da....... mogê tylko sobie wyobraziæ chyba ¿e gdzie¶ wy³apiê....
Kati - Nie Kwi 25, 2004 9:32 pm

Obr±czki z tytanu z ¿ó³tym z³otem te¿ widzia³am gdzie¶ w necie. Nie pamiêtam jaka strona... :roll: Ale z bia³ym nie. Mo¿e bêdziesz pierwsza........... To dopiero by³aby oryginalno¶æ
tweety - Pon Kwi 26, 2004 10:18 pm

Tytan z bialym z³otem... takie obraczki robi ten, no jak mu.. adam hadra¶ hardys, no cos takiego. Ktoras z naszych forumek kupowala u niego obraczki. Z tego co pamietam. Ma on stronke tylko problem w tym ze nie pamietam jak ona szla. :roll:
mmichalina - Pon Kwi 26, 2004 10:31 pm

szkoda Tweety bo jestem ciekawa ile takie cu¶ kosztuje..... ja mam jeszcze sporo czasu wiec tylko siedzê i wymy¶lam.... :D pozdrowionka
kryszka - Pon Kwi 26, 2004 10:33 pm

Strona Adama Hadrysa: http://www.adamh.com.pl/


Kilka przyk³adów:






mmichalina - Pon Kwi 26, 2004 10:46 pm

dzieki Kryszka. Ju¿ sprawdzi³a. Jest tam taka jedna z bia³ym z³otem ale straaaasznie szeroka! Ja bym wola³a w±sk±.....

Jak chcecie to popatrzcie na nia. Nazwa ZEBRA na stronie Podanej przez Kryszke.

kryszka - Pon Kwi 26, 2004 10:59 pm

Bardzo mi siê podoba. :)



kryszka - Pon Kwi 26, 2004 11:03 pm

A, i widzia³am tytanowe obr±czki w salonie "A & A" na Piotrkowskiej przy Zielonej (w stronê Centralu to po lewej). Ale nie pamiêtam czy by³y z bia³ym z³otem.
mmichalina - Pon Kwi 26, 2004 11:10 pm

no ³adna, ³adna .... tyle ¿e strasznie szeroka... no chyba ze tak na zdjeciu wygl±da!
kryszka - Pon Kwi 26, 2004 11:13 pm

Jak nic wygl±da na 5 mm albo szersz±. :roll:
tweety - Wto Kwi 27, 2004 6:49 pm

Dzieki Kryszka. Na moja skleroze juz sie chyba nic nie poradzi :glupek:

Mmichalino, z tego co wiem, to ten pan Adam, jest dosyc otwarty na propozycje. Swego czasu korespondowa³am z nim. Wydaje mi sie ze gdybys sie z nim skontaktowa³a to napewno byscie sie dogadali. Obr±czki nie sa bardzo drogie. Radzê ci sie z nim skontaktowac. Napewno cos poradzi.

mmichalina - Nie Maj 16, 2004 9:59 pm

a to s± tzw "kosmiczne" obr±czki .... ta z tym wciêciem fajna by by³a gdyby nie szeroko¶c!
gosia - Wto Maj 18, 2004 7:51 am

S± strasznie szerokie i bêd± sie robi³y odciski :smut:
Kati - Wto Maj 18, 2004 8:31 pm

Mam pier¶cionek srebrny szeroko¶ci 7 mm :roll: i nosi³am go praktycznie bez przerwy, teraz noszê z³oto. Ale musze powiedzieæ, ¿e jego szeroko¶æ by³a najwiêkszym atutem i ozdob±, a ju¿ na pewno nie powodowa³ ani odcisków ani odparzeñ :)
gosia - Wto Maj 18, 2004 10:04 pm

Widocznie odciski pojawiaja siê nie u wszystkich
pallas - Sro Pa¼ 12, 2005 10:04 pm

Piekne sa te tyntanowe i baaaaardzo trwa³e Jesli ktos uprawia jakies sporty extremalne albo ma pracê w której obraczka bedzie nara¿ona na ocieranie to polecam
A co do odcisków to powiêkszam grupe tych forumek, krorym sê od szerokich pier¶cionków i obraczek nic a nic nie robi

nula22 - Wto Mar 14, 2006 12:17 pm

jedyny minus to brak mo¿liwo¶ci zmniejszania i powiêkszania, a nigdy nic nie wiadomo :lol:
w USA bardzo popularne :lol: :lol: :lol:

katarzynka1 - Czw Kwi 27, 2006 8:30 pm

My te¿ planujemy tytanowe obr±czki, najpierw my¶leli¶my o bia³ym z³ocie ale jest do¶æ nietrwa³e i szybko siê rysuje, ¿ó³tego z³ota nie lubiê a tytan wygl±da ca³kiem ca³kiem. :P
suzanka - Pon Maj 08, 2006 9:35 pm

Te¿ jestem za tytanem + bia³e z³oto.
Taka obr±czka wg mnie wygl±da bardzo elegancko i skromnie.
Ehh bêdê musia³a pochodziæ po £odzi w poszukiwaniu tej odpowiedniej, a to nie bêdzie ³atwe :|

Jak wspomnia³am kole¿ance o "szarej" obr±czce, to stwierdzi³a co¶ w stylu /uwaga zakrêcone/: "...albo panny bêd± lecieæ na twojego faceta, bo nie zauwa¿± przez tak± obr±czkê, ¿e jest ¿onaty - albo odwrotnie nie domysl± siê, ¿e to obr±czka i omin± go ³ukiem, bo wiadomo, ¿e zakazany owoc lepiej smakuje..." /i tu ja siê przerazi³am/.


I tak ¼le i tak nie dobrze :rotfl:

sierotka - Pon Cze 05, 2006 11:22 pm

ja zdecydowa³am siê na tytan, namówi³ mnie narzeczony. Po pierwsze niezniszczalne, po drugie naprawdê ³adne. Polecam kolekcjê Hadrysia- mozna tam ¿ó³te z³oto zamieniæ na bia³e i wygl±da to fajowo. ja chyba zdecydujê siê na model zebra, bo mój facet, lubi takie ciemne. Nie przejmuje siê tym, ¿e niektórzy mówi±, ¿e wygl±daj± jak nakrêtki :zly: wa¿ne ¿e nam siê spodoba³y :D jak chcesz zobaczyæ je na ¿ywo to id¼ na Piotrkowsk± do A&A - s± tam, ale znacznie dro¿sze ni¿ od producenta, ale mo¿na przynajmniej poprzymierzaæ 8)
wilka - Wto Sty 09, 2007 9:54 pm

My tez odwiedzili¶my kilka salonów i musze przyznac, ¿e najbardziej chwyci³y mnie za serduszko w³asnie obr±czki z bia³ego matowanego z³ota oraz z tytanu! Ogromnie zaskoczyla nas niska cena obraczek z tytanu, chocia¿ jedyne jakie widzialam byly w YES ale mam nadziejê, ¿e u polecej przez Was osoby odnajdziemy to co nas najbardziej poruszy (najchêtniej po³±czenie bia³ego z³ota z tytanem)-o ile jeszcze ten adres jest aktualny..a bardzo na to liczê!
xet - Sob Pa¼ 18, 2008 8:16 pm

Te¿ polecam obr±czki tytanowe, s± bardzo ³adne i napewno nietuzinkowe - szczególnie w po³±czeniu ze z³otem i np. brylantem (te, ju¿ nie s± tak tanie). Zdjêcia czêsto nie odzwierciedlaj± rzeczywistych kolorów bi¿uterii - najlepiej zobaczyæ je "na ¿ywo". Obr±czki od Adama Hadrysia maj± swój pewien kontrowersyjny "samczy charakter" (wystarczy spojrzeæ na nazwy niektórych kolekcji). Dostêpne s± te¿ w Polsce obr±czki tytanowe z Intense Titanium z np. czarnego tytanu.. Tytan - faktycznie jest materia³em bardzo trwa³ym, nie ciemnieje, jednak rysuje siê podobnie jak z³oto, jest bardzo lekki (ok. 25% ciê¿aru z³ota) i hipoalergiczny. Du¿y wybór i z ró¿nych firm jest dostêpny na stronie [xxx].


edit: usunê³am reklamê z podpisu i czê¶æ posta z autoreklam±
kryszka

lmyszka - Sob Pa¼ 18, 2008 8:18 pm

kurde mo¿e i tytan jest trwa³y ale mnie to nie do koñca przypomina obr±czke, zw³aszcza ta pierwsza fotka,
xet - Sob Pa¼ 18, 2008 8:30 pm

Typowo mêska : ) Faktycznie chodzi³o mi o przedstawienie przyk³adu modelu z czarnego tytanu, ale faktycznie mo¿e lepszy bêdzie ten.


edit: usunê³am reklamê z podpisu
kryszka

Agnieszka19 - Sob Pa¼ 18, 2008 10:53 pm

Nie no jak dla mnie maskara. To mi siê raczej ze ¶mierci± kojarzy, albo z jak±¶ obejmk± hydrauliczn± czy co¶ takiego :?
kamilling - Pi± Lis 12, 2010 5:26 pm

Nie chcê zak³adaæ nowego tematu... Tytanowe obr±czki nam sie podobaj±. Na stroniê Wêc s± bardzo ³adne i jest spory wybór, ale mo¿e kto¶ napisze jak siê je nosi? Podobno s± trwa³e. Tanie s± napewno, to ju¿ wiem i wygl±daj± ciekawie z bia³ym z³otem. Macie ju¿ takie?:)
Magdzik - Pi± Lis 12, 2010 6:28 pm

Jak kto¶ lubi :roll: ja bym siê raczej nie zdecydowa³a na tytanowe obr±czki.Mi siê podobaj± obr±czki z normalnego z³ota,tzn z ¿ó³tego,bo bia³e kojarzy mi siê ze srebrem.Ale jak bym mia³a wybieraæ miêdzy tytanem,a bia³ym z³otem to ju¿ bym wola³a bia³e z³oto :roll:
Karola5 - Pi± Lis 12, 2010 10:46 pm

A mnie siê podoba³y tytanowe, ale wybrali¶my takie którym mo¿na zmieniæ rozmiar - bia³e z³oto. A ta czarna jak dla mnie bomba :)
ppola - Sob Lis 13, 2010 12:11 am

Baaardzo nam siê podoba³y tytanowe obr±czki, praktycznie byli¶my na nie zdecydowani ale jak zobaczylismy u kumpla na ¿ywo to niestety zmienilismy zdanie. Wygl±da³y - tak nijako, bez sza³u.
ART DECO JUBILER - Pon Lis 29, 2010 12:06 pm

Je¿eli chodzi o mnie,to zdecydowanie bardziej podobaj± mi siê obr±czki z platyny lub zó³tego z³ota. Tytanowe sa bardzo wytrzyma³e,ale wg mnie to nie ten sam urok,co przy tradycyjnych z ¿ó³tego z³ota.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group