Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakość mebli z Black Red White
Autor Wiadomość
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:58 am   Jakość mebli z Black Red White

Czy któraś z Was kupowała meble w tym sklepie i jak Wam służą?
Czytałam na internecie sporo negatywnych opinii... :roll:
Mój dziadek kupił sobie sofę z tej firmy i nic się z nią nie dzieje...
My wczoraj kupiliśmy łóżko... mam nadzieje, że będziemy zadowoleni...
Nie są to super tanie meble...mam nadzieje , że ich jakość nie jest najgorsza ale średnia... :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Pon Mar 26, 2012 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:06 pm   

owiem tak, że znudziły mi ise już.... a rozlecieć się nie chcą :) a mam w sumie całe mieszkanie w meblach od nich, pokojowe i w pracowni służa już ok 10 lat.
Kuchenna zabudowa służy z powodzeniem 3,5 roku.



edit- zapomniałam! w komodzie po 10 latach szwankuje mechanizm wysuwania dwóch szuflad, podejrzewam, że dziecko coś temu dopomogło ;)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
Ostatnio zmieniony przez artisticzoom Pon Mar 26, 2012 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:16 pm   

All-me, ja mam meble już ponad rok i absolutnie nic się z nimi nie dzieje.
Nawet ostatnio nic się nie dzieje, mimo że są narażone na kontakt z rączkami mojego dziecka, który uwielbia skubać wszelkie nierówności, wkładać paluszki we wszelkie możliwe dziurki, otwierać i zamykać szuflady itp.
Ja jestem zadowolona. Mamy komplet mebli, biurko i sofę (sofa najtańsza - jest ciągle użytkowana, bo na niej śpimy) i nic, absolutnie nic złego się nie dzieje ;)
_________________

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:29 pm   

Uff...pocieszyłyście mnie :lol:
Wczoraj wieczorkiem weszłam na jakieś forum a tam były praktycznie same negatywne opinie...trochę się przeraziłam...
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 1:13 pm   

No to ja napiszę negatywną opinię. Nigdy nie kupię mebli tej firmy.
Zobaczyliśmy z P. te meble złożone w sklepie. Spodobały nam się i je zamówiliśmy. Dopiero kiedy przyszły w paczkach padłam... Sklejka była tak cienka, że aż się wkurzyliśmy. No co to miało być :evil: Moje meble sprzed 15 lat były o połowę grubsze! Teoretycznie widziały gały co brały, ale grubość ścianek było widać dopiero po rozłożeniu (w paczkach). Teraz po złożeniu strach stanąć nawet na niskiej szafce RTV (wycieranie kurzy na półce nad nią), która po prostu może się złamać. Dodatkowo są to meble bez klamek, a otwierane poprzez naciśnięcie. Jednej szuflady nie da się wyregulować i trzeba naciskać kilka razy, aby się w końcu otworzyła. Witryny łatwo jest przechylić (podstawa równolegle do podłogi, a ściany lecą pod kątem) i to wcale nie jest wina złego złożenia mebli, mają za mało wwierceń na kołki no i ścianki są za cienkie żeby się dobrze trzymały. Nie będę przecież kleić tych mebli :kwasny: Dodatkowo jedna ze ścianek miała w środku przez jej połowę długości pękniętą okleinę. Chcieliśmy to wymienić, ale powiedzieli nam, że za 2/3 tyg. będzie. No to ku$%^& przecież nie będą te paczki tyle tygodni leżeć w chacie i zagracać miejsce. Ustawiliśmy tym pęknięciem do wewnątrz witryny i tak teraz sobie stoi :roll:
Ja jestem kategorycznie na nie jeśli chodzi o meble do samodzielnego złożenia. Niezależnie od tego, czy będziecie składali je sami, czy będzie to wynajęta ekipa.
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 5:34 pm   

ja niestety również nie mam dobrego zdania o tym sklepie,
moi rodzice kupili tam meble i reklamowali/ wymieniali je kilkukrotnie, do tego nie wszystkie elementy były w paczkach
tata musiał bywać tam tak często, że śmiał się że już go pracownicy po imieniu znają no i niestety wszystko strasznie długo trwało........
co do jakości też mamy pewne zastrzeżenia
ja na pewno tam mebli nie kupię
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 6:52 pm   

nie mam co prawda wielu mebli z BRW, bo tylko stół 12-osobowy i łóżko sypialniane. Ze stołu jestem bardzo zadowolona- jest solidny, masywny. Przynajmniej tak wygląda :D mamy go od około 2 lat i jesteśmy zadowoleni :D
Łóżko też ma około 2-3 lata i nic się z nim nie dzieje- solidne i porządne (może czasem skrzypi... no ale...wiadomo 8)
_________________

 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 9:50 am   

ja również nie narzekam na meble z BRW, nie polecam za to mebli z AgataMeble - sofa jako tako się sprawuje, ale meble do samodzielnego montażu (oczywiście te ze średniej półki cenowej) masakra - brak wszystkich części, cienkie sklejki itp.
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 10:13 am   

ja mam kilka mebli z BRW i nie jestem z nich zadowolona, zwłaszcza z mebli które mają szuflady. Po pierwsze paczki były niekompletne, musieliśmy jeździć po brakujące elementy. Po drugie prowadnice od szuflad są fatalne. Nie wysuwają się do końca, a o tym, że już kilka razy musiałam je sklejać po ich fabrycznym kleju nawet nie wspomnę.
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 11:56 am   

kurcze :/ ja się jeszcze nie spotkałam z negatywnymi opiniami dot. mebli z BRW, meble wydają się pożadne
ale jak czytam Wasze opinie, to wychodzi na to, że najlepiej robić meble na zamówienie u stolarza... chociaż i to nieraz nie jest pewne :/
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 12:30 pm   

My mamy salonowe meble z BRW i kuchnie całą umeblowaną od nich i nie narzekam a szafki nad kuchenką są narażone na duże temperatury, parę itd i nic się z nimi nie dzieje ( nie puchną, nie odchodzi okleina) już od dwóch lat. Jest naprawdę dobrze
_________________
malinka1984


Ostatnio zmieniony przez malinka1984 Sro Mar 28, 2012 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 2:52 pm   

My też mamy meble z BRW. Z kuchennych jestem zadowolona. Mamy je już drugi rok. Jednak miałam pewne zastrzezenia co do uchwytów przy szufladach. Musieliśmy dokupić w sklepie wkręty, bo te co były dołączone w paczce były za cienkie i za krótkie, bo jak się pociągnęło za gałkę to zostawała w ręku. Teraz jest już ok.
Kupiliśmy też meble do salonu. Ładnie się prezentują. Mam jednak zastrzeżenia co do ich wyważenia. Ostatnio jak wysunęłam szuflady w szafce rtv to szafka by się przewróciła. Zaznaczę, że szuflady były puste. Dobrze, że telewizor stał obok, bo mielibyśmy problem.
Podsumowując: jak wszystko tak i meble z BRW mają swoje wady i zalety. Zależy na co się trafi:)
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 4:41 pm   

klawdia napisał/a:
nie polecam za to mebli z AgataMeble

Nie wiem jak BRW, ale Agata Meble to jest tylko dealer mebli różnych producentów. Wątpię, czy mają jakieś meble własnej produkcji. Także akurat tam nie można uogólniać, że mają meble do d... bo to nie oni nawalili, tylko producent.
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Sro Mar 28, 2012 4:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 4:55 pm   

BRW ma meble różnej jakości tak samo jak IKEA. Jedyne, co mnie wkurza niezmiernie to niedoskonały system składania. Trzeba mieć naprawdę sporo doświadczenia i wyobraźni, żeby poskładać je bez strat i prosto. Dla laika sie nie nadają.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 6:01 pm   

Moja mama ma BRW w dużym pokoju (m.in. stół z krzesłami, komodę, szafkę rtv) - ponad 3 lata i jest zadowolona. Moja ciocia - myślę, że ponad 5 lat - wiem, że totalnie rozwaliła jej się szuflada w szafce rtv (słabe prowadnice), ale poza tym raczej ok, moja teściowa ma sypialnię z BRW i z tego co wiem, nie ma zastrzeżeń.
Co do składania, zgadzam się z MalaJu - ja akurat uczestniczyłam w składaniu mebli mamy, lekko nie było.. :roll:
_________________


 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 10:20 am   

Ja wczoraj kupiłam komodę i jestem bardzo zadowolona. Składaliśmy już dużo mebli w swoim życiu, ale ten jest naprawdę dobrze wykonany. Co prawda trochę droga była, ale warto, jest porządnie wykonana, grube ścianki i widać, że będzie na lata.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
Ostatnio zmieniony przez monika_zyga Czw Mar 29, 2012 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 10:23 am   

Nam wczoraj przywieźli łóżeczko :smile: :smile:
niestety dopiero w sobotę będziemy składać... :lol: :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 2:36 pm   

Moi teściowie mają cały salon i sypialnię w meblach z BRW i naprawdę ładnie się one prezentują i nic się z nimi nie dzieje :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 1:22 pm   

Nie jestem do końca zadowolona z mebli BRW... :-?
Później wrzucę fotki mebli kuchennych...
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 10:06 pm   

Mój brat zamówił kanapę w BRW - w umowie miał zapisane ile tygodni musi czekać od-do, przeciągnęli jeszcze ten maxymalny termin, a jak dotarły części to nie dało się złożyć, przyszli jacyś panowie po złożeniu reklamacji i powiedzieli, że najlepiej byłoby wywiercić nowe otwory. W końcu poluzowali boki i jakoś skręcili, ale okazało się wtedy że kanapa jest krzywa, bardzo ciężko się rozkłada, a boki mają materiał zmarszczony w niektórych miejscach. Za kanapę zapłacił coś ok 2tys. Panowie nie mogli zabrać kanapy, tylko musieli przekazać reklamację do producenta, który sam wyznacza kolejny termin na oględziny przez swoich specjalistów. Sprawa nadal jest w toku.... :?
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 7:13 pm   

Kalanchoe napisał/a:
Nie jestem do końca zadowolona z mebli BRW...
Później wrzucę fotki mebli kuchennych...


Zdjęcie szuflady... Pod wpływem ciepła "ściągnęła się okleina" na brzegu/krawędzi...


Poza meblami do kuchni, tej firmy mamy także komodę do pokoju... Pomimo tego, że wygląda dość "masywnie", nie myślałam, że po roku użytkowania (czyt. wycierania kurzy) wygląda na taką, która codziennie byłaby maltretowana przez drzwi, młotki :/
Niestety meble BRW są bardzo delikatne, wrażliwe na każdego rodzaju uderzenia...
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 4:45 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Teraz po złożeniu strach stanąć nawet na niskiej szafce RTV (wycieranie kurzy na półce nad nią), która po prostu może się złamać.


stanąć na szafce??? :o no chyba zaden mebel tego nie wytrzyma. co innego sprzet rtv ważacy kilkanascie :o kg a co innego chocby najlżejsza osoba.

a w temacie to nie chyba lepiej zaopatrzyc sie w Ikei, przynajmniej cena odpowiada jakości.
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 7:11 pm   

M_and_M na wszystkich pozostałych swoich meblach staję bez problemu, w ogóle nie myślę o tym żeby coś mogło mi się stać. Mam swoją własną szafkę rtv (oczywiście nie BRW) i ta nawet sie nie kiwnie 1mm w bok! Poza tym na szafkach RTV nie stawia się tylko TV. Ten na szczęście wisi na ścianie nad tym szajsem. Oczywiście każdy ma jakieś tam swoje wymogi co do mebli, ja zdania razem z najbliższą rodziną na temat mebli BRW na pewno nie zmienię.
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 7:48 pm   

My mamy BRW ok 7-8 lat i mają się nadal całkiem dobrze. Właśnie dokupiliśmy regał, bo przestaliśmy się mieścić w dotychczasowych meblach.
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 10:26 am   

Mojego zdania również nie zmienię...
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:06 pm   

Ja równiez nie mam dobrego zdania na temat BRW:/ Kupilismy tam biurko i brakowało częśći, jedna była ułamana, szuflady nam non stop wypadają...złozylismy reklamacje zaraz po kupnie a nikt nie raczył odpowiedziec:/ mial ktos przyjechac zobaczyć szkodę a tu nic:/ minęly już chyba z 2 - 3 lata i nikogo nie było... ani żadnego telefonu..już tam nie kupujemy mebli..
_________________

 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:30 pm   

Jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to w swoim pokoju miałam meble BRW i przez wieleee lat nic się nie działo, nadal się nie dzieje właściwie, bo meble cały czas w pokoju stoją ;)
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:15 am   

Kupiliśmy łóżeczko i na razie jest wszystko oki :lol: ...dzisiaj przywiozą nam szafki nocne i szafę na ubrania do sypialni :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:40 am   

My mamy ławę z BRW, co prawda dopiero od kilku tygodni ale póki co nic się nie dzieje :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 10:48 am   

Nam mają w czwartek przywiezc komodę, stół, krzesła i sofę zamówione w BRW i trochę się obawiam czytając te opinie. ale cóż, czekamy:)
_________________
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 1:31 am   

Ja mam meble kuchenne z BRW, ponad 2 lata użytkowane, przetarły się tylko uchwyty w szafce pod zlewozmywakiem i czasami odpada dolna listewka w tej szafce ale tak bardzo ok, naprawdę solidne meble. Minus był taki,że trzeba je złożyć samodzielnie.
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 10:41 am   

Kurczę ja też nie mam dobrego zdania o tych meblach. Miałam komodę dla córki. Szuflady ciągle się rozpadały. Chociaż może to wina wypchania tych szuflad i częstotliwości korzystania 8) :oops:
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:09 pm   

Nasi znajomi je mają, są ładne.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:58 pm   

A ja miałam komplet mebli BRW w pokoju jak mieszkałam u Rodziców służył mi 10 lat bez problemu a moje biurko robi jeszcze w tym momencie za biurko pod komputer czyli już 16 lat i jest ok
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 1:01 am   

moi rodzice kupili meble kuchenne w BRW i tragedia, kuchnia duża, meble na zamówienie wydali prawie 30 tys. Obsuwa terminu prawie 4 tygodnie, potem przysłali nie wszystko, wymiany, reklamacje, kuchnia zamiast wyremontowana w miesiąc to zeszły nam 3. Efekt taki, że górne szafki opadły na zawiasach, jedne drzwiczki spadły, i system powolnego zamykania (nie można niby nimi trzasnąć i same mają się zamykać) nie działał, do tego szafkę narożną tak wycieli, że jest krzywa. Reklamacje nie przyjęte, bo to niby wina montażu, a za montaż kuchni chcieli 2 tys bo liczą od szafki. Nigdy więcej nic z tej firmy
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 10:14 am   

M_and_M napisał/a:
stanąć na szafce??? :o no chyba zaden mebel tego nie wytrzyma.


No co Ty za herezje opowiadasz :D zawsze czy to jeszcze mieszkając z rodzicami czy teraz jak gdzieś nie sięgam to wchodzę bez strachu na szafkę, że coś się popsuje (a ponieważ jestem wysoka to i ważę też odpowiednio :wink: ). Jak mebel jest porządny to wytrzyma spokojnie.. Gorzej te obecne meble które się produkuje :roll:

Natomiast jeśli chodzi o meble BRW to niestety też patrząc po doświadczeniach babci czy brata niestety nie mogę powiedzieć o nich nic dobrego..I nic nowego nie powiem od tego co napisały dziewczyny, cienkie dykty w roli "pleców" mebli.. jak przywieźli jakąś półkę to się okazało, że szkło lata po pudełku bo się potłukło.. oczywiście reklamacja trwająca i trwająca, szafka zarysowana wymieniana ze dwa razy bo przysyłali także zarysowaną (ja nie wiem czy Ci ludzie oczu nie mają czy mają ludzi za debili :roll: ).. Straaasznie długo to wszystko trwało :roll:
No i oczywiście skręcanie takich mebli... magia po prostu :roll:
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 12:12 pm   

A ja muszę powiedzieć, że 5 lat temu, kiedy wprowadzałam się do naszego eM, zakupiłam większość "ruchomych" mebli w BRW i służą mi nienagannie do tej pory. Nie liczę kilku uszkodzeń, które powstały z powodu naszego "użytkowania" - głównie kota ;) )))))
Dodatkowo mam również całą kuchnię z BRW i również nie narzekam. Sprawdzają się! :cool:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl