Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
Szelka na szyje i naszyjnik
Autor Wiadomość
Iskierka 

Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Zamość
  Wysłany: Pon Mar 21, 2005 11:37 am   Szelka na szyje i naszyjnik

Mam suknię z szelką na szyję ( a właściwie bedę miała bo sie dopiero szyje :D ) i nie wiem czy powinnam założyć do tego jakiś naszyjnik czy nie. Mam proźbę poradźcie czy cos założyc a jesli tak to co bedzie odpowiedznie.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 2:50 pm   

Wisiorek na cieńkim łańcuszku srebrnym lub złotym zawsze będzie dobrze wyglądał :mrgreen:
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 3:09 pm   

ja też mam szelkę (tylko taką ozdobną i na szyję nic nie planuje - za to będzie wyrazista bronsoletka.. 8)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 3:30 pm   

Ja miałam szelkę na szyję i miałam jedynie delikatny łańcuszek z cyrkonią w kształcie łezki - z Cristine.
Wydaje mi się, że nic bardziej dekoracyjnego nie pasuje do szelki. Bez ozdób to też dobry pomysł. Ja miałam ochotę na coś bardziej widocznego, ale musiałabym zmienić koncepcję sukni, a to już byłoby patrzenie na sprawę nie od tej strony, co trzeba. :lol: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 7:22 pm   

Odradzam wszelkiego rodzaju ozdupki na szyje, lancuszki , kwiatki itp. nie pasuja jezeli jest szelka na szyje. Jak by to wygladalo? :mrgreen:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 9:08 pm   

aggna napisał/a:
Odradzam wszelkiego rodzaju ozdupki na szyje, lancuszki , kwiatki itp. nie pasuja jezeli jest szelka na szyje. Jak by to wygladalo? :mrgreen:


aggna - jak pisałam, miałam delikatny łańcuszek i nie wyglądało to źle. :hm: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 9:43 pm   

just_Kate napisał/a:
aggna napisał/a:
Odradzam wszelkiego rodzaju ozdupki na szyje, lancuszki , kwiatki itp. nie pasuja jezeli jest szelka na szyje. Jak by to wygladalo? :mrgreen:


aggna - jak pisałam, miałam delikatny łańcuszek i nie wyglądało to źle. :hm: :mrgreen: :mrgreen:


To jest moje skromne zdanie na ten temat. Ale jak mialam sukienke z gorsetem wiazanym na szyje to mi odradzali wszelkiego rodzaju ozdoby.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:08 pm   

aggna napisał/a:


To jest moje skromne zdanie na ten temat. Ale jak mialam sukienke z gorsetem wiazanym na szyje to mi odradzali wszelkiego rodzaju ozdoby.


Ależ ja nie piszę, że nie masz mieć swojego zdania. :mrgreen:
Tylko że ja miałam, więc wiem jak to wygląda, i że pasuje - wg mnie (też jest to moje zdanie) nawet bardziej niż bez. A panie w salonie pewnie odradzają, bo to co one mają do zaproponowania rzeczywiście się nie nadaje - wiem, bo przymierzałam. :wink: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:12 pm   

ja uważam że delikatny pasuje na cieniutkim łancuszku kruciutki, i malutka cyrkonia lub kamyczek.!! miałamtaka suknie , na weselu u kumpelki, i super, kazdy patrzył co mi tak ładnie błyszczy, a łancuszka prawie widać nie było. ja wolę mić drobiazg, ale ze smakiem, ! zalezy jak wszystko jest dobrane! :lol:
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:15 pm   

megi napisał/a:
ja uważam że delikatny pasuje na cieniutkim łancuszku kruciutki, i malutka cyrkonia lub kamyczek.!


No ja dokładnie o takim pisałam. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:16 pm   

i tak mi sie just_kate podoba , elegancja francja! ja sie goło czuje nawet bez malutkiego chocby akcenciku bizuteri,!!! :graba:
_________________

 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:26 pm   

Takie swiecidelko to moze byc wlasnie sobie wyobrazam jak to wyglada. Nie kapowalam wczesniej :oops:
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 10:26 am   

Tak sobie myślę jeszcze że z ozdób salonowych możnaby coś przypiąć na tą szelkę, ale to już zależy od ozdób na sukience.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 2:04 pm   

A ja sobie jeszcze pomyślałam, że można by tez spróbować z takim bardzo delikatnym tatuażem z dżecików - takim minimalistycznym, ale to też zależy od sukni... :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Iskierka 

Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto Mar 29, 2005 10:26 am   

Strasznie wam dziewczyny dziekuję, nie wiedziałam co zrobic ale pomysł z cienkim łancuszkiem i małym wisiorkiem mi sie podoba, już szukam wisiorka:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl