Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Lip 05, 2011 9:14 pm
X Factor, Tylko muzyka, itp. ;-)
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Sro Mar 23, 2011 8:48 pm   X Factor, Tylko muzyka, itp. ;-)

Hm, nie sądziłam, że się dam wkręcić w taki program po kilkuletniej abstynecji od tv jako takiej. :lol:
Ale - wizyta gościa z Polski, który przyzwyczajony do codziennego oglądania telewizji, program się akurat zaczynał (1. część) i....oglądam co tydzień polski X Factor! Przypomniały mi się stare dobre czasy pierwszego "Idola". ;)
I generalnie mam pozytywne odczucia i już swoich faworytów. :razz:
A Wy? Oglądacie? :mrgreen:


P.S. Podczas pobytu w Polsce obejrzałam jedną część "Tylko muzyki" i Kora mnie po prostu zniesmaczyła gdy nazwała jednego gościa durniem i jeszcze dorzuciła jakieś przekleństwo. Swoją drogą : nie widziałam jej "na żywo" kilka lat i jej aktualny wizerunek mnie zaskoczył, niestety niezbyt pozytywnie. :kwasny:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 24, 2011 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 9:29 pm   

Oglądam :) Wkręciłam się w niego, kiedy mieszkałam w Szkocji, a wersja brytyjska jest na wysokim poziomie. Średnio mi się podobają jurorzy (poza Wojewódzkim, który jakiś normalniejszy się ostatnio zrobił), ale innych tego typu programów na TVP2 czy Polsacie nie jestem w stanie obejrzeć :kwasny:
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 9:36 pm   

Asiek - oglądałem X Factor i |Tylko Muzyka - i bardziej podoba mi się produkcja Polsatu, lepiej jest to zrobione dużo żywego grania, świetne zespoły itd. Kora faktycznie przesadza ale za to przesympatyczny Adam Sztaba i ten drugi wokalista. Do tego znawczyni wokalu eLA Zapędowska z trafnymi komentarzami.

Porażką dla mnie jest za to turniej miast (większość wgrana z playbacków) - bardzo słaba i nieudana produkcja (moim zdaniem).
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 9:57 pm   

Ja podobnie ja mac oglądałam zarówno x-factor jak i must be the music.

I zdecydowanie bardziej odpowiada mi MBTM. Chociażby ze względu na profesjonalnych jurorów znających się na muzyce.
Skład: Zapendowska, Sztaba, Kora i Łozo mi osobiście odpowiada. Uważam, że są to właściwe osoby na właściwych miejscach.

Jeśli chodzi o x-factor to co o muzyce może powiedzieć Czesław Mozil (który jak dla mnie jest jakąś muzyczną masakrą) albo Sablewska, która jest (a raczej była) menedżerką kilku "gwiazdek", na plecach których się wypromowała... To samo Wojewódzki. Lubię go jako "faceta z tv", uważam że jest mega inteligentny, ale na muzyce to on się zupełnie nie zna. Odrzucają naprawdę dobrze śpiewające osoby a biorą do programu ludzi, którzy o muzyce nie mają zielonego pojęcia i słyszę to nawet ja mimo tego, że nie odziedziczyłam po swoim tacie muzycznych zdolności i mega dobrego słuchu...

Bitwę na głosy też oglądałam. Program sam w sobie spoko, podoba mi się pomysł.
Ale jak uwielbiam chóry i uwielbiam słuchać nowych aranżacji tak zwyczajnie odrzuca mnie szanowne jury a w szczególności Jagielski, którego nie znoszę...
Tak samo zupełnie nie pasuje mi tam Szapołowska i Węgorzewska (choć ta akurat ma najwięcej wspólnego z muzyką). I te ich komentarze kompletnie nic nie wnoszące do całości...
A jak usłyszałam Jagielskiego pytającego niewidomej dziewczyny, czy go widzi to po prostu padłam...
Dlatego Bitwę oglądam na YouTube (same występy), pomijając komentarze jurorów.



No to się rozpisałam...
Ale to wszystko to wyłącznie moje zdanie, moje odczucia i nie chciałabym broń Boże wywołać tu jakiejkolwiek zadymy :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 9:57 pm   

Mac, Polsatu nie mam, a X Factor oglądam przez iTVN. :)
W niedzielę baaardzo spodobały mi się dwa wykonania :
Rafał Majewski (niesamowity głos! WOW):
http://www.youtube.com/watch?v=sb1Td_C_hls
i Bartosz Kuśmierczyk (ciepły, melodyjny głos, wygrał bodajże dwie Szansy na sukces)
http://xfactor.plejada.pl...ry,2,wideo.html
zdziwiła mnie bardzo ocena Mozila i Sablewskiej, dobrze, że Wojewódzki nie odpuścił tak łatwo. :razz:
W tych trzech odcinkach było już sporo ciekawych wykonawców, także chłopak z piosenką Toma Jonesa : http://xfactor.plejada.pl...ry,3,wideo.html - co za głos!!!!
Można się nabawić kompleksów :mrgreen: , ale jakie wrażenia przy słuchaniu! :mrgreen:


Ten jeden odcinek Tylko muzyki jaki widziałam podobał mi się dlatego, że byli ciekawi wykonawcy tzn. wielu z własnym repertuarem, także grający na instrumentach, a nie tylko śpiewający. Nie wiem, czym te programy mają się różnić? Czy na tym polsatowskim szukają bardziej stawiających na twóczość własną?

[ Dodano: Sro Mar 23, 2011 10:03 pm ]
agulka1989 napisał/a:
To samo Wojewódzki. Lubię go jako "faceta z tv", uważam że jest mega inteligentny, ale na muzyce to on się zupełnie nie zna.

Nie zgodzę się.
Nie musi być muzykiem z wykształcenia, żeby mieć słuch i intuicję muzyczną.

agulka1989 napisał/a:
Odrzucają naprawdę dobrze śpiewające osoby a biorą do programu ludzi, którzy o muzyce nie mają zielonego pojęcia i słyszę to nawet ja mimo tego, że nie odziedziczyłam po swoim tacie muzycznych zdolności i mega dobrego słuchu...

Jakieś przykłady tych super, których odrzucili? :hmmm:
I tych którzy "nie mają zielonego pojęcia o muzyce", a przeszli dalej?
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 10:39 pm   

oglądam oglądam oczywiście :)
w X-Factor nie do końca pasuje mi osoba prowadzącego, nie ma to jak duet Prokop Hołownia :D plus mimo całej sympatii dla Mozila, muszę się bardzo koncentrować, żeby zrozumieć, co mówi, moim zdaniem on ma jakąś wadę wymowy ...

w MBTM bardzo mi się podoba Maciek Rock, jest świetny jako prowadzący, na Korę patrzeć nie mogę, wygląda jak własna karykatura, ale nie wiem, czy ten program muzycznie nie jest ciekawszy od X-Factor, zachwycił mnie np. występ takiej dziewczyny o nazwisku Olivka Livki

Asiek napisał/a:
Nie wiem, czym te programy mają się różnić? Czy na tym polsatowskim szukają bardziej stawiających na twóczość własną?


to na pewno, plus są bardziej otwarci na zespoły, duety etc no i "chwalą" się tym, że każdy z uczestników może na swoim występie zarobić, ci, którzy najbardziej się spodobają w głosowaniu na fb dostają czeki :)

agulka1989 napisał/a:
Odrzucają naprawdę dobrze śpiewające osoby a biorą do programu ludzi, którzy o muzyce nie mają zielonego pojęcia


może tak i jest, nie zauważyłam, ale ostatnio w jakiejś gazecie pojawił się artykuł "demaskujący" programu typu X-Factor, czy Mam Talent, chodzi o to, że sam program, jak i jego uczestniczy, finaliści etc muszą pasować w pewien zakupiony od pomysłodawcy programu "format", więc tak np. że w Mam Talent pojawił się niewidomy muzyk oraz mała dziewczynka o wielkim głosie śpiewające smutne piosenki o miłości, nie jest kwestią przypadku. Myślę, że w tym przypadku jest tak samo, pewne typy po prostu "muszą" pojawić się w finale ...
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 2:22 am   

Asiek napisał/a:
obejrzałam jedną część "Tylko muzyki" i Kora mnie po prostu zniesmaczyła gdy nazwała jednego gościa durniem i jeszcze dorzuciła jakieś przekleństwo


mnie się akurta Kora bardzo podoba, najmocniejszy punkt jury - jest wyrazista i wygląda jak milion dolarów!!! A o tym gościu powiedziałam po prostu prawdę..

Wolę wyraziste osobowości, w Xfacotr wkurza mnie Maja, taka mimoza, a jej opinie to "podoba mi się", "moze coś z tego będzie" itp, zero konretow i fajnego przekazu, tylko bezbarwność. Kuba jak zwykle super, a Czesław uroczy. Choć zgadzam się z Agulką, że MBTM ma profesjonalne jury i to jest siłą wiarygodności tego programu.

A "Bitwa na gosy"? Lubię chóry i śpiewają fajnie, ale format jak sprzed 10 lat...na ten czas bez fajerwerków...
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Mar 24, 2011 2:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 8:11 am   

Malena napisał/a:

mnie się akurta Kora bardzo podoba, najmocniejszy punkt jury - jest wyrazista i wygląda jak milion dolarów!!!

Kwestia gustu.
Dla mnie wygląda jak Cruella De Mon. :cool: Nie widziałam Kory kilka lat i jej nie poznałam. I nie jest to bynajmniej komplement.
Jeśli chodzi o wygląd 60-ciolatki to podoba mi się już bardziej Zapendowska, przynajmniej nie robi cały czas buzi w ciup jak Kora (żeby szwy nie poszły czy co? :twisted: ). Ale nie wygląd jest najważniejszy, ale co sobą reprezentuje.
Malena napisał/a:
A o tym gościu powiedziałam po prostu prawdę..

Taaa...szkoda, że zapomniała jaka była sama te 25-30 lat temu. :roll: Jakoś ta bezczelność tego wypłosza skojarzyła mi się ze "skandalistką" Korą. :cool:
Poza tym uważam za baaaardzo nieprofesjonalne powiedzenie "jesteś durniem" przed występem, wiedząc, że facet nie odpowie jej tym samym. Bardzo to dojrzałe. Oburzyła się nieporównywalnie do tego co ten facet powiedział - on chciał niby tak ciężkawo zażartować, a ona pojechała z grubej rury, zero klasy.
Gdyby był na tyle bystry, żeby się procesować to pewnie musiałaby go przeprosić.

Sablewska w X Factor też mnie nie przekonuje, nie znam tej pani, nie wiem jaką jest profesjonalistką, ale niektóre jej decyzje są dziwne. :roll: Przynajmniej nie bluzga i nie straszy wyglądem dzieci.
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 10:46 am   

agulka1989 napisał/a:
oglądałam zarówno x-factor jak i must be the music


Ja też oglądałam oba programy i jak dla mnie zdecydowanie lepiej wypada polsatowski. Jury zdecydowanie bardziej kompetentne, choć akurat Łozo jakoś mi nie pasuje (ani muzycznie, ani w związku z komentarzami). Bardziej podoba mi się ten program wizualnie, no i przede wszystkim na rozrzut wykonawców. Zdecydowanie duża liczba indywidualistów, grających własną muzykę, szukających nowych kierunków.

W X-Factor jest dla mnie zbyt odtwórczy pod względem wykonywanych utworów. A z jury podoba mi się tylko Czesław (w przeciwieństwie do Agulki uwielbiam jego twórczość i zabawę muzyką), Wojewódzki już mi się przejadł, a Sablewska jest dla mnie taka nijaka.
_________________

 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 11:19 am   

tutaj można obejrzeć pełne występy z Must Be The Music.

