Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolczyki
Autor Wiadomość
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 11:41 am   

ja nosze po jednym w uszach i w pepku. w jezyku sobie bnie wyobrazam bo sciara szkliwo!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 4:35 pm   

Jako posiadaczka kolczyka w pępku od ponad 5 lat wypowiem się z mojego punktu widzenia :)

- bolało bardzo mało, takie uszczypnięcie. Znieczulenia nie było, tylko zamrożenie.
- goiło się około 3 tyg, z tym, że pani włożyła kolczyk odwrotnie - mniejszą kulką do pępka, a po 2 tyg zamieniła - było już wygojone w 90 %. przecierałam tylko wodą utlenioną kilka razy w ciągu dnia. Przekłuwałam latem, ale akurat nigdzie potem nei jechałam :)
- przekłuwałam w salonie kosmetycznym vis a vie magdy na Piotrkowskiej.
- cena - 80 zł
- noszenie nie przeszkadza w niczym, czasem zapominam że go mam :)
_________________

 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 8:09 am   

Kati napisał/a:

- przekłuwałam w salonie kosmetycznym vis a vie magdy na Piotrkowskiej.


Moja siostra tam przekuła sobie język :)
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 12:09 pm   

ja języka sobie bym nie przekuła
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 12:51 pm   

Ja nosze kolczyki w uszach i tyle :)
W jedynm mam jedna dziurkę a w drugim dwie :smile: ( chociaz ta druga to zupełnie zbędna jest, taki tam wybryk młodości :smile: )

podobają mi się kolczyki w pępku, chociaz sama bym sobie nie przekula( cykor jestm bo boję sie bólu)

W języku są moim zdaniem obrzydliwe i niehigieniczne :?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 2:54 pm   

Jeżeli chodzi o przebicie pępka, to ja ani nie miałam znieczulenia, ani nie było zamrożenia. Samo przebicie trwało chwileczkę i prawie nic nie bolało (tylko czułam ukłucie). Potem musiałam przemywać wodą utlenioną przez jakiś czas.
Ela_i_Adam napisała, że nie można chodzić na basen czy kąpać się w jeziorze i morzu. W moim przypadku było jednak inaczej, bo przebiłam pępek 23.06 a nastepnego dnia już pływałam w jeziorze. Jedyne co musiałam robić, to po wyjściu przemyć wodą utlenioną.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 3:07 pm   

A ja jednak się boję :mrgreen:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:45 pm   

ja bym sobie nie przekłuła ani języka ani pępka, nawet nad przekuciem uszu się dŁugo gŁowiŁam, w końcu przekłułam - miesiąc temu :D Teraz zupełnie mi nie przeszkadzają a nawet ciut je polubiŁam :D
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 7:52 am   

Ha! Pamiętam Twoje zmagania z samą sobą :) Wiedziałam, że ostateczne będziesz zadowolona!!
Ja może bym sobie przekłuła pępek, ale nie boję się bólu, tylko tego, że mogę go sobie wyrwać. Słyszałam, że jak się człowiek przyzwyczai i zapomni o nim, to np zahacza podczas zakładania spodni i wszystko zaczyna się babrać...
Ale języka to bym sobie w życiu nie przekłuła!! !! Nie dość, że obija się o zęby, to jeszcze się sepleni. Broń Boże nie chcę teraz obrazić nikogo!!! U nas nie ma takiej opinii, ale za granicą spotkałam się ze zdaniem, że kolczyk na języku mają zazwyczaj rozwiązłe osoby. Ponoć kolczyk w języku wzmaga doznania (oczywiście u tej drugiej osoby) podczas różnych wygibasów :oops: Teraz tak sobie myślę, że może jednak ktoś się przez to zachęci do kolczyka w języku :wink:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:42 pm   

Cytat:
Ha! Pamiętam Twoje zmagania z samą sobą :) Wiedziałam, że ostateczne będziesz zadowolona!!

Dunia jak miŁo, że pamiętasza. Ale ja w siebie wtedy tak nie wierzyŁam.
Teraz to nawet zaczęŁam rozmyślać nad tym w jakiej kolorystyce są mi potrzebne. :smile:
Może nawet zrobie zakupy u naszej Misi-misi :D
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:06 pm   

O :o widzę, że się rozkręcasz :wink:
Ja najbardziej lubię moje małe, białe perełeczki (pasują mi do "grzecznego" ubioru do pracy)
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:20 pm   

no ja w tej chwili taż bardzo lubię moje maluśkie kolczyki z czerwonym oczkiem - pasują mi do wszystkiego, zwŁaszcza do pierścionka zaręczynowego :D
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:25 pm   

Dziurki w uszach są, w jednym jedna w drugim dwie, ale akutalnie druga nie jest już używana:)
W pępku zawsze mi się podobały kolczyki, zawsze chciałam mieć jakiś fajny oryginalny kolczyk, ale póki co mój brzuch się do tego nie nadaje :-?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 2:04 pm   

Ja mam dziurki tylko w uszach. I chyba nigdy nie chciałam mieć kolczyka w języku, pępku czy w innym nietypowym miejscu :)
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 6:31 pm   

Ja mam w sumie 4 dziurki ;) w jednym uchu trzy a w drugim tylko jedną. Ale od jakiegoś czasu nie noszę już biżuterii w uszach... Chyba mi się przejadło.
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 11:23 am   

Uwielbiam :) Oto moje ostatnie 2 nabytki :)


_________________
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 12:46 pm   

madzia8181 napisał/a:
Uwielbiam :) Oto moje ostatnie 2 nabytki :)

Obrazek
Obrazek


mmmm śliczne szczególnie te drugie, bardzo mi się podobają...
Czy mogłabyś napisać mi na priva gdzie i zaile je kupiłaś ;)
bułabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam,
Kasia
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 1:07 pm   

Madzia kolczyki super napisz mi prosze gdzie kupiłaś i po ile zwłaszcza te pierwsze :) czy ten wiszący łańcuszek to takie maleńkie kuleczki srebrne?
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 1:39 pm   

Dzięki za informacje :)
na pewno poszukam u siebie w Częstochowie.
A jak nie znajdę to może mi je odsprzedasz jak Ci się znudzą ;)

Pozdrawiam,
Kasia
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 3:18 pm   

Ja przeżyłam mój mały, prywatny koszmar z kolczykami.
Miałam przebite uszy w dzieciństwie. Bardzo ładnie, szybko się zagoiło. Ale w liceum dostałam kolczyki, które nie były złote, ani srebrne i jedno ucho mi się strasznie spaprało. Przestałam nosić. W efekcie jedna dziurka pozostała drożna, choć się zwęziła, ale w drugiej porobiły się zrosty i zgrubienia.
W zeszłym roku dostała znowu kolczyki, bardzo ładne, tym razem srebrne i postanowiłam zrobić porządek z dziurkami. Poszłam do kosmetyczki i dziewczyny uznały, że nie można pzrebijać pistoletem, bo nie wyjdzie. Jedną dziurkę przepchnęły kolczykiem na siłę, a z tą drugą barowały się ręcznie pół godziny. Wpychały kolczyk z jednej i z drugiej, grzebały, szukały przebicia itd. W końcu udało się przebić kolczyk. Bardzo długo rana się paprała. Ropa, krew. Co kilka dni chodziłam na biotronic. Ale :D udało się.
Dzisiaj noszę kolczyki, zgrubienie z ucha zniknęło. Ale na pewno nie będę eksperymentować z kolczykami. Wolę nosić jedną złotą parę całe życie niż kombinować z tańszymi.
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:59 pm   

Jestem absolutna i wierna fanka kolczykow, wszelkiego rodzaju, nie wychodze bez nich z domu. Najmniej lubie male wkrety. Mam dlugie, falowane i takie nieco dzikie wlosy, zawsze rozpuszczone, wiec male kolczyki gina w tej burzy wlosow. Uwielbiam duze wiszace kolczyki z roznymi koralikami, kamykami itp - takie nieco orientalne najbardziej - jakos tak wyjatkowo do mnie pasuja. Dobieram je kolorystycznie do stroju. W ogole kolczykow mam najwiecej - chyba z 20 albo 30 par
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 1:08 am   

hehehe, temat jak dla mnie 8) ja też już mam tyle kolczyków, że hej :D tyle, że ja sama je sobie robię :) ostatnio doszła mi kolejna para - w kolorze czekolady i cappuccino :) szaleję za nimi
ciągle szukam nowych inspiracji i ... mam już takie zboczenie, że idąc ulicami patrzę kto ma jakie kolczyki.
W tej chwili znowu pracuję nad nowymi modelami :)
kolczyki i generalnie biżu to moja pasja :)

jedynie jakich kolczyków nie noszę to długich - bo w takich mi nie dobrze :kwasny:
_________________
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 8:50 pm   

ja mam kolczyków na pęczki, część z nich sama robie, a uszy przebiłam sobie dopiero na studiach, bo wcześniej się jakoś zebrać nie mogłam ....
_________________
 
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 1:53 pm   

Mi tato przebił uszy jak zaczęłam chodzić do przedszkola. Pamiętam jaka dumna chodziłam :) teraz z uśmiechem to wspominam.
Bardzo lubię biżuterię i bez niej czuję się "dziwnie", na co dzień staram sie nosić "wkręty" lub nieduże kolczyki, za to na wszelkiego typu okazję lubię założyć coś efektowniejszego. Kolczyków mam całą masę, tak jak i łańcuszków i pierścionków.
Jako nastolatka chorowałam na kolczyk w pępku...i gdybym była szczuplejsza i mogła go eksponować to pewnie bym go miała.
Kolczyk w nosie też mnie kręcił, ale nie aż tak. :)
_________________


 
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:15 pm   

magda26 napisał/a:
Jako nastolatka chorowałam na kolczyk w pępku...i gdybym była szczuplejsza i mogła go eksponować to pewnie bym go miała.

Ja cały czas marzę o płaskim, pięknym brzuszku i kolczyku w pępku, ale to chyba zostanie marzeniem :)
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 12:35 pm   

Właściwie to "eksponuję" ;) go tylko na wakacjach... bo nie znoszę w stroju odkrytego brzucha :lol:
_________________

 
 
 
gacus 

Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 8:09 pm   

ja mam tylko uszy przekłute ale uwielbiam nosić w nich kolczyki od zwykłych do bardzo wymyślnych. kiedyś miałam problemy z jednym uchem gdyż wdała sie jakaś infekcja i przez kilka lat nie nosiłam kolczyków ale teraz jest wszystko oki i nadrabiam tamten stracony czas :)
_________________
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:38 pm   

Uwielbiam kolczyki. Nosze przeróżne w zależności od okazji i miejsca gdzie jestem. Ogólnie uważam, że są bardzo kobiece i sexi.
Uwielbiam jak do bardzo skromnego stroju - samymi dużymi wiszącymi kolczykami można sprawdzić, że nikt nie może oderwać oczu od kobiety ... :super:
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 12:25 pm   

tofee napisał/a:
Uwielbiam kolczyki. Nosze przeróżne w zależności od okazji i miejsca gdzie jestem. Ogólnie uważam, że są bardzo kobiece i sexi.
Uwielbiam jak do bardzo skromnego stroju - samymi dużymi wiszącymi kolczykami można sprawdzić, że nikt nie może oderwać oczu od kobiety ... :super:

Zgadzam się w stu procentach :) Uwielbiam nosic kolczyki, to moja ulubiona biżuteria i nie mogę sobie ich odmówic, jeżeli mi się już jakieś spodobają :)
_________________

 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 4:04 pm   

dopisuję się do grona wielbicielek kolczyków :hyhy: najbardziej lubię takie wiszące i długie
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 6:23 pm   

evelinka napisał/a:
dopisuję się do grona wielbicielek kolczyków :hyhy: najbardziej lubię takie wiszące i długie

To zupełnie tak jak ja! 8)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 9:06 pm   

ja również, uwielbiam kolczyki, no i mam jeszcze w pępku :lol: super sprawa 8) no ale zależy co kto lubi :mrgreen:
_________________

 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 10:23 am   

ja tez uwielbiam kolczyki i pamietam ze od dziecka chcialam miec przeklute uszy tylko ze sie mama nie chciala przekonac :? ale jakos sie udalo :D

teraz mam caly kuferek z kolczykami 8)
_________________

 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 10:46 am   

ja jestem wprost uzalezniona od kolczykow :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 10:52 am   

To ja się dopisuję do grona kolczykomaniaczek 8) :smile:
_________________
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 1:19 pm   

jak nie mam kolczyków to czuje sie taka GOŁA!!!! :D :wink: i nigdzie sie bedz nich nie ruszam, nawet jak śpię to mi nie przeszkadzaja
_________________

Ostatnio zmieniony przez pscoolka Czw Cze 19, 2008 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 7:03 pm   

Miałam 3,5 lat kiedy mama zaprowadziła mnie do kosmetyczki i przebiła mi uszy.. Później w tajemnicy trzy razy przekłuwaną miałam drugą dziurkę ( na zmianę prawe i lewe ucho) ale mama robiła takie awantury że dałam spokój....na kilka lat. Trzy lata temu znów mnie naszło i tym razem nikt nie miał nic do gadania :lol:
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 7:07 pm   

a ja się niebawem zakolczykuję ponownie 8)
_________________
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 5:58 pm   

Ja mam kolczyki w uszach nosze po jednym w każdym, ale kiedyś zrobiłam sobie w lewym jeszcze jedą dziurkę ale była awantura :smile: . Dziś wiem że była mi ta trzecia zupełnie zbędna :zly: bo mi sie odpodoały dwa kolczyki w jednym uchu :mrgreen: .
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 6:56 pm   

no i się zakolczykowałam ponownie :)

i zamierzam niebawem znów się zakolczykować, tyle że gdzieś indziej 8)
_________________
 
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 4:40 pm   

Kolczyk z pępka musiałam wyjąc, bo goił mi się ponad pół roku, i się nie wygoił, babrał się strasznie, została mi paskudna blizna. Jestem uczulona na nikiel, może to było powodem kłopotów z gojeniem?? Kolczyki w uszach nosze nie wiem od kiedy :) po prostu nie pamiętam jak Mama mi przekłuwała uszy, musiałam być bardzo mała. Niestety, mogę nosić tylko czyste srebro bądź złoto :/ Za złotem nie przepadam, więc noszę srebrne. Od czasu do czasu zakładam też takie zwykłe,tylko na kilka godzin, ale później mam problem z dziurkami przez kilka dni :(
 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 3:04 pm   

A ja mam trzy kolczyki: w uszach po jednym i pępku. Uszy mam przebite od dzieciństwa. Natomiast kolczyk w pępek mam od 6 miesięcy, bałam się strasznie....lecz profesjonalizm kosmetyczki w salonie dr Ireny Eris uspokoił mnie :D obecnie nawet nie czuję, że go posiadam :smile: :smile:
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 1:14 pm   

już nie mogę się doczekać nowego tatuażu :mrgreen: chcemy z małżem sobie zrobić, tak razem raźniej

póki co zadziurkowałam się ... być może zadziurkuję po raz kolejny i to już niedługo



tylko nie bardzo wiem, gdzie mogą to zrobić... jak pytałam w Manhattanie to nosa nie robią :roll: a co to za filozofia, skoro przekłuwając pępki czy uszy :roll:

może wy polecacie jakąś "dziurkownię" ;-)
_________________
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:57 pm   

Kolczyki mam od zawsze. Później sama dorobiłam trochę dziurek w uszach, a jakieś 4 lata temu przebiłam pępek. Zawsze lubiłam kolczyki duże a teraz coś mi się zmieniło i noszę małe ozdobne kolczyki i tylko po jednym w uchu a dziurki niech zarastają.
_________________


 
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 9:22 pm   

Ja przekulam sobie uszy jak mialam 8 lat i od tamtej pory uwielbiam kolczyki. Mam ich ogromnie ilosci: dlugie, krotkie, wiszace, przy uchu itd. I ciagle nie mam wystarczajacej ilosci.
_________________
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:14 pm   

Ja mam też już długo uszy przebite.I w sumie odkąd dostałam on mojego chłopaka kolczyki na 18 to prawie ich nie zdejmuje-czasem tylko na jakieś wyjście zmieniam.A tak się do nich przyzwyczaiłam,że czasem zapominam,że je mam.
_________________

 
 
 
Pauuula 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 117
Skąd: :(
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 11:54 pm   

Ja mam dwie dziurki w jednym uchu a w drugim trzecia!Obecnie jedna z tych dziurek zarosła i mam tylko po jednej w każdym uchu!Jeśli chodzi o kolczyki to tylko wiszące:P
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 10:03 pm   

uaktualniam

mam jeszcze w nosie 8) obecnie mam kolczyk - kwiatek z cyrkonii :cool:

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Wto Cze 08, 2010 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 10:08 pm   

Ja mam dwa kolczyki w prawym uchu, trzy w lewym, oprócz tego kolczyk w języku, a do niedawna miałam kolczyk w brodzie i w nosku :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Kiedyś miałam kolczyk w pępku, ale to było kilkanaście kilo temu, i to dosłownie przez chwilę, bo po godzinie wyjęłam.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 10:20 pm   

ja mam kolczyki w uszach i od kilku lat w pepku. Uwielbiam go:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl