Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - Naturalny kolor włosów (i farbowanie)

Edyta - Sob Gru 13, 2003 9:33 pm
Temat postu: Naturalny kolor włosów (i farbowanie)
gosia napisał/a:
Czy farbujecie włosy :?: jesli tak to na jaki kolor :wink:

ja jutro farbuje na ciemny fiolet

no ja farbuje tak od mojej studniowki
poraz pierwszy ufarbowalam sobie sama, ale potem zaczelam chodzic do fryzjera

wlasnie w przyszlym tygodniu w srode ide (robie balejage, chyba tak to sie pisze)
tak jak widac na zdjeciu jestem blondynka!!

Sisi - Sob Gru 13, 2003 10:15 pm

A ja nie farbuję, mam swój naturalny, ksztanowy kolor i UWAGA! UWAGA! nigdy jeszcze nie byłam u fryzjera :o :shock: :!:
gosia - Sob Gru 13, 2003 11:36 pm

jak to :shock: nawet na zrobieniu fryzury :?:
Sisi - Nie Gru 14, 2003 11:42 am

gosia napisał/a:
jak to :shock: nawet na zrobieniu fryzury :?:


:D niom :D
Zawsze miałam długie włosy, obecnie prawie do pasa. Obcina mi mama albo babcia. Fryzury na wyjścia robię sobie sama, ale lubięklasykę, więc nie są to jakieś skomplikowane konstrukcje :wink: .

magda - Nie Gru 14, 2003 11:19 pm

ja jestem blondynka i tak jak wiekszosc z was farbuje wlosy
jednak oprocz farby robie sobie lekka trwala

Ania - Pon Gru 15, 2003 9:21 am

A ja juz od kilku lat robię balejage z ciemno brązowych i jasnych blond pasemek, no i czasami robie teź do tego kilka czerwonych. teraz też niedługomuszę iść żeby na sylwestra mieć nowy kolorek, no a generalnie to jestem naturalną blondynką, tylko ze z biegiem lat i przez ciagłe farbowanie to mi troche te włosy zciemniały. No i teraz je oczywiście zapuszczam na wesele, już mam tak troszkę do ramion, chce mieć ładnego koka.
Edyta - Pon Gru 15, 2003 7:25 pm

balejage jest naprawde dobrym rozwiazaniem dla wlosow (nie niszczy ich tak bardzo!!)
no i wyglada bardzo fajnie

a co do trwalej to tez kiedys miala taka lekka, ale niestety bez grzywki nie czulam sie za dobrze

gosia - Sob Sty 24, 2004 1:35 pm
Temat postu: Kolor włosów
Jaki macie swój naturalny kolor włosów, i na jaki kolor farbujecie :?:


Ja jestem rasową brunetką :D

a farbuje sobie włoski na ''Ciemny fiolet'' :P

Edyta - Sob Sty 24, 2004 2:02 pm

gosia napisał/a:
Ja jestem rasową brunetką :D :P


hahahahahaha fajnie to napisałaś

ja jestem blondynką i robię sobie balejage (chyba tak się to pisze) :lol:

Pepa - Pon Sty 26, 2004 5:52 pm

Naturalnie jestem naturalną szatynką, a w chwili obecnej na mej głowie gości kolor jasny złoty kasztan.
Asia - Pon Sty 26, 2004 7:30 pm

Ja jestem szatynką i nigdy nie farbowałam włosów. Ostatnio zastanawiałm sie nad lekkimi pasemkami, ale nie jestem pewna, czy przy moich kręconych włosach dobrze by wyglądały.
gosia - Pon Sty 26, 2004 7:33 pm

Asia napisał/a:
Ja jestem szatynką i nigdy nie farbowałam włosów. Ostatnio zastanawiałm sie nad lekkimi pasemkami, ale nie jestem pewna, czy przy moich kręconych włosach dobrze by wyglądały.


Asiu najlepiej jak pójdziesz do fryzjera tam ci doradzą, czy sie robic na bustwo :D

ale musze Ci powiedziec że widziałam dziewczyne która miała krecone włosy

i zrobione pasemka i pasowało jej to

Asia - Pon Sty 26, 2004 7:38 pm

Tak, muszę sie poradzić fryzjerki. Poza tym obawiam sie troszkę czy farba im nie zaszkodzi, bo nie chciałabym by przestały sie krecić. A czytałam na gimbli, że to możliwe.
gosia - Pon Sty 26, 2004 7:40 pm

Tak, to jest możliwe że moga Ci sie przestac krecic , faktycznie szkoda by było :?
kryszka - Wto Sty 27, 2004 12:02 am

A ja jestem ciemną blondynką. :wink: Raz tylko miałam zrobiony balejaż, poza tym nigdy nie farbowałam. Może raz do roku jak mam ochotę na odrobinę szaleństwa to używam szamponu koloryzującego, ale żadne ekstrawagancje, tylko podkreślenie koloru. :D
olenka - Wto Sty 27, 2004 1:21 am

ja byłam naturalną jasną blądynką. Od niepamietnych czasów farbowałm na rudy:) oststnio przedobrzyłam i wyszły czarne :shock: szok!!! Obciełam i odrastają nowe naturalne, ale juz nie tak jasne:(
Mi - Wto Sty 27, 2004 10:22 pm

Ja jestem naturalną blondynką. :girl :
Asiek - Czw Lut 05, 2004 1:04 pm

Na "sugestię" ( :jezyk1: ) Gosi i Kryszki (w innym temacie) nadrabiam "zaległości" : jestem szatynką.
gosia - Sob Mar 13, 2004 11:17 pm
Temat postu: Jak często...
...farbujecie włoski :?:


:arrow: ja staram sie co 2 miesiące, a najlepiej co półtora miesiąca bo mi szybko rosną włoski :)

dagmara - Sob Mar 13, 2004 11:35 pm

Ja niestety też tak często farbuje swoje bo nie mogę na siebie patrzeć jak mam odrosty. Okropność.
gosia - Nie Mar 14, 2004 12:17 am

Ja tez tego bardzo nie lubie, bo to brzydko wygląda :(
Edyta - Pon Mar 15, 2004 2:39 pm

ja też nie cierpię odrostów, ale co zrobić jak nie zawsze można sobie pozwolić na farbowanie

jednak co 3 miesiące staram się chodzić do fryzjera (na farbowanie i obcinanie)

Kati - Sro Mar 24, 2004 8:35 pm

Ja mam naturalny kolor jasny szatyn/ciemny blond, a obecnie farbuję robiąc u fryzjera baleyage blond
Kati - Nie Kwi 04, 2004 11:16 pm

Jestem szatynką z blond pasemkami :)
gosia - Pon Kwi 05, 2004 8:36 pm

Asiek napisał/a:
Na "sugestię" ( :jezyk1: ) Gosi i Kryszki (w innym temacie) nadrabiam "zaległości" : jestem szatynką.



Jaką sugestię :wink:

Asiek - Pon Kwi 05, 2004 8:38 pm

Oj, Gosiu to stare dzieje :wink: ("akcja" rozegrała się w temacie "Aaaasiek" 8) ).
gosia - Pon Kwi 05, 2004 8:43 pm

aaaaaaaaa to o tym nić nie wiem :)
Akacja - Pon Kwi 05, 2004 9:24 pm

Jestem naturalną blondynką i robie sobie balejage ;)
josephine - Pon Kwi 05, 2004 10:10 pm

Ja też jestem naturalną blondynką i robię sobie balejage :)
lesia - Pon Kwi 05, 2004 10:39 pm

Jestem rudzielec ale farbowany, choc juz nie pamietam kiedy ostatni raz bylam naturalna blondynka.
mischelle22 - Czw Kwi 08, 2004 10:02 am

Ja jestem szatynką i mam brązowe włoski.
Od jakiegoś czasu "chodzi" za mną balejage - zobaczymy :)

Ania - Czw Kwi 08, 2004 5:15 pm

A ja jestem ciemną blondynką, fajnie to brzmi. I mam balejaż.
just_Kate - Sob Kwi 17, 2004 4:45 pm

A ja jestem szatynką, ale mój naturalny kolor był zawszę taki trochę nijaki, więc od dawna już farbuję i byłam już i blondynką i rudzielcem i brunetką, ale najlepiej chyba jednak czuję się w lekko kasztanowym brązie, choć teraz akurat mam na włosach złoty brąz. Ale w przyszłym tygodniu zmieniam. :)
agnieszka - Wto Kwi 20, 2004 3:02 pm

josephine napisał/a:
Ja też jestem naturalną blondynką i robię sobie balejage :)


I ja dołanczam do grona balejagowych blondynek :lol:

gosia - Wto Kwi 20, 2004 8:13 pm

dzis farbuje włoski na ciemny fiolettak jak zawsze :)
aniaza - Pią Maj 07, 2004 6:30 pm

Jestem po prostu pospolitą brunetką, czego akurat nie widać na zdjęciu - tak wyglądałam dwa lata temu. Czasami sobie myślę, żeby sobie strzelić "ognistą" czuprynkę, ale chyba na taki akt odwagi mnie nie stać, więc zostanę sobie wśród grona brunetek
niuniab - Sob Maj 08, 2004 4:05 pm

Ja mam bardzo ciemny blond, ale robię baleyage i mam jasny blond. Kiedyś obcięłam te farbowane i zostały mi moje własne, a kolega mojego P zapytał czy pofarbowałam włosy na ciemno
dagmara - Sob Maj 08, 2004 4:47 pm

A ja dość często zmieniam kolor włosów żeby nie było nudno.
nei - Sro Maj 19, 2004 6:57 pm

farbuje od zawsze na popielaty blond, naturalnego koloru nie pamietam
kawas - Pią Maj 21, 2004 2:06 pm

ja jestem szatynką :wink:
myszkapl - Pią Maj 21, 2004 3:05 pm

ja jestem ciemną blondynką. Raczej nie farmuję włosów. Czasami tylko robię sobie balejage. Teraz mam tylko naturalny kolor na głowie.
otosia - Czw Lip 22, 2004 9:58 pm

Naturalnie to jestem szatynką...

Ale od jakiś trzech latek mam na głowie balejage, po wcześniejszych próbach (udanych bądź nie) różnych kolorków (od blondu przed rudy do czerni). Właśnie dzisiaj byłam u fryzjera, bo moje kolorki trochę się 'sprały' :)
Teraz mam na głowie mały misz-masz: blond, brąz borówkowy i czerwono-miedziany. I właśnie w takiej kombinacji dobrze się czuję.

monicleo - Sro Sie 25, 2004 12:51 pm

Ja mam brazowe naturalne, a farbuje na czarny, co po niedługim czasie sie spłukuje i wkoncu ponownie jestem brazowa...;( - takie mam dziwne włoski
:)

Kasia21 - Czw Wrz 02, 2004 8:48 pm

A ja właściwie nie wiem jaki?Zimą mam ciemny bląd, jesienia i wiosną małe pasemka, a latem jasny bląd :lol:
Ewela - Czw Wrz 02, 2004 9:30 pm

Włosy mam ciemne,brązowo-czarne.Kolor naturalny i jestem z niego zadowolona.:)
Anion - Czw Wrz 02, 2004 11:38 pm

Włosów nigdy nie farbowałam trwale, parę razy szamponami zmywalnymi (na kolor o pobudzajacej apetyt nazwie: czekolada). Teraz mam naturalny kolor i jestem zadowolona. Niestety nie umiem określic jaki to kolor. No naprawdę ciężko. Coś jak ciemny blond, ale nie do końca. Po prostu część włosów jest jasny blond, część jest brązowa, a nawet czarna. No i wychodzi taki misz-masz. A na dodatek w słoncu wszystko sie robi rude... No taki juz jestem kameleonik :lol:
Agniesia - Czw Wrz 30, 2004 1:25 am

Ja mam naturalne ciemne brąz.....

A farbuję w zależności od nastroju.... miałam już czarne, brązowe, czerwone, fioletowe, rude.... Najlepiej czuje się w baleyagu w odcieniach czerwieni albo miedzi (teraz mam miedziowy).

gambi - Pon Sty 17, 2005 6:20 pm

Jestem naturalna blondynka, calkiem fajny kolor mam w czasie i po lecie.
jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow, bo boje sie ze juz nie wroca do naturalnego koloru, choc ostatnio zastanawialam sie nad rozjasniajacymi pasemkami na slub.
zobaczymy

opium - Wto Sty 18, 2005 12:49 pm

A ja jestem rodowitą brunetką :)
Choć moje włoski są na tyle ciemne, że słabo łapią jakiekolwiek kolorki - to lubie je sobie czasem musnąć jakimiś szamponamii koloryzującymi. Mają wtedy śliczny połysk a szczególnie w słońcu.

megi - Wto Mar 01, 2005 7:07 pm

A ja jestem średnia blondynka ale rozjaśniam na popiel z pasemkami i spodem bronz! :lol:
Gniesia - Sro Mar 02, 2005 9:41 am

A ja jestem szatynką. Farbowałam włosy już chyba na wszystki kolory. Miałam jasne blond, czerwone, a nawet rude. Ostatnio miałm czarny granat i naprawdę mi się spodobał. I na taki właśnie kolor mam zamiar ufarbować się na ślub. Do tego ładna opalenizna i biała suknie 8)
juttah - Sro Mar 02, 2005 7:46 pm

A ja się nie lubie farbować, ale pomyślałam, że na ślub może warto i może zrobię sobie jakieś jaśniejsze pasemka, tylko chyba wcześniej musi być próba, bo nie wiadomo czy mi się spodoba :)
aggna - Pon Mar 07, 2005 10:34 pm

Ja mam wlosy koloru ciemny blad ale farbuje juz od paru lat na czarny - zdecydowanie w tym kolorze jest mi lepiej. A co do wlosow to mam krodkie 8)

[ Dodano: Pon Mar 07, 2005 10:35 pm ]
Gniesia napisał/a:
Ostatnio miałm czarny granat i naprawdę mi się spodobał. I na taki właśnie kolor mam zamiar ufarbować się na ślub. Do tego ładna opalenizna i biała suknie 8)


Polecam ogramnie ten kolor ja farbuje na taki i jestem zadowolona :D

Iskierka - Czw Kwi 07, 2005 9:57 am

Jestem jasną blondynką :) , w lecie mam superowe pasemka koloru miodowego ,ale zimą brobią się popielate :( . Nigdy nie malowałam włosów bo mi powiedzieli że nie wrócą do naturalnego koloru, a mój mi sie podoba. Kiedyś strasznie chciałam być rudzielcem, nawet posżłam do fryzjera, ale mi doradził, wtedy byłam zła a teraz sie ciesz. :D

[ Dodano: Czw Kwi 07, 2005 9:58 am ]
Fryzjer mi oczywiście odradził :D , zjadłam literki.

Mika - Czw Kwi 07, 2005 10:05 am

a ja jestem ciemną blondynką ale od kilku lat robię baleyage różnokolorowy więc bywa różnie :wink:
rudka77 - Pią Kwi 08, 2005 3:14 pm

Asia napisał/a:
Ja jestem szatynką i nigdy nie farbowałam włosów. Ostatnio zastanawiałm sie nad lekkimi pasemkami, ale nie jestem pewna, czy przy moich kręconych włosach dobrze by wyglądały.


Asiu, ja mam tez naturalnie kręcone włosy, nie lekkie fale ale dosyć mocno krecone, jak po grubych wałkach. Od lat eksperymentuję z przeróżnymi kolorami (swoje mam brązowe) byłam blondynką, miałam czarne włosy, pomarańczowe, rude, chyba już wszystkie jakie się da. Nigdy nie wpłynęło to na jakość skrętu włosów, zawsze kręciły sie tak samo. Teraz wracam do natury i mam kolor prawie naturalny :) Pasemka przy kręconych włosach wyglądają bardzo dobrze, ja mam zamiar sobie na lato zrobić rude.

Kot - Czw Maj 05, 2005 11:10 am

ja jestem szatynką ale swojego naturalnego koloru włosów to już dawno nie widziała :D

miałam różne kolorki w liceum królował brąz, czerń, burgund

na studiach w pewnym momencie zrobiłam jasny balayage i tak zostało na 5 lat a ostatnio zaszalałam /6 dni temu/ i mam blond :oops:

Kasiawka - Czw Maj 05, 2005 12:21 pm

a ja mam zakręcony ciemny blond :D i chyba go nie zmienię...
Dotka - Czw Maj 05, 2005 7:50 pm

Moje włosy zaliczają się trochę do szatynek a trochę do ciemnego blondu. Od czasu do czasu robię sobie pasemka jasny blond. Ale te jasne już mi się znudziły i na ślub dorobię sobię więcej ciemniejszych pasemek. :)
Kot - Pon Maj 09, 2005 12:57 pm

:)
tusia_queen - Pon Maj 09, 2005 11:33 pm

ja jestem szatynką
a włoski moje już wiele odmian przeżyły
i przeżedziły się niestety........

od roku je oszczędzam, żeby przed weselem jeszcze jakiś kolorek
ładny zrobić.......
brakuje mi tego połysku......

Rene - Wto Maj 10, 2005 10:16 am

ciemny blond ale za tydzień idę do fryzjera i zrobię sobie blond pasemka, żeby na ślubie pięknie wyglądać :mrgreen:
Włosy tak szybko mi rosną, że już nawet nie widać pasemek zrobionych rok temu

Kot - Pią Maj 20, 2005 12:26 pm

:)
Kasiawka - Pią Maj 20, 2005 12:31 pm

Kot napisał/a:
jednak się do tego swojego blondu przyzwyczaiłam i nie zamierzam narazie nic przyciemniać, tym bardziej że przez ostatnie 4 lata chodziłam regularnie na baleyaż, a teraz kiedy mam jednolity kolor i wczoraj pierwszy raz sama rozjaśniłam odrosty :jumpjump: doszłam do wniosku że to duuuuuża oszczędność finansowa a efekt wyszedł super :happygirl:


no to gratuluję tak dobrze rozpoczetych praktyk fryzjerskich :wink: :mrgreen:

Kot - Pią Maj 20, 2005 12:42 pm

:)
megi - Wto Cze 07, 2005 10:09 pm

a teraz jestem platynkowa blondynka z podstawa czarna! ale mis ie podoba! hehe
Kot - Wto Cze 07, 2005 11:39 pm

:)
megi - Sro Cze 08, 2005 12:26 pm

heh dół tylko czarny od spodu hehe a korona głowy blond ! wiesz juz jak kotku? hihi
Kasiawka - Pią Cze 10, 2005 8:58 am

Łojeja ufarbowałam włosy mam żółty kolor wyglądam Jak "idź stąd" strasznie, dobrze, ze do października tyle czasu, chyba musi się za moje włosy wziąść profesjonalista :wink:
Kot - Pią Cze 10, 2005 9:48 am

:)
Kasiawka - Pią Cze 10, 2005 9:59 am

Dzieki Kot to mnie pocieszyłaś :graba:
Kot - Pią Cze 10, 2005 10:20 am

:)
Kasiawka - Pią Cze 10, 2005 10:26 am

Ja o tym nie myślę i się przyzwycajam ,a le co mnie kto zobaczy pyta czemu mam żółte włosy :evil: :x :shock: :roll: :wink:
Kot - Pią Cze 10, 2005 10:42 am

:)
Kasiawka - Pią Cze 10, 2005 11:01 am

No nic a ja musze pomyśleć co mam zrobic na głowie z moim żółtym siankiem :-)
Mika - Pią Cze 10, 2005 11:03 am

Kasiu radziłabym iść do fryzjera, żeby nie było gorzej
Kot - Pią Cze 10, 2005 11:07 am

:)
Mika - Pią Cze 10, 2005 11:12 am

Nie wiem Kocie w końcu Ani z zielonego wzgórza wyszedł zielony :wink: A poważnie to różnie bywa z kolorami jak Kasia chce spróbować zmienić to może lepiej poradzić się fryzjera...
Pusiak - Pią Cze 10, 2005 11:41 am

No ha... a ja to właściwie nie wiem jaki mam kolor włosów :D Raz to jest ciemny blond, a raz jestem szatynka. Czasem farbuję szamponami zmywalnymi... wcześniej na czekoladę, a teraz aktualnie mamna głowie coś co nazywa się Kasztan.... takie fajne miedziane :D A do ślubu nie zamierzam farbować :D
Kasiu, następny eksperyment chyba lepiej wykonac u fryzjera :D

Kasiawka - Pią Cze 10, 2005 11:55 am

I chyba tak Drogie Forumki zrobię idę do fryzjera a nie było mnie tam....uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Kot - Wto Cze 21, 2005 12:49 pm

:graba:
Mika - Sro Cze 22, 2005 6:44 am

Fajnie Kocie że się udało bez potrzeby wizytu u fryzjera :)
Kasiawka - Sro Cze 22, 2005 7:50 am

A ja nie mogę zmienić bo mój R. powiedział, ze im dłużej mi się przygląda tym bardziej mu się włosy podobają :( i że szkoda, żebym je tak męczyła farbami.
No ale przed slubem na pewno je nieco przyciemnię... :mrgreen:

Kot - Sro Cze 22, 2005 9:55 am

:)
Pusiak - Czw Cze 23, 2005 7:38 am

A mnie na razie mój kasztan schodzi z głowy :D Więc kasztanowe mam już tylko końcówki :) A do ślubu pójdę w swoim kolorze, chyba, że mnie ochota na czekoladę najdzie :D
Kasiawka - Czw Cze 23, 2005 7:39 am

Pusiak napisał/a:
A mnie na razie mój kasztan schodzi z głowy :D Więc kasztanowe mam już tylko końcówki :) A do ślubu pójdę w swoim kolorze, chyba, że mnie ochota na czekoladę najdzie :D


A jaki jest "Twój" kolor??

Pusiak - Czw Cze 23, 2005 7:56 am

Gdzieś to już tu pisałam, ale specjalnie dla Ciebie, Kasiu, powtórzę: ciemny blond
Kasiawka - Czw Cze 23, 2005 7:59 am

Pusiak napisał/a:
Gdzieś to już tu pisałam, ale specjalnie dla Ciebie, Kasiu, powtórzę: ciemny blond


Dziękuję :lol: to tak jak ja

Pusiak - Czw Cze 23, 2005 8:02 am

Tak sobie zerknęłam na Twoje zdjęcie w profilu i też mi sie tak wydaje :D Na moje nie patrz, bo byłam świeżo po pasemkach i w ogóle było ciemno :)
Kot - Pon Lip 04, 2005 4:14 pm

:)
ewig - Sro Lip 13, 2005 8:34 am

Mnie fryzjerka doradza rozjasnienie-nadanie jasniejszych kontrastow,a ja sie upieram i farbuje wlosy na kasztan,na ciemniejsze niz swoje naturalne. A co. Lubie miec sowje zdanie. :roll: Dlatego nosze na glowie kasztanka :)
Żaneta - Pon Lip 25, 2005 10:12 pm

ja też mam blond wlosy ale ostatnio zrobilam sobie balejage!!! bardzo fajnie wyszlo!!!! :graba:
Kot - Sro Lip 27, 2005 10:02 am

:)
Malgoosia - Sro Lip 27, 2005 11:37 am

zdjecia chcemy :mlotek: :mlotek: :mlotek: :mlotek: :mlotek: :mlotek: :mlotek:
Kot - Czw Lip 28, 2005 12:28 am

:)
bajeczka - Czw Lip 28, 2005 11:30 am

No to gratulacje skoro oboje jesteście zadowoleni. :)
Edi - Wto Sie 02, 2005 9:06 pm

Mój naturalny kolor to blond, czasami jednak lubię włosy jeszcze troche rozjaśnić. Ale nigdy nie zdecydowałabym się ich pociemniać, chociaż jak ostatnio komputerowo dobierałam fryzurę i kolor włosów to i w czarnych i w brązowych i w rudych podobno ładnie wyglądałam. Ale nie będe wierzyć programom komputerowym.Zostanę przy swoich.
szept - Wto Sie 23, 2005 9:24 pm

Ja mam ciemny blond ze jasnymi refleksami.Włosy wyglądają jak rozjaśnione przez słońce.
:wink:

[ Dodano: Wto Sie 23, 2005 9:26 pm ]
Pomocy!!!! Jestem tu nowa i tyle osób mnie tak miło pozdrawia,a ja nie wiem,jak mogę pozdrowić Was.Pomóżcie!!!! :(

Mika - Sro Sie 24, 2005 1:22 am

Szept zajrzyj tutaj a wszystkiego się dowiesz ;) "Pozdrowienia w podpisie"
Pusiak - Sro Sie 24, 2005 11:43 am

Ja w poniedziałek 12 września zmienię nieco kolorek i bedę miała na głowie czterokolorowy baleyage, do ślubnej fryzurki :) A na razie zeszła ze mnie dopiero co zmywalna farba do włosów, kolor kasztanowy :)
Oli - Nie Paź 30, 2005 4:28 pm

kiedys bylam bardzo jasna blondynka..pozniej zamarzyl mi sie kolor wisniowy na wlosach..a teraz mam kolor wlosow blond a od czasu do czasu mam pasemka..
senra - Pon Paź 31, 2005 11:40 am

Ja muszę przyznać że z kolorami eksperymentowałam dość poważnie, bo z długością nie bardzo mogę - narzeczony się uparł że mają być długie i koniec. A więc byłam już blondynką, taką całkiem jasną, byłam ruda i brązowa. Przez jakiś czas byłam też zebrą (jak zrobiłam jasny baleyage na ciemne włosy - efekt nie był zbyt fajny). A teraz dla odmiany mam włosy kruczoczarne i chybatakie podobają mi się najbardziej :dance:
Filomena - Sro Lis 09, 2005 11:51 pm

Na fali wczorajszego spotkania zaczęłam akcję zmiana wizerunku. Pierwszy krok: z jasnego na ciemny blond, prawie szatyn :D . Mi się podoba, a to najważniejsze :wink: .
Kot - Czw Lis 10, 2005 11:11 am

:)
Żaneta - Czw Lis 10, 2005 9:49 pm

No dziewczyny!
"Lecicie" jak burza! ?wietnie!
Tak trzymać!

Filomena - Sob Lis 12, 2005 2:04 am

Druga połowa dyplomatycznie twierdzi, że mi we wszystkim cudnie, chociaż woli mnie w jasnych. A mi się nowy kolor niezmiernie podoba. Usilnie knuję dalej... :wink:
Kot - Nie Lis 13, 2005 10:00 am

:)
Alma_ - Nie Lis 13, 2005 5:17 pm

Kot, no i jak wyszło :?:
katia - Pon Lis 14, 2005 12:30 pm

Mój naturalny kolor to ciemny - mysi bląd,kolor, którego bardzo nie lubie więc od lat nie było go na mojej głowie.Zniknął po pierwszej trwale, kiedy włoski bardzo mi sie rozjaśniły.Od tamtej pory cały czas farbuje odrosty na słoneczny blond.Był moment kiedy chciałam trochę przyciemnić ten kolor i wyszedł zielony, a następnie dla poratowania sytuacji już fryzjer ufarbował włoski na czekoladowy brąz, ale nikomu sie ten kolor nie podobał.Obecnie mam znowu od 3 lat blond i znowu mnie kusi aby coś zmienić, ale jak w lipcu poszukiwałam fryzjera, który by coś z tym zrobił to doradzali mi, aby przyszła na jesieni, bo latem z tych moich blond włosków kazdy kolor zejdzie.I tak do tej pory nie zdecydowałam się na jaki kolor się przefarbować
Kot - Wto Lis 15, 2005 11:35 am

:)
Alma_ - Sob Lis 26, 2005 9:54 am

Ja właśnie dlatego zrezygnowałam z balejage'u - bo farbowanie odrostów co miesiąc średnio mi sie uśmiechało :?
Agatka_P - Sob Lis 26, 2005 10:04 am

Ja mam balejaż i farbije włoski tak co 3 - 4 miesiące
kromeczka - Nie Sty 22, 2006 10:56 pm

A ja jestem szatynką, a farbuję na czarno.


Podpis został zmieniony ze względu na zawarte w nim treści reklamowe. Alma_

Agatka_P - Pon Sty 23, 2006 6:25 am

A ja mam kasztanowe a robie balejaż blond z brązem
dorota20w - Wto Sty 24, 2006 6:05 am

ja mam blond balejage :D
pidzamka81 - Pon Lut 06, 2006 11:25 pm

Ja Kochaniutkie lawiruję między różnymi kolorkami od czerni do rudości. Blondynką tez próbowałam byc ale szybciutko zrezygnowałam.
Obecnie mam czarne z czerwonymi ( a raczej już rudymi bo sie sprały :lol: ) pasemkami. Farbuję się od zawsze sama, tzn. mama mi pomaga, i zawsze słyszę że efekt jest super.

Cytat:
POZDRAWIAM SERDECZNIE I PRZESYŁAM BUZIACZKI Gość

szczako - Pon Lut 13, 2006 4:41 pm

a powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy szatynka a brunetka (nigdy nie moge tego zapamietac ...) :oops:
Alma_ - Pon Lut 13, 2006 6:07 pm

Szatynka - brązowe włosy, brunetka - czarne :smilegirl:
szczako - Wto Lut 14, 2006 4:28 pm

dzieki Alma :)

wiec jestem szatynka, a na swoim koncie mam juz farbowanie (od 16 do 24 roku zycia) i pasemka w kolorze blond.
od grudnia po raz pierwszy od 16 roku zycia swoj kolor wlosow na calej dlugosci. i tak juz pozostanie.
farbowalam na czekoladowy i inne odcienie brazu. czasem zdazylo mi sie 'zaszalec' z czyms rudym.

Agatka_P - Pią Lut 24, 2006 11:59 am

Jak myślicie czy jak bym na blond pasemka położyła szampon koloryzujący brąz to po jakimś czasie wyjdą mi te pasemka blond ?
misia-misia - Pią Lut 24, 2006 12:16 pm

Agatka_P napisał/a:
Jak myślicie czy jak bym na blond pasemka położyła szampon koloryzujący brąz to po jakimś czasie wyjdą mi te pasemka blond ?


Zalezy czy robisz włosy trwałą farbą czy szamponem koloryzującym. Jesli trwałą farba to dłuuugo nie powinny wyjsć pasemka. Jesli szamponem to po czasie on się zmywa i moga pasemka wychodzić. Przynajmniej tak było u mnie :wink:
Ja już miałałm tyle kombinacji alpejskich na głowie ze...]

Kolorów tez miałam od groma od jasnego brazu wpadającego w rudy albo pomaranczowy (widac na zdjeciach przy temacie TRWAŁA, po brąz ciemniejszy aż do fioletu i bordo. No i pasemka jasne też :wink:
Z doświadczenia wim ze pasemka do dobra sprawa. Nawet jak są odrosty to jakoś tak nie rzucają się w oczy. A przy całych włosach bardziej je widac. Ewentualnie polecam balejaż :graba:

Agatka_P - Pią Lut 24, 2006 12:20 pm

Misiu nie doczytałąś co napisałam chodziło mi o szampon koloryzujący bo ja bym chciała żeby wyszły po jakimś czasie
misia-misia - Pią Lut 24, 2006 12:26 pm

Ah sorki, faktycznie :lol: okulary mi chyba potrzebne :wink:
no to tak, szampon najlepszy. Pasemka wyjdą po jakims czasie i bedzie to super wyglądało :graba:

adriannaaa - Pią Lut 24, 2006 12:33 pm

J asie zawsze boję takich kombinacji - od kilku lat farbuję na jednolity kolor - ostatnio tylko u fryzjera - od kąd włosy zaczęły wypadać mi garściami i zrobiły się matowe i zniszczone.
pamiętam jak moja znajoma pofarbowała 9szamponem) swoje jasne(farbowane - ) włosy na brąz.. wyszło koszmarnie,a do tego niejednolicie schodziło.
ale przypuszczam, że wszystko zalezy od farby.

Agatka_P - Pią Lut 24, 2006 12:38 pm

Ja mam swoje naturalne brąz a teraz mam zrobiony pasemka większość brąz z blondem. I tak bym zrobiła odmiane na chwile a potem może znowu pasemka. Może pójde do fryzjera jeszcze pomyśle
misia-misia - Pią Lut 24, 2006 12:44 pm

to dla odmiany opisze efekt od fryzjera :wink:

Wolę farbowanie w domu bo to co mi opowiedziała kioleżanka jest godne opisania.
Je koleżanka wybrała się przed świętami do bardzo znanego w moim mieście fryzjera, który zdobył wiele rewelacyjnych nagród, ma wielki salonw centrum miasta, znany jest w Polsce i na swiecie.
Wizyta nie była tania ale...w koncu płaci się za firmę i renomę.
No i poszła. Fryzjerzy położyli jej kolor, który wyszedł nie taki jak trzeba. Aby poprawić położyli następny, który tez nie dał pożadanego efektu. Po trzecim kolorze dziewczyna wyszła z płaczem i ...zielonymi włosami.
Po czymś takim zastanawiam sie nad forma naszych fryzjerów.
Inny przykład. Mój S. chciał sie obciąć. Wcisnęłam go między jednego a drugiego klienta, oczywiście na zapisy. Jak poszliśmy w umówiony dzień...ledwo go wcisneli. Za to efekt opłakany. Ostrzyzenie było na odczep się, krzywe i wymagało kolejnej wizyty tym razem i innego fryzjera.[/i]

adriannaaa - Pią Lut 24, 2006 12:52 pm

:) ja zwykle z koloru byłam zadowolona - za to te domowe wychodziły mi nieraz szare - dosłownie szare jak popiół:) może fakt, że farba była nie najlepsza - choć polecana przez znaną aktorke;)

Choc przynam się szczerze, ze nie moge trafić na swojego fryzjera w łodzi:( farbowanie choc koszmarnie drogie 9renomowany salon na piotrlowskiej), ładne wkolorze i tak sprawia, że moje włosy są matowe:(W poznaniu po farbie miałam pięknuy kolor i delikatne włosy,a tu... kwestia mocnego rozjasniania chyba:(

Agatka_P - Pią Lut 24, 2006 1:10 pm

To pewnie ta aktorka która ma nazwisko na B jak tak to moja mama używa tej farby i jest zadowolona. I ja wcześniej jak kładłam farby domowym sposobem albo szampony to też byłam zadowolona
adriannaaa - Pią Lut 24, 2006 1:17 pm

dokłądnie ta:0 ja też byłam zadowolona - przez jakiś czas... potem przestałam... fakt kładłam farbę co 2 m-ce:(
Agatka_P - Pią Lut 24, 2006 1:19 pm

Ojejku a to nie za często może dlatego coś nie tak wydawało ci się z tą farbą
adriannaaa - Pią Lut 24, 2006 1:53 pm

masz rację - pewnie tak, ale mam bardzo jasny kolor włosów - i wszystkie odrosty wyglądają koszmarnie.. a, zę to jednolity kolor a nie pasemka czy baleyage..:(
Alma_ - Pią Lut 24, 2006 2:24 pm

Nie farbuję.

Jestem naturalną szatynką, przez wiele lat miałam balejage w różnych odcieniach blondów (zawsze u fryzjera, a na mojej długości włosów kosztowało to majątek :? ), ale jakiś rok temu wróciłam do mojego naturalnego koloru i jestem bardzo zadowolona. Do fryzjera wybieram sie teraz dla przyjemności, a nie z musu (odrosty :evil: ).

Lucky - Sob Lut 25, 2006 5:09 pm

A ja lubie eksperymentować, naszczęście jestem w rekach profesjonalisty więc sie nie boje ze kiedyś obudze sie łysa :D

Obecnie mam ciemny brąz na głowie (choć naturalnie jestem blondynką :o ), ale juz sobie wymysliłam jak chce wyglądac na ślubie więc zaczynam proces powrotu do swojego koloru, abym mogła mieć to co chce :D

vaniliaxxx - Sob Lut 25, 2006 10:49 pm

Jeżeli ktoś ma rozjaśniane włosy to niezależenie od tego czy bedzie nakładał farbę czy szampon, to i tak zacznie się zmywać kolor. Dlatego na rozjaśniane włosy nakłada się po jakimś czasie ponownie farbę ( z tego co mi kiedyś mówiono nawet 3 razy :/ ).
Ja rozjaśniam włosy od 17 roku życia. Najpierw dałam mamie zrobić pasemka rozjaśniaczem....wylądowałam do poprawki u fryzjera, bo miałam jedną wielką łatę na głowie :? Następne farbowania kontynułowałam już sama z niewielką pomocą mamy. Ostatnio już od jakiś 2 lat sama robię sobie pasemka. Dość "zabawna" była sytuacja na początku... gdy jakoś mi pasemka nie wyszły, to zmieniałam ubarwienie głowy na ciemny blond i robiłam jasne pasemka...gdy zrobiłam za dużo jasnych pasemek to poprawiałam ciemnym blondem...
A propos farb to powinno się używać farb jednej firmy, bo wtedy nie wyjdą żadne niespodzianki na głowie. Ja mam takie włosy, albo taka dobra jest ta farba, że efekt ostateczny wychodzi mi zawsze taki sam, jak modelki na opakowaniu :) Używam i farb (kiedyś) i rozjaśniacza Londy Color i nie zamienię ich na nic innego :)

Kot - Czw Mar 09, 2006 8:47 pm

:)
Agatka_P - Czw Mar 09, 2006 10:19 pm

Kotku a jakiej firmy jest ta farba?? Bo ja kiedyś miałam farbe chyba właśnie paloną kawe firmy na G i byłam zadowolona. I oczywieście powiedz jak efekt
Kot - Pią Mar 10, 2006 7:32 am

:)
Miau - Pią Mar 10, 2006 7:52 am

Wczoraj ufarbowałam włosy Feerią 3D Loreala. Ultrabrązowy fiolet. Czy ultrafioletowy brąz...?:)
Od skóry wyszedł fajny, bo miałam swój kolor włosów (i przykrył siwe!), na reszcie włosów wyszedł ciemniejszy, ale łądnie to wygląda.
Tyle, że blada jestem i przy ciemnej oprawie oczu to trochę demonicznie wyglądam;-)

szczako - Pią Mar 10, 2006 9:03 am

Miau, jak panna mloda z avatarka?

a tak by the way, to fajny filmik ;)

Miau - Pią Mar 10, 2006 9:25 am

szczako... tak! :>
prawie taki kolor:)

Dotka - Sob Mar 11, 2006 1:40 pm

Wczoraj zmieniłam lekko swój kolor włosków. Zazwyczaj robiłam sobie (w salonie fryzjerskim) pasemka: jasny blond i brąż. Co kolejna wizyta robiłam więcej ciemniejszych pasemek brązu niż blondu. Teraz mam praktycznie włosy w kolorze brązu, kilka cieniutkich pasemek blond i kilka pasemek miedzianych (dla mnie takie i bordo). Zmiana jest i dobrze czuję się. Przynajmniej nie będą rzucać się teraz tak szybko odrosty.
Agatka_P - Sob Mar 11, 2006 1:42 pm

Ja właśnie chce sobie zrobić brąz z promykami blond ale nie ma mi kto zrobić a do fryzjera chwilowo mnie nie stać żeby iść
basia80 - Sob Mar 11, 2006 2:05 pm

mój kolor to ciemno blond ale czasem wydaje mi się ze koncówki mam brązowe. :D
Kasiawka - Pon Mar 13, 2006 10:14 am

jako, że nie zaleca się farbowania w ciązy więc będę niedługo miała swój naturalny kolor włosów, jak mi farba zejdzie i siwe włosy nie pokryja całej mojej głowki :wink:
Agatka_P - Sob Kwi 08, 2006 1:57 pm

Wczoraj nabyłam farbę kolor gorzka czekolada, jak mi się ten kolor nie spodoba to zawsze moge położyć blond pasemka na to i też będzie dobrze.
Żaneta - Pon Kwi 10, 2006 8:40 pm

Ja bylam dzisiaj u fryzjera i zrobilam sobie balejage znaczy poprawilam sobie,ale jest ladniejszy :hyhy: :hyhy:
Agatka_P - Pon Kwi 10, 2006 10:14 pm

No a ja jestem brązowa, zdjęcia są w albumie co o niej sądzicie??
epox - Pon Kwi 10, 2006 10:29 pm

ja swoje włosy mam ciemno brązowe,ale od kilku ładnych lat farbuje je na bląd

[ Dodano: Pon Kwi 10, 2006 11:11 pm ]
przepraszam za "byka" miało być blond :oops:

Alma_ - Wto Kwi 11, 2006 11:55 am

Epox, zawsze mozesz użyć funkcji "edytuj" (przycisk w prawym górnym rogu postu) ;)
Żaneta - Sob Kwi 15, 2006 10:22 pm

Agatka_P napisał/a:
No a ja jestem brązowa, zdjęcia są w albumie co o niej sądzicie??


Agatko nie potrafię dobrze ocenić ze zdjęć,a na żywo się nie wiedzialyśmy,ale wydaje mnie się,że ladniej w blond

Sylwiątko - Sob Kwi 15, 2006 10:36 pm

Ja mam na głowie tylko balayage. Nigdy nie farbowałam włosów na całej długości. Trochę się boję takich radykalnych zmian
sylwia - Nie Kwi 16, 2006 10:41 pm

ja mam włosy blond ciemne i zaczełam pare lat temu robić jasne pasemka a teraz mam jasne i ciemne pasemka niby wyglądam korzystniej niz w samych jasnych blond
Alma_ - Pon Kwi 17, 2006 8:14 pm

Gu$ka napisał/a:
Postanowiłam odpocząć od farbowania

Uff... wcale mnie to nie dziwi :lol:

fiona83 - Wto Kwi 25, 2006 9:02 am

Ciemne.
magda81 - Wto Kwi 25, 2006 6:06 pm

Farbuje co miesiac gora dwa, moj naturalny kolorek byl ciemny blond a farbuje na popielaty , to juz trwa 11 lat.... :oops:
Megusia - Nie Maj 07, 2006 11:02 pm

Mam czarne wlosy, ale z powodu pojawiajacych sie w nich 'siwkow', niedawno zaczelam je farbowac. Teraz mam ciemny braz w cieplym odcieniu, ale zamierzam wrocic do swojego naturalnego koloru i zapuscic wlosy do slubu :)
Olusia - Nie Maj 07, 2006 11:05 pm

Ja mam brązowe, ale podobniesz jestem blodynką, bo mam je dosyć jasne. A po lecie, to niektóre fragmenty mi się tak rozjaśniają, że część osób myśli sobie że mam pasemka.
Zosiek - Pon Maj 08, 2006 11:42 pm

Jestem naturalną ciemną blondynkom :P i w życiu nie miałam farby na włosach ;D :z jezorem:
hanusia - Wto Maj 23, 2006 11:03 am

ja mam brązowe, ale taki musi kolor troche nijaki więc fabuję na ciemniejszy brązowy z dodatkiem "czekoladowego" i wtedy to mają bardziej wyrazisty kolorek
katarzynka1 - Wto Maj 23, 2006 9:40 pm

Naturalny kolor to ciemny blond, ale od jakiegoś czasu włoski są farbowane w zależności od nastroju i pory roku w jaśniejsze lub ciemniejsze pasemka a teraz mam pasemka w z przewagą jasnego blondu chociaż brązik całkiem nieżle się komponuje powodując taki miszmasz.
evcia84 - Pon Lip 31, 2006 1:39 pm

Naturalne ciemne blond od dwóch lat jasny balejażyk :)
Anisthea - Wto Sie 22, 2006 2:35 am

od jakiś 3-4 lat farbuję się na czarno (z przerwami na : pasemka, rozjaśnianie itp :P )
pierwszy raz włosy w LO ufarbowałam... w drugiej klasie chyba... na rudo... zamarzyło mi się mieć marchewkę na głowie... ale wyszło kiepsko... kolor szybko się sprał i nie był odpowiednio dobrany do mojej karnacji... później, na haloween chciałam się ufarbować szamponetką na czarno... pani w sklepie sprzedała mi "szampon" który miał się zmyć po 4-8 myciach... czerń tą miałam na łebku przez 8 miesięcy, kiedy to nałożyłam nową farbę (brązik jakiś)... i później wróciłam do czerni... jakoś się lepiej w niej czuję i mojemu lubemu też się bardziej w ciemnych włoskach podobam ;D

a naturalnie jestem... ciemną blondi lub jasną szatynką :hyhy:

madzia8181 - Sro Lis 15, 2006 9:05 am
Temat postu: farby do wlosow
Forumki napiszcie jakich używacie farb, maseczek, szamponów itp.koloryzujących do włosów.
Jakie są wasze ulubione marki?
:)

adriannaaa - Sro Lis 15, 2006 10:50 am

madzia - tu jest podobny temat;)

ja wole farbowac w salonie, ale jesli już jestem spłukana i nie mam na to pieniędzy, farbuję wellą Safira - kolor 121 blask ksieżyca. generalnie jstem zadowolona - kolor ładnie się trzyma, choć nie wiem czy to zasługa farby, czy dobrego szamponu i odżywki, jedynie co mi przeszkadza, to fakt, ze podczas mycia, włosy są strasznie szorstkie:(

Wczesniej używałam Garnier - Joasi Brodzik - koloru juz nie pamietam, ale tez jakiś taki bardzo jasny bląd. Kolor rewelacja, nie blakł,ale włosy miłam po iluś razach koszmarnie zniszczone, nigdy więcej...

madzia8181 - Sro Lis 15, 2006 10:58 am

adriannaaa napisał/a:
madzia - tu jest podobny temat;)


ja widzialam ten temat ...jest podobny ale to nie to samo ;) dlatego zalozylam ten :P :hyhy:

ja ciagle zmieniam farby i kolory...generalnie farbuje albo na braz albo nadaje odcien wisniowy, ale zawsze wracam do orzechowego brązu joanny za 5 zl!! ziolowa farba nie niszczy mi tak wlosow i ladnie pachnie :) ja jestem z niej zadowolona... ala lubie tez loreal ten co ma w zestawie farbe i pasemka... bardzo fajna... safira? szorstkie wlosy mialam...garnier? tak sobie. ladne kolory ale nie jestem jej wierna :) wella... tez sie czasem skusze...a pozniej znow wracam do ziolowej joanny ;)

adriannaaa - Sro Lis 15, 2006 11:04 am

Joanny nigdy nei miałam, ale ja farbuje na bardzo jasne blondy... i boje sie uzywac jakis słabszych farb;) nie wiemjakei efekty by wyszły..
No i przez te szorstkei włosy wolę farbować u fryzjera. wiem, że kolor będzie ok, no i ichnei arby amja zupełnie inny skład... chociaz.. ostatnio odwiedziałm mój stary salon w poznaniu, i oddałam się w ręce jakiejś uczennicy... sama bym sie lepiej pofarbowała....

madzia8181 - Sro Lis 15, 2006 11:11 am

ja najchetniej tez robilabym to u fryzjera ....
nie masz balaganu w lazience i nie musisz scierac farby ze scian czy łolabolga z sufitu :wstyd:

no ale nie zawsze mam na to fundusze ale mysle ze jak bym farbowala na blond jak ty...to tez nie chcialabym eksperymentowac...
brąz zawsze wyjdzie brąz :] raz ciemniejszy raz jeszcze ciemniejszy :hyhy: :hyhy:
a odcien czerwony zawsze sie udaje :hyhy:
Z BLOND nie jest juz tak latwo!
moja mama raz robila sama blond...to byl jej ostatni blond w zyciu :hyhy: wygladala jak kurczaczek wielkanocny :D

adriannaaa - Sro Lis 15, 2006 11:19 am

hehe:))) no ja niestety nie mogę brązu:) choc marzy mi się czasem taka gorzka czekolada na głowie:D:D:D mam jesne naturalne włosy i przy tym, jak szybko mam odrosty, musiałabym farbować włosy co tydzien :evil:

ale farby an suficie to jeszcze nei miałam:)))

Zresztą ja farbuję się w kuchni:) tylko muszę uważać,zeby mi się kot na kolana nie wtryniał:)

jpuasz - Sro Lis 15, 2006 8:00 pm

jakieś 1,5 tygodnia temu ufarbowałam sobie włosy farbą Garnier Color Naturals - mahoń :P Nie potrafię powiedzieć co wyszło - niech Fionka oceni :D
fiona83 - Sro Lis 15, 2006 10:04 pm

jpuasz napisał/a:
Nie potrafię powiedzieć co wyszło - niech Fionka oceni :D


Taaa... Potem na mnie będzie :roll: ;)

Wyszło super. Kolor niesamowicie głęboki,ciepły. I nie za ciemny ! Idealny.(jak na zielone oko, którego właścicielka farby do włosów nigdy nie używała).

Mahoń mówisz ? Dobrze wiedzieć :oops:

mischelle22 - Czw Lis 16, 2006 10:47 am

fiona83 napisał/a:
Mahoń mówisz ? Dobrze wiedzieć :oops:



Nie obraź się jpuasz, ale Fionka mnie rozbroiła



:hahaha: :hahaha: :hahaha:

fiona83 - Czw Lis 16, 2006 10:55 am

jpuasz się na pewno nie obrazi,bo sama wie jak świetnie w tym MAHONIU wygląda :mrgreen:

Moje zdziwienie wynikało tylko i wyłącznie z " farbowego daltonizmu". Jak nie farbowałam nigdy, to skąd ma wiedzieć co i jak się nazywa :? Ładne i już, ale żeby z nazwami szaleć. Ja wiem, że moje są czarne. Koniec, kropka.

Fionka_Ignorantka_Kolorów 8)

jpuasz - Pią Lis 17, 2006 4:40 pm

fiona83 napisał/a:
Taaa... Potem na mnie będzie :roll: ;)

Oj tam na nikogo nic nie będzie :P Po prostu cięzko mi określić ten kolor - ja zawsze mówię, że to taki czerwono-kasztanowo-rudawo-brązowy :D Zalezy jakie światło i gdzie akurat stoję :P A obrażać się nie mam zamiaru, bo już się przyzwyczaiłam i stwierdzam, że w ciemnych włosach chyba mi lepiej ;)

fiona83 - Pią Lis 17, 2006 6:25 pm

jpuasz - nie pamiętam żebyś miała jasne kiedykolwiek :niepewny: :hmgirl:
jpuasz - Pią Lis 17, 2006 7:49 pm

Hmmm no fakt - widziałaś mnie tylko w ciemnych :] jakieś 1,5 miesiąca tamu farbowałam henną, ale blond pasemka szybko sie pojawiły, więc musiałąm znów farbowac normalną farbą :] A przez ponad 1,5 roku miałam duuuzo blond pasemek :P (tzn bardziej blondynka z ciemnymi pasemkami niz brunetka z jasnymi :) )
Megusia - Wto Lis 21, 2006 11:33 pm

Ja farbowałam włosy dopiero kilka razy- za każdym razem inną farbą. Wybieram jednak zawsze te drozsze, aby nie zniszczyć za bardzo włosów. Ostatnio byłam u pana Piotra na farbowaniu i muszę przyznać, że całkiem fajny brązik z tego wyszedł. Tylko ta cena :kwasny: . Kupiłam też u niego bardzo dobry szampon do włosów farbowanych (L'oreala).
adriannaaa - Sro Lis 22, 2006 10:32 am

megusia, drożse, nie droższe, doowe farbby niszczą włosy jak jeden pies... nie zauważyłam róznicy między garnierem za 11 a lorealem za 30.... Najlepiej farbować włosy u fryzjera, oni tam mają inny sjkłąd tych farb . Pzynajmniej tak mi to tłumaczyła matka mojej koleżanki fryzjerki.
Żaneta - Sro Lis 22, 2006 11:47 am

Ja też u fryzjera farbuje wlosy.
Lucky - Czw Gru 07, 2006 12:42 pm

Już czas najwyższy zmienić coś w moim kolorku włosów :lol:
Zbliża sie koniec roku, więc w noey rok wejde z nowa fryzurką :lol:
Obciąc włosów nie moge, to sobie chociaz ufarbuje, a co :wink:
Juz z moim stylistą obgadałam kilka wersji i zapowiada sie ciekawie :lol:

Gabro - Czw Sie 30, 2007 12:49 pm

Ja robię sobie od czasu do czasu balejaż, żeby rozjaśnić trochę włosy.
cosola - Czw Sie 30, 2007 1:51 pm

Ja raczej nie mam możliwości farbowania włosów z powodu ich ciemnego koloru, nic nie widać (próbowałam 2 razy szamponem koloryzującym), farbą nie chce próbować, żeby nie poniszczyć włosów i nie mieć problemów z odrostami :kwasny:
chyba póki nie pojawią się siwe to sobie daruję koloryzację :)

misia-misia - Sro Kwi 16, 2008 4:30 pm

a ja od soboty mam nowy kolorek włosów 8)
sama robiłam i wg wzornika miał być bardziej rudawy

pierwsza moja reakcja była taka : :? :zdegustowany: :looka: :zdziwko: :przestraszony: :zakrecony:

druga reakcja (po ochłonięciu) : :hm: :luka: :oczami:

a teraz, po tylu pochlebnych opiniach reakcja jest taka: :hyhy: 8)

MalaJu - Sro Kwi 16, 2008 9:16 pm

pierwszy raz farbowalam wlosy w wannie po kryjomu, gdy mialam 15 lat ;) Potem farbowalam, bo chcialam. teraz farbuje, bo musze... Stres i geny robia swoje. Ale podobnie jak Cosola, mam ciemne i odporne na farby wlosy. Szampon splywa szybko, farba splywa po ok 30 myciach. A co do niszczenia wlosow - wszystkie niszcza, ale Pallette to najgorsze rozwiazanie z mozliwych - garciami wychodza po tym wlosy!
Kati - Czw Kwi 17, 2008 7:17 am

misia podziel się zdjęciem, to zobaczymy jaka będzie nasza reakcja :razz:
misia-misia - Czw Kwi 17, 2008 8:52 am

Kati zdjęcie w albumie 8)
truskawka_ja - Nie Cze 15, 2008 11:32 pm

Nigdy nie farbowalam wlosow. Jestem naturalna blondynka i nie mam trzeby zmiany. :)
Suelen - Pon Cze 16, 2008 12:16 am

długo długo robiłam pasemka, ale chciałam już skończyć i farbuję, a właściwie koloryzuję Lorea'l Casting, mają super kolorki, zmywają się i nie niszczą włosów. Teraz mam obecnie ciemny blond :) jak mój naturalny.
Trismegista - Pon Cze 16, 2008 11:11 am

ja farbuje na jasny blond, nie cierpie swojego mysiego blondu, wlasnie jutro ide do fryzjera :D :D
mietka - Pon Cze 16, 2008 11:37 am

urodzilam sie z czarnymi, potem zrobily sie mysie blond, potem dlugo farbowalam na blond, az w koncu pogodzilam sie z tym, ze juz blondynka nie bede i mam wlasne ciemnobrazowe wlosy.
juz nie farbuje.. jak zaczne siwiec to wroce do farbowania :)

555 - Pon Cze 16, 2008 9:30 pm

mietka napisał/a:
ujak zaczne siwiec to wroce do farbowania :)

a po co..?

mietka - Pon Cze 16, 2008 9:51 pm

bo meza mam mlodego ;p
elka85 - Wto Cze 17, 2008 7:39 pm

Ja jestem szatynką 8) Włosów nie farbuję, używam czasami szamponetki Wella dla jego podkreślenia :smile: Tak samo jak mietka farbowac zacznę, gdy osiwieję :razz:
kleofaska - Wto Cze 17, 2008 7:47 pm

A ja farbuje choć straaasznie tego nie lubię :smile: Wydaje mi się że korzystniej wyglądam w jaśniejszym blondzie niż w swoim ciemnym. Więc się poświęcam i siedzę z farbą na włosach trzy godziny... Przynajmniej fryzjerkę mam fajną :-)
daga - Wto Cze 17, 2008 7:59 pm

ja też farbuję włosy, strasznie nie podobał mi się mój naturalny kolor włosów (ciemna szatynka), koniecznie chciałam mieć czarne włosy, a teraz już farbuję na ciemny brąz. muszę przyznać, że teraz strasznie żałuje, że zaczęłam je farbować:( strasznie mi wypadają włosy i jak sobie przypomnę ile ich było kiedyś...ach!!! :)
evelinka - Wto Cze 17, 2008 9:07 pm

Moje włoski mają kolor ciemny blond. Nie farbuję włosów, żeby ich nie niszczyć. Z tego samego powodu nie suszę ich suszarką i nie prostuję moich kręciołków
Dorotka847 - Pon Lip 07, 2008 5:26 pm

Moje też są cimny blond. Miałam kiedyś jasne pasemka ale już chyba nie chce :kwasny: bo wlosy sie jednak bardzo niszczą wtedy :kwasny:
Debussy - Nie Lip 27, 2008 10:56 pm

Kiedyś włosy rozjaśniałam, ale to było kilka lat temu.
Teraz już nie, stawiam na naturalność. Ciemny blond mam.

Niebieskooka - Pon Sie 11, 2008 7:14 pm

jak byłam malutka miłam blond loczki, póxniej ściemniały, az do brązu, no ale od jakiś 6 lat rozjasniam więc jestem blondyna :razz:
anna1984 - Wto Sie 12, 2008 4:01 pm

Ja jestem szatynką, niebieskie oczy i brązowy kolor włosów, ale jak to określa moja mama raczej mysi. Od jakiegoś czasu używam więc szamponu koloryzującego Palette Czekoladowy brąz. O wiele lepiej się czuję w tym kolorze. Poza tym zauważyłam u siebie ostatnio pojedyncze siwe włoski :oops: A do tego nie dopuszczę, żeby ktokolwiek inny poza mną też to zauważył :oops:

[ Dodano: Wto Sie 12, 2008 4:03 pm ]
Aha, chciałam tylko dodać, że mnie Palette nie zniszczył włosów. Ale fakt, to tylko szampon koloryzujący. Nadal mam mnóstwo włosów i bardzo grubych. Fryzjerka, która robiła mi próbną fryzurę pochwaliła mnie za zadbane włosy :smile:

ewex - Wto Sie 12, 2008 4:27 pm

Ja farbuje włosy już od dłuższego czasu. Ich naturalny kolor to taki średni blond (mysi to dobre określenie :) ), byłam już blondynką brunetką szatynką a nawet ruda także wszystkiego spróbowałam i ostatecznie zostałam przy jasnym brązie. Najbardziej mi pasuje. Farbuje co jakieś 6 miesięcy (jak mi już wyblaknie kolor) i zawsze ta sama farbą GARNIER. Muszę przyznać niestety że trochę mam podniszczone włosy ale używam odżywek i specjalnych szamponów... nie jest tak źle.
Yoanna - Sro Sie 13, 2008 9:00 am

Ja tez farbuję włosy ale tylko i wyłącznie u fryzjerki- robi mi balejaż z dwóch kolorów (jaśniejszy od naturalnego blond oraz brąz żeby nie wyglądać zbyt mdło w samym blondzie:smile: ).. i tak już od 5lat :twisted:
Pamcia - Sro Sie 20, 2008 7:21 pm

Ja farbuje wlosy na bardzo jasny blond, farba Garniera, niestety to bardzo niszczy wlosy i chce wrocic do naturalnego koloru- ciemny,mysi blond...chociaz nie wiem czy mi sie uda :\
agunia84 - Sro Sie 20, 2008 9:13 pm

Ja mam kolor naturalny jak Pamcia, a ostatnio farbuje na czarny, przedtem farbowałam na granatową czerń.
niesia2708 - Pią Wrz 12, 2008 9:04 pm

Też mam mysi kolor i farbuje na mahoń,rubinową czerni i tak od 6 lat....ostatnio mam pasemka na kasztanie :)
szaraczarownica - Pią Wrz 12, 2008 9:30 pm

Ja mam taki ni to ciemny blond, ni to jasny brąz, a czasami wręcz wpadają odrobinkę w rude (jak mi się odbarwią w słońcu). Do tego oczy które zmieniają kolor: zielone latem i brązowe zimą. Zatem w zasadzie nie wiadomo czy jestem blondynką, szatynką czy brunetką :mrgreen:
Ale uwielbiam mój naturalny kolor włosów i moje dziwaczne oczy :lol:

=MiLi= - Sob Wrz 13, 2008 9:10 am

Mój naturalny kolor włosów to blond, ale nie taki jasny - taki średni :) ale robię balejaż od dłuższego czasu też w odcieniach blondu :) raz zaszalałam z brązem i jasnymi pasemkami - zaszaleję znów chociaż mój Mąż woli mnie w blond wersji ;)
marcia331 - Czw Lut 12, 2009 6:33 pm

Ja zawsze mialam naturalny kolor blond ale tez nie jakis jasny tylko raczej sredni blond. Potem zaczelam je farbowac, robic balejage oczywiscie u fryzjera zawsze. Niestety po wielu latach farbowania moj naturalny kolor stal sie zdecydowanie ciemniejszy. I jak farbowalam wlosy tak jak zawsze czyli na jasny blond to bardzo szybko bylo mi widac dosyc ciemne odrosty. Dlatego jakies pol roku temu postawilam na zupelna odmiane :D i zafarbowalam sobie wlosy na kolor jasny bursztyn. Chcialam zeby tym razem kolor byl ciemniejszy zeby moje odrosty tak bardzo nie rzucaly sie w oczy. I powiem szczerze ze teraz czuje sie o wiele lepiej w takich wlosach. Lubilam swoj blond ale do czasu.
izunia_82 - Czw Lut 12, 2009 6:37 pm

Ja swój naturalny kolor włosów miałam do 17 roku życia, później zaczęłam kombinować z farbowaniem, głównie szamponetkami. Miałam rude włosy, bakłażan, ciemny i jasny brąz, czarne. Później wróciłam do swojego naturalnego koloru włosów, głównie dlatego, że je obcięłam na krótko. Teraz noszę granatową czerń z czerwonymi pasemkami i tak zostanie(przynajmniej narazie).
rajeczka - Czw Lut 12, 2009 7:55 pm

a ja juz nawet nie pamietam jaki mialam swoj prawdziwy kolor wlosow :Dale ostatnio po odrastoch stwierdzilam ze jednak jasniejszy braz. farbuje je od tak dawna ;) zaczelo sie od oberzyny,pozniej brazy ,granatowe czernie,czernie ..osttanio mialam nawet mahon a teraz powrocilam do brazu :)pasemka tez kiedys mialam-czerwone :)
sloneczko - Sro Maj 13, 2009 10:11 pm
Temat postu: FARBOWANIE WŁOSÓW
chciałabym zmienić kolor włosów ale boje się ze wyjdą mi rude. otóż mój naturalny to brąz właściwie taki nijaki kolor nie za jasny i nie za ciemny.kiedyś miałam blond same mi się latem rozjaśniały ale później zaczęłam farbowałam i teraz znów mam ciemne. chciałabym ufarbować na jasny orzech nie chce bardzo blondu po prostu lekko je rozjaśnić. i mam problem jaka farba była by najlepsza, myślałam o GARNIER i jaki kolor farby żeby choć trochę mi się rozjaśniły ale żeby nie wyszły rude. doradźcie proszę
Pusiak - Czw Maj 14, 2009 11:45 am

sloneczko, przeniosłam Twój post do odpowiedniego wątku :)
calineczka - Nie Maj 24, 2009 9:17 am
Temat postu: Re: FARBOWANIE WŁOSÓW
sloneczko napisał/a:
chciałabym zmienić kolor włosów ale boje się ze wyjdą mi rude. otóż mój naturalny to brąz właściwie taki nijaki kolor nie za jasny i nie za ciemny.kiedyś miałam blond same mi się latem rozjaśniały ale później zaczęłam farbowałam i teraz znów mam ciemne. chciałabym ufarbować na jasny orzech nie chce bardzo blondu po prostu lekko je rozjaśnić. i mam problem jaka farba była by najlepsza, myślałam o GARNIER i jaki kolor farby żeby choć trochę mi się rozjaśniły ale żeby nie wyszły rude. doradźcie proszę



Sloneczko, zanim ufarbujesz, poczytaj troche w internecie o teorii czterech por roku. Moj typ urody to zima i dobrze mi tylko w zimnych kolorach. W ogole taka "identyfikacja" bardzo ulatwia zycie bo teraz wiem jakie kolory mi sprzyjaja a jakie mnie pograzaja i postarzaja. Dotyczy to kolorowych kosmetykow, ubran a takze bardzo sie to przydaje w doborze koloru wlosow. :)

lmyszka - Nie Maj 24, 2009 9:20 am

a mnie się udało ufarbować :) przyszłą do mnie koleżanka z pracy, wybrałam farbę Garniera mahoniowy - szatyn, no i kolor jest dość ciemny ale nie przerażający :)
temidaaa - Nie Lip 12, 2009 7:53 pm

farbuję castingami loreala, jasnym brązem (który wychodzi jak ciemny :D ) a ostatnio miodowym kasztanem - fajny kolorek, taki właśnie bardziej jasny brąz :)
Malena - Pon Cze 21, 2010 3:55 pm

Ja mam naturalny kolor włosów jasny blond. Od kilku lat robiłam sobie balejaż, ostatnie 2 lata to delikatna koloryzacja ton-dwa jaśniejsza od naturalnych wlosów, złocisty blond.

teraz ufarbowałam na gorzką czekoladę - też delikatna koloryzacja, więc juz sie wypłukaly i są ladnie orzechowo - brązowe. Jednak chyba przyciemnię na te czekoladę następnym razem.

na blond farbowałam zawsze u fryzjera, tym sposobem wszyscy myęleli, że to mója naturalny kolor - uważam, że blond nie jest łatwy do zafarbowania, żeby nie było czarnych odrostów. Teraz mam ciemne łwosy io już prędzej sama bym sobie ufarbowąła, choć oczywiście z jasnego na ciemne przeszłam u fryzjera.

aguuuunia44 - Pon Cze 28, 2010 3:15 pm

mój naturalny kolor włosów to ciemny-mysi blond. w chwili obecnej właśnie staram się powrócić do mojego naturalnego i robić już sobie tylko pasemka, żeby trochę odpoczęły, po moich farbowaniach przez dłuuuugi okres czasu na bardzo jasny blond. Kiedyś również miałam brązowe, wiśniowe i czarne włosy:P :smile:
randomgirl - Pon Lip 05, 2010 2:11 am

Mój naturalny kolor włosów to mysi-brąz, a że reprezentuję zimowy typ urody, to farbuję włosy na brąz o chłodnych tonacjach fioletu lub czerwieni.. najbardziej odpowiadają mi odcienie burgundu i oberżyny.Z racji długich włosów i niechęci do zniszczenia ich sobie - chodzę w tym celu do fryzjera.
Magdzik - Czw Sie 19, 2010 11:39 am

Mój kolor włosów to średni blond.Aktualnie mam pasemka jasny blond z czarnym.Farbować nie lubię bo kiedyś mi nie wyszło to co chciałam :smile: i się zraziłam :? Robię tylko pasemka :twisted:
martula_87 - Czw Sie 19, 2010 3:33 pm

Naturalny kolor moich włosków to ciemny brąz.
A teraz mam blond pasemka :)

paulii - Sob Sie 21, 2010 10:51 am

ja mam ciemny blond, czasem lekko w rudy wpada. Wkrótce zrobię sobie ciemny brąz:)

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 4:26 pm ]
No i dziś zrobiłam bronzik. Tygrys zachwycony:))))))

Frezja1980 - Pią Paź 15, 2010 9:05 pm

Kiedyś rozjaśniałam włosy na bardzo jasny blond do czasu gdy dostałam uczulenia,prawdopodobnie na perhydrol jeden ze składników farb rozjaśniających,pierwszy objaw to okropne pieczenie potem swędzące pęcherzyki z których sączył się jakiś płyn :zalamany: efektem były rany i strupy na skórze głowy :cring: zrezygnowałam więc całkowicie z rozjaśniania i od 7 lat mam swoje naturalne mysie blond kłaczki,latem rozjaśniają się same od słońca :slonko: co tworzy efekt baleyagu :lol:
M4rcysi4 - Wto Paź 19, 2010 12:31 am

Naturalny- ciemny blond(szatynka), kiedyś farbowałąm Safirą "Tygrysie oko". Od dwóch lat nie farbuję . Czekam na swój kolor, w którym mówią, że lepiej wyglądam ;) .Póki co odrosło 27 cm :P .
randomgirl - Wto Paź 19, 2010 12:36 am

Za mną ostatnio chodzą granatowa czerń, głęboki brąz i ciemny fiolet. Chyba się na któryś skuszę :smile:

[ Dodano: Nie Lis 07, 2010 9:05 pm ]
No i mam już granatową czerń :smile:

Yoanna - Pon Lis 08, 2010 10:21 pm

randomgirl, to pokaż się ;)
Mariposa. - Pią Lis 12, 2010 5:36 pm

Moje to ciemny brąz i tak je zostawiam. Moim (skromnym) zdaniem jest OK :razz:
Kusi mnie kolor rudy...ach i to bardzo, ale boje się odrostów i ... jakiegoś niespodziewanego efektu :D

mammamia.85 - Czw Gru 02, 2010 10:02 pm

Z rudym i czerwonym trzeba uważać - są to natrudniejsze do wybicia pigmenty i problem powstaje, gdy chce się zmienić kolor, jeszcze długo przebijają, chyba, że użyje się rozjaśniacza, który baaaardzo niszy włosy. Sama przez to przeszłam, więc wiem. Minęły 4 miesiące a ja nadal je odratowuje, mimo, że nie miałam najsilniejszą wodą robione, ani długo w tym nie siedziałam. Niestety takie są skutki uboczne, ale wreszcie znowu mam swój ulubiony blond :)
Mariposa. - Pon Gru 06, 2010 1:06 pm

mammamia.85 napisał/a:
Z rudym i czerwonym trzeba uważać - są to natrudniejsze do wybicia pigmenty


NO własnie też tak słyszałam... Dlatego nie bede ryzykować.

temidaaa - Pon Gru 06, 2010 7:47 pm

mammamia.85 napisał/a:
Z rudym i czerwonym trzeba uważać

w sumie racja. Przez jakiś czas farbowałam castingiem loreala mroźnym kasztananem, który wychodził z taką czerwonawą poświatą. Trochę to trwało, żeby ta czerwień przestała przebijać spod innej farby. Dopiero teraz po położeniu 4 opakowania paletki karmelowej nie widać jej.

motylica - Pon Gru 06, 2010 8:53 pm

a ja jestem miedziano-ruda od jakiegoś czasu :smile:
Mariposa. - Wto Gru 07, 2010 11:44 am

motylica, zazdroszcze :)
kinix21 - Pią Mar 18, 2011 11:33 pm

rudy, rudy i jeszcze raz rudy :smile: niestety nie chce mi wyjść taki super czerwonawy odcień sprzed 2óch lat :/ a już najbardziej chciałabym mieć takie:



ale to już pewnie fryzjer musiałby mi zrobić. zastanawiam się tylko czy musiałabym rozjaśniać włosy, bo mam naturalny ciemny brąz i farba łapie mi za ciemno :roll:

wiolancia - Pią Maj 27, 2011 9:49 pm

Naturalne-jasny mysi brąz,a od prawie 6 lat mam jasny baleyage,w którym wyglądam lepiej.
joanna8411 - Sob Maj 28, 2011 6:38 am

ja mam czarne i grzywkę różową od wielu lat ale na ślub za namowa wielu osób będę miała czarne cale włosy:)
ewa.krzys - Sob Maj 28, 2011 4:16 pm

Jestem naturalną blondynką, ale w okolicach gimnazjum/liceum coś strzeliło mi do łba i przez 3-4 lata farbowałam się na dość ciemny brąz (ciemny brąz/palona kawa - wychodzi prawie czerń). W poprzednie wakacje do mojej łepetyny wpadł kolejny "genialny" pomysł rozjaśnienia włosów. Mój fryzjer mi na to nie pozwolił (bo zniszczyłby mi włosy) i kazał czekać. Jako przedstawicielka rasy niecierpliwych zakupiłam 3 opakowania rozjaśniacza Joanna (jeśli nic Ci nie pomaga kup Joannę - rozjaśni wszystko) i zaczęłam zabawę. Rozjaśniłam - wyszła piękna marchewka, walnęłam se jeszcze farbę blond i ... no cóż jestem znów blondynką, ale to był najgłupszy pomysł w moim dotychczasowym wykonaniu. Włosy mam zniszczone, spalone, są jak guma ... Ostrzeżenie - jeśli fryzjer mówi nie to znaczy, że ma rację :mrgreen:
chudzielec7 - Nie Cze 05, 2011 10:14 am


kakonka - Nie Cze 05, 2011 10:33 am

naturalne- jasny brąz, farbowane - ciemny brąz/ czarne :)
Ambrozja - Sob Cze 25, 2011 3:34 pm

A mnie się marzy taki kolor jak na zdjęciu poniżej, ale nie wiem czy dobrze bym wyglądała... Dziewczyny, większość z Was wie jak wyglądam, doradzicie coś???


agulka1989 - Sob Cze 25, 2011 3:42 pm

Ambrozja, według mnie byłoby super :)
Ale wiesz jak to mówią- ładnemu... :)

Ambrozja - Sob Cze 25, 2011 4:42 pm

agulka1989, dzięki :) Spróbuję może pokazać to zdjęcie fryzjerowi i zapytam czy mógłby u mnie coś takie wykombinować :)
Saraa - Wto Cze 28, 2011 8:34 pm

rudy mi sie marzy... ale nie mogę się odważyć...
evelinka - Sro Cze 29, 2011 5:48 pm

A ja właśnie mam rudy ;) Naturalne to ciemny blond
Hotel.Akropol - Wto Lip 12, 2011 3:04 pm

Ja jestem brunetką, jeśli chodzi o farbowanie włosów, to kiedyś zrobiłam sobie pasemka blond, jednak to było dawno. Bardzo mnie wtedy wkurzało, że włosy odrastają tak długo i teraz zdecydowanie nie zrobiłabym tego jeszcze raz, nie nakładam na głowę farby. W tej chwili mam włosy czerwone, jednak szamponetką, także wiadomo, że kolor nie jest aż tak intensywny i przynajmniej nie muszę przejmować się odrostami.
ardillaroja - Czw Lip 28, 2011 7:48 am

kinix21 napisał/a:
udy, rudy i jeszcze raz rudy :smile:


tak samo, uwielbiam siebie jako rudzielca, a "zaliczyłam" wszystkie kolory już 8)

malinka1984 - Czw Lip 28, 2011 8:13 am

Ja jestem rasową brunetką, mam bardzo mocny pigment czarny i wg. fryzjerów super zdrowe włosy, a wszystko to dlatego że moje włosy nie przyjmują kolorów z farb, parę razy próbowałam parę lat temu zminić kolor włosów ale kończyło się to tym że był lekko inny odcień czarnego z refleksami w kolorze farby....ale też mi się marzy RUDY , a że mam krótkie włosy byłby rudy drapieżny :)
Elma - Sro Sie 10, 2011 11:30 pm

Dziewczyny,
Proszę o pomoc. Jak w najbliższym czasie nie stanę się blondynką to chyba oszaleję :?
Od kilku lat farbowałam włosy na złoty brąz Garniera, potem ufarbowałam się na egzotyczną czerwień i potem wróciłam do tego złotego brązu. Z racji tego że mój narzeczony pamięta mnie jeszcze z dawnych czasów jako śliczną blondyneczkę marzy mu się blond narzeczona na ślubie. Ale właściwie też sama tego BARDZO BARDZO chcę!! Problem w tym, że mój fryzjer ciągle powtarza: mogą odpaść, może być żółtko, zniszczysz włosy.
Ale ja chcę i to JUŻ!!!
W zasadzie to nie mogę pozwolić sobie na odpadanie czy ścinanie a tym bardziej na kurczaka z racji tego że za 8 miesięcy jest nasz ślub i w tym dniu muszę mieć piękne jasne włosy. Czy któraś z Was wracała z ciemnych do blondu? Czym? W jakim czasie i jaki był tego efekt? Chcę i już. Pomóżcie...

ewa.krzys - Czw Sie 11, 2011 7:50 am

Elma, no i fryzjer ma rację. Ja się mojemu sprzeciwiłam, mimo że mówił mi dokładnie to samo i mogę Ci powiedzieć, że po roku od "przerobienia" włosów nadal są zniszczone, wypadają, łamią się, mam problem z ich uczesaniem. Dobrze, że mi został jeszcze rok do ślubu, więc zdążą się może zregenerować, ale na 8 miesięcy przed bym nie ryzykowała. Mogę Ci tylko powiedzieć, że rozjaśniacz z Joanny rozjaśni wszystko, a po rozjaśniaczu rzuciłam sobie jakąś blond (całkiem ładny kolor) farbę z Garniera.
Elma - Czw Sie 11, 2011 11:30 pm

ewa.krzys, dzięki, ale nie powiem że natchnęłaś mnie na blond jeszcze bardziej :lol: hehe
Ja wiem, naprawdę WIEM że się zniszczą, ale plan jest taki, że do ślubu piękne, jasne i zniszczone, po ślubie-krótkie, pocieniowane i potargane. No to przecież się zregenerują, prawda? Powiedz mi a rozjaśniacz kładłaś na wcześniej farbowane włosy? Aha i całą metodą był tylko rozjaśniacz i farba? i już od razy blond i bez różnic na odrostach? Jak możesz i pamiętasz to zarzuć numer tej ładnej blond farby :razz:

ewa.krzys - Pią Sie 12, 2011 8:25 am

Elma, w związku z tym, że mam dużo włosów to potrzebowałam trzech rozjaśniaczy (:P). Radzę najpierw jedno pasmo rozjaśnić, żeby zobaczyć jak długo musisz trzymać to świństwo na włosach i nie przesadź, bo ja już w pewnym momencie czułam jak palą mi się włosy. Po rozjaśnieniu, wysuszeniu, potrójnym myciu włosów nałożyłam farbę i wyszło nie aż tak źle :P postaram Ci się wrzucić na priva zdjęcia z etapów farbowania, ale to dopiero jak wrócę do domu :) kolor to był chyba miodowy blond albo naturalny, nie pamiętam :)
klara76 - Pią Sie 12, 2011 8:56 am

naturalnie jestem blondynką; farbowałam włosy na kasztan, później zrobilam przerwę ale mój ładny blond zmienił się w mysi więc robiłam pasemka lub balejaż, a teraz jestem rudo - miedziana i lubię ten stan
Wizaz.waw.pl - Sro Lip 04, 2012 6:22 pm

Ja maluje włosy raz w miesiącu. Naturalnie jestem ciemną blondynką, pierwszy raz malowałam na waniliowy blond. Super, wyglądał naturalnie, nikt nie poznawał, że to malowaniu. Ostatnio zachciało mi się czegoś ciemnego i wybrałam Nugat. Niedługo jednak wrócę do blondu.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

motylica - Sro Lip 11, 2012 9:51 pm

klara76 napisał/a:
teraz jestem rudo - miedziana i lubię ten stan


ja też i też lubię :smile:

Zakupoholiczka - Sob Maj 30, 2020 7:18 pm

Dziewczyny,
farbujecie się przed weselem? Ja się trochę boję.... bo z jednej strony, nie podoba mi się mój aktualny kolor, a do wesela zostały 2 tygodnie! ale jakoś boję się zaryzykować. Znalazłam nawet poradnik o tym, jak dobrać kolor włosów do urody (o tutaj ) ale nadal nie jestem przekonana :/ Co robić?!

Viktoria Ludows - Nie Lis 01, 2020 11:07 am

Jestem brunetką, mam 7 lat, bardzo zadowolona z wyboru.
Kiedyś byłam blondynką, ale mi się to nie podobało

angelikax - Pią Cze 24, 2022 12:35 pm

Jeśli chodzi o farby do włosów, to nigdy nie powinno się kupować byle jakich. Jakość jest najważniejsza, bo to przecież ma istotny wpływ na włosy. Nie stawiajcie na byle co, pilnujcie konkretów. Zwracajcie uwagę na skład farby. Bez SLS, amoniaku, parabenów i innych cudów. Z pewniaków to Color&Soin. To wygląda naprawdę fajnie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group