Must be The Music - Facebook

Ten programik bardziej promuje naturalność, własna twórczość i jest mniej podrasowywany przez technologię - żywe granie i śpiewanie dlatego bardziej mnie ujął. :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 12:18 pm   

Asiek napisał/a:
Jakoś ta bezczelność tego wypłosza skojarzyła mi się ze "skandalistką" Korą


ale tu nie chodzi o to, że on był bezczelny, tylko mówił bzdury...od kiedy cos ominęło Polskę muzycznie w PRL-u??? Wszyscy słuchali amerykańskich kawąłków z lat 80tych, a Ci chłopcy myśleli sobie, że pokażą nam, jak wygląda rock'n'roll?? żenada...a odpowiedziała ostro, bo program ma mieć oglądalność, proste, im soczyściej tym większa wg producentów, a jury tez ma przykaz jak się zachowywać.

Maja Sablewska na przykład chodzi na warsztaty, bo nie podoba się stacji jak wypada przed kamerą.

Mac-erson napisał/a:
Ten programik bardziej promuje naturalność, własna twórczość

zgadzam się, MBTM promuje twórców, nie tylko odtwórców, choć dobrych tez lubię słuchać.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 1:21 pm   

Mac-erson napisał/a:
tutaj można obejrzeć pełne występy z Must Be The Music.

Ale to chyba tylko dla użytkowników Facebooka. A ja nim nie jestem. :wink:


Malena, ja to wszystko wiem :roll: - ale to nie zmienia mojego zdania na temat Kory w tym programie. Sorry, ale nie?adnie jest **** bez względu na cel, zalecenia producentów czy czego tam jeszcze. Między "soczystością wypowiedzi" a buractwem też jest różnica. :-?
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Mar 24, 2011 11:29 pm   

Cytat:

Ja podobnie ja mac oglądałam zarówno x-factor jak i must be the music.


i ja - tylko z tą różnicą, że X-Factor oglądam każdy odcinek na żywo :) , a MBTM obejrzałam do tej pory dwie powtórki w sobotnie przedpołudnie (towarzyszy mi przy sprzątaniu :wink: )

Co do wykonawców, to rzeczywiście wielkim atutem MBTM jest poszukiwanie także zespołów, w tym grającym własną muzykę. I w tym względzie Polsat stworzył coś nowego, bo mieliśmy już przecież Idola czy Zostań Gwiazdą (czy jakoś tak).
Przy okazji, też
justinaa napisał/a:
zachwycił mnie np. występ takiej dziewczyny o nazwisku Olivka Livki

- ciekawe jak zareagowaliby na nią w X-Factorze :roll: ?

Ale jeśli chodzi o jury i całą atmosferę programu - zdecydowanie wolę X-Factor. Po pierwsze bardzo lubię Kubę, i choć sam nie jest muzykiem, to jednak od lat "siedzi w branży" i to jest jego atutem. Sam często o sobie mówi, że nie zna się na muzyce, ale na ludziach, i ja akurat cenię sobie jego zdanie. Po drugie, Czesław - świetna osobowość, nietuzinkowa, na pewno świeża w naszym telewizyjnym światku :wink:
Zgadzam się -
justinaa napisał/a:
plus mimo całej sympatii dla Mozila, muszę się bardzo koncentrować, żeby zrozumieć, co mówi, moim zdaniem on ma jakąś wadę wymowy ...
i się jąka :smile:
i nie mogę zgodzić się z agulką, że:
agulka1989 napisał/a:
co o muzyce może powiedzieć Czesław Mozil (który jak dla mnie jest jakąś muzyczną masakrą)

Czesław jest muzykiem, kompozytorem, absolwentem Duńskiej Akademii Muzycznej, a to, że tworzy muzykę inną od np. Afromental chyba nie czyni go gorszym artystą :wink: ?

A Maja, co cóż, nie ma zbyt wiele do powiedzenia, ale jakoś mi to nie przeszkadza - dla mnie jest nieszkodliwa :wink: No fakt,
agulka1989 napisał/a:
Sablewska, która jest (a raczej była) menedżerką kilku "gwiazdek", na plecach których się wypromowała...

tyle, że format programu wymagał udziału w jury menadżera, a że w między czasie Maja przestała takowym być, no cóż...

Natomiast jury w MBTM jest dla mnie kiepską mieszkanką. Korę lubię, ale w tym programie chyba się za bardzo lansuje i chce być bardzo groźna i najmądrzejsza na świecie (takie czasami odnoszę wrażenie), Łozu jest dla mnie totalną pomyłką, chociażby dlatego, że odrzuciła go z Idola swego czasu p.Zapendowska, a teraz siedzi obok niej jako juror :roll: Adam Sztaba - wiadomo, muzyk, kompozytor, zna się na rzeczy, bardzo przy tym sympatyczny, ale wydaje mi się, że nie potrafi grać pierwszych skrzypiec, jest mało medialny?

Ogólnie taki program ma dla mnie też pełnić funkcję rozrywkową, tzn. oprócz fajnej muzyki chciałabym się pośmiać z sarkastycznych, inteligentnych komentarzy i wygląda to tak, że na X-Factorze co chwilę pękam ze śmiechu, a MBTH jest dla mnie po prostu sztywne.

ale się rozpisałam... :o
_________________


 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 9:41 am   

Nadrobiłam więc "zaległości" i obejrzałam całość "Tylko muzyka". :P
I mam takie wnioski : uczestnicy różnorodni, choć za dużo chałtury, jakoś mnie nie ruszają piosenki Marina czy o różowej taczce - ok, można się pośmiać, ale chyba nie takich wykonawców szuka ten program?
Na plus tak jak pisałam wcześniej - grupy z własnymi kawałkami oraz własny akompaniament. :)
A co do jury: dlaczego oni są tacy wszyscy nabzdyczeni? :o Sorry, ale patrząc na tą czwórkę mam skojarzenie z poważnym egzaminem gdzieś na wyższej uczelni. Pamiętam, że Zapendowska w czasach pierwszego "Idola" była bardziej wyluzowana, Kora - patrzy na tych ludzi gdy wychodzą na scenę jakby chciała ich zabić wzrokiem, Sztaba ma minę takiego męczennika podczas całego występu (bez względu na to czy mu się podoba czy nie) jakby bolał go ząb albo właśnie usłyszal jakąś tragiczną wiadomość. Jedynie ten Łozo jest luzak, choć komentarze raczej nie za bardzo.
Na szczęście jest Maciek Rock i ta dziewczyna za kulisami : ciepło prowadzą te wywiady i bez porównania lepiej niż ten facet w X Factor (który jest strasznie drewniany).
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 2:37 pm   

Asiek napisał/a:
ten facet w X Factor (który jest strasznie drewniany).


to prawda, Kuźniar jest beznadziejny, dlatego chyba tak go wycinają z programu...

A Rock i Paulina Sykut fajnie, choć wolę jego, ona czasami sztywna jest, ale musi się wyrobić. A MAciek fajnie parodiuje uczestników za kulisami.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Mar 25, 2011 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 3:04 pm   

No patrzcie ile osób tyle opinii. :lol: Mi np Rock się przejadł. Ostatnio z mężem na jego temat rozmawialiśmy, że zawsze tak samo prowadzi programy. Taaak przeeciąąągaaaa niskim toneeeemmm :lol: .
Asiek napisał/a:
Sorry, ale patrząc na tą czwórkę mam skojarzenie z poważnym egzaminem gdzieś na wyższej uczelni.

Dokładnie takie samo mam odczucie :) Mało mi się to kojarzy z programem rozrywkowym. Na plus przemawia , że każdy z nich w tym samym czasie oddaje głos. Nikt nie może już przekonać pozostałych.

Co do X-factora. Ja lubie Kubę i jego poczucie humoru, Czesław jest po prostu mega słodki :D w tym swoim myleniu a Maja... Jest neutralna i chyba taka powinna być. Uważam, że jej zdanie jest równie ważne. W końcu to takie osoby jak ona później zajmują się wykonawcami. Także X-factor jak wg mnie dużo lepszy :) .
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 10:16 am   

A tu występ Marty Ławskiej z Bełchatowa w X-factor

http://www.youtube.com/watch?v=MQS9Peq9BJc
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:31 pm   

caixa napisał/a:
Mi np Rock się przejadł


a mnie tak przypomina mojego kolegę ze studiów, że szok! a z kolei Kora przypomina mi, naprawdę nie wiem czemu, chyba układ ust, jak coś mówi, moją chrzestną :P

a tymczasem jestem szczerze powiedziawszy trochę rozczarowana wczorajszym półfinałowym odcinkiem MBTM, niektórzy na castingach byli dużo lepsi niż wczoraj, a już całkiem nie rozumiem wyboru piosenki przez tego młodego chłopca Damiana, ja naprawdę nie kupuję dzieci (takie same mam odczucia co do Magdy, która wygrała Mam talent) śpiewających piosenek, których nie rozumieją i zgadzam się całkowicie z opinię Zapendowskiej, ja też nie wiem, co ten chłopiec miałby za płytę nagrać ...
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:20 pm   

Właśnie obejrzałam X Factor i powiem - eeee tam. :kwasny:
Odcinek bardzo chaotyczny, do finałowej 15-tki przeszło kilka osób "takich se", a odpadły niektóre naprawdę rewelacyjne. Jury naczytało się for internetowych (wspomniała o tym Sablewska) i chyba dlatego wybrali parę osób, które wybitne na pewno nie są. :roll:
Tym sposobem nie mam żadnego fawotyta/faworytki i niech wygra Gienek Loska :cool: - jedyny, który jest jakiś, a nie byle jaki czy bezpłciowy. :roll:
Rozczarował mnie trochę ten odcinek.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 10:47 pm   

Asiek, ja widziałam tylko tę część odcinka, kiedy jury wybierało finałową 15tkę i też jestem niektórymi (a właściwie większością) wyborami rozczarowana. Natomiast co do Gienka Loski mam swoje zdanie - przez to, że nasłuchałam się jego wydzierania na wrocławskim Rynku przez ostatnie kilka lat, nie jest dla mnie czymś nowym, wręcz przeciwnie - już mi się przejadł :wink:
_________________


 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 10:54 pm   

Ja jestem zdecydowanie za chłopakiem, który wygląda jak dziewczyna (X-Factor);) Ma fantastyczny głos, ale gestykulacja za to przesadzona :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Nie Kwi 10, 2011 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 11:12 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Ma fantastyczny głos,

Polemizowałabym :wink: - nie dał sobie wokalnie rady ani z "Purple rain" ani z "Dziwny jest ten świat". Jest baaaardzo medialny (i popularny w necie) - i tyle.
Wydawało mi się, że w X Factor mają szukać talentu, któremu dadzą szansę się wybić (wypromować), bez już dodatkowej obróbki, czyli ukształtowanego wokalnie i wizualnie wykonawcy. A tacy w większości odpadli. :|
Co tam robi ten przeciętny Norweg :o , skoro odpadło tylu świetnych męskich wokalistów? Bo nie jest Polakiem? Ot, taka ciekawostka etniczna wśród finalistów? :| Albo pani "po przejściach", która owszem ma słodki głos, ale wszytkie piosenki śpiewa tak samo? Bo potrzebowali kobitki koło 50-tki, żeby starsza publiczność miała komu kibicować? Podobnie pan z łódzkiej opery - świetny głos, ale nie pasuje do takiego programu.
Zespoły (w tym jedno trio stworzone na siłę w półfinale z trzech wokalistek, bo chyba nie mieli już kogo wybierać z zespołów, bo tak było tam cienko) są tak słabe, że głowa mała. :roll: Ale pięć miejsc musieli im dać, bo takie są reguły.
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 10:36 am   

Asiek napisał/a:
Co tam robi ten przeciętny Norweg :o , skoro odpadło tylu świetnych męskich wokalistów? Bo nie jest Polakiem? Ot, taka ciekawostka etniczna wśród finalistów? :| Albo pani "po przejściach", która owszem ma słodki głos, ale wszytkie piosenki śpiewa tak samo? Bo potrzebowali kobitki koło 50-tki, żeby starsza publiczność miała komu kibicować?


myślę, że dokładnie tak było, tak, jak pisałam parę postów wcześniej, ponoć kupując format programu kupuje się też "format" jego finalistów ...
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 11:50 am   

Ja rozumiem, że mają jakieś tam wytyczne od producenta, ale w X Factor widzę dużą niekonsekwencję i szczerze - jurorzy wypadli śmiesznie, skoro w castingu Kuba mówił do wokalisty "jesteś sensem tego programu i będziesz finalistą", po czym wczoraj nie pokazano w ogóle tego uczestnika. :smile: Dlaczego? Za dobry był? Podobnie odprawienie kilku wykonawców z powodu - "jesteście profesjonalistami", bo mają nieprzeciętny talent - więc do widzenia, a przepuszczają do finału duet Dziewczyny, który ma już płyty na koncie (!), koncerty i festiwale. Dla mnie to są profesjonalistki i nie wiem co robią w tym programie, a nie młodzi ludzie, którzy nie mają nagranych żadnych płyt, koncertów, itd. To mnie bardzo wczoraj raziło.
Oraz to, że nie pokazano żadnego urywka występu kilkunastu artystów, którzy zrobili furorę w eliminacjach. Co się z nimi stało? Zrezygnowali? Chcieli wycięcia ich występów?

Co do "Tylko muzyka" to, jeśli SMSy nie są jakimś oszustwem :razz: , podoba mi się bardziej ta formuła wytypowania finalistów - choć lansowania facebooka jest żenujące. :roll:
_________________
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 12:35 am   

Asiek napisał/a:
nie dał sobie wokalnie rady ani z "Purple rain"

on po prostu zabił jedną z moich ulubionych piosenek..
co do reszty zgadzam się z Tobą Asiek całkowicie jeśli chodzi o wybór uczestników do finału..oczy mi wychodziły jak patrzyłam kogo odrzucają, kogo biorą, kogo nie pokazują wcale..
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 1:00 am   

Asiek napisał/a:
nie dał sobie wokalnie rady ani z "Purple rain" ani z "Dziwny jest ten świat".


ja mam zupełnie odmienne zdanie, jak usłyszałam, że będzie śpiewał "Dziwny jest ten świat", byłam sceptyczna, a gdy zaśpiewał, powalił mnie własnie "swoim" wykonaniem - bez kopiowania oryginału. Bardzo mi się podobał.

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2011 1:01 am ]
Asiek napisał/a:
Wydawało mi się, że w X Factor mają szukać talentu, któremu dadzą szansę się wybić (wypromować), bez już dodatkowej obróbki, czyli ukształtowanego wokalnie i wizualnie wykonawcy


własnie wielokrotnie podkreślali, że wolą naturalnych ludzi, niekoniecznie obrobionych, nawet z niedoskonałościami, z k†órych oni zrobia gwiazdy poprzez warsztat.
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:10 am   

po wczorajszym odcinku X-Factor zastanawiam się jedynie, co w finale robi pani Małgorzata?? coś mi się zdaje, że odpadnie przy pierwszej nadarzającej się okazji
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:22 am   

justinaa napisał/a:
co w finale robi pani Małgorzata

Też się nad tym zastanawiam. W ogóle odpadli moi faworyci i przestało mi się to podobać. :roll:
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 1:10 pm   

Mnie bardziej niż p. Małgorzata zirytował fakt tej "dziuni" która Wojewódzki wziął po opiekuńcze skrzydła. No irytują mnie słodkie nimfetki z duzym biustem, wielkimi oczami i usteczkami w ciup, z zachowaniem " jestem taka skromna i nieśmiała, cały świat mnie przeraża" a do tego pończochy w panterkę, śpiewała też tak jak wiele innych w tym programie, bez szału, bez siły i charyzmy :roll: Zdecydowanie bardziej podobała mi się ta blondynka, która śpiewała bodajże Bjork w eliminacjach - była naturalna i sympatyczna.
Bardzo się cieszę że przeszedł Malkolm, mówcie sobie co chcecie ale ten facet mnie rozbraja i jeszcze nie znikający uśmiech na ustach :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 3:18 pm   

Z tych trzech programów oglądam tylko X Factor :)
Ostatnie dwa odcinki rozczarowały mnie :roll: Ten z ubiegłego tygodnia dlatego, że
Asiek napisał/a:
nie pokazano żadnego urywka występu kilkunastu artystów, którzy zrobili furorę w eliminacjach.
A ten wczorajszy... hmm... Nie wiem co miało na celu ujawnienie ostatecznej dziewiątki finalistów na 2 dni przed wyświetleniem odcinka, w którym mieli być dopiero wyłonieni... Poza tym bardzo denerwowały mnie te sztuczne szepty między jurorami i gwiazdami, które miały miejsce po występie każdego z półfinalistów...

ppola napisał/a:
Bardzo się cieszę że przeszedł Malkolm, mówcie sobie co chcecie ale ten facet mnie rozbraja i jeszcze nie znikający uśmiech na ustach
Podpisuję się pod tym :) Bedę mu kibicować :)

caixa napisał/a:
odpadli moi faworyci
Ja co prawda swoich faworytów właściwie nie miałam, ale uważam, że finałowa dziewiątka ogólnie jest mało ciekawa :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Kwi 18, 2011 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 5:48 pm   

ppola napisał/a:
Bardzo się cieszę że przeszedł Malkolm, mówcie sobie co chcecie ale ten facet mnie rozbraja i jeszcze nie znikający uśmiech na ustach :)

dla mnie też on jest świetny :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:08 pm   

Tak jak podczas castingów w "X Factor" bardzo mi się ten program podobał, bo pokazywali naprawdę zdolnych ludzi. Szczególnie dwa covery wbiły mnie po prostu w fotel, bo dobrze znam oryginały tych piosenek, a tu zaśpiewano je tak, że opadła mi szczęka (mam na myśli Rafała Majewskiego i Kamila Czostkiewicza). :P Gdzie oni są? Dlaczego Majewskiego nie pokazano ani razu (domyślam się, bo jego dziewczyna napisała w necie co powiedział Wojewódzki po występie półfinałowym i tego po prostu nie mogli puścić - dlatego nie pokazali go wcale). Także Dawid Podsiadło z głosem jak wokalista Coldplay był niesamowity oraz Bartek Kuśmierczyk (jego wygrana, że podpisał kontrakt poza X Factor na nagranie 3 płyt, więc pewnie lepiej na tym wyjdzie niż "kariera" w TVN :cool: ). Gdzie Kuba Nycz od "Up and Down"? Gdzie dziewczyna od piosenki Bjork? :| Gdzie dziewczyna z Anglii a głosie dziecka? W ogóle ich nie pokazano jak sobie poradzili w drugim etapie.
A to, że do finału nie dostała się Ada Styrcz uważam za przegięcie, nie rozumiem też zachwytów nad Adą Szulc i Michałem Szpakiem.


Co do "Tylko muzyka" jakoś strasznie kiczowate wydają mi się te koncerty. :-? Maciek Rock traci na konferansjerce na żywo, Sykut - hm, co to w ogóle za wywiady? :? Jury wciąż niesympatyczne i nabzdyczone, jedynie Łozo wydaje się ok, a pamiętam jak Sztaba to był kiedyś taki nawiedzony wariat :lol: , a teraz jest taki cierpiący i poważny jakby miał z 60 lat :roll: - choć wypowiada się całkiem sensownie, Zapenowska jest arogancka (a kiedyś taka nie była), Korę - przemilczę... :]
Mimo wszystko formuła, że to telewidzowie wybierają z 32 wykonawców (a nie z 9 jak w X factor) uważam za dużo bardziej w porządku.
_________________
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:32 pm   

ava napisał/a:
Z tych trzech programów oglądam tylko X Factor

i również
ppola napisał/a:
Bardzo się cieszę że przeszedł Malkolm


Natomiast odnośnie Michała Szpaka - Wojewódzki zapytał Alicję czy nie uważa że ciekawość widzów może zmienić się w irytację. Odpowiadam - może. U mnie właśnie to nastąpiło podczas oglądania ostatniego odcinka.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:00 pm   

madzik_86 napisał/a:
Asiek napisał/a:

nie dał sobie wokalnie rady ani z "Purple rain"


on po prostu zabił jedną z moich ulubionych piosenek..


dokładnie, jak usłyszałam początek, to w ogóle nie poznałam, że to Purple rain :roll: Poza tym on w każdej piosence zaczyna w końcu to swoje wycie i oryginalnym wykonaniem tej piosenki jest dla mnie występ Maćka Silskiego w Idolu, zaśpiewał tą piosenkę tak, jak na to zasługuje.

justinaa napisał/a:
po wczorajszym odcinku X-Factor zastanawiam się jedynie, co w finale robi pani Małgorzata?? coś mi się zdaje, że odpadnie przy pierwszej nadarzającej się okazji


obawiam się, że trzymają ją na siłę - ale po co :roll: W ogóle ta grupa jest moim zdaniem bardzo słaba, Gienek w roli gwiazdy - WTF :?

ava napisał/a:
Nie wiem co miało na celu ujawnienie ostatecznej dziewiątki finalistów na 2 dni przed wyświetleniem odcinka, w którym mieli być dopiero wyłonieni... Poza tym bardzo denerwowały mnie te sztuczne szepty między jurorami i gwiazdami, które miały miejsce po występie każdego z półfinalistów...


no właśnie, najpierw wyczytałam, kto odpadnie, a potem w napięciu mam niby oglądać odcinek z gwiazdami już z góry wiedząc, kogo wyrzucą, kompletnie bez sensu!

A te szepty, nie dość, że mega sztuczne, to jeszcze momentami zupełnie bezwartościowe, myślę, że komentarze wielu telewidzów w domach były bardziej konstruktywne :wink:

Asiek napisał/a:
nie rozumiem też zachwytów nad Adą Szulc i Michałem Szpakiem.


Ada Szulc irytuje mnie strasznie swoim dziecinnym, słodkim i wielce amatorskim zachowaniem, a przecież ma już za sobą występ np. w Kawa czy herbata :roll:

A ze Szpakiem mam dokładnie to samo:
mala_mk napisał/a:
Wojewódzki zapytał Alicję czy nie uważa że ciekawość widzów może zmienić się w irytację. Odpowiadam - może. U mnie właśnie to nastąpiło podczas oglądania ostatniego odcinka.


Powiem Wam, że oglądałam wszystkie edycje Idola, Mam talent itd. i uważam, że finałowa dziewiątka, która została w X-Factorze jest najsłabsza. Tak naprawdę nawet nie wiem, czy mam tutaj teraz swojego faworyta, a szkoda, bo oglądając castingi miałam ich wielu. Większości nawet nie umiem sobie wyobrazić jako wygranych, totalna pomyłka.

A Must be the music wyjątkowo oglądałam, z racji lokalnego patriotyzmu - występował nasz pabianicki Elvis :wink: - Krystian Maliszewski i znów chór The Gospel Time z Łodzi, w którym na klawiszach gra chłopak z naszego weselnego Face to Face :) Podtrzymuję swoje zdanie, że to jury w ogóle mi się nie klei :?


Poprawiłam cytaty. Asiek
_________________


Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Kwi 18, 2011 11:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:08 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Tak naprawdę nawet nie wiem, czy mam tutaj teraz swojego faworyta, a szkoda, bo oglądając castingi miałam ich wielu


ja też nie, ale że lubię fajne męskie głosy, podoba mi się Mets

miałam faworytkę w Must be the music, ale niestety nie dostała się do finału
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:11 pm   

justinaa napisał/a:

miałam faworytkę w Must be the music, ale niestety nie dostała się do finału

Kogo? :)
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:15 pm   

Olivka Anna Livki :)
ale ponoć już kilka firm fonograficznych zaproponowało jej kontrakt, więc myślę, że nie słuch po niej nie zaginie :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:18 pm   

justinaa napisał/a:
lubię fajne męskie głosy, podoba mi się Mets


oj tak, jak mogłam o nim zapomnieć :D ! za niego trzymam kciuki :) choć wątpię, że jako obcokrajowiec ma szanse na wygraną, niestety.
Lubię też duet Dziewczyny i zespół Avocado, ale zespoły najczęściej nie dochodzą za daleko, poza tym znów można się spierać nt. rzekomej amatorszczyzny - bo Dziewczyny mają już na swoim koncie i profesjonalne występy, i płytę... :roll:

justinaa, dla mnie Olivka była niesamowitym odkryciem i świetną żywą reklamą na to, że takie programy szukają ludzi oryginalnych, nieszablonowych, takich zupełnie świeżych, a nie tylko odtwórców "Stop" czy innych "pościelówek" :wink: Ale ona akurat na pewno sobie poradzi, już sam program, gdzie pokazała się z własnymi kompozycjami to prawdziwa furtka do kariery 8)
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Pon Kwi 18, 2011 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:22 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Lubię też duet Dziewczyny i zespół Avocado, ale zespoły najczęściej nie dochodzą za daleko, poza tym znów można się spierać nt. rzekomej amatorszczyzny - bo Dziewczyny mają już na swoim koncie i profesjonalne występy, i płytę...


całkowicie się pod tym podpisuję :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 9:18 am   

Asiek napisał/a:
Dlaczego Majewskiego nie pokazano ani razu (domyślam się, bo jego dziewczyna napisała w necie co powiedział Wojewódzki po występie półfinałowym i tego po prostu nie mogli puścić - dlatego nie pokazali go wcale).
Nic nie słyszałam o tym, a jestem bardzo ciekawa co powiedział Wojewódzki, zdradzisz?

paulinkaaMU napisał/a:
A Must be the music wyjątkowo oglądałam, z racji lokalnego patriotyzmu(...) chór The Gospel Time z Łodzi, w którym na klawiszach gra chłopak z naszego weselnego Face to Face
W Bitwie na głosy w zespole Michała Wiśniewskiego występował chłopak z Bełchatowa - Paweł, na co dzień śpiewający w zespole Kompakt z Radomska, który grał we wrześniu na weselu mojej siostry :) Chyba podczas tego wesela wyśpiewał sobie przyszłość, bo podczas piosenki "Zawsze z Tobą chciałbym być" Ich Troje, założył perukę a'la Wiśniewski i szalał na scenie jak oryginał 8)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 9:26 am   

agulka1989 napisał/a:
must be the music.
ja oglądam ten program jak nie przegapię.Powtórki zawsze można obejrzeć na Ipla :wink: Fajny pomysł z wyszukiwaniem talentów, może to być niezła szansa dla ludzi z talentami, jeśli oczywiście będą umieli się utrzymać później na rynku, a nie tak jak było z Idolem, że niektórzy nagrali jedną płytę i nie słychać już nic o nich :roll: Lubiłam też oglądać "Mam talent" :razz:
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 12:11 pm   

ja miałam w must be faworytów - Olivkę Livki i Podobamisie (który uwazam za duze odkrycie), ale niestety oboje odpadli...
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 12:25 pm   

Magdzik napisał/a:
jeśli oczywiście będą umieli się utrzymać później na rynku, a nie tak jak było z Idolem, że niektórzy nagrali jedną płytę i nie słychać już nic o nich
Ale wielu z nich się wybiło i nagrało zdecydowanie więcej płyt
Ewelina Flinta - 2 płyty nagrane, trzecia w trakcie nagrywania, gościnnie wystepuje u innych - patrz KUKIZ&Maleńczuk "Starsi Panowie", koncertuje, dostaje nagrody
Szymon Wydra - 4 płyty na koncie, cały czas go słychac w radio i grywa koncerty ( mi się jego twórczość nie podoba ale...)
Tomek Makowiecki - 3 płyty, do cały czas koncertuje obecnie z zespołem NO! NO! NO! fakt bardziej znany obecnie jako mąż swojej żony
Monika Brodka - 3 płyty, ostatnia powalająca uznana słusznie za objawienie, w trasie koncertowej,
Nie wspomnę tu juz o Ani Dąbrowskiej ( 4 płyty, mnóstwo nagród i koncertów), Hani Stach płyta na koncie jedna ale za to jest polska Gabriellą z HSM), Bartku Szymoniaku ( ostatnio Sztywny Pal Azji), Bartku Królu (Mafia) czy Mariuszu Totoszce (Volver)

No to by było na tyle co pamiętam - o Ali Janosz specjalnie przemilczałam 8)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 1:01 pm   

ppola, no też właśnie dlatego napisałam niektórzy :wink:
ppola napisał/a:
o Ali Janosz specjalnie przemilczałam 8)
:D
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 2:25 pm   

Obejrzałam na VOD ostatni odcinek X factora i jestem rownież rozczarowana, aczkolwiek zdaję sobie sprawę z formatu..niestety, pewne osoby muszą przejść - np Małgorzata, żeby zwiększyć widownię 40+ i pokazac, że starsza wokalistka może gonić za marzeniami, a Ada Szulc, bo jest barwna w kategoriach telewizyjnych - czyli piszczy, skacze i coś się dzieje. Dla mnie ona jest nie do zniesienia i
ppola napisał/a:
irytują mnie słodkie nimfetki z duzym biustem, wielkimi oczami i usteczkami w ciup, z zachowaniem " jestem taka skromna i nieśmiała, cały świat mnie przeraża" a do tego pończochy w panterkę


kurczę, dziewczyna zachowuje się jak naćpana 16-latka, jest potwornie niedojrzała, a jej barwa momentami mnie irytuje
mala_mk napisał/a:
Wojewódzki zapytał Alicję czy nie uważa że ciekawość widzów może zmienić się w irytację. Odpowiadam - może. U mnie właśnie to nastąpiło

u mnie to nastąpiło w przypadku Ady Szulc....

Ada Styrcz była rewelacyjna, może słabiej wypadła rzeczywiscie w tym odcinku (chyba źle wybrała piosenkę, bo Roxanne nie ma tego kopa, który był jej atutem), ale dla mnie jest dużo bardziej barwna i ciekawsza od Szulcowej..

Asiek napisał/a:
Gdzie Kuba Nycz od "Up and Down"? Gdzie dziewczyna od piosenki Bjork? Gdzie dziewczyna z Anglii a głosie dziecka? W ogóle ich nie pokazano jak sobie poradzili w drugim etapie.


dokładnie, tak jak i wielu innych, Nawet jak im nie poszło, chciałabym zobaczyć.

Do 40tki weszła moja kumpela, Monika Lewczuk, piękna i cudnie śpiewająca. Nie pokazali jej ani podczas castingów (choć dostała bardzo dobre opinie), ani podczas kolejnych eliminacji w grupach. No nie zaśpiewała na ekranie nawet przez 1 sekundę. Pewnie dlatego, że jest po prostu śliczna i nie biega po scenie, nie popiskuje, nie gada jak naćpana, tylko świetnie śpiewa. A to jest tv i stad niektóre wybory. Ok, trzeba mieć osobowość, ale ciekawą i idącą w parze z dojrzałością artystyczną.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Kwi 19, 2011 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 8:26 pm   

a mnie chyba nikt tak nie wkurza jak sablewska. żadnej konstruktywnej krytyki, wiecznie rozdziawione usta i zmrużone oczka (może czas zainwestowac w okulary :roll: ). kuba najbardziej kompetentny, czesiu rozbawia publiczność jak próbuje coś wydukac, a ona? no cóż, parcie na szkło i to wszystko. a już śmiać mi się chce jak ją w czołówce opisują jako super mega hiper menadżerkę gwiazd. wydaje mi się, że doda, marina i edzia mają nieco inne zdanie na jej temat 8)

a tu na onecie polecają:
http://www.onet.tv/wojewo...l#m=9133213,c=5

mnie trochę dziwnie potem byłoby usiąść obok niej w jury :lol:
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:02 am   

po wczorajszym odcinku X-Factor na żywo byłam lekko zawiedziona, bo niektóre występy we wcześniejszych etapach były lepsze, ale bardzo mi się podobał duet Dziewczyny, nie zawiódł Gienek Loska, podobnie jak Michał Szpak, całkowicie zgadzam się z opinią Mai dotyczącą Matsa, patrząc na niego widziałam Kubę, ten strój w ogóle do niego nie pasował, podobnie jak piosenka, no i kompletnie nie podobała mi się Ada, jej głos zniknął, może przez aranżację, ale zdecydowanie mnie zawiodła, zespół Sweet Rebels też mi się nie podoba, po prostu brakuje mi w nim dobrych, mocnych głosów, a Avocado lepsze było na castingach
na panią Małgorzatę chyba głosują wszyscy 40+ albo jest to taki przekręt :)

a poza tym bardzo ciekawa jestem, jaki wygląda współpraca jurora z jego "uczestnikami", a ile naprawdę mają na nich wpływ (nie zawsze chyba dobry) mogliby to pokazać "za kulisami"
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:08 pm   

oj juz mi się trochę znudziły te programy...
dlatego tylko czasem przy okazji oglądam.
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 2:36 pm   

justinaa napisał/a:
całkowicie zgadzam się z opinią Mai dotyczącą Matsa, patrząc na niego widziałam Kubę, ten strój w ogóle do niego nie pasował, podobnie jak piosenka, no i kompletnie nie podobała mi się Ada, jej głos zniknął, może przez aranżację, ale zdecydowanie mnie zawiodła, zespół Sweet Rebels też mi się nie podoba, po prostu brakuje mi w nim dobrych, mocnych głosów


zgadzam się całkowicie.
Sweet Rebels - zero energii, krążą po scenie i podśpiewują, miały 2 energetyczne piosenki w repertuarze, a zero kopa..

Mats, William, Małgorzata - nuda nuda nuda

Emocje zdecydowanie wygenerowali Gienek, Dziewczyny i MIchał Szpak. Nie zgadzam się z głosami negatywnie oceniającymi jego zachowanie na scenie - dla mnie chłopak jest kolorowy, barwny i zachowuje się jak artysta - co prawda granica między zarozumialstwem jest tu cienka i musi uważać, ale spiewa genialnie. Jak sobie przypomnę Prince'a, z którym Michał mi się kojarzy, zachowywał sie zawsze podobnie, podobnie jak wielu wielkich artystów własnie. Podobało mi się, jak namówił publiczność do śpiewania a capella - ma chłopak charyzme, a ja mam dość odśpiewujących poprawnie piosenki wokalistów.

Ada wypadła bardzo źle, dyszała jak dla mnie i jej występ był słabiutki.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Kwi 26, 2011 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 6:18 pm   

a Michał Szpak znowu nie dał rady jak dla mnie ze wspaniałą piosenką chociaż z
Malena napisał/a:
chłopak jest kolorowy, barwny i zachowuje się jak artysta - co prawda granica między zarozumialstwem jest tu cienka i musi uważać

się zgadzam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl