Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia plenerowe - GDZIE???
Autor Wiadomość
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 8:41 am   

Najprawdopodobniej sesję zrobimy na Księżym Młynie, obok jest też Park ?ródliska
i w Arkadii.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 10:31 pm   

Ja myślałam o parku Julianowskim jako jednym z miejsc plenerowych- podobaja mi się stawy, zieleń, mosty...ale zobaczymy jeszcze :-)
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 8:40 am   

My mieliśmy plener w Arkadii. Spędziliśmy tam cały dzień, park jest duży i jest w nim sporo ciekawych miejsc tak do filmowania jak i fotografowania.
A blisko jest pałac w Nieborowie, jakby ktoś odczuł niedosyt i chciał dodatkowo wnętrza.

W przypadku Arkadii warto tam jechać w tygodniu i najlepiej od rana, inaczej jest tłok jak w ogrodzie botanicznym ;-)
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:22 am   

My zdecydowaliśmy się na Księży Młyn i pobliski pałacyk :-)
_________________

 
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 11:10 am   

Emi napisał/a:
My zdecydowaliśmy się na Księży Młyn i pobliski pałacyk :-)

Też planowaliśmy zdjęcia na Księżym Młynie i w otoczeniu pałacu, ale ostatecznie po wakacyjnym rekonesansie wybór padł na Oporów (niewielki gotycki zameczek) i Walewice (pałacyk z malowniczym parkiem). Trochę dalej od Łodzi, ale będzie na to cały dzień i chyba warto :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:53 pm   

Piękne są te miejsca:

Zamek w Oporowie


Pałacyk w Walewicach





[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 7:14 pm ]
Poszperałam trochę na stronce http://www.zamkilodzkie.pl

Wpadły mi w oko:

1. Pałac w Sokolnikach (powiat wieruszowski)
przód


tył



park


klatka schodowa



2. Pałac w Woli Chojnatej

przód


taras



3. Zamek w Uniejowie

front


dziedziniec

_________________
 
 
jakomaziniemaz 

Wiek: 49
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łodz
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:45 am   

Może Planeta ?lubów zainspiruje Was do wyboru miejsca w plenerze.
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 12:25 pm   

ja również zdjęciom w manu mówie nie!! (ludzie, ja tam pracuje:P)
centra handlowe są dobre na zakupy, nie na ślubne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 1:35 pm   

Zamek w Uniejowie jest rzeczywiście piękny-szczerze polecam, byłam tam kilka lat temu i widoki były naprawdę niesamowite.

Dodaję 2 linki-może natchną one jakąś parę do równie ciekawej sesji :)

http://www.fotograf-wesel...enka_z1841.html niedaleko lotniska?
http://www.fotograf-wesel...opot_z1156.html środek miasta
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 2:08 pm   

Z tego co sie orientuje to pierwsze zdjecie zrobione jest na moscie Siekierkowskim w Wawce ;) Ale to juz taki moj off topic :) .
A co do pomysłów w moim regionie popularne jest robienie zdjec w sadzie jabloniowym, ci z wiosny mają kwitnace pieknie drzewa a ci z jesieni cudowne czerwone jabłuszka ;)
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:33 am   

Jesteśmy już po zdjęciach :) W niedzielę wybraliśmy się do Oporowa. Było dość zimno i mało słońca, ale i tak udało się zrobić kilka fajnych ujęć wokół zamku i na niewielkim dziedzińcu. Za opłatą 150 zł weszliśmy także do środka. Niestety, nie można korzystać z eksponatów... Cudowne miejsce na plener ślubny :smile: Polecam, bo to naprawdę niedaleko - jakieś 60 km.

W Walewicach wysiedliśmy tylko na chwilę, zrobiło się już tak zimno, że nie daliśmy rady :(
Pomimo tego nie żałuję, że zdecydowaliśmy się na zdjęcia plenerowe :)
 
 
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 10:17 am   

Ja osobiście myślałam o zajezdni tramwajowej, albo jakiś starych ruinach…
 
 
anulkaandzia 


Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 89
Skąd: somewhere
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 8:46 pm   

oczywiście Alpinarium i Arboretum w Rogowie wstęp na zdjęcia ślubne 50zl :)
_________________




22.08.2009 :*
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 12:41 am   

a ja ostatnio robilem sesje w sypialni (bez zlych skojarzen) i bylo to zamiast pleneru (poniewaz obecnie pogoda nie rozpieszcza) i uwazam ze wyszlo rewelacyjnie... zeby nie bylo ze to tylko moje prv zdanie ... to mlodzi tez zachwyceni ale i na kilku portalach sa bardzo przychylne oceny....

dlatego moze warto zaryzykowac i skusic sie na zdjecia w eleganckim apartamencie hotelowym (ktore zazwyczaj sa dla nowozencow) przy sali bankietowej gdzie jest robione wesele...

nie umieszczam tu fot zeby nie bylo ze reklama itp...

poprostu wiem ze te foty sa inne niz wszystkie ... i da sie tam uzyskac super klimat... kwestia tylko mlodych i ich odwagi (z umiarem !! ) :) )

pozdrawiam
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:42 pm   

swietny pomysl, szkoda, ze wczesniej o tym nie uslyszalam..
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:54 pm   

to nawet nie byłby zły pomysł, bo przy sesjach zdjęciowych często zapomina sie o ciekawych wnętrzach
_________________
 
 
 
Hajduczek07 


Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 11:53 pm   

My zdecydowaliśmy się na Ogród Poznańskiego. Nie jest on może tak piękny jak Ogród Botaniczny, ale można tam zrobić piękne fotki na tle samego pałacu, na czym bardzo mi zależało. I co ważne, jest to darmowa przyjemność, nikogo nie prosisz o pozwolenie. Uzgadniasz termin z fotografem i tyle spraw organizacyjnych. Ogród jest czynny w tych samych godzinach co muzeum mieszczące się w Pałacu Poznańskiego.
Ostatnio zmieniony przez Hajduczek07 Pią Wrz 26, 2008 11:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 10:18 pm   

"Każde miejsce na plener ślubny jest dobre. Jednak to nie miejsce ma znaczenie, tylko ważna jest Para Młoda - to Oni są bohaterami i głównymi, najważniejszymi postaciami. Dzięki spontaniczności, dobrej zabawie i naturalności Pary Młodej każdy plener, w nieważne jakim miejscu musi się udać. Wiele Par zastanawia się nad miejscami plenerowymi i czasami zdradza nam, że ten wybór jest dla nich dużym problem. Warto przed podjęciem decyzji odnośnie miejsc plenerowych zadać sobie parę pytań: "co Was łączy?", "co lubicie robić?", "jakie macie hobby/zainteresowania?", "jakie miejsca lubicie?", "jakie miejsca pasują do Was?", "o czym marzycie?" - czasami dzięki tym pytaniom można wpaść na ciekawy pomysł i spełnić swoje marzenia..."

źródło: http://herandhisvision.bl...trychu-czy.html
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 11:47 pm   

my byliśmy na sesji w Krzyżtoporze- miejsce zaproponowane przez fotografa (fotojacka) i ogromne dzieki dla tego czlowieka bo to cudne miejsce...warto jechac te kilka godzin zeby moc zrobic sobie fotki w tak wyjatkowym miejscu....
 
 
agniesia99 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 8
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 7:44 pm   

Ja wybralam plener nad mozem. U mnie ma byc czystka w zdjeciach zadnego smiecia tylko my woda i plaza :)
 
 
ollik 

Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 9:12 am   Dobry fotograf

Ja miałam fotografa, który sypał pomysłami miejsc i pozycji z rękawa. Miał również swoje rekwizyty, które dodawały tego czegoś ;)
Poza tym jest niedrogi.
No i fotografowanie to jest jego wielka pasja, którą potrafi zarazić modela
Już niedługo dołącze zdjęcia i bedziecie wiedziały o czym piszę
Piszcie jak jesteście ciekawe
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 10:50 am   

Jakiś czas temu otworzono w Łodzi skansen, myślę że i tam można by było zrobić ciekawe zdjęcia :)
http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/863252.html
http://hodowca.blox.pl/20...drewnianej.html
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 11:03 am   

ten skansen całkiem ciekawy, tylko którego dnia wybrać plener, żeby na zdjęciach mieć więcej skanenu niż ludzi ;) widac ze poki co cieszy sie on sporym zainteresowaniem...
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 11:29 am   

Nam marzy się skansen, ale na Kaszubach, we Wdzydzach Kiszewskich. Z wielu względów będzie to raczej nierealne, ale może skusimy się na ten łódzki?? Myśleliśmy też o skansenie w Łowiczu, ale w porównaniu z tym Wdzydzkim wypada on baaaardzo ubogo i skromnie.
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 11:42 am   

poison_moon napisał/a:
Nam marzy się skansen, ale na Kaszubach, we Wdzydzach Kiszewskich. Z wielu względów będzie to raczej nierealne, ale może skusimy się na ten łódzki?? Myśleliśmy też o skansenie w Łowiczu, ale w porównaniu z tym Wdzydzkim wypada on baaaardzo ubogo i skromnie.


my sie zastanawialismy czy w tym roku sobie nie zrobic pleneru jak bylismy we Wdzydzach.. ale nie mielismy jak sciagnac fotografa, no i nikogo do opieki nad Frankiem.. a moglismy miec taka ladna rocznicowa sesje...
ale kto wie... moze jeszcze sobie zrobimy na wiosne.. o ile bede sie wtedy w suknie miescic ;d
_________________
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 2:05 pm   

Trzymam kciuki, żeby Wam się udało :)
_________________
 
 
mycha888 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 9:23 pm   

Park Julianowski
 
 
ollik 

Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 1:14 pm   

Ja też miałam w m.in w parku Julianowskim -piękny park
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 3:02 pm   

właśnie ja chcę zrobić fotki w skansenie między innymi w przyszlą sobotę ;-)
mam nadzieję, że ludzi można będzie ładnie wyciąć w photoshopie :P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 7:38 pm   

justinaa napisał/a:
właśnie ja chcę zrobić fotki w skansenie między innymi w przyszlą sobotę ;-)
mam nadzieję, że ludzi można będzie ładnie wyciąć w photoshopie :P

niech cyka ze statywu

1 ujecie gdzie Wy jestescie idealni a nie tlo a pozniej niech zrobi 2 zdjecie tla bez Was i poprzkleja bez problemu :) )
no oczywiscie jesli potrafi w co nie watpie bo to podstawy :)

pozdr
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 8:36 am   

artur_ase2000 napisał/a:
1 ujecie gdzie Wy jestescie idealni a nie tlo a pozniej niech zrobi 2 zdjecie tla bez Was i poprzkleja bez problemu :) )

To po co w ogóle jechać w plener! Zrobić fotki na jednolitym tle i powstawiać jakieś ładne obrazki z tyłu. ?ałosne...
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 4:06 pm   

Zgadzam się z juliettą. Nie ma nic gorszego niż nakładane tło, nawet jeśli dobrze zrobione :-? Od tego jest właśnie plener.

Polecam zamek w Mosznej (hihi, ale nazwa :lol: ). Po prostu cudo, jak z bajki. Mankamentem jest położenie tej miejscowości - za Opolem. My i tak się raczej tam wybierzemy, gdyż nasz fotograf jest z Piekar, więc będziemy mogli go podrzucić do domu :D

11728832.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 489 raz(y) 26.71 KB

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 5:59 pm   

wow-śliczny ten zameczek... a on w środku ma jakieś komnaty czy to tylko jakieś riuny? wygląda na całkiem dobrze zachowany....mam rodzinkę w tamtych stronach-chyba warto tam kiedyś zajrzeć, bo naprawde bajkowe miejsce... ja polecam wyjazd na plener w piekne miejsce-choćby w drugi koniec Polski, my mięliśmy sesje w Krzysztoporze, razem z dojazdem sesja trwała 17 godzin, ale nie żałujemy-super fotki a przy tym fajna wyprawa i ciekawa przygoda ;)
a podkładane tło to faktycznie żałosne :/
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:21 pm   

w środku jest zaklad psychiatryczny :]
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:22 pm   

hahahahah,poważnie mówisz ppola czy sobie żartujesz? :o
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 6:27 pm   

dokładniej centrum leczenia nerwic obecnie to sie nazywa wczesniej byl to zwykly zaklad psychiatryczny. Niedawno przeszedl remont i czesc jest do zwiedzania ale tylko z przewodnikiem, wiec pewnie trzeba bedzie dokladnie ustalic to robienie zdjec.
Wklejam link do Cln
http://www.moszna-zamek.pl/pol/index.htm
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 7:11 pm   

Na zewnątrz jest tak pięknie, że nie potrzeba wchodzić do środka. W dodatku obok jest ładny park. Można tam wejść za skromną opłatą. Ja akurat w ogóle nie przepadam za wnętrzami, mam jakieś takie skojarzenia klaustrofobiczne :roll:
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 8:05 pm   

Ale jako ze wstep jest platny nawet do parku to nie wiem czy nie bedziesz musiala uiscic dodatkowej oplaty za zdjecia, a przynajmniej poprosic o zgode na cos takiego
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 8:55 pm   

to fakt-zazwyczaj za zdjecia sa pobierane dodatkowe oplaty :/
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 1:23 pm   

julietta napisał/a:
artur_ase2000 napisał/a:
1 ujecie gdzie Wy jestescie idealni a nie tlo a pozniej niech zrobi 2 zdjecie tla bez Was i poprzkleja bez problemu :) )

To po co w ogóle jechać w plener! Zrobić fotki na jednolitym tle i powstawiać jakieś ładne obrazki z tyłu. ?ałosne...


chyba sie nie bardzo zrozumielismy tak :) )

jesli np w czasie kiedy robicie zdjecie jest cos w tle (co jest czasowym obiektem typu ludzie auta itp) a zdjecie wyszlo fajne to pozniej robisz sobie drugie zdjecie z tej samej wysokosci z tego samego miejsca z tego samego konta i masz bok do wklejki lub tez mozesz to "odpuscic" i poprostu skadrowac inaczej zdjecie...

co do wklejanych fot... wszsytko fajnie ale fakt zdjecia slubne robione na tlach i przeklejane gdzie indziej sa bzdura bo nigdy nie bedzie tych wspomnien o przezyciach ktorzy mlodzi maja podczas sesji plenerowej :) wiadomo ze kazdy chce z wlasnego slubu miec wspaniale wspomnienia :)

ale jesli zdjecie ktore jest zrobione w tle ma jakies nie porzadane obiekty to robi sie wklejki lub inaczje kadruje ... i nie wierze w to ze jesli fotograf ma bardzo dobre zdjecie a w tle np widac (choc by brzydki kosz na smieci lub glupi napis na murze tylpu WIDZEW czy cos tam) to nie retuszuje tego...


jestem przeciwnikiem robienia zdjec w studio na tlach ...
wiec coz ... :)

pozdrawiam
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 8:54 am   

Piękny ten zamek w Mosznej :) Szkoda tylko, że tak daleko...
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 3:58 pm   

my mamy fotki w plenrze w tą sobotę i zaczynam się martwić :D ponieważ ma być temperatura minusowa ;/
może macie jakiś pomysł na zdjęcie plenerowe, ale we wnętrzu ;-) jakiegoś pałacyku, fabryki etc?
będę wdzięczna za wszelkie sugestie ;)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 4:41 pm   

w Nieborowie można robić fotki wewnątrz, w Pałacu Poznańskiego też z tego co wiem-ale oczywiście wszędzie za dodatkową opłatą...
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 5:06 pm   

A czy nie lepiej jest zrobić zdjęcia studyjne w taka zimną deszczowa pogodę, niż na siłę szukać pleneru albo przypadkowych wnętrz. Przecież we wnętrzach też musi być odpowiednie światło, a jak za oknem jest ponuro to zostaje tylko użycie lampy błyskowej, która chyba nie jest idealnym rozwiązaniem. No chyba że wasz fotograf zabierze se sobą reflektory ( w co szczerze mówiąc wątpię).
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 5:17 pm   

owszem, ale mamy zdjęcia plenerowe w "pakiecie" już praktycznie opłacone razem z filmem, więc z tego to wynika :/
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 6:16 pm   

No to wielka szkoda. Ale chyba jest to nie w porządku ze strony firmy. Widać, że po to by zdobyć klienta na film zaoferowali coś co jest nie do zrealizowania, co daje do myślenia że z fotografią nie mają wiele wspólnego. Myślę że żaden fotograf nie zaproponowałby na koniec listopada zdjęć w plenerze. No ale cóż słyszałam już o przypadkach że kierowcy wynajmujący samochody do ślubu też robią zdjęcia i kręcą filmy. Co za wszechstronność :?
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 6:48 pm   

nie to też nie tak, termin zaproponowaliśmy sami, wówczas na pogodynce nadal tego dnia pojawiało się słoneczko, a sam fotograf stwierdził, że jeśli będzie padalo, to oczywiście plener przełożymy, ale generalnie od naszego ślubu minął już prawie m-c i sama nie chcę tego w nieskończoność przekładać
ale może wróćmy do tematu jeśli ktoś ma pomysł na fotki plenerowe we wnętrzu to czekam ;-)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 8:38 pm   

Może Pałac Poznańskiego albo Palmiarnia? ;)
_________________
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 2:44 am   

Nieborow 150 zl plus vat :(

Poznanski nie wiem ale znajac zycie tez cos kolo tego, niestety w lodzi ciezko cos ciekawego znalezc albo nic mi aktualnie do glowy nie przychodzi :) Wydaje mi sie ze pozostaje studio, bo temperatury na dzien dzisiejszy troche strasza przed wyjsciem z domu.

Powodzonka na plenerze , na pewno dacie rade !!
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 8:48 am   

Ładne wnętrza można znaleźć też w pałacyku Herbsta http://www.muzeumsztuki.lodz.pl/ :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl