Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Parafia p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej w Lipce
Autor Wiadomość
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:30 am   Parafia p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej w Lipce

Witam :)
Prawie wszystkie z was po prostu wybrały sobie kościół który wam sie najbardziej podobał i jesteście szczęśliwe,ze tam wzięliście , weźmiecie slub :) .
W moim przypadku było inaczej.
Ja jestem katoliczka a mój M mariawitem.
Nigdy mi nie przeszkadzało kto w co wierzy i jakiego jest wyznania ponieważ uważam ,ze Bóg jest jeden :)
Jednak moi rodzice byli innego zdania i od tego wszystkiego sie zaczęło :( .
ja chciałam przejść na wiarę mojego męża a rodzice na to ,że byłam wychowywana w wierze katolickiej, chrzczona i taki mam wsiąść ślub.
Potem prawdziwa wojna toczona przez około 3 miesiące. Moja psychika wysiadała ale umacniała się nasza miłość. Wreszcie poszliśmy na kompromis :-?
Nie dość ,ze będzie to ślub mieszany to jeszcze ekumeniczny i tylko dla świętego spokoju.
Tyle fajnie,że możemy wsiąść ślub w Parafii p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej w Lipce
Ciężko nam było i nie życzę nikomu takiego wyboru kościoła do ślubu :( i takiego nastawienia rodziców.
Do ślubu zostało 3 miesiące i coraz bardziej boje sie jak to wszystko wypadnie :(

Pozdrawiam
_________________

Ostatnio zmieniony przez Ilona83 Czw Mar 15, 2007 10:33 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 3:05 pm   

Problemy zwykle umacniają miłość, zwłaszcza jeśli partnerzy mają taki sam pomysł na ich rozwiązanie lub, gdy są gotowi do poświęceń, czy kompromisów, tak jak Wy :ok:
Nie martw się na pewno będzie wspaniale :)
Pozdrawiam serdecznie!
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 3:52 pm   

narzeczony jest mariawitą ( nie mariawitem :) )

co do rodziców... u nas nie było nacisku z żadnej strony. Wolna wola

ale nie wiem czy dobrze wybrałam wyznanie, bo tamten kościół jest mi mimo wszystko bliższy
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl