Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Orkiestra czy dj?

Orkiestra czy dj?
tylko orkiestra
62%
 62%  [ 61 ]
tylko dj
31%
 31%  [ 31 ]
orkiestra i dj (np. na poprawinach)
4%
 4%  [ 4 ]
?adne z powy?szych
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 2:08 pm   

Do dnia wesela mojej kolezanki chcialam tylko orkiestre po jej weselu zmienilam zdanie, Dj o 1000 % lepszy. Dj swietnie bawil gosci weselnych nikt nie siedzial przy stole wszyscy byli milo zaskoczeni.
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 1:36 pm   

wiecie co bylam w sobote na weselu po raz pierwszy z dj i stwierdzam ze to nie dla mnie poczulam sie w pewnych momentach jak na dyskotece chociaz oczepiny mi sie podobaly i bardzo sie ciesze ze mialam zespoł
 
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 9:15 am   

My wybraliśmy zespół, DJ tak naprawdę nie braliśmy pod uwagę nawet.
IMHO zespół tworzy zupełnie inny nastrój, inny klimat. Nie wyobrażam sobie wesela a'la dyskoteka, czy zabawa ostatkowa...
_________________

 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 1:39 pm   

zdecydowanie orkiestra!! to jest własnie klimat odpowieni na wesele!
_________________
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 12:09 am   

kilka wesel przezylem a tylko raz bawilem sie na weselu z Djem...

Nie jestem w stanie jednoznacznie powiedziec czy dj czy orkiestra, bo najwazniejszy jest kontakt z ludzmi. Gdyby nawet orkiestra byla na prawde super a grala "tylko dla siebie" nie osiagnelaby sukcesu.

Na wlasne wesele szukam orkiestry, orkiestry ktora umie bawic sie razem z goscmi i wiedziec czego na chwile obecna potrzebuja :) na 90 % juz wybralem ;)
 
 
pmichas82 

Wiek: 40
Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Tuszyn
  Wysłany: Sro Gru 19, 2007 8:10 am   

Ja uważam;że orkiestra nie zabawi tak fantastycznie wesela jak DJ. POZDRAWIAM!!! :evil: :evil: :evil:
_________________
Przemysław
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 8:01 pm   

Yoanna napisał/a:
zdecydowanie orkiestra!! to jest własnie klimat odpowieni na wesele!


zgadzam się w 100% !!
 
 
betmi 


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 10:53 pm   

...orkiestra i jeszcze raz orkiestra... :smile: tylko gdzie znaleźć tą właściwą... :roll: jak możecie to pomóżcie... :lol:

Pozdrawiam

data ślubu: 08.08.2009r.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 1:30 pm   

My też nawet nie braliśmy pod uwagę dj-a. Ale ani ja, ani mój S. nigdy nie byliśmy na weselu gdzie gości zabawiałby własnie dj, także po prostu nie mamy żadnego porównania. Wydaje mi się jednak, że jesli ktoś robi wesele, gdzie dominowac bedą młodzi ludzie, to warto rozważyć zatrudnienie dj-a, tym bardziej, że na pewno jest dużo tańszy od orkiestry.
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 2:57 pm   tylko orkiestra

Wesele to taka okazja, że muzyka powinna być na żywo.
Oczywiście trzeba sprawdzić orkiestrę, spytać, co grają, a najlepiej wziąć już sprawdzoną.

Naszą orkiestrę widziałam kilka lat temu w akcji i byłam zachwycona. Graja na prawdziwych instrumentach i takie "hity", że wszyscy się bawią! Ważne też, że potrafią zerwać gości z siedzeń zarówno grą, jak i komentarzem!

Niedawno byłam na weselu z DJem i to była klęska!!! Zaczął grać po 2h. Co chwilę robił przerwy i po 3h skończył mu się repertuar, który niby był ustalony z młodymi.

Dobra muzyka i żarełko to podstawa wesela! Ja polecam na tę okoliczność wszystkim orkiestrę! Szkoda tej tradycji, a nowoczesne miejskie wesela tracą wiele na swoim uroku i są coraz mniej "weselne"!
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 10:36 pm   

my mieliśmy DJ'a, nie orkiestrę. Orkiestra w ogóle nie wchodziła w grę.
Stwierdzenie, że wesele ma się raz w życiu a muzyka winna być na żywo - nie przekonało mnie.
Od samego początku stawialiśmy na DJ'a i tylko jego.
?adna orkiestra nie zagra tak jak oryginał.
A gdy trafił nam się DJ z polecenia i sprawdził się super- dla nas tylko pełnia szczęścia. :)
_________________
 
 
 
alex123 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 11:54 am   

Jak myslicie lepiej na wesele zamówić zespół muzyczny czy DJ-a??? właśnie się zastanawiamy z moim facetem... ja wolałabym DJ-a, ale ostatno byłam na weselu gdzie była DJ-ka i ludzie średnio się bawili ;/ chyba goście jednak wolą zespół :) co myslicie, jakie macie doświadczenia?
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 3:06 pm   

Jako członek zespołu może patrzę nieco subiektywnie, ale wydaje mi się, że zespół jednak bardziej się sprawdza na weselu. Akurat mam możliwość przeglądania bardzo dużej ilości wesel (ponieważ zajmuję się także montażem video) i naprawdę nie spotkałem się z udaną imprezą przy DJ. Może to była wina DJ'ów, może nie byli odpowiednio przygotowani na taką imprezę. Ja jednak stawiałbym na zespół :)

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Pon Sie 23, 2010 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 2:37 pm   

Zdecydowanie orkiestra! :) Dobry DJ pewnie też może fajnie poprowadzić wesele, ale jak dla mnie nie ma to jak zespół grający na żywo :smile:
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 10:48 am   

Jak dla mnie najważniejsza jest jakość. Kiepski DJ potrafi zepsuć wesele tak samo jak kiepska kapela, która co prawda gra na żywo, ale jesli fatalnie, to co z tego, że na żywo... Jeśli zespół jest naprawdę dobry, to oczywiście gra na żywo jest atutem. My jednak zdecydowaliśmy się na DJ (równiez ze względu na małą salę i w ogóle małe wesele - po pierwsze orkiestra by się nie zmieściła, po drugie, cena byłaby niewspółmierna do całości). Nie żałujemy. DJ sprawdził się rewelacyjnie, goście nawet jeśli wcześniej sceptyczni bawili się super, a my się cieszyliśmy, że tańczymy przy oryginalnych kawałkach. :smile:
_________________
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 3:47 pm   

Zdecydowanie orkiestra...Lepsza czy gorsza ale jest TEN efekt :) 8)
_________________
No lux! :)
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 10:38 am   

skalimonka napisał/a:
Kiepski DJ potrafi zepsuć wesele tak samo jak kiepska kapela


dokładnie! U nas będzie zespół grający na żywo - i absolutnie nie będzie "biesiady", tylko znane covery. Byliśmy u nich na koncercie, czytaliśmy opinie na forum, jak sprawdzają się na weselu i czuję, że to dobry wybór. Gdybym jednak takiego zespołu nie znalazła, to na pewno zastanowiłabym się nad DJ. Takie stwierdzenie:
Justi20 napisał/a:
Zdecydowanie orkiestra...Lepsza czy gorsza ale jest TEN efekt :) 8)
zdecydowanie mnie nie przekonuje :? Zdarzyło mi się być na weselu z kiepskim zespołem, i nie powiedziałabym, że "był efekt" :roll:
_________________


 
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 12:43 pm   

Może i efekt był, tylko jaki ?? ?? 8)
Ostatnio zmieniony przez picasso mgi Sro Paź 27, 2010 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 2:12 pm   

tylko DJ! każdy zespół który grał na weselach, na których byłam był fatalny :) Cięzko o dobre głosy niestety :(
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 4:16 pm   

Justi20 napisał/a:
Zdecydowanie orkiestra...Lepsza czy gorsza ale jest TEN efekt

paulinkaaMU napisał/a:
zdecydowanie mnie nie przekonuje Zdarzyło mi się być na weselu z kiepskim zespołem, i nie powiedziałabym, że "był efekt"

Zgadzam się z paulinkaaMU, w ogóle dla mnie bez sensu jest też stwierdzenie, że nie ważne czy dobry, czy zły, ważne, że zespół :roll: Dziwne podejście do sprawy... wydaje mi się, że właśnie to, czy zespół jest dobry, jest najważniejsze i chyba tym się większość osób kieruje - jakością... a efekt o którym pisze Justi20, może być niestety baaaaardzo mizerny, jeśli nie tragiczny w skutkach :roll:
_________________
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 4:46 pm   

skalimonka napisał/a:
w ogóle dla mnie bez sensu jest też stwierdzenie, że nie ważne czy dobry, czy zły, ważne, że zespół Dziwne podejście do sprawy... wydaje mi się, że właśnie to, czy zespół jest dobry, jest najważniejsze i chyba tym się większość osób kieruje - jakością...


Bez sensu?? Wyniki ankiety pokazują co innego 8)
Ja chcę mieć zespół i to będzie zespół. A szukać trzeba tak, żeby znaleźć nie tylko DOBRY, lecz ten NAJLEPSZY zespół :D
_________________
No lux! :)
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 5:28 pm   

Justi20 napisał/a:
Ja chcę mieć zespół i to będzie zespół.


Też chcę mieć zespól ;) I też jak najlepszy ;)
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
grajek 
Firma

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 11:15 pm   

Oczywiście zespół. Wsytarczy dobrze poszukać a znajdziecie ten najlepszy...
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 1:18 pm   

Moim zdaniem wybór pomiędzy orkiestrą a DJ'em zależy od tego co kto lubi i jaki ma gust muzyczny. Do tego oczywiście dochodzą dodatkowe kwestie, a mianowicie czy zespół lub DJ potrafi nawiązać kontakt z publicznością i czy gra to co wy chcecie. Z DJ'em jest prościej bo może zagrać właściwie wszystko co zechcecie i nie ma strachu, że jakość będzie niewłaściwa bo przecież poleci oryginał. Jeśli dla kogoś na weselu musi być z jakiś względów na żywo to nie weźmie DJ'a. Proste.
Byłam na kilku weselach w życiu i niestety ani raz nie bawiłam się dobrze na weselu z orkiestrą, za to świetnie na weselach z DJ'em. A najgorsze było już to, że były wesela na których wręcz z powodu tej muzyki na żywo prawie nikt nie chciał tańczyć, a gdy w przerwach "pan orkiestra" włączył ciszej radio to ludzie zaczynali tańczyć - porażka.
Ja zdecydowałam się na DJ'a i wiem, że będzie puszczał taką muzykę przy której moi goście będą się chcieli bawić i będzie to brzmiało w 100% dobrze. Ogólnie lubię różną muzykę, ale taneczną i nie dyskotekową :) a żaden cover w wykonaniu zespołu nie zabrzmi dla mnie tak dobrze jak oryginał w wykonaniu Franka Sinatry, Elvisa Presley'a czy Boney M. Ale każdy ma swoje wymagania i gust :)
_________________

 
 
SimonDobry 

Wiek: 44
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 9
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 2:25 pm   

Tak sie sklada , ze mielismy okazje byc w tym roku na weselach [ dwoch ] z zespolami i jednym [ w poprzednim roku ] z DJ - em. Wniosek jest jeden. Jezeli wesele to tylko zespol. Jedno to prezentacja. Wesele to jednak wyjatkowy urok [ odpowiedni szyk , stara limuzyna , wystroj ] i podoba nam sie jak na scenie widac perkusje i reszte instrumentow. Moze to leciutko staroswieckie ale tak widzimy nasze wesele. Druga sprawa to prowadzenie i atmosfera wesela. Zespol ma w tym zakresie wieksze mozliwosci. Nie wiem jak to opisac ale zespol ma lepszy kontakt z goscmi i wykonanie kazdej piosenki jest zdecydowanie pod gosci. Kiedys myslalem , ze DJ ale jednak nie. Jak gosciom sie podoba piosenka to potrafia ja tak zagrac , jakby sie nie miala konczyc. Wtedy i ludzie sobie spiewaja , klaskaja itd. Super. DJ tego nie byl w stanie zrobic albo probowal to zrobic sztucznie i niestety w jego wydaniu byla to krotko mowiac klapa. Trzecia sprawa to roznego rodzaju przyspiewki w trakcie wesela, spiewanie [nawet glopie sto lat ] no i rzecz najwazniejsza wyprowadzenie mlodych z domu. A nagrania disco polo z lat [nie wiem 80-90] w wydaniu DJ brzmia okropnie. Wokale z tamtych lat sa [ przepraszam za okreslenie ] pedalskie i nagrania z tamtych lat w dzisiejszych czasach powoduja odrazenie. Jezeli chodzi o repertuar to praktycznie jest identyczny [ przynajmniej na weselach ] wiec to tymbardziej ulatwia decyzje. Ale widze tendencja tego tematu jest zdominowana przez osoby zwiazane z DJ wiec zaraz bedzie pewnie atak na moje poglady. Ale dla rownowagi powiem , ze jezeli chodzi o " 18-tki " to tylko DJ. Tam nie ma nikt na nogach szpilek i sliskich butow wiec mozna jechac ostre dicho i techno na maksa. Bylem kiedys i polecam. Natomiast na DJ-a na weselu niestety nikt mnie nie przekona. Podobne zdanie bylo innych gosci po weselu z DJ - em. A polowa z tych gosci bedzie pewnie u mnie na weselu wiec wiadomo - wygrywa zespol.
_________________
Poszlabyś ty za mąż? - Toćby się polazło.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 3:12 pm   

Ja sobie nie wyobrażam żeby na moim weselu była choćby jedna piosenka disco polo, bo nie znoszę takiej muzyki. Byłam ostatnio na 18-stce gdzie leciała muzyka disco polo i jak dla mnie było na jedno kopyto i nie do tańca, dlatego wcale nie tańczyłam (w odróżnieniu od młodzieży, która cały czas była na parkiecie - bo uwielbiają taka muzykę). Żadnego disco i techno na weselu u mnie nie chcę. Nie lubię również wszelkiego rodzaju przyśpiewek i zabaw weselnych, bo to nie moje klimaty. Tak jak pisałam - wszystko zależy jakich się ma gości i gust, i tym kierujcie się przy swoich wyborach.
Na pewno są jakieś fajne zespoły, orkiestry ale nie bawiłam się na żadnej tego typu imprezie niestety.
_________________

 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 3:42 pm   

skalimonka napisał/a:
Kiepski DJ potrafi zepsuć wesele tak samo jak kiepska kapela, która co prawda gra na żywo, ale jesli fatalnie, to co z tego, że na żywo...


Jak dla mnie tutaj Skalimonka trafiła w samo sedno.

Plus:
Hellen napisał/a:
wszystko zależy jakich się ma gości i gust, i tym kierujcie się przy swoich wyborach.


Zawsze zdania będą podzielone i tyle. U nas był zespół. Zero disco polo, zero przyśpiewek. Dwa razy sto lat i tyle. Miała być impreza z wyraźnym gitarowym brzmieniem i taka była. Dla gości nie było to typowe wesele, ale do tej pory dzwonią i wspominają, że przynajmniej w końcu ktoś odważył się na inny styl.

Także ja uważam, że jak kto woli i co się komu podoba, w zależności od pomysłu na wesele.
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 22, 2010 5:13 pm   

Ja raczej pójdę w stronę zespołu.Bała bym się że DJ może nie trafić w gust starszych gości,a ich będzie sporo.Na weselu u mojego kuzyna grał (ale nie jako DJ) też tylko jeden chłopak i świetnie sobie poradził z zabawianiem gości. :P
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 6:50 pm   

Magdzik napisał/a:
DJ może nie trafić w gust starszych gości,a ich będzie sporo.


Teraz dopiero sobie uświadomiłam, że zespół też może nie trafić. :/ Dj'owi łatwiej będzie coś"puścić" na dane życzenie niż orkiestrze zagrać tak bez przygotowania...wiadomo.

Natomiast, serce mówi mi :D :

SimonDobry napisał/a:
Wesele to jednak wyjatkowy urok [ odpowiedni szyk , stara limuzyna , wystroj ] i podoba nam sie jak na scenie widac perkusje i reszte instrumentow.
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 26, 2011 3:43 pm   

na naszym weselu będzie przeważająca ilość młodych ludzi dlatego też planujemy dj, myślę że łatwo będzie mu trafić w gust naszych gości i obcojęzyczne piosenki na pewno lepiej będą brzmiały w oryginale niż grane przez orkiestrę:)
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 4:07 pm   

Ja zdecydowanie obstawiałabym za zespołem-jednak zawsze to żywy przekaz ,poza tym jeśli jest na weselu dobra kapela to naprawdę reszta staje sie mniej ważna. Znam nawet taki jeden zespół, który zawsze potrafi zapełnić parkiet -dla mnie jest nim maxim ze zgierza.
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 6:11 pm   

Mariposa. napisał/a:
Też chcę mieć zespól I też jak najlepszy
_________________


Wiadomo, że każda z nas chce mieć ten najlepszy, ale czasami wychodzą wiadomo jakie kwiatki :?
Oczywiście również preferuję zespół. Prawda jest taka, żę zarówno DJ jak i zespół mogą "nawalić". Ale jestem tradycjonalistką, kapela to jednak kapela...
 
 
Ewunia 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Zelow
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:47 am   Re: Szukam zespołu na 30.07.2011r

dziewczyny doradzcie orkiestra czy dj?
to ma byc eleganckie wesele sama nie wiem co bedzie lepsze zdania sa podzielone?!
_________________
mala
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 3:40 pm   Re: Szukam zespołu na 30.07.2011r

Ewunia napisał/a:
dziewczyny doradzcie orkiestra czy dj?
to ma byc eleganckie wesele sama nie wiem co bedzie lepsze zdania sa podzielone?!

Myślę, że tą decyzję powinnaś podjąć sama (tzn z narzeczonym) bo każda z nas ma inne zdanie.
My np zdecydowaliśmy się na dj ale statystycznie częściej młodzi decydują się na orkiestrę
Powodzenia w podejmowaniu decyzji i daj znać na co się zdecydowaliście :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 3:43 pm   

olivka_ja napisał/a:
dziewczyny doradzcie orkiestra czy dj?

Nie ma to jak muzyka na żywo. Także okiestra, ale nie byle jaka! A za taką na pewno trzeba sporo zapłacić...
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
martus666 

Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 8:20 pm   

a ja Wam powiem że to zależy od DJ i orkiestry:) dobry DJ lepszy od kiepskiej orkiestry i vice versa:)
 
 
pwmega 
Firma

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 4:12 pm   

Zdecydowanie zespoł grający "na żywo". Oczywiscie zakladam że wiemy kogo angazujemy w innym przypadku, gdy grają wyjątkowe miernoty to lepiej jednak zatrudnić dobrego Dj-a
_________________
zdecydowana większość myśli jest zbędna...
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 10:59 pm   

Oczywiście jak zwykle wszystko zależy co się komu podoba :razz: Ile osób tyle zdań :smile:

My zasadniczo nie byliśmy nastawieni ani na dj'a ani na orkiestrę - stwierdziliśmy, że posłuchamy i zobaczymy..
Niestety słuchaliśmy kilku orkiestr i .. żenada.. Swoje interpretacje niektórych piosenek, w dodatku co z tego jeśli ktoś ma ładny głos a angielski zna słabo i śpiewa tak jak się czyta i czasem to wychodzą słowa które w rzeczywistości nie istnieją - mnie osobiście to strasznie razi i nie zdzierżyłabym tego u siebie na weselu :-?

Ktoś napisał, że starsze osoby nie wyobrażają sobie zabawy z DJ-em - ale dlaczego? Przecież czy będzie to DJ czy orkiestra to muzyka jaka będzie leciała jest kwestią ustaleń..
Nie przekonuje mnie, że "to jednak muzyka na żywo" - Przecież nasze mamy też słuchały nagrań z płyt gramofonowych, potem z kaset więc wcale nie było "na żywo" a jednak bawili się wyśmienicie.
To, że Dj nie znaczy, że musi lecieć d'n'b albo techno, albo manieczki albo death metal :D
Jak powiedziałam co sobie młodzi zażyczą to będzie leciało :)

Jednym zdaniem podsumuję

martus666 napisał/a:
a ja Wam powiem że to zależy od DJ i orkiestry:) dobry DJ lepszy od kiepskiej orkiestry i vice versa:)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl