Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Ślub konkordatowy - OPRAWA WOKALNA ŚLUBU

justynka25 - Pią Lut 12, 2016 8:34 am
Temat postu: OPRAWA WOKALNA ŚLUBU
Hej
Czy macie może kogoś godnego polecenia do oprawy muzycznej, wokalnej ślubu?:)
Pomóżcie, bo koo znajdę to zajęty albo mieszka daleko od Łodzi :)

Dorotka_ - Pią Lut 12, 2016 8:49 am

justynka25, na forum jest użytkowniczka Magda1312, pisz do niej na PW - pięknie śpiewa :wink:
yeahman - Sro Lut 17, 2016 8:01 pm

A jsteś zainteresowana chórem?
in4h - Pon Lut 22, 2016 12:06 pm

Ja bym na chór się nie zdecydowała
juliabak - Nie Cze 12, 2016 2:07 pm

Chyba lepszy wybór to wokaliści, ważne żeby ktoś profesjonalnie :) zaśpiewał na ślubie, bo wiadomo goście jakoś nie wyrywają się do śpiewów w kościele :D :) :)
slodkalatte - Czw Lip 07, 2016 3:48 pm

Dziewczyny a czy znacie kogos kto by zaspiewal na slubie polska wersje slubna Hallelujah ? szukam i szukam i nie moge nic znalezc :(
Larysa - Czw Lip 07, 2016 6:57 pm

Polecam MUZYCZNY ŚLUB. Sprawdź sobie na youtube, pięknie śpiewają i grają :) .
juliabak - Pią Lip 22, 2016 1:40 pm

Uffff czyli jest jeszcze nadzieja na usunięcie kiczu z kościoła. Takich utworów nie wykonuje się w kościele, nie jest to utwór liturgiczny, dokładnie jest określone jakie utwory mogą być wykonywane w czasie uroczystości, ostatnio wypowiadał się o tym biskup włocławski, proszę sobie przeczytać. Hallelujah - proszę sobie wykonać na weselu nie w kościele. W tak ważnym dniu proszę być mądrym a nie modnym.

Oto cytat z zarządzenia biskupa:

- Nic, co świeckie, nie powinno mieć miejsca w naszych świątyniach. Nie łudźmy się, nie dotrzemy do naszych wiernych przez muzykę, która nie ma inspiracji religijnych, chociażby była napisana przez wybitnych kompozytorów - napisał biskup włocławski. - W naszych miejscowościach jest wiele sal koncertowych, różnych ośrodków kulturalnych, czy remiz strażackich, w których można urządzać koncerty i przedstawienia teatralne.

- Świątynia i liturgia to przestrzeń dla muzyki kościelnej i liturgicznej - pisze kanclerz kurii, ks. Artur Niemira w komentarzu do pisma biskupa. - Nie – dla świeckich koncertów w kościołach i wykonywania świeckich utworów podczas Mszy świętej czy innych nabożeństw, tak – dla muzyki sakralnej i pieśni będących integralnym elementem liturgii.




slodkalatte napisał/a:
Dziewczyny a czy znacie kogos kto by zaspiewal na slubie polska wersje slubna Hallelujah ? szukam i szukam i nie moge nic znalezc :(

Marta23 - Czw Lip 20, 2017 12:52 pm

Ja zamówiłam panią do śpiewania. Miała być świetna. Niestety nie wyszło to jak chciałam :(

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group