Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ppola
Pią Lis 05, 2010 2:50 pm
motylicowe pomysły.
Autor Wiadomość
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 8:07 am   

Motylica super pokoik wyszedł :) Chyba mnie zmotywowałaś do przejechania się po ramki do Ikei :lol:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:07 am   

Efekt wspaniały - masz świetny gust (się powtarzam ;) )

Powiedz mi tylko, czy w tym wolnym miejscu pod oknem zmieści się łóżko Zosi i łóżeczko Hani? Jakoś za mało miejsca mi się wydaje... :)
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:20 am   

martitka napisał/a:
czy w tym wolnym miejscu pod oknem zmieści się łóżko Zosi i łóżeczko Hani? Jakoś za mało miejsca mi się wydaje... :)


tam stanie łóżko Zosi... Hania przez pierwsze 3-4 m-ce dostanie mini łóżeczko u nas w sypialni a potem łóżeczko po Zosi i będzie stało tam, gdzie obecnie komoda z szufladami.... a na gwiazdkę'2011 planujmy im skręcić piętrówkę już całą i stanie ona na przeciwnej ścianie - gdzie teraz są trofasty :)
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 4:23 pm   

Ciężko trochę manewrować na tak niewielkiej powierzchni, ale twoje pomysły są bardzo inspirujące :) Kiedy wraca Zosia? Napisz, jak zareagowała na niespodziankę :)
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:06 pm   

motylica napisał/a:
owieczka napisał/a:
natomiast poproszę o inf. nt. tych pojemniczków.wdzianek z którego wystaje np. nivea... podejrzewam, że to tez ike, ale nie mogę znaleźć na stronie.


niestety złe wieści... ikea ale sprzed kilku sezonów i nie ma już w ofercie czego sama bardzo żałuję, bo udało mi sie kupic 2 komplety [3 kosze w różnych wielkościach] i genialnie sprawdzaja się w garderobie jako np. organizator na paski etc.


teraz mają coś takiego przynajmniej na stronie :) może trochę podobne w klimacie :
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:26 pm   

Zosia w domu...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


duża radość... zorientowała się też, że nie ma łóżka i musiałam się grubo tłumaczyć... mam nadzieję, że sie zrozumiałyśmy :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez motylica Nie Lut 07, 2010 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:30 pm   

motylica napisał/a:
zorientowała się też, że nie ma łóżka i musiałam się grubo tłumaczyć... mam nadzieję, że sie zrozumiałyśmy

tzn. śpi z rodzicami dziś? widać radość z niespodzianki - gratuluję efektu :)
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:34 pm   

martitka napisał/a:
tzn. śpi z rodzicami dziś?


dokładnie!

legalnie z rodzicami, musowo :smile: ale na pewno nie będzie miała nic przeciwko :wink:
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:36 pm   

Cieszę się,że się podobało :) A dodatkowa niespodzianka w postaci spania z rodzicami też na pewno ucieszy :)
_________________

 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:41 pm   

motylica napisał/a:
legalnie z rodzicami, musowo ale na pewno nie będzie miała nic przeciwko

to ta niespodzianka na długo jej zapadnie w pamięć :wink:
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 8:15 pm   

justinaa napisał/a:
teraz mają coś takiego przynajmniej na stronie :) może trochę podobne w klimacie :

dziękuję za namiary, ale te mi się nie podobają, a tamte pasowałyby idealnie... muszę szukać czegoś innego...

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 8:17 pm ]
Mina Zosi rewelacyjna:) widać, że niespodzianka się udała:)
 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:08 pm   

ślicznie przerobiliście pokoik Zosi, bardzo mi się podoba, taki wesoły i dziecięcy :) a najbardziej podoba mi się ta ściana ze zdjęciami :) no i oczywiście te czerwone półki na ścianie... :) A i córeczkę też macie przeuroczą :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:12 pm   

no motylica minka Zosi jest bezcenna :)
i od razu wiadomo, że było warto :)
_________________
 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:47 pm   

owieczka napisał/a:

natomiast poproszę o inf. nt. tych pojemniczków.wdzianek z którego wystaje np. nivea... podejrzewam, że to tez ike, ale nie mogę znaleźć na stronie.

widzialam je w naszej Ikei... w grudniu lub styczniu :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 8:23 am   

No to radochę widać, że miała niesamowitą :) No i to spanie z rodzicami w pakiecie, to juz bomba po prostu :)
_________________

 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:38 am   

to i ja bym chciala sie pozachwycac waszym remontem :) a ze w niedlugim czasie i mnie to czeka,to z checia zaczerpne inspiracji
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:26 am   

Ale ci się wątke Motylico rozwinął. 4 strony w kilak dni :? Co nieco wiem z wątku Zosi ale tu miło mi będzie śledzić twoje poczynania...

A radość małej bezcenna. Gratuluję pomysłów. I efektów. Możecie być dumni
Ostatnio zmieniony przez caixa Pon Lut 08, 2010 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:40 am   

motylica, świetnie to wyglada! Ten beż na górze ładnie rozjasnia i powiększa pokój, a paski są wosenne i intensywne, super:) Galeria ramkowa ekstra, chce podobną, tylko kupilam w Ikei te czarne ramki, na razie tę największą i 2 małe, nastepnym razem kupię tę potrójną i też tak będę sukcesywnie powiększać kompozycję na ścianie:)

Bardzo podoba mi się dziecięca lampa-kwiat, czy to też Ikea?

PS: jaka minka córeczki, dla niej warto było, co? Widac, że jest przeszczęśliwa:) Pamiętam, jak mam urządziła mój pokój - białe mebelki wykończone na różowo, sliczna tapeta, parasolka czerwona w pingwinki zamiast zyrandola, mnóstwo ksiazek i zabawek..wtedy nie było tak łatwo urządzić i coś dostać, mamy szczęście, ze możemy tak kombinować. Miałam wtedy 5 lat i do dziś wspominam, Zosia jest mała, ale zostana jej fotki na pamiątkę, jak to mama pokombinowała z tatą, by stworzyć coś fajnego:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Lut 08, 2010 11:43 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:47 am   

motylica napisał/a:

szaraczarownica napisał/a:
Widzę, że używaliście Duluxa. Jakie kolory wybraliście?

Bella napisał/a:
czy poza tym barwnikiem jeszcze coś dodawaliście? jakiś utrwalacz czy coś?


jasny od góry to orchidea a czerowny to karmazynowy przypływ czy coś takiego... pomarancz i fiolet robilismy sami na bazie białej farby uzywajac pigmentu [pomaranczowo-czerwonego i bakłazanu chyba]

Dzięki za info :) zawsze bałam się eksperymentować z barwnikami widząc co wyszło na ścianach u mojego wujka :P ale teraz widzę ze oni chyba zle wymieszali farby bo strasznie nierówno wyszedł im ten kolor a u Was jest ślicznie :)

Mina Zosi - bezcenna :)
A tak btw macie urocza córeczkę! :)
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:44 pm   

pozwolę sobie podejrzeć Wasze dzieło :-)

Kobieto szacun...masz świetne pomysły :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yoanna Pon Lut 08, 2010 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:53 pm   

Jakos czulam ze Twoje pomysly mi sie spodobaja! Fajna kolorystyka i pomysly.
Super motylico!!!
_________________
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 2:25 pm   

Malena napisał/a:
Bardzo podoba mi się dziecięca lampa-kwiat, czy to też Ikea?


oczywiście! :)

Malena napisał/a:

PS: jaka minka córeczki, dla niej warto było, co? Widac, że jest przeszczęśliwa:)


oj tak! warto było!:) satysfakcja myśle jest po każdej stronie :) mnie daje radość tworzenie i uszczęśliwianie bliskich, mojemu mężowi sprawia frajdę takie działanie twórcze...no a Zosia... właścicielka sypialni... widać jest zaskoczenie i radość... przed snem misiom opowiadała chyba godzine o swoim starym-nowym pokoju;)




a u nas....
łóżko przyjechalo.. dostarczyl je bardzo mily pan, który nie mial nic wspólnego z piątkowym zamieszaniem[miał fart bo bym go ukatrupila na miejscu, ocuciła i zakopała żywcem :smile: ] ja roszczę reklamację w firmie spedycyjnej, bo okazało się że piątkowy przewoźnik woził sobie nasze łóżko cały dzień i nie raczył go ani dostarczyć ani zadzwonić, że mu się to nie uda :evil: dopilnuje aby były tego konsekwencje i zażądam również zwrotu części opłaty za przesyłkę :!:

ale to nie koniec problemów :razz: na kontroli jakości podczas pakowania łóżka wsadzili do kartonu inną instrukcję składania z innym kompletem śrub :-? i choć większość śrub jest uniwersalna i pasuje do wielu łóżek tego producenta tak 9 szt musimy sobie dokupić :-) na szczęście firma jest bardzo rzetelna,zadzwonił do mnie nawet sam ich boss, przeprosił ozaproponował, że wyślą mi rekompensatę na konto :)

łóżko będzie więc skręcone późnym popołudniem/wieczorem - wówczas zamieszczę jakies foto. :smile:

jestem póki co zadowolona widząc wielkość szuflad, które ładnie pomieszczą mi duuuuuuuuuuużo rzeczy! myslę nawet żeby je lekko stuningować tworząc w nich przegródki....
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 2:35 pm   

motylica napisał/a:
myslę nawet żeby je lekko stuningować tworząc w nich przegródki....


w ikei są takie fajne wkładki do szuflad, usztywniane materiałowe przegródki, to bardzo praktyczne, zwłaszcza na bieliznę, skarpetki, nic się nie miesza. A w razie czego można wyjąc i złożyć:)

To czekamy na lózkowe efekty:):)
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Lut 08, 2010 2:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 2:41 pm   

Malena napisał/a:
w ikei są takie fajne wkładki do szuflad, usztywniane materiałowe przegródki, to bardzo praktyczne, zwłaszcza na bieliznę, skarpetki, nic się nie miesza. A w razie czego można wyjąc i złożyć:)


wiem, już nawet myślałam o nich... jednak cena zbyt wysoka jak na zakup może nawet 6 kompletów... i niekoniecznie rozmiary będą mi pasować... dlatego zagadam dzisiaj z moim tatą czy nie chciałoby mu pokombinować czegoś z deseczek:)
_________________
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 7:50 pm   

widziałam pokoik po podziale i malowaniu już w wątku Zosi :) i wiedziałam że masz talent do "tych" rzeczy ale salon i łazienka to rewelacja wyszło wam to fenomenalnie :smile: masz świetne pomysły, wyczucie i kogoś kto to wszytko potrafi wykonać :lol:
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:10 pm   

uroczyście tymczasowo zamykam działanie remontowe... czas odpocząć inacieszyć sie porządkiem....


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:14 pm   

Motylico muszę przyznać że efekt jest piorunująco pozytywny ;) pokoik wygląda super :o no i od razu wiadomo że Zosia zadowolona z nowego łóżka :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:20 pm   

no Zosia widać, że wniebowzięta :)
nareszcie dostała dorosłe łóżko :)

efekt końcowy powala na łopatki. Motylica jeszcze raz gratuluję!
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:30 pm   

świetny efekt końcowy :) bardzo podoba mi się łóżko :) i Zosia widać zachwycona :-)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:08 pm   

Przepięknie :) ))) I Zosia szczęśliwa :D
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 11:40 pm   

super łóżeczko:) i szczęśliwa posiadaczka:):) garatuluję super urządzonego mieszkanka:)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 8:05 am   

Super to wygląda :)
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 8:07 am   

super :) jak pierwsza noc w nowym łóżeczku?? :)
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:11 am   

Miodzio :)

Tylko czy od kaloryfera nie jest za gorąco?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:15 am   

motylica napisał/a:
ale to nie koniec problemów :razz: na kontroli jakości podczas pakowania łóżka wsadzili do kartonu inną instrukcję składania z innym kompletem śrub :-? i choć większość śrub jest uniwersalna i pasuje do wielu łóżek tego producenta tak 9 szt musimy sobie dokupić :-)

Mieliśmy podobne problemy z naszymi meblami :]

A łożko jest super, no i jak idelanie wymierzone wg szerokości pokoju :smile:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:28 am   

Super! Wszystko takie żywe, ale nie przesadzone. Efekt naprawdę piorunujący. Gratuluję.
_________________
Ostatnio zmieniony przez mala_mk Wto Lut 09, 2010 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 11:08 am   

lmyszka napisał/a:
super :) jak pierwsza noc w nowym łóżeczku?? :)


była tak podekscytowana nowym łóżkiem, że chciała w nim spać juz o godzinie 17 :smile: skakała, tańczyła, uśmiechnięta.. opowidała wszytsko misiom....

z zasypianiem troche walczyła, musiałąm przy niej posiedzieć... ale nocka minęła bezproblemoww! :)

Cytat:
Tylko czy od kaloryfera nie jest za gorąco?


raczej nie... u na grzeje sie w sypialniach tylko przed spaniem.. ale nie tuz przed... pózniej grzejniki są lekko ciepławe :-)

ava napisał/a:
idelanie wymierzone wg szerokości pokoju


no obowiązkowo! mam mój magiczny zeszyt, w kótrym najpierw powstaje każdy pomysł, projekt w skali :smile:
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 11:10 am   

motylica, a jakiej długości jest to łóżko?
Co do spania przy kaloryferze to u nas własnie też od tego roku, jak nam ocieplili blok w sumie nie byłoby z tym żadnego problemu bo kaloryfery są cały czas letnie :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 11:18 am   

Pieknie to wyszlo a Zosia wyglada na baardzo zadowolona. :)

Czy lozko pietrowe bedzie stalo w tym samym miejscu? Bo chyba bedzie zaslanic okno.
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 11:57 am   

strawberrytea napisał/a:
motylica, a jakiej długości jest to łóżko?


łóżko ma 191cm długości juz po złożeniu.

truskawka_ja napisał/a:
Czy lozko pietrowe bedzie stalo w tym samym miejscu? Bo chyba bedzie zaslanic okno.


nie nie, łóżko piętrowe stanie na prawej ścianie... w planach na gwiazdkę 2011r. :)
_________________
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 12:39 pm   

Rewelacja! Zosia wniebowzięta i chyba to najważniejsze!

Bardzo mi się podoba zestawienie kolorystyczne i utwierdziłaś mnie Motylico w przekonaniu że czerwone pasy na szarej ścianie w pobliżu ściany fioletowej to dobry pomysł 8)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 1:21 pm   

Super wyszło! a najlepszym potwierdzeniem jest zachwycana mina Zosi :smile: motylica, nie myślałaś aby zając się urządzaniem wnętrz? Bo widać, ze świetnie Ci idzie i nawet na maleńkiej powierzchni potrafić wyczarować wspaniale zagospodarowaną przestrzeń! :smile:
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 1:36 pm   

Bella napisał/a:
motylica, nie myślałaś aby zając się urządzaniem wnętrz?


oczywiscie myślałam o tym i o kilku innych ciekawych zajęciach, w których bym spełniła... gdyby mi tylko ktoś zagwarantował, że się z tego utrzymam :smile:

dziękujemy wszystkim za komplementy...sama jestem zachwycona i co chwilę wchodzę do sypialni sobie popatrzeć na nasze dzieło :)
_________________
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 6:13 pm   

Witaj motylico, sama jestem w trakcie remontu więc może u Ciebie poszukam inspiracji :)

[ Dodano: Wto Lut 09, 2010 6:40 pm ]
jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzooooo udana metamorfoza :)
_________________


 
 
Anita 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:47 pm   

tyle pochwał że muszę podejrzeć :)

[ Dodano: Wto Lut 09, 2010 9:56 pm ]
Świetne rozwiązania, aż się chce samemu chwycić za pędzel :) gratuluję pomysłów i chętnie bym Cie zaprosiła do mnie za rok jak będziemy Hani oddawać we władanie naszą sypialenkę a sami przeniesiemy się do drugiego pokoju :smile:
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 11:21 pm   

Łóżko i cały pokój wyglądają świetnie. A lokatorka wniebowzięta jak widać :D
_________________
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 4:10 pm   

dość późno tu chyba trafiłam, ale pozwolę sobie podejrzeć i dzielić z innym zachwyty ;)

[ Dodano: Czw Lut 11, 2010 4:25 pm ]
Obejrzałam i przeczytałam od samiuteńkiego początku i SZCZĘKA MI OPADŁA!!!
Stworzyłaś z mężem przepiękne mieszkanie, oryginale z klasą, jestem pod wielkim wrażeniem, wszystko jest cudowne począwszy od pokoju Zosi po przedpokój.
Podziwiam i "Wielki szcuneczek dla WAS!" ;P
_________________
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 6:30 pm   

super efekt końcowy :) i widać, że Zosi też się bardzo podoba.
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 8:08 pm   

Super! Teraz czekam na zdjecie z Waszej sypialni z lozeczkiem dla nowego czlonka rodziny.
_________________
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 9:31 pm   

hehe.... będzie jeszcze ciaśniej! :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl