Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaręczyny - jubiler - zakup na raty

kormi - Pon Kwi 15, 2024 4:09 pm
Temat postu: jubiler - zakup na raty
Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem pierścionka zaręczynowego dla mojej dziewczyny, ale zależy mi na tym, aby jubiler miał możliwość płatności na raty. Są takie opcje?
szirm - Wto Kwi 16, 2024 10:24 am

Tak, wielu jubilerów oferuje opcję płatności na raty. Możesz poszukać takich ofert w różnych sklepach.
kormi - Sro Kwi 17, 2024 9:41 am

To brzmi dobrze, ale nie chciałbym narazić się na dodatkowe koszty czy ukryte opłaty. Czy są jakieś rzeczy, na które powinienem zwrócić uwagę, wybierając tę opcję?
Weronika199 - Sro Kwi 17, 2024 11:31 am

hej,
Tak, są jubilerzy, którzy oferują płatność na raty. To całkiem fajna opcja, jeśli chcesz kupić coś droższego, ale nie masz wszystkich pieniędzy od razu. Ogólnie, to wygląda tak, że płacisz pewną część z góry, a resztę rozkładasz na raty, czyli płacisz co miesiąc pewną kwotę przez określony czas.

szirm - Czw Kwi 18, 2024 1:01 pm

kormi napisał/a:
To brzmi dobrze, ale nie chciałbym narazić się na dodatkowe koszty czy ukryte opłaty. Czy są jakieś rzeczy, na które powinienem zwrócić uwagę, wybierając tę opcję?


Dobrze, że zapytasz. Warto sprawdzić, czy nie ma dodatkowych opłat związanych z ratami oraz jaka jest całkowita kwota do spłacenia. No i oczywiście, czy oprocentowanie jest akceptowalne.

kormi - Pią Kwi 19, 2024 11:32 am

A czy miałeś okazje kupować u jubilera Savickiego jak u niego to wygląda? Z tego co kojarzę, to mają opcje rat
szirm - Pon Kwi 22, 2024 10:03 am

Tak, ma taką opcje. Możesz sprawdzić ich stronę internetową https://savicki.pl/ lub skonsultować się z nimi bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji na ten temat. Ja akurat z opcji na raty nie korzystałem, ale znajomy tak i bardzo sobie chwalił.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group