Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Lincoln Excalibur

Greginia - Sro Lip 06, 2011 5:09 pm
Temat postu: Lincoln Excalibur
Jest to połączenie samochodu w stylu retro z limuzyną.

Jednym z właścicieli dwóch replik jest Pan z Łęczycy (http://www.limoluck.republika.pl/), z którym podpisaliśmy umowę. Oba samochody są 6-cio osobowe i różnią się od siebie kilkoma detalami (np. kolorem tapicerki - czarna i kremowa), na których nam zależało dlatego w umowie wyraźnie zapisaliśmy o który egzemplarz nam chodzi. Pomimo tego pod blok przyjechał nie ten, o którym była mowa (z czarną tapicerką). Trochę nas to zdenerwowało, ale nawet nie był z kim o tym porozmawiać, gdyż kierowcą był jedynie pracownik właściciela samochodu. Poza tym prosiliśmy też o parasolkę, której zabrakło, a pogoda tego dnia była różna. Podczas podpisywania umowy właściciel wspominał o czerwonym dywanie, który rzekomo miał być rozłożony przed naszym wejściem np. na salę - tego również zabrakło. Dodatkowo miałam problem, aby kilka dni przed ślubem sprawnie ustalić dekorację auta. Męczyło mnie kilkudniowe telefonowanie z Panem, aby w końcu ustalić konkret. Cieszymy się jednak, że w rezultacie dekoracja samochodu była zgodna z naszymi ustaleniami, że w kabinie czekał na nas szampan, a kierowca okazał się miłym szoferem :)

Reasumując: samochód jest ciekawym pojazdem i rozwiązuje problem transportu Młodych i ich świadków wraz z osobami towarzyszącymi. Jednak biorąc pod uwagę koszt oferowanych usług (ponad 1000 zł) jesteśmy nieco zdegustowani zastanym stanem rzeczy. Samochód - polecam, właściciela mniej, chyba że ktoś ma czas i energię, by dopilnować osobiście tych wszystkich szczegółów.

Happy Mummy - Czw Wrz 15, 2011 2:24 pm

Toś mnie trochę zmartwiła tym postem, bo my również limuzynę z tej firmy wzieliśmy.
Samochód tak jak mówisz spoko, wygląda elegancko i mieści wiele osób, na czym nam najbardziej zależało bo do ślubu chcemy jechać z naszymi pociechami:)))
Trzeba będzie dopilnować szczegółów, dzięki :wink:

myszeczka2009 - Sro Wrz 12, 2012 1:45 pm
Temat postu: Lincoln Excalibur
Cześć :)
Poszukuję linkolna excalibur'a najlepiej 12 metrowego tylko chciałabym, żeby był w czarnym kolorze!! Może wiecie gdzie znajdę takie cudo??

tygrysek7773 - Nie Kwi 14, 2013 8:28 pm

Dziewczyny ja też biorę limuzynę z tej firmy. Wyszło was ponad 1000 zł? nam przez tel powiedział, że 1000...Teraz nie wiem czy do niego jechać żeby się okazało, że jednak więcej...Aha i jak z dekoracją? Przyjeżdżają pod kwiaciarnię czy robią...sami? Wolałabym nad tym czuwać z moją znajomą kwiaciarką...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group