Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Excellence Centrum Kreowania Wizerunku, Łódź
Autor Wiadomość
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 10:47 pm   Excellence Centrum Kreowania Wizerunku, Łódź

Cześć :)

Zastanawiam się czy ktoś korzystał z usług tego salonu??? Jeśli tak proszę o opinie :)
Widziałam dziewczyny na targach ślubnych w hali Expo i wyglądały bosko. Pytanie czy swoimi klientkami również potrafią się tak zająć?

Pozdrawiam,
Marta

[ Dodano: Pią Lut 17, 2012 11:13 pm ]
Nikt nic nie wie??? :(
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 9:49 am   

na targach ślubnych 2010 miałam robiony makijaż przez jedną z pań z tego salonu
ogólnie mam mieszane uczucia ... plusem jest to że makijażystka wysłuchała czego oczekuje i jaką mam wizję na makijaż i starała się sprostać moim oczekiwaniom.

Kolorystycznie makijaż mi się podobał lecz wykonanie pozostawia wiele do życzenia ... miałam wrażenie że na twarzy mam skorupę z podkładu było go zdecydowanie za dużo. Czułam się nie umalowana a "przemalowana".

Po powrocie do domu dostałam jakieś uczulenie, powieki mi napuchły i wyglądałam jakby pszczoły mnie pogryzły (dodam tylko że w życiu nie byłam na nic uczulona, stosowałam wcześniej wiele preparatów, cieni, podkładów i nigdy nie miałam takich objawów)

także ja na pewno nie skorzystam już z makijażu w tym salonie :-?
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 9:57 pm   

acebulla napisał/a:
NIE POLECAM!

PositiveAga napisał/a:
także ja na pewno nie skorzystam już z makijażu w tym salonie :-?


Dziękuję za Wasze opinie :) ja już wcześniej wybrałam Megi, bo nie mogłam się doczekać odpowiedzi w tym wątku :)

Powiem szczerze...kupiłam na Grouponie kupon na jak to jest ładnie nazwane "kreowanie wizerunku", ale raczej sobie odpuszczę...
_________________
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 10:49 pm   

mart_usia_1984 napisał/a:
.kupiłam na Grouponie kupon na jak to jest ładnie nazwane "kreowanie wizerunku", ale raczej sobie odpuszczę...


Z grouponami trzeba uważać, czesto desperaci się tam reklamują, albo tak podbijają cene wyjsciowa usługi, że po wszystkich rabatach jest taka jak przed wystawieniem usługi do zakupów grupowych. Ja już się niestety nacięłam 2 razy:/
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
kORNELIA 

Wiek: 50
Dołączyła: 13 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 6:29 pm   

mart_usia_1984 napisał/a:
acebulla napisał/a:
NIE POLECAM!

PositiveAga napisał/a:
także ja na pewno nie skorzystam już z makijażu w tym salonie :-?


Dziękuję za Wasze opinie :) ja już wcześniej wybrałam Megi, bo nie mogłam się doczekać odpowiedzi w tym wątku :)

Powiem szczerze...kupiłam na Grouponie kupon na jak to jest ładnie nazwane "kreowanie wizerunku", ale raczej sobie odpuszczę...


Ja natomiast jestem bardzo zadowolona, ile ludzi tyle opinii :-? makijaż trzymał mi się całą noc,profesjonalna i mila obsługa. Fajna ekipa :) trafiłam tam z Groupona . Polecam!!!!!
 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 11:04 am   

Jestem zaskoczona waszymi wpisami. Trafiłam do excellence przez koleżankę. Korzystałam już z ich usług 4 razy i za każdym razem było bardzo miło i profesjonalnie. Uważam, że te dziewczyny mają talent do tego co robią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl