Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zatrzymane chwile...
Autor Wiadomość
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 3:32 pm   Zatrzymane chwile...

Zupełnie przypadkowo trafiłam na stronę Jeffa Ascougha wg mnie zdjęcia fantastyczne. Zatrzymane chwile, inne podejście do tematu.

Jak wam się podoba takie podejście do tematu fotografii ślubnej?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 12:08 pm   

REWELACJA !! !
Szkoda, że ja juz po ślubie i szkoda, że ten Pan nie jest Polakiem ;)
_________________

 
 
 
anita-gb 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 1:00 pm   

dla mnie też super, jakby był w Łodzi to rezerwowałabym go od ręki :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 1:51 pm   

anita-gb napisał/a:
jakby był w Łodzi to rezerwowałabym go od ręki :)


jakby był z Polski to nie zastanawiałabym się ani chwili... koszty myślę przy takich zdjęciach nie miałyby znaczenia.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:38 pm   

Mój uczeń, widzę że się wyrobił :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 5:40 pm   

?liczne. Szkoda, że poza moim zasięgiem :(
 
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 10:21 pm   

Piękne :)
Ale dziewczyny, nasze zdjęcia też będą wyjątkowe, bo NASZE :) Nie ma co sie smucić.
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 12:19 pm   

Te zdjęcia są cudne. :) Super oddają moment. Ale to trzeba mieć oko, wyczucie i doświadczenie w tego typu imprezach.

Możecie sobie pooglądać podobne zdjęcia, które robi dziewczyna z innego forum w Stanach: http://www.agnesmalorny.com/ .
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 9:35 pm   

Moja kolejna miłość fotograficzna na tej stronie.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 04, 2008 11:07 pm   

niektóre z tych zdjęć są faktycznie piękne, niektórych nie pozwoliŁabym sobie zrobić
ale generalnie fotograf ma świetny pomysŁ na zdjęcia (a przy nich moje wydają się być strasznie sztampowe)

zdjęcia dzieci szokujące, przynajmniej dla mnie - nie widzę potrzeby i sensu w takim dorosŁym-brzydkim ujmowaniu dzieciaków. One i tak kiedyś będą takie jak my więc po co to przyspieszać i już teraz pokazywać je w taki sposób?
 
 
jancio 
Firma

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 9:38 am   

A i owszem zdjęcia mają coś w sobie myślę ze znajdzie się w łodzi, w polsce kilku fotografów którzy to zrobią tylko pytanie kto z was jest wstanie poświęcić na zdjęcia kilka dni, kto z was zgodzi się na zniesienie obecności fotografa przy sobie również kilka dni przez 24 godz. na dobę no i oczywiście kto z was za to zapłaci jeśli dla większości wydatek tysiąca czy dwóch za obsługę fotograficzną budzi zgorszenie i oburzenie. Oceniam te prace na kilka jeśli nie na kilkanaście tysięcy.
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 10:24 am   

jancio napisał/a:
...pytanie kto z was jest wstanie poświęcić na zdjęcia kilka dni, kto z was zgodzi się na zniesienie obecności fotografa przy sobie również kilka dni przez 24 godz. na dobę no i oczywiście kto z was za to zapłaci jeśli dla większości wydatek tysiąca czy dwóch za obsługę fotograficzną budzi zgorszenie i oburzenie....


Jancio akurat z pytaniem trafiłeś na podatny grunt, bo oboje przywiązujemy dużą wagę do zdjęć. Podczas przygotowywań i ślubu będzie z nami dwóch fotografów, rezygnujemy natomiast z kamerzysty (oboje nie cierpimy). Będziemy mieli także kilkudniowy plener fotograficzny. Zdjęcia dla mnie to właśnie zatrzymane chwile, nigdy na nich nie oszczędzałam i tym bardziej w tak ważnym dniu nie będę.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 05, 2008 11:25 am   

jancio napisał/a:
kto z was za to zapłaci jeśli dla większości wydatek tysiąca czy dwóch za obsługę fotograficzną budzi zgorszenie i oburzenie.

no akurat nie strzeliłeś, przynajmniej w moim wypadku, bo zdjęcia ze ślubu i wesela to jedna z najważniejszych pamiątek i nie żal mi było wydać na nie ponad 2 tysiące. Pewnie to niewiele w porównaniu z tym ile można by było wydać ale uważam, że na tyle nas było stać i nie oszczędzaliśmy. A jeśli mielibyśmy dodatkowe fundusze to na pewno pozwolilibyśmy sobie na więcej. Niestety w każdym przypadku (również w przypadku organizacji ślubu i wesela) trzeba się liczyć z pieniędzmi i brać pod uwagę określony budżet. Dlatego każdy określa swoje priorytety przy finansowaniu ślubu - dla jednych będzie to ubiór, dla innych kareta a dla jeszcze innych super zdjęcia za kilka tysięcy.
 
 
jancio 
Firma

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 2:37 pm   

Nie twierdzę że takich osób nie ma wcale ale narazie jesteście w dużej mniejszości. Ja mam w tej chwili też dwoje takich klientów gdzie obsługujemy całą imprezę + studio i plener w kilku miejscach w polsce bo oni chcą mieć coś innego. Ale większośc podchodzi do sprawy jak wyżej napisałem. Woli baloniki i inny jednodniowy wydatek niż porządną pamiątkę na całe życie. Czytając wątki natchnąłem się też na tego typu wypowiedzi - fotoalbum za 1800? to zdzierstwo jakaż to przebitka ile on zarobi itp.
Proszę mnie nie rozumieć źle ale taka jest naga prawda. Dla jednych (duża mniejszośc) liczy się to że będą mieli coś innego i są skłonni za to zapłacić a dla drugich nie ma to znaczenia i podchodzą do tej sprawy na zasadzie (zdjęcia to zdjęcia aby tanio)ewentualnie ich na to nie stać i tych ostatnich akurat rozumiem.
pozdrawiam
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 3:01 pm   

Jancio... mnie taka mniejszość nie przeszkadza, a nawet bardzo cieszy. Zdjęcie to zatrzymana chwila... małe dzieło sztuki. Nie jest prosto zrobić dobre zdjęcie o czym nie raz sama się przekonałam. Nie zależy mi na wielkim weselu, nie chcę mieć poprawin, ale zdjęcie sa jednym z tych elementów, które są bardzo ważne.

Każdy nasz wyjazd to przywiezione setki zdjęć. Każde z nich jest wycinkiem wspomnień. Tak też będzie ze ślubnymi. Jedyna okazja, żeby zrobić sobie pamiątkę na całe zycie. Warto zainwestować. Na szczęście możemy liczyć na pomysłowego fotografa, który chce realizować nasze zwariowane pomysły.

Kwestia finansów?... akurat wolę przyciąć inne koszty niż te, ale każdy podchodzi do sprawy indywidualnie.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
jancio 
Firma

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 3:35 pm   

Oczywiście że masz rację mnie również taka mniejszość nie przeszkadza. A jeśli jeszcze są moimi mklientami tym bardziej. Mało tego lepiej i przyjemniej mi się z nimi pracuje bo są w stanie przedstawić swoje oczekiwaniia i ja wtedy wiem czego im do szczęścia potrzeba oraz oni wiedzą czego mają od mojej skromnej osoby wymagać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl