Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Profesjonalne drukowanie

Tissaia - Sob Lut 14, 2009 12:48 am
Temat postu: Profesjonalne drukowanie
Mam nadzieję, że nie było, ale znalazłam tylko tematy o ręcznym wyrabianiu, w którym dziewczyny robią wszystko same.
Moja wizja (mam nadzieję, że nie utopijna) polega na połączeniu 2 w 1: profesjonalne wykonanie plus autorski projekt.

Chodzi o to, że mamy dobrą znajomą po ASP, bawi się grafiką właśnie, zaoferowała się z zaprojektowaniem zaproszeń. Wcześniej robiła na swój własny ślub i projekt był naprawdę ładny. Schody zaczynają się z wykonaniem - ona drukowała swoje na drukarce atramentowej, ja sobie tego nie wyobrażam.

Moje pytanie: czy któraś z was poszła do drukarni ze swoim projektem i zamówiła wykonanie? Jakie mogą być tego koszty? Mam wrażenie, że samo wydrukowanie i wycięcie (ewentualne wstążeczki mogę zlecić tejże koleżance) zaproszeń nie powinno być drogie, bo przy zamawianiu gotowców płaci się przecież także za projekt. Mogę nawet kupić własny papier. To chyba podobne koszty jak wyrabianie wizytówek wg własnego projektu, prawda? Czy ktoś ma doświadczenia z takim pomysłem? Będę wdzięczna za wszelkie porady :)

MalaJu - Sob Lut 14, 2009 9:02 am

ja mam doswiadczenie. Sami tak drukowalismy. Zapraszam do drukarni Piktor: www.piktor.pl. Moj maz tam pracuje, wiec powinien pomoc :)
Tissaia - Pon Lut 16, 2009 5:18 pm

Byłam dzisiaj w punkcie usług poligraficznych. Druk dwustronny, kolorowy, na wizytowym papierze to ok. 3,35 zł za a4. Jeśli na kartkę a4 wejdą dwa zaproszenia, to cena jednego wynosi ok. 1.70
Pozostaje kupno kopert - na Allegro widziałam już od 0,25 zł za sztukę.
Chyba jednak dam radę z tym bajzlem ;)

Sisska - Pią Sty 10, 2014 3:26 pm

moze odswiezymy troche watek i zrobimy z niego temat teleadresowy dt polecacnych/sprawdzonych drukarni? :)

ktoras z dziewczyn polecala drukarnie ARSA, Piotrkowska 4
http://arsa.net.pl/

jeszcze tam nie bylam, ale zamierzam sie wybrac.

Juska - Pią Sty 10, 2014 3:39 pm

Ja polecam PIKTOR na Tomaszowskiej
www.piktor.pl

Sisska - Pon Sty 20, 2014 3:59 pm

tansza od Arsy, a porownywalan z piktorem jest Drukarnia Druk Cyfrowy, Wolczanska 19

http://www.drukcyfrowy.lodz.pl/

Be_Mine - Sob Lis 12, 2016 11:39 pm

A mi się spodobały zaproszenia z aliexpres jednak boję się zaryzykować żeby to oni wkleili do zaproszenia tekst mojego zaproszenia. Więc wymyśliłam sobie, że może kupie puste te zaproszenia i dam do zadrukowania. Tylko czy mi to gdzieś przyjmą i wykonają taki druk? Jakieś pomysły co do konkretnej drukarni?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group