Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Urszula Witczak-Sypniewska
Autor Wiadomość
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 1:09 am   Urszula Witczak-Sypniewska

Witam
Czy ktoś może korzystał z usług tej Pani?
Od tego roku oprócz makijażu ma wykonywać usługi fryzjerskie- wszystko z dojazdem do domu.
Czekam na wszystkie opinie.
 
 
karmen 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 1:39 pm   

Witam
ja korzystalam z uslug p.Urszuli w dniu mojego slubu 12.06.2010., malowalam sie ja, moja mama swiadkowa i ciocia.Polecilabym wszystkim Pania ktore wybieraja sie na powazne imprezy.
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 10:02 pm   

jestem po pierwszym takim wstępnym spotkaniu z panią Urszulą i jestem naprawdę zadowolona, omówiłyśmy mniej więcej jak ja sobie to tak ogólnie wyobrażam, jaki chciałabym makijaż, jaką fryzurkę; natomiast pani Urszula przedstawiła mi dokładniej swoją ofertę - a więc od makijaży po fryzury, paznokcie i maseczki:) jak dla mnie bardzo fajnie, ale zdecydowanie największy plus jest taki, że wszystko jest z dojazdem do domku, na czym mi bardzo zależało, bo nie mam ochoty tłuc się autkiem gdzieś do salonu, zwlaszcza że za blisko nie mam, a już w taki dzień, to nie wiem czy bym z nerwów dała radę, i fajnie że na próbie też spotkamy się u mnie w domu... więcej jak już będę po próbie:)

[ Dodano: Sro Wrz 14, 2011 9:36 am ]
jestem już po próbie, i jestem bardzo zadowolona, makijaż wyszedł naprawdę fajnie, choć na początku myślałam że jest za mocny, ale to pewnie dlatego że na co dzień nie maluję się prawie wcale a jesli już to raczej delikatnie, moje rodzinne ekspertki stwierdziły że wcale nie jest za mocno i że wyglądam bardzo korzystnie:)hihi:)
najbardziej to jestem jednak zadowolona z fryzury, bo jest inspirowana taką jaka mi się bardzo podobała, tylko nieco zmodyfikowana do moich włosów zeby się wszystko utrzymało:)
teraz pozostaje mi umowić się jeszcze na zrobienie paznokci tuż przed ślubem:)
naprawdę szczerze polecam:)
 
 
Nene 

Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 9:44 pm   

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PANI. OLEWA KLIENTKI. MAKIJAZ PRÓBNY W JEJ WYKONANIU BYŁ TRAGEDIĄ. DO TEGO MALOWAŁA MNIE BRUDNĄ I ŚMIERDZĄCĄ GĄBKĄ. ZAINKASOWAŁA KUPĘ KASY A BYŁAM MEGA NIEZADOWOLONA. NIE CHCIAŁO JEJ SIĘ ZMYĆ TEGO NIEUDANEGO MAKIJAZU I ZACZĄC OD NOWA TAKI Z KTÓREGO BĘDĘ ZADOWOLONA. ZAINKASOWAŁA 120 PLN I ZOSTAWIŁĄ MNIE W MAKIJAZU A'LA TRANSWESTYTA> KOSZMAR> SZKODA NERWÓW. ZREZYGNOWAŁAM Z JEJ USŁUG i znalazłam PANIĄ, KTÓRA SZANUJE KLIENTKI. NAZYWA SIĘ PATRYCJA SKÓRZAK> PODAM NUMER OSOBOM ZAINTERESOWANYM NA PRIVE'a.
 
 
karmen 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:53 pm   

Jestem zdziwiona taką opinią po moim ślubie,miałam okazję ponownie skorzystać z usług P.Urszuli i znowu ja i moja rodzina byłyśmy zadowolone.
Okazuje się jednak że choćby najlepsza wizażystka ,nie jest w stanie zadowolić każdego klienta.

Co sądzicie na ten temat.
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:52 pm   

korzystałam z usług pani Urszuli w dniu swojego ślubu, malowała też z tej okazji moją mamę i teściową, wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone i z makijaży i z fryzur... a przy tym wszystko w niezwykle miłej atmosferze, w spokoju i z góry ustalonym planem, zeby nie było niespodzianek:) mnie bardzo zależało na tym, żebym nie musiała nigdzie jeździć i cieszę się niezmiernie że cały "salon" rozłożyłyśmy u mnie w domu w jednym pokoju... jakoś nie zauważyłyśmy brudnych czy śmierdzących akcesoriów do makijażu, a i ja i moja mama mamy dość wrażliwe cery więc zwracamy uwagę na takie rzeczy... ale cóż, ilu ludzi, tyle zdań... ja mogę szczerze polecić, bo jestem naprawdę zadowolona, mimo że moja fryzurka nie dotrwała niezmieniona do rana,ale to już jest wina moich szaleństw na parkiecie i na to po prostu nie ma mocnych, hihi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl