Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - arte di roma

tusia_queen - Pon Maj 09, 2005 11:03 pm
Temat postu: arte di roma
czy słyszałyście o butach tej firmy??

bo ja zastanawiam się czy nie kupić ich butów??

Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 8:05 am

Nie słyszałam, a gdzie można je dostać?
tusia_queen - Wto Maj 10, 2005 11:49 am

są w różnych sklepach z sukniami ślubnymi
Cymbeline, Najna ostatnio je dołączyła do swojej kolekcji
a na Gdańskiej w fabryce jest siedziba ich firmy.

Kati - Sob Maj 14, 2005 4:47 pm

Są na pewno w Pronuptii 8)
agnieszka - Sob Maj 14, 2005 7:33 pm

dziewczyny znalazłam ich stronę tu dowiecie się więcej:
http://www.artediroma.com/index.html

megi - Nie Maj 15, 2005 7:26 pm

ja mam taki kozak, tylko z innej tkaniny tej co sukienka. całe z koronki!!!
tusia_queen - Pon Maj 16, 2005 8:32 am

Megi, zadowolona jesteś z nich??

z jakości, wytrzymałości, estetyki wykonania, wygody??

megi - Pon Maj 16, 2005 10:05 am

ja mam robione na indywidualne zlecenie, obcas 7,5 a w niektórych jest 10 kozaczki narazie stoja tam gdzie suknia, mam nadzieje ze oki bedzie kupuje jeszcze zelowe podkładki scholl! estetycznie napewno super!! :lol:
Kot - Pon Maj 16, 2005 3:49 pm

ja pewnie też się zdecyduję na tej frimy :D do sukni która jak dotąd jest moją faworytką są idealnie dopasowane kolorystycznie, co prawda podobały mi się But-Sa takie fajne z okrągłymi czubkami ale chyba są zbyt śnieżnobiałe...
tusia_queen - Pon Maj 16, 2005 5:08 pm

ja w środę ide zamawiać, zobaczymy co z tego wyjdzie i za ile??

[ Dodano: 10-06-2005, 13:02 ]
miałam juz dawno zamówić, ale jakoś nie było kiedy..

no i zamówiłam butki wczoraj
ale bardzo długo musze na nie czekać
mają być dopiero pod koniec czerwca,
jak będę je miała, to wkleję zdjęcia.

Lena - Sro Lip 13, 2005 9:50 pm

Czy któraś z was orientuje się w cenach tych bucików? Moja przyjaciółka szuka usilnie skórzanych butów do ślubu i ma z tym kłopoty, a te co są wklejone w wątku "ale buty" są naprawdę śliczne.
Kot - Czw Lip 14, 2005 9:08 am

Lena buty Arte di Roma można dostać w Łodzi w salonach Pronuptii, Sławy i Cymbeline. Ja byłam sobie wczoraj przyjżeć się im z bliska właśnie w Pronuptii, ceny salonowe w zależności od wybranego modelu zaczynają się od 330złotych :)

Istnieje też możliwość zakupu butów bezpośrednio od producenta, w Łodzi na Gdańskiej, przy czym tak jak pisała Tusia, długo si.ę czeka. Cena u producenta, który z założenia nie sprzedaje detalicznie są jednak ciut niższe niż w salonie - ok 250złotych.

Lena - Czw Lip 14, 2005 9:31 pm

Dzięki piękne :)
tusia_queen - Nie Lip 17, 2005 8:20 pm

jak już pisałam zamówiłam buty ADR, ale nie odebrałam ich
i kupiłam w to miejsce inne, prościutkie, skromniutkie
i tańsze.

rorrim - Sro Paź 19, 2005 10:45 am

Czy któraś z forumowiczek szła do ślubu, no i tańczyła na weselu, w pantofelkach firmy Arte di Roma i mogłaby mi napisać jak było???? Bo ktoś pisał, że nie są zbyt wygodne... Przejrzałam cały wątek o nich, ale nic nie znalazłam.
Planuję zakup takowych w kolorze ciemnym ecru, bo idealnie pasują mi do sukni i mają zaokrąglony czubek, tylko cena troszku niebotyczna jak dla mnie... :oops: Choć mogłabym je później spokojnie nosić na różne okazje.

elikg - Czw Mar 02, 2006 9:38 pm

Wyciągam do góry :wink:

Czy na Gdańskiej można zamówić obecnie buty i jak mają się ceny w tym roku?
Nie jestem na codzień w Łodzi ,więc nie chciałabym jechać na darmo...

rorrim - Pią Mar 03, 2006 7:44 am

Elikg - co do ul.Gdańskiej to chyba tam nie można. Na stronie firmy jest informacja, że zamówień dla klientów indywidualnych nie realizują. A zamówienie pojedyńczej pary podnosi koszt o 15 zł.
Ja w końcu zamówiłam te buty, które pokazywałam na zdjęciu.
Zamówiałm w butiku ślubnym Sławy.

szczako - Pią Mar 03, 2006 10:06 am

jezeli chodzi o butki arte do roma, to mam 'z nimi' dobry kontakt, bo to firma mojej kolezanki. nie bede robic zadnej reklamy, obiecuje :)

ale jezeli chodzi o zamowienia na Gdanskiej, to rorrim ma racje, nie wykonuja tam zamowien indywidualnych. tam miesci sie siedziba i fabryka, a sprzedaja swoje butki w roznych salonach w Lodzi.

elikg - Pią Mar 03, 2006 10:52 am

rorrim napisał/a:
Elikg - co do ul.Gdańskiej to chyba tam nie można. Na stronie firmy jest informacja, że zamówień dla klientów indywidualnych nie realizują. A zamówienie pojedyńczej pary podnosi koszt o 15 zł.
Ja w końcu zamówiłam te buty, które pokazywałam na zdjęciu.
Zamówiałm w butiku ślubnym Sławy.


A jaki jest koszt tych bucików w Łodzi- bo w Krakowie ceny oscylują w granicach 330- 360 zł... ?Ile Ciebie kosztowały Twoje cudeńka i czy warte są tej ceny?

katia - Sob Mar 18, 2006 9:29 pm

ja też jednak chyba kupię ART, bo są ze skórki, a to istotne w moim przypadku, bo 2 przyjęcia
Moje kosztują ok.240, jeszcze się zastanawiam

elikg - Czw Kwi 06, 2006 7:38 pm

Włąśnie odebrałam moję buciki Arte di Roma- są fantastyczne :lol:
FLOSSY - Wto Maj 09, 2006 7:40 pm
Temat postu: buciki ArteDiRoma
Ja dzis juz przynioslam swoje buciki ArteDiRoma do domku :) ..mam nadzieje ze beda wygodne..Nie wiem czy beda na stronie www.artediroma.com bo na razie str jest dopracowywana mozna tam bedzie zajrzec dopiero 15.05..Butki kosztowaly 300zl i kupilam je w salonie Isabell na Inflanckiej..
Jesli ktos bawil sie juz w pantofelkach z tej firmy to poprosze o napisanie jak sie sprawdzily..

rorrim - Pią Maj 12, 2006 7:15 pm

Ja przetańczyłam całe wesele i poprawiny w Arte di Roma na 5,5 cm obcasie - i było ok :D
Poza tym nie oszczędzałam ich a wyglądają na mało zużyte.
Generalnie były wygodne choć i tak spuchły mi stopy od nadmaru tańców :wink:

szczako - Sro Maj 17, 2006 10:09 am

na stronce sa juz zdjecia butkow slubnych. ale to chyba nie wszystkie modele, bo moja kolezanka miala jakis inny ...
FLOSSY - Sro Maj 17, 2006 11:56 pm

dzieki szczako :) moje to 418 :) ps jak wejdziesz w kolekcje wizytowa i klikniesz na link "tutaj" to sie ich wiecej pojawi :)
szczako - Czw Lip 20, 2006 4:04 pm

dołączyłam dziś do właścicielek butków AdR. powtórzę się - są śliczne ;)

mam nadzieję przetańczyć w nich całą noc, jak rorrim i nie narzekać na poobcierane stopy.

mają lekko zaniżoną numerację, bo jako nosicielka 38 zakupiłam butki w rozmiarze 37,5.

Agalo - Sro Sie 02, 2006 6:18 pm

Ja także przetańczyłam w swoich Arte di Roma całą noc, oczywiście bez szwanku dla stóp, są bardzo, bardzo wygodne i w dodatku przepiękne. Kupiłam rozmiar 39 choć noszę 40. Zapłaciłam 240 zł kupowałam u producenta i nic nie zamawiałam. Zmierzyłam chyba wszystkie w moim rozmiarze i wybór padł na model 218 z kolekcjii 2006. Nie wiem może mam po prostu szczęście że na nie trafiłam. :)

oto link do tej kolekcji:

http://www.artediroma.com/img/katalog2006.jpg

Alma_ - Wto Sie 29, 2006 6:31 pm

Orientujecie się może czy AdR robi również buty na innej wysokości obcasa niż ta podana w katalogu? Np. te, które są w ofercie z obcasem 5,5 - 6 cm na obcasie wysokości 3-4 cm?
szczako - Pią Wrz 01, 2006 7:43 am

mogę się dowiedzieć, ale odpowiedź za jakiś czas, bo koleżanka w tą sobotę ślubuje.
Alma_ - Sob Wrz 02, 2006 2:35 pm

Przekaż najlepsze życzenia ;)
szczako - Czw Paź 05, 2006 9:08 am

dowiedziałam się, że na 3,5 cm obcasie są tylko dwa modele. i to nie jest taka szpileczka, tylko słupek.
niestety nie da się z innych modeli zrobić niższych. te moje (5,5 cm) nie są wcale takie wysokie zobaczysz sama i zadecydujesz :)

[ Dodano: Czw Paź 05, 2006 9:07 am ]
butki super się sprawdziły. nic mnie nie uwierało, nie bolało, nie obtarło. zdjęłam je dopiero nad ranem (ok. 5) kiedy siedzieliśmy przy stołach.
po imprezie nie widać po nich znaków używania (tylko od spodu :) ).

polecam z czystym sumieniem.

katarzynka1 - Wto Paź 31, 2006 9:06 pm

Dziewczynki czy te butki można kupić tylko w salonach z sukniami czy także u producenta ??
Kot - Sro Lis 01, 2006 10:25 pm

Można też bezpośrednio od producenta.
katarzynka1 - Czw Lis 02, 2006 3:14 pm

Dziękuję za info, będę się musiała wybrać :D
Kot - Czw Lis 02, 2006 3:24 pm

Do firmy to najlepiej najpierw wysłać maila. Z tego co pamiętam to Tusia w zeszłym roku właśnie bezpośrednio u nich zamawiała i odbierała.
katarzynka1 - Czw Lis 02, 2006 3:28 pm

Na pewno sie do nich zgłoszę. Podobaja mi sie trzy modele bucików, które idealnie pasowały by do sukienki. Dziewczyny zachwalają że wygodne - no i przede wszystkim obsasy nie są za wysoki a to dla mnie ważne bo ja raczej w płaski butkach biegam i mogłabym nie wytrzymać zbyt długo.
szczako - Czw Lis 02, 2006 3:46 pm

to ja tylko dodam, że firma zmieniła siedzibę. nie mieszczą się już na Gdańskiej, tylko na Duńskiej (można chyba powiedzieć, że to Teofilów).

wszystko jest zresztą na stronie :)

mmeeggyy - Wto Sie 21, 2007 11:18 pm

Właśnie niedawno stałam się posiadaczką bucików Arte di Roma. Wczesniej wyczytałam o tej firmie na tym forum, później byłam w dwóch salonach aby je zobaczyć z bliska i przymierzyć (Pronuptia i Najna). Ceny w obydwu salonach wahały się między 300-350zł, z czego czas oczekiwania po złożeniu zamówienia wynosił 2-3 tygodnie.
Zachęcona wypowiedziami z forum, postanowiłam zadzwonić do siedziby firmy, która mieści się na ul.Duńskiej 20 by dowiedzieć się o możliwość zamówienia bucików bezpośrednio u nich. Okazało się, że nie ma żadnego problemu, czas oczkiwania to 1 tydzień, a koszt bucików 240zł... (Wszystko załatwiałam z przemiłą panią)
Moje butki, to model 411A z kolekcji Monaco w kolorze ekri (lekko perłowe).
Mają rozmiary w "połówkach", dzięki czemu buta można łatwiej dopasować (ja mam 36,5). Jedyne "ale" na tę chwilę - to fakt, że są na dość szczupłą stopę :kwasny: - ja taką posiadam, ale mimo to jest mi troszkę ciasno, bo akurat część buta wrzyna się w stopę, tuż przy zgięciu, od zewnętrznej strony buta :zalamany: Licze, że uda mi się je troszkę rozciągnąć, rozchodzić przed ślubem (PS. może znacie jakieś niezawodne sposoby?).
Nie mniej jednak butki są pięknie wykonane, całe ze skóry, nie mają długaśnych "czóbów"
a lekko zaokrąglone noski. Poniżej wklejam fotkę (z lewej ekri, z prawej biały) :)




gosc - Sro Sie 22, 2007 8:46 pm

mmeeggyy śliczne te buciki. Jeśli chodzi o Twój problem z rozbiciem butów to wiem, że pomaga posmarowanie w miejscu obcierania octem
Olala - Pon Paź 01, 2007 1:24 am

butki przepiekne, poki co to moje faworytki : Sofia 211A i Monaco 411A.
Mierzylam w salonie Classa, ale niestety mieli tylko w takim dziwnym kolorze (mam nadzieje ze to nie jest to, co nazywaja écru, bo podchodzily pod bezowy kolorek z perlowym polyskiem) - troche za ciemny do mojej sukni.

Zastanawiam sie juz tylko nad kolorem, bo jesli chodzi o wygode, to sa bardzo stabilne i swietnie leza. Tez bede zamawiac, ale dopiero w grudniu, i tez postaram sie udac do producenta, bo widze ze wam sie udalo:)

mietka - Pon Paź 01, 2007 11:09 am

ja mialam do slubu wlasnie arte di roma Monaco 419 na 8,5 cm obcasie. pomimo tego i 13 tyg ciazy dramatu nie bylo :) bylo mi nawet calkiem wygodnie. ale rzeczywiscie buciki sa chyba najladniejsze ze wszystkich slubnych. najchetniej bym je sprzedala, bo jednak biale buty to sie tylko do slubu nadaja jak dla mnie :)
Olala - Pon Paź 01, 2007 12:50 pm

Podziwiam, 8,5 cm to wysoki obcasik, i ciaza do tego... gratuluje odwagi i wytrzymalych nog:)

ja tez sie zastanawiam nad 8,5, poki co mierzylam 5,5 i bylo bosko wygodnie:)

wlasnie zadzwonilam do AdR na Dunska, i tam rozmawialam z przemila pania, ktora wyjasnila mi ze w niektorych sytuacjach zamawiaja butki dla klientki "z ulicy", jak na przyklad ma nietypowy rozmiar, waska lub szeroka stope, lub chce jakis inny kolor niz jest w salonach... tez trzeba czekac ok 2 tygodni.
No chyba ze sie cos wybierze z magazynu na miejscu, tak mi powiedziala ta przemila pani z AdR:) a cena z magazynu jest bardzo atrakcyjna biorac pod uwage ceny w salonach!

mietka - Pon Paź 01, 2007 7:14 pm

poprzednie wesele przetanczylam na 12 cm :) ale wtedy nikt nie mieszkal u mnie w brzuchu :)

a buciki kupilam wlasnie na dunskiej. byla wyprzedaz a ceny... rewelacja! zamiast 250 zl w sklepie zaplacilam 100

aka - Wto Gru 04, 2007 12:10 am

Olala - a jaka jest mniej więcej różnica w cenie między Duńską, a salonami?
Olala - Wto Gru 04, 2007 11:31 pm

ok 140 na Dunskiej, jesli bierzesz z polki z magazynu... wiecej, jak zamawiasz dla siebie kolor i nietypowy rozmiar (jak moja mama ktora ma 35...) no i trzeba czekac do 2 tyg na zamowienie. Podobno sa wyprzedaze, ale nie wiem kiedy, i wtedy 70-100. tak slyszalam.
Dodam ze w salonie gdzie kupuje suknie kosztuja 270 do 300 zl.

Kati - Sro Gru 05, 2007 7:08 am

i 360 też... w Pronuptii na przykład :roll:
aka - Sro Gru 05, 2007 8:16 pm

No to ogromna różnica :szok:
Naprawdę warto się zainteresować ;)

Olala - Pią Gru 07, 2007 12:39 am

wow 360??? lekka przesada! tym bardziej ze sa forumki ktore na wyprzedazy u producenta kupily za mniej niz 100!!!
Kati - Pią Gru 07, 2007 3:57 pm

No tak, ale nie każda biorąca ślub w Łodzi dziewczyna jest jednocześnie forumką. Nie popadajmy w megalomanię :cool:

A cena 300-360 to cena sklepowa.

Nie wszystkie miałyśmy "dojście" do wyprzedaży. Ja nie mogłam kupić taniej. Inna sprawa, że w końcu nie wybrałam butów tej firmy, ale nie ze względu na cenę (sama zapłaciłam prawie 300zł) a z powodu fasonu. Spodobał mi się inny :)

cosola - Czw Sty 24, 2008 11:32 pm

Niektóre butki mają bardzo ładne :) ale jak to jest z tym magazynem, każdy może sobie wejść, poszukać i kupić jak mu się coś spodoba :?: czy trzeba już mieć coś upatrzonego w necie, zadzwonić i polować na konkretną parę :?:
Olala - Pią Sty 25, 2008 10:01 am

Cosolu, jak upatrzysz cos na necie, to ok. ale lepiej przejdz sie po salonach, w wielu sa butki AdR.
Ja pierwsze butki AdR mierzylam w salonie przy okazji mierzenia sukni (wtedy jeszcze chodzilam po wielu salonach)... spodobal mi sie jeden fason i udalo mi sie dotrzec do producenta. umowilam sie i pojechalam na Dunska (najpierw lepiej zadzwonic, jak chcesz mam kompletne namiary). Jest to zaklad produkcyjny, nie ma zadnego sklepu... butki stoja sobie w kartonach... mila pani (Joanna chyba...) pokazuje ci (mozna zmierzyc oczywiscie)ktore sa z wyprzedazy, a ktore nie, no chyba ze cie interesuje cos z katalogu, wiec mozesz zamowic jak akurat ich nie ma na stanie... jak cos ci sie spodobalo w zakladzie a akurat ich nie maja w twoim rozmiarze to tez mozna zamowic. Cena takiej przyjemnosci zalezy od modelu, moj (zamowiony kolor i rozmiar) kosztowal 250 (czyli zaoszczedzilam 100 zl w porownaniu z salonem) :)

pscoolka - Pon Mar 31, 2008 2:43 pm

a ja zamowiłam buciki Arte di roma 211 A w Classie i bedą mnie kosztowały 270zl. Nie chciało mi sie chodzić po sklepach i szukać a ponieważ te od razu mi sie bardzo spodobały to je zamówiłam. Z tego co tu piszecie to jakbym poszła na Duńska to bym zaplacila za buty na zamowinie ok 250zl. Takze 20zl to nie jest az taka straszna różnica a czasu zaoszczedziłam sporo
Kathrine - Sro Kwi 02, 2008 3:15 pm

Witam, właśnie dziś poszłam na poszukiwania moich butów ślubnych w Łodzi i jestem bardzo niezadowolona. Oczywiście pomijając już to że nie kupiłam żadnych butów, to jeszcze stwierdzam że butów ślubnych w Łodzi jest bardzo mało.
A jeśli chodzi o firmę Arte di roma to mierzyłam 3 fasony tych butów i każdy z nich mnie gdzieś upijał, więc nie mam o nich dobrego zdania, poza tym cena też wysoka.(ale podkreślam że nawet gdyby kosztowały ok 350 zł to kupiłabym je gdyby były wygodne).

migotka_79 - Pon Kwi 07, 2008 6:31 pm

A oto moje buciki :-) :cool:
Kliknij, zeby zobaczyc!!!!!!!!!!!!

pscoolka - Wto Cze 17, 2008 11:15 am

odebralam w koncu swoje buciki i sa sliczne...szcze mowic mialam troche opory bo zamawialam buty i do konca nie wiedzialam czy dobry rozmiar itd ale wszystko bylo w porzadku
troszke mnie upijaly w palcach wiec dalam je do szewca zeby mi je nieco rozbil i teraz leza idealnie:)

ale i tak rozejrze sie chyba za jakimis na zmiane:D

doni_iza - Sro Paź 01, 2008 10:06 am

Mi bardzo podobają się butki tej firmy do ślubu upatrzyłam sobie wstępnie model 411C

agunia84 - Pią Paź 03, 2008 11:24 pm

Iza ten sam fason podoba mi się . ;)
justinaa - Wto Paź 07, 2008 9:22 am

ja też te buciki przymierzałam i są bardzo wygodne, w końcu kupiłam inne, ale z tego, co zauważyłam, to w salonie na Jaracza, bodajże Vivian są lepsze ceny na buty tej firmy, 30 zł mniej niż np. w Sławie
Ambrozja - Wto Sty 06, 2009 6:47 pm

A ja wczoraj kupiłam buciki AdR nr 418 A. Jak dla mnie wygodne jak kapcie! :wink:
izunia_82 - Wto Sty 06, 2009 9:39 pm

411C są jak dla mnie prześliczne, ale niestety gdy ja szukałam swoich butów to nie mieli mojego rozmiaru, a miałam za mało czasu na zamówienie mojego numeru.
mietka - Wto Sty 06, 2009 9:57 pm

Ambrozja napisał/a:
A ja wczoraj kupiłam buciki AdR nr 418 A. Jak dla mnie wygodne jak kapcie! :wink:


ja mialam 419 :)

Kati - Sro Sty 07, 2009 8:22 am

Buty tej firmy są prześliczne :oczami:
Ambrozja - Sro Sty 07, 2009 2:48 pm

mietka napisał/a:
Ambrozja napisał/a:
A ja wczoraj kupiłam buciki AdR nr 418 A. Jak dla mnie wygodne jak kapcie! :wink:


ja mialam 419 :)


też się nad nimi zastanawiałam:)

caixa - Nie Lut 15, 2009 9:56 pm

Byłam w zeszłym tygodniu u producenta na Duńskiej. Mają tam przeceny butów nawet za 150 zł można kupić ale z tego co zrozumiałam sa to buty zwrócone przez salony z jakiegoś powodu... Normalna cena 270 zł. Z tych za 150 sa oczywiscie tylko wybrane modele. Nowe modele- dopeiro w marcu rusza produkcja
monisiagoku - Sob Sty 16, 2010 11:12 pm

ja miałam buty z tej firmy chyba linia sydney 412. na 5 cm obcasie. kolor ecru dopasowałam razem z panią do probki materiału od sukni. kupowałam w butiku slubnym sławy na piłsudskiego. koszt 320 zł. ale uwazam ze warto. buty mega wygodne. po całonocnym tańcowaniu są w stanie idealnym. przez tydzień je nosiłam w pracy aby dostasowały się do mojej stopy ;-) . poza tym świetnie wyglądaja na nodze.

sa wykonane z cielecej skóry wiec wysoka jakość.

w tym butiku jest bardzo miła obsługa. jesli cos sie podoba z katalogu Pani moze zamowic bez konieczności kupowania jesli okaża sie np niewygodne. wiekszosc modeli dostepna na miejscu.

duży plus ze mają szeroką gamę rozmairów ;-) i tych dużych i tych małych.

katrina - Wto Sty 26, 2010 9:41 am

monisia a w sławie są troche tańsze buciki? :)
KKasia13 - Czw Mar 11, 2010 11:09 pm

ja kupiłam te buciki na duńskiej- cena 270 zł, więc zawsze trochę taniej niż w salonie. czy sie sprawdziły- napiszę po 8 maja:)
Weira - Czw Mar 25, 2010 3:01 pm

Byłam wczoraj na Duńskiej (oj ciężko tam trafić). I niestety nic mnie nie powaliło na kolana. Na zdjęciach buty wyglądają o wiele ładniej niż w rzeczywistości. I takie malutkie te obcasiki.. a jak już dorwałam wyższy to zupełnie mi się nie podobał.
kata100710 - Czw Mar 25, 2010 7:30 pm

tez właśnie jestem na etapie poszukiwania butów i mam się zamiar tam wybrać, a pamiętasz może jakie były ceny ?
Weira - Pią Mar 26, 2010 1:52 pm

kata100710, około 270 zł
wiolancia - Nie Lut 13, 2011 11:05 am

Byłam w sklepie firmowym na ulicy Duńskiej 20(trzeba wejść w bramę i przejść koło magazynów w podwórzu).Wszystkie buty tej firmy kosztują 270 zł.Czas oczekiwania-2 tygodnie.Ja niestety nic tam sobie nie upatrzyłam!
555 - Wto Lut 15, 2011 1:56 pm

a ja tu nie pokazywałam swoich Arte di Roma, model Sofia 211A:



i na mnie:


figazmakiem - Pią Sie 05, 2011 2:37 pm

ja też miałam na swoim weselu 411C i były to najwygodniejsze buty jakie miałam. Zero odcisków itp. Azamawiałam je bezpośrednio u producenta, czyli w Łodzi na ulicy traktorowej :)

[ Dodano: Pią Sie 05, 2011 2:38 pm ]
a pomyłka - nie na ulicy traktorowej tylko duńskiej

kaniaa - Sro Sie 10, 2011 7:17 pm

555, Bardzo ładne buciki :-)

i ten model 411 :-) chyba wybiorę się przymierzyć.

Marcka - Sro Sie 10, 2011 9:11 pm

ja również miałam buty z tej firmy, poleciła mi ich Pani z salonu sukni slubnych gdzie kupiwałam, gdyz razem współpracują. Mogę tylko ich pochwalic, gdyż mam dośc wymagającą stopę i Pan za każdym razem przerabiał mi bucika na taki jaki miał byc, aby był wygodny. Poszerzał czy wydłużał bez problemu. Również odebrałam je przed ślubem na Duńskiej <i też nie mogłam trafic :smile: >
anooleczka - Czw Sie 11, 2011 7:51 am

Ja mam buciki o nr 251B.
Bylam bardzo zadowolona :)

cammillka - Wto Paź 18, 2011 7:34 pm

Ja też miałam buty z Arte di Roma :) są świetne, dopasowane idealnie.

Właściciel jest bardzo sympatyczny, na moją prośbę i to bez dodatkowej opłaty dodał do moich butów pasek wokół kostki, mimo że wzór, który wybrałam paska nie posiadał.

Przy odbieraniu butów okazało się, że będzie potrzebne rozbicie w jednym miejscu, a ponieważ nie mogłam już do nich dojechać, Właściciel przywiózł mi buty do miejsca pracy, w innej części miasta. Super! :lol:

Ich zakład mieści się przy ulicy Duńskiej, niedaleko Traktorowej w Łodzi. Jeśli komuś nie bardzo odpowiadają godziny, można się z nimi umówić telefonicznie.

Mój mąż też u nich zamawiał (mają też serię męską - Marco Fini).

Biorąc pod uwagę, że zamawialiśmy 2 pary, otrzymaliśmy rabat (50zł).

Buty z włoskiej skory, idealnie dopasowane do stopy za przystępną cenę. Naprawdę polecam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group