Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia plenerowe - GDZIE???
Autor Wiadomość
szoszenka 

Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Kalino k.Rzgowa
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 11:59 pm   

moim zdaniem to kwestia fotografa, my mieliśmy fotki w ogrodzie botanicznym i wyszły cuuuudddoooowwwwnie:) jesteśmy bardzo zadowoleni...
_________________
--------------------------
30.04.2011 :D
 
 
E-mariposa 

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 3:23 pm   

Park Poniatowski jest strasznie oklepany. Może wyjedźcie gdzieś dalej., my zrobiliśmy sobie sesję w Pradze czeskiej, a potem zostaliśmy na kilka dni odpoczynku po zamieszaniu związanym ze ślubem
 
 
bertula 

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:40 pm   

szoszenka napisał/a:
moim zdaniem to kwestia fotografa, my mieliśmy fotki w ogrodzie botanicznym i wyszły cuuuudddoooowwwwnie:) jesteśmy bardzo zadowoleni...


Zgadzam się w 100 % Miejsce, miejscem najważniejsi są ludzie :)
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:57 pm   

My postanowiliśmy, że następnego dnia po ślubie cywilnym również pojedziemy w plener i zrobimy sobie pamiątkę. Co prawda nie będziemy zamawiać fotografa ale siostra nam zrobi zdjęcia. Myślę, że to będzie dla nas świetna pamiątka :razz:
 
 
asia7 


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 6:36 pm   

ja bardzo bym chciała sesję na motorkach, szczególnie, że obydwoje jesteśmy kierowcami więc można byłoby zrobić coś ciekawego :D
np. dla odmiany to ja bym wiozła P. z tyłu jako plecaczek :cool:
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 5:09 pm   

My mieliśmy zdjęcia w Zespole Pałacowo-Parkowym w Małkowie(zaraz za Wartą), potem pojechaliśmy nad Jeziorsko, które jest niedaleko od pałacyku i ostatni przystanek to przypadkowe pole :)
_________________


 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 11:26 pm   

Czy ktoś z was orientuje się może czy teren loftów scheiblera jest otwarty? Chcielibyśmy zrobić tam zdjęcia, ale nie wiemy czy da się wejść do środka.
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 8:03 am   

e_linka, nie wiem jak teraz ale przed wakacjami był otwarty i po terenie oraz wnetrzach oprowadził mnie bardzo sympatyczny ochroniarz ;) Warto przed wejsciem na teren zapukać do budki ochroniarzy.
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 9:18 pm   

e_linka2, nasza forumka agulka1989 miała tam niedawno plener więc może napisz do niej.
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 9:29 pm   

e_linka2 już Ci mówię :)
My weszliśmy do ochroniarzy i zapytaliśmy czy moglibyśmy wjechać na teren i zrobić sobie kilka zdjęć. A kiedy ochroniarze na nas spojrzeli to z meeeega uśmiechami powiedzieliśmy, że się odwdzięczymy :wink:
I kiedy już wychodziliśmy dostali od nas flaszeczkę :) Podziękowali, złożyli życzenia i powiedzieli, że wypiją nasze zdrówko po służbie.
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 10:17 pm   

generalnie widok pani mlodej i pana mlodego + flaszka weselna czyni cuda :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 10:26 pm   

fotografialodz napisał/a:
widok pani mlodej i pana mlodego + flaszka weselna czyni cuda

Amen :)
_________________
 
 
draco1234 

Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 4:55 pm   Plener

Witam!
Na plener w Łodzi polecam Park Źródliska, Ogród Botaniczny, symbolicznie Plac Wolności (bo po ślubie już po wolności ;-) )
Jeśli bawią kogoś klimaty industrialne polecam Tomaszów Mazowiecki opuszczona fabryka Wistom, a także Muzeum PKP w Karsznicach.

edit:usunięty fragment postu, reklama niezgodna z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Wrz 08, 2011 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 8:41 am   

agulka mozesz załączyć jakieś zdjęcie z tych loftów?
_________________




Ostatnio zmieniony przez asiaj2001 Wto Wrz 13, 2011 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fuente 


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 8:01 pm   

My planujemy zrobić plener w Arkadii . zachwyciło nas to miejsce i jeśli tylko fotograf nie będzie oponował to właśnie tam chcemy zrobić zdjęcie ;)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 1:32 pm   

My tak jak planowaliśmy udaliśmy się do łódzkiego lunaparku, wyszło rewelacyjnie, plener wesoły, kolorowy, dynamiczny + dobra zabawa, bop najeździliśmy się na karuzelach i innych ciekawych przyrządach. Zdjęcie wyszły radosne i kolorowe.

Ogród botaniczny też jest bardzo fotogeniczny, zdjęcia nad stawem wychodzą pięknie.
 
 
 
Fotografnia.pl 

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:15 pm   

Witajcie!

Jestem tu po raz pierwszy...i też miałem ten problem....Dokąd zabrac młodych na plener? Mieszkam niedaleko Arkadii i Nieborowa, a jeszcze bliżej Walewic. Powiem Wam, ze ok...miejsca są ładne - szczególnie ogród w Nieborowie.. Jeśli zaś chodzi o Arkadię...to wpadłem tam kiedyś przypadkiem i zabawnie to wyglądało gdy zza drzew i zabudowań wystawały czarnobiałe postacie... Zapytacie dlaczego zabawnie? Bo akurat tego dnia (choć byłem tam po raz pierwszy) naliczyłem w tym samym czasie aż 8 par!! Dlatego mnie to odpycha...No, ale miejsce jest ładne. Jeśli chodzi o Walewice, to tam jest ok, ale pełno komarów, żab i generalnie jest mokro. Uważajcie na to. Można załatwić by zrobić zdjęcia w środku pałacu...tam gdzie Napoleon i Pani Walewska...no właśnie.. :) Koszt ostatnio to 150zł. Trzeba to załatwiać z Panem Warszawskim, który jest tam administratorem. Miejsce moim zdaniem lepsze niż Arkadia. Obok jest stara gorzelnia no i są stajnie z konikami. Fajnym miejscem jest też pałacyk koło tamy we Włocławku oraz sama tama. Ja natomiast zdam Wam w przyszłym tygodniu relacje z mojego dzisiejszego pomysłu....... Aeroklub Łódzki. Sprawe mam już załatwioną, więc jakby co, to chętnie pomogę.
Pozdrawiam
Łukasz
 
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 3:00 pm   

Fotografnia.pl napisał/a:
no i są stajnie z konikami


Na stajnie nie wolno wchodzić. Chyba, że ma się znajomego, co trzyma konia na prywatnej. Szkoda, że Warszawski tam dalej czuje się panem i władcą... :evil:
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 04, 2011 3:19 pm   

My w starej cegielni robiliśmy, w parku itp. Przyroda :P
 
 
bubka 

Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 7:59 pm   

Witajcie :) czytam i czytam i muszę przyznać że ciekawy pomysł z tym ogrodem botanicznym ;) tymbardziej że ślub planujemy w maju.. świeża zieleń mmm... :) chociaż z racji że moj narzeczony jest z krakowa a ja kocham to miasto, myslim żeby jednak jakieś fotki zrobić też tam:)
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:59 pm   

Witam,

My fotki robiliśmy w PArku Julianowskim, bardzo fajne miejsce z wieloma mozliwościami.
Jest woda, skałki, muszla koncertowa...zdjęcia wyszły super, także polecam :)

Polecam też fotografke, bo dobre zdjęcia = dobry fotograf ;)
_________________

 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 11:20 am   

A gdzie zrobić zdjęcia kiedy jest tak zimno jak akutalnie? Slub mamy za rok w pazdzierniku i troche sie martwie...
_________________
[/img][/url]
 
 
Fotografnia.pl 

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 11:38 am   

Może w hucie? A tak serio mówiąc....to ja mam ten sam problem. Mam zdjęcia w ten czwartek. Mieliśmy robić w aeroklubie, ale mi się Młody rozchorował. Teraz Pan Prezes jest na urlopie jeszcze do końca tygodnia. Brrrr.....no sam nie wiem...
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 11:43 am   

aniulka_lp to wszystko moim zdaniem zależy od pomysłu na sesję.
klasycznie część nowożeńców wybierze się do palmiarni lub hotelu... inni wybiorą salę gimnastyczną lub stary garaż :)
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 8:11 pm   

Z racji zmiennej, jesiennej pogody, część zdjęć zrobimy pewnie w jakiejś fabryce. Czy ktoś zna miejsce podobne do EC1? Wiem, że na zewnątrz można wykorzystac Łódź Art Center, ale szukamy tez czegoś z możliwością wejścia do środka. Plener już za kilka dni. Help, please! :?

[ Dodano: Wto Paź 25, 2011 11:40 pm ]
i jeszcze jedno pytanie: czy orientuje się ktoś może gdzie są robione zdjęcia, gdzie para pływa łódką po niedużym stawie? Powtarzają się takie zdjęcia u wielu fotografów, ale jakoś na botanik mi to nie wygląda...
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 4:47 pm   

tomcia, na pewno w Wilanowie w Warszawie ale nie wiem czy to nie za daleko :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:05 pm   

Hmm, no rzeczywiście to może być ten staw. Trochę daleko, ale pomyślę:) Dzięki za podpowiedź Karola5!
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 11:35 am   

tomcia, a może biała fabryka Geyera, tam jest muzeum włókiennictwa ale zapewne nie wszystkie pomieszczenia są wykorzystane, może by się zgodzili udostępnić. Bo tak to nic innego nie przychodzi mi do głowy.Ewentualnie tkalnia Scheiblera(czyli dawny Unionteks) ale tam wejście jest bardzo ryzykowne bo wszystko się rozsypuje i w ogóle nie wiem czy można tam wejść.A drugi pomysł to Fakora, zaraz za dworcem na Chojnach,to jest budynek starej odlewni tyle że jest bardzo zaniedbany ten budynek,kilka lat temu był tam pożar a poza tym wejście jest łatwo dostępne i może być siedzibą bezdomnych. Tak wygląda jedna z hal

_________________
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 1:41 pm   

My mielismy zdjecia w Piszu na Mazurach.. oczywiscie na lajbie :D
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 2:31 pm   

tomcia, jeszcze jest fabryka Ossera na Przybyszewskiego 99(skrzyżowanie Przybyszewskiego/Kilińskiego za kościołem MB Fatimskiej) ale nie wiem czy można wejść do środka, wygląda tak

_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Czw Paź 27, 2011 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 4:47 pm   

Dosia_Zosia, dzieki za podpowiedzi! :D Wiem, ze Fakora jest całkowicie niedostępna-strażnicy nie wpuszczą i już, natomiast z białą fabryką i tą na Przybyszewskiego, zrobię rekonesans:)
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 6:22 pm   

fakora wygląda zachęcająco :-)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 7:27 pm   

Znalazłam album ze zdjęciami z fabryki Ossera http://picasaweb.google.c...StanNa07022009#

[ Dodano: Czw Paź 27, 2011 10:12 pm ]
sesja fotograficzna w muzeum włókiennictwa kosztuje od 100 do 400 zł,na tej stronie jest cennik http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/wynajecie-sal/
_________________
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 8:50 pm   

no nie, 100-400 zł to za dużo. Będziemy próbować w fabryce Ossera albo w uwiecznianym już milion razy przez inne pary Łódź Art Center.
Dosia_Zosia, jesteś niezastąpiona! :hurra:
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 9:49 pm   

drobiazg naprawdę :oops: ja tylko wyszukałam w internecie, na fabrykę Ossera trafiłam zupełnym przypadkiem kiedy oglądałam zdjęcia na Google Earth :)

[ Dodano: Pią Paź 28, 2011 10:29 pm ]
Jeszcze pytałaś o zdjęcia na pary pływającej łódką po stawie to na dobrą sprawę można by też pokombinować coś w Łodzi bo jest Młynek, Arturówek, Stawy Jana, Stawy Stefańskiego ale są dwa problemy. Po pierwsze:trzeba mieć tę łódkę a wydaje mi się,że wszelkie wypożyczalnie takiego sprzętu to chyba tylko latem są czynne a druga sprawa to z większości stawów woda jesienią jest spuszczana, nie wiem czy już ale może tak być.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Pią Paź 28, 2011 10:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
hanka5 

Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 12:01 am   

Ja ostatnio na stronie kulturaviva ogladałam pałac w Wilanowie i właśnie tam chciałabym mieć sesję fotograficzną.
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 2:22 pm   

My podobnie jak Malena mieliśmy sesję w lunaparku, chociaż było to kilka lat wcześniej. Potwierdzam jednak - było super! Mina fotografa, kiedy robiliśmy zdjęcia na diabelskim młynie - bezcenna!

Poza tym mamy fotkę na skrzyżowaniu Kościuszki/Piłsudskiego (przejście przy Centralu), kilka ujęć pod naszym blokiem i w naszym M.

Zastanawiałam się też nad wspomnianą już tu Arkadią i Nieborowem - ale coś nam nie zagrało.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 2:35 pm   

ja mam głuuupi pomysł żeby "rozłożyć" plener na różne pory roku :) np. w tym samym miejscu tylko z różną kolorystyką natury :D

[ Dodano: Wto Sty 17, 2012 2:37 pm ]
albo np. u mnie w pracy... przy wytłaczarce :) albo ze spawarką w rękach :D
_________________
 
 
zbigniewszulc 
Firma

Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 4:45 pm   

wielu fotografów oddaje materiał ze ślubu po 4 tygodniach od ostatnich zdjęć, więc roczny plener byłby kłopotliwy
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 4:54 pm   

koniczynka84 napisał/a:
albo np. u mnie w pracy... przy wytłaczarce :) albo ze spawarką w rękach :D
heheh to calkiem dobry po,mysł :smile:
U mnie z pistoletem do nakładania sylikonu 8) :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
ewelinailukasz 

Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 2:52 pm   

Ja polecam zdjęcia plenerowe w Gołuchowie. Przepiękny zamek i otoczenie :)



 
 
rzach 

Wiek: 50
Dołączył: 01 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 9:59 am   

POLECAM ZAMEK UNIEJÓW, RUINY ZAMKU W BESIEKIERACH, ZAMEK ŁĘCZYCA, TUM
 
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 04, 2012 10:43 pm   

Witam, szukamy miejsca z kawałkiem plaży i wodą do sesji plenerowej. Nic nie przychodzi mi do głowy - wiem, że w dużej mierze winę ponosi za to lokalizacja naszego pięknego miasta, ale może ktoś coś kiedyś widział ciekawego (jakaś stara żwirownia, Zalew Sulejowski, Jeziorsko - tylko w którym miejscu konkretnie?)???
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 9:00 am   

Jedna z naszych forumek miała zdjęcia w okolicach Zalewu Sulejowskiego, nie jestem pewna, ale to chyba martula87. Agulka1989 również miała zdjęcia na plaży i w wodzie. Myślę, że możesz je podpytać :)

Mam nadzieję dziewczyny, że się nie obrazicie, że Was wywołałam :wink:
_________________


 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 9:08 am   

ewa.krzys, zgadza się my byliśmy nad Zalewem Sulejowskim. Byliśmy też w Białej Górze i tam jest http://www.piasek.com.pl/ i to jest ta kopalnia piasku.My zrobiliśmy to wszytko jakoś po drodze zaczynając od Niebieskich Źródeł w Tomaszowie, kolejna Biała Góra, później byliśmy nad wodą a na koniec Sulejów.
Moim zdaniem warto wybrac kilka miejsc a nie ograniczac się do jednego.
_________________

 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:49 pm   

martula_87 napisał/a:
Moim zdaniem warto wybrac kilka miejsc a nie ograniczac się do jednego.


W Łodzi mamy kilka miejsc, ale marzy mi się jeszcze plaża ;) A w tej Babiej Górze trzeba się jakoś zapowiedzieć wcześniej czy wpuszczą bez problemu? A nad Zalewem Sulejowskim to którym dokładnie miejscu? Sorry za tą ilość pytań, ale kto pyta nie błądzi ;)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 6:57 am   

W Białej Górze my byliśmy w sb więc nic tam się nie działo nawet żywej duszyczki nie było ale napewno jak są prowadzone pracę to nikt tam Cię nie wpuści.A nad Zalewem to niestety nie pamiętam miejscowosci.
_________________

 
 
kasia_m 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 11:51 am   

My również mieliśmy zdjęcia na Białej Górze w zeszłym roku. Tyle że w niedziele przed południem. Pan Ochroniarz się zorientował, że jesteśmy jak już zbieraliśmy się do odjazdu.
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 1:25 pm   

Dziękuję Wam za informacje :) zasięgnę jeszcze języka u wujka Google ;)
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 4:10 pm   

tam na ochroniarza dziala butelka wodki, oczywiscie ja nie sa prowadzone roboty , wiec najlepiej popoludniu jechac
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl