Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
IMPALA-STUDIO
Autor Wiadomość
AgaSer 

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 9:47 pm   IMPALA-STUDIO

Nasz najważniejszy dzień w życiu, czyli ślub, zostanie na bardzo długo w naszej pamięci. Przyczynił się do tego Daniel, który wykonał najwyższej jakości zdjęcia zarówno z przygotowań, ceremonii zaślubin, jak i samego wesela. My, a także nasze rodziny i znajomi wszyscy są zachwyceni pracą Daniela, zupełnie niewidoczny, robił zdjęcia nie wiadomo jak i kiedy, a na wielu widać nasze emocje co zapewne nie jest łatwe do uchwycenia. W jego pracy widać niesamowity wkład i zaangażowanie, jak i profesjonalizm. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecenie jego usług. Wykonał dla nas również prezentację, najlepsze fotki ze świetnym podkładem muzycznym, oglądając prezentację chciałoby się powtórzyć ten dzień...
Nawet przez moment nie żałujemy naszego wyboru, gdyby cofnąć się w czasie z pewnością wybralibyśmy IMPALA-STUDIO.

Agnieszka i Michał (12.06.2010)
_________________
Aga
 
 
assiko 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Koło
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 11:30 am   

Jeżeli szukacie Państwo fotografa, który zatrzymałby w kadrze najpiękniejsze momenty Waszego życia to wybór może być tylko jeden - IMPALA-STUDIO! W marcu tego roku odbył się chrzest naszego Synka - niezwykle ważna dla nas chwila. Zależało nam aby zachować na dłużej klimat tego dnia i obraz tych, którzy nam wówczas towarzyszyli. I udało się bo był z nami Daniel. Nasza współpraca przebiegła w miłej, wręcz przyjaznej atmosferze a sama sesja plenerowa, pomimo niepogody, odbyła się z dużą dawką dobrego humoru :) Daniel uwiecznił cenne dla nas chwile w niezwykle pomysłowy sposób. Nasze fotografie ze Chrztu zdecydowanie różnią się od tych "standardowych" - są dynamiczne, wzruszające, żyją własnym życiem... Oglądając je wiemy, że ilekroć byśmy do nich nie wracali, nigdy nam się nie znudzą. DZIĘKUJEMY!
_________________
Asia
 
 
yarko 

Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 1:10 pm   Zdęcia Ślubne

Pan Daniel Misiun robiąc nam fotografie z uroczystości ślubnej a potem plenerową sesję fotograficzną sprawił, że wszystkie najważniejsze momenty i chwile szczęścia zostały uwiecznione nie tylko w naszej pamięci. Zdjęcia są zrobione ze smakiem i wyczuciem a kiedy trzeba zabawne. Brak wśród nich nadętych i patetycznych sztucznych póz. Autorowi nie brak świeżości oka i pomysłowości w aranżowaniu i wyszukiwaniu miejsc do fotografowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana usług i polecamy wszystkim ze szczerego serca. Dodatkowo dostaliśmy piękny teledysk złożony z naszych zdjęć, który ogladając na DVD zawsze dostarcza nam wielu wzruszeń. Pozdrawiamy i dziękujemy !
K. J. Genert
_________________
Yarko
 
 
impala-studio 
Firma


Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Lodz-Ozorków
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:01 pm   

Witam,

Serdecznie dziękuję za dobre zdanie o mnie i o efektach pracy.
Mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej bo ciągle się uczę . . .

tak dla wiadomości moderatorów:juz po zleceniu prosiłem Agnieszkę i Michała (AgaSer)aby dodali wątek i ocenili Naszą współpracę - mam nadzieję że nie nadwyrężyłem regulaminu :)

pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za opinie wszystkich tu wpisanych !
 
 
justyna i adam 

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 8:53 pm   

Pan Daniel uwieczniał nasz najważniejszy dzień w życiu w czerwcu 2010. Jest 100% profesjonalistą, kontaktowym, pełnym ciekawych, nowatorskich pomysłów, otwartym na propozycje. Zdjęcia, które nam zrobił są dynamiczne, niesztampowe, w ciekawej aranżacji. W trakcie uroczystości zupełnie niewidoczny, dzięki temu fotki są naturalne, niepozowane i świeże. Sesja plenerowa dostarczyła nam mnóstwa zabawy, wciąż zaskakiwał nas swoimi pomysłami. Kontakt z panem Danielem i współpraca rewelacyjna i naprawdę ze wszech miar godna polecenia. Dziękujemy za fantastyczną pamiątkę. Justyna i Adam:)
_________________
justyna i adam
 
 
gosia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 8:53 pm   

Jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem :) zdjęcia na naszym ślubie i sesję plenerową robił Pan Daniel Misiun Goraco polecamy!! Bo warto żeby tak profesjonalny człowiek zajął się uwiecznieniem tak ważnej chwili dla wszystkich jaką jest slub Zdjecia są zachwycające!! Pan Daniel na weselu niemal niezauważalny dzieki czemu zdjecia są bardzo naturalne Współpraca z Panem Danielem to czysta przyjemność Zdjecia plenerowe też cudowne, jednym słowem nie moglismy wybrać lepiej!! Polecamy serdecznie wszystkim napewno sie nie zawiedziecie !! !! Gosia i Marcin
 
 
KasiaPatryk 

Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 9:28 pm   

Nasz wielki dzień również uwiecznił na zdjeciach Pan Daniel Misiun, bylismy pewni jego umiejetnosci i profesjonalizmu gdyz rok wczesniej uczestniczylismy w weselu znajomych gdzie był fotografem. Widzielimsy go w akcji a pozniej ogladalismy zdjecia. Dlatego bez wahania zdecydowalismy sie na jego usługi.
Nasz slub wesele i zdjecia plenerowe uwiecznił w sposob tradycyjny jak równiez pomysłowy i niekonwencjonalny. Zaskoczył nas oryginalnymi pomysłami i zaangazowaniem.
Ogólnie przemiły facet z którym współpraca przebiegała sprawnie, konkretnie i bez zastrzeżeń
_________________
22maj2010
 
 
wlodi 

Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: uć
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 9:37 am   Zdjęcia z chrzcin Piotrusia

Witam, chciałbym się podzielić spostrzeżeniami na temat pracy wspomnianego już wcześniej w tym temacie Pana Daniela, a właściwie nie będę się "panoszył", skoro już na "Pan" nie jesteśmy ;)

Jednym słowem mogę powiedzieć o "Impala Studio", że jest SUPER! Daniel jest bardzo sympatycznym młodym człowiekiem, łatwo nawiązującym kontakt z ludźmi co ma niebagatelny wpływ na późniejszy efekt robionych zdjęć. Uważam, że ta cecha wymaga podkreślenia z tej racji, że obiekt fotografowany nie był modelem, z którym łatwo się współpracuje i rozumie, co się do niego mówi tylko jako 5 miesięczny Szkrabek żyje swoim życiem, a współpraca między nimi układała się wyśmienicie co miało odzwierciedlenie w pięknych zdjęciach jakie otrzymaliśmy.

Nie był nachalny i wszechobecny - a co mi się bardzo podobało - towarzyszył uroczystości nie rzucając się zbytnio w oczy a będąc tam gdzie być powinien i uwieczniając momenty, które powinien uwiecznić. Sesja w plenerze również wypadła bardzo fajnie Daniel wybrał najciekawsze pejzaże, które stanowiły tła dla naszych skromnych postaci, pogoda nam dopisała więc i efekt tym lepszy został osiągnięty. Na koniec zrobił reportaż z części konsumpcyjnej całej uroczystości, gdzie każdy mógł się odnaleźć i co znowu ważne podkreślenia, wszystkie ujęcia na których znaleźli się goście, rodzice i bohater główny imprezy były takie "akuratne" i "w sam raz" co mi się bardzo podobało. Daniel ma po prostu "to coś" co powinien mieć dobry fotograf - ja to określę słowem - wyczucie.

Jeśli chodzi o efekt finalny to jesteśmy z żoną zachwyceni. Zdjęcia - jak dla nas - mistrzostwo świata! Po prostu śliczne! Może to z tego powodu, że i obiekty fotografowane były bardzo wdzięczne ;) Dostaliśmy mnóstwo zdjęć i tradycyjnych i czarno-białych oraz z lekką obróbką graficzną - która jak już wcześniej wspomniałem jest nie kiczowata a zrobiona z wyczuciem. Do tego piękny album ze zdjęciami, prezentację multimedialną na DVD i dwa śliczne zdjęcia dużoformatowe. Wszystko zrobione profesjonalnie i z gustem.

Reasumując - wspaniała współpraca, bardzo dobry kontakt, mamy to co ustaliliśmy, cena konkurencyjna (a przyznaję, że obdzwoniłem trochę fotografów) ;) Poza tym serdeczność, profesjonalizm i wyczucie smaku. Gorąco polecam! Na pewno nie będziecie zawiedzeni. 8)
 
 
ila_13 

Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 11:45 am   

,,Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia, i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią. I dla tych nie istnieje zwyczajność - każda rzecz w ich życiu może być źródłem inspiracji’’ (Ernst Haas,1989)... i dla nas takim fotografem jest Daniel :)

Mieliśmy okazję zapoznania się z jego stylem pracy na ślubie i weselu mojej siostry. Efekty były zdumiewające, dlatego też nie wyobrażaliśmy sobie mieć innego fotografa na własnym. I nie pomyliliśmy się.

Daniel to profesjonalista, który począwszy od przygotowań w domu, po ślub i samo wesele w sposób naturalny wtopił się w tłum gości - wręcz stał się niezauważalny, dzięki czemu wszyscy czuli się w 100% komfortowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i wiemy, że nasi goście w pełni podzielają nasz entuzjazm. Sama sesja plenerowa mimo bardzo niskiej temperatury była dla nas super zabawą. Daniel to osoba, która z łatwością wydobywa z otoczenia najpiękniejsze miejsca i tworzy magiczne obrazy. Ciepły, otwarty i pełny zaskakujących pomysłów, dla którego wszystko okazuje się być źródłem inspiracji... Dziękujemy, że dostarczyłeś nam wielu wzruszeń, bo Twoje zdjęcia to częstokroć wulkany emocji, których nie da się oglądać obojętnie... podane w prosty, a czasami wręcz reporterski sposób powodują uśmiech i zachwyt na niejednej twarzy.

Pamiętajcie, że dzień ślubu to nie tylko piękna oprawa, cudowni goście, ale przede wszystkim to krótka chwila i warto wybrać profesjonalistę, aby cieszyć się tymi wspomnieniami za każdym razem, kiedy się do nich wraca. My wybraliśmy Impala Studio i polecamy serdecznie wszystkim niezdecydowanym :)

P.S. Dla zainteresowanych powiemy po cichu, że wokal Daniela jest również jak najbardziej godny polecenia :razz:

Ilona i Kamil (22.X.2011 r.)
 
 
impala-studio 
Firma


Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: Lodz-Ozorków
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 11:40 am   

Witam Państwa,

W związku z powrotem do fotografowania po blisko dwuletniej banicji internetowej :mrgreen: zapraszam moich byłych i przyszłych klientów do odwiedzenia nowej, dopiero co utworzonej strony internetowej.

pozdrawiam!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl