Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
siniaki bez powodu
Autor Wiadomość
monika-1812 

Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 3:10 pm   siniaki bez powodu

kilka dni temu zauwazylam u siebie sinaka ale stwierdzilam ze pewnie przypadkiem gdzies sie uderzylam i nie pamietam. Ale dzisiaj rano zauwazylam ze jest ich juz 6, wszystkie w tej samej okolicy i troche sie zaniepokoiłam. Moze wiecie co moze byc tego przyczyna i jak temu zapobiec?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 3:48 pm   

Można np łykc rutinoskorbin na uszczelnienie naczyń krwionośnych.
_________________

 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 12:01 am   małopłykowość?

Moniko, radziłabym Ci żebyś zrobiła morfologię krwi. Takie siniaki powstające bez powodu mogą być powodem małopłytkowości. Osoby cierpiące na małopłytkowość mają również dość często krwotoki z nosa, wybroczyny na skórze. Czy też obserwowałaś u siebie takie objawy?

Opis choroby z internetu:

Niezależnie od przyczyn, choroba przebiega podobnie i jest charakterystyczna. Nagle i bez urazów mogą pojawić się wybroczyny w skórze i w błonach śluzowych. Najwięcej będzie ich widać na kończynach i na tułowiu. Pojawią się też pierścieniowate wylewy w miejscach nakłuć, podbiegnięcia krwawe oraz nawracające krwawienia z dziąseł, nosa, przewodu pokarmowego.

Oczywiście nie chcę Cię straszyć, ale radziłabym abyś zrobiła badanie krwi

Pozdrawiam serdecznie, życzę duuuuuuużo zdrówka,
Klaudia
_________________
 
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 11:06 am   

Ja również często miewam siniaki i to bez powodu.. Kiedyś myślałam nawet nad objawami białaczki... :/
_________________

 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 2:24 pm   

mi też często pojawiają się siniaki i to nie koniecznie jak się uderzę, wystarczy że się na przykład mocniej podrapie i już wyskakują (czasem wyglądam jakby mnie ktoś pobił) głównie pojawiają się na nogach i rękach (dodam też że przez długi okres czasu zmagałam się z pajączkami na twarzy) wszystkie badania krwi mam w normie
okazało się, że taką mam urodę (mama i babcia też mają taki problem więc pewnie dostałam to w "genetycznym spadku")
kup sobie żel z arniką (mi pomaga) no i jak radziła Klaudynka zrób badania krwii, żeby mieć pewność, że to nie początek jakiejś choroby
 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 12:17 pm   

ja również borykałam się z ty problemem. siniaki pojawiały mi się bez powodu i tylko na nogach, przez co latem wyglądały one nieciakwie. jak byłam w ciązy nie zaobserwowałam tego zjawiska, po ciązy wrócił. bralam witaminy z zelazem - elevit i problem zniknal. ale morfologia nie zaszkodzi :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl