Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Blade paski od kostiumu-jak sie ich pozbyć?
Autor Wiadomość
kariazu
[Usunięty]

  Wysłany: Wto Mar 11, 2008 12:39 pm   Blade paski od kostiumu-jak sie ich pozbyć?

Znacie jakieś sposoby? Bo ja powoli zaczynam się załamywać :( . W maju ślub, kiecka z odkrytymi ramionami, a ja super paski od kostiumu na plecach :/ . Peelingi nie pomagają, chodzę na solarium, ale za wiele też to nie daje niestety? Może jakiś balsam brązujący? Już sama nie wiem, śmiać się czy płakać :)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 6:30 pm   

jest super krem bronzer wyrowna wszystko firma maybelline rewelacja , rozswietla, smarujesz sie nim 5 min - 10 przed ubraniem wysycha i potem juz nie brudzi bielizny, pracuje z tym bronzerem czesto smaruje dziewczyna blade dekoldy plecki raczki jak nie moga sieopalac jes poprostu rewelacja!
_________________

 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:22 pm   

Megi, dziękuję za pomoc :) . Czyli mam smarować tylko te białe placki :) , czy całe plecy? Bo ogólnie są opalone, tylko ten "stanik" jasny został :) . Czy chodziło Ci dokładnie o: Maybelline Dream Mousse Bronzer Podkład brązujący? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
Ostatnio zmieniony przez kariazu Wto Mar 11, 2008 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 10:45 pm   

nie to nie podklad, to bronzer, taki krem rozswietlajaco brazujacy, w tubce , rozsmaruj pierw na ramiankach a potem wyrownaj, nie zniszczy to efektu opalenizny wrecz podkresli rozswietli, wygladzi, taka zloto brazowa tubka !skora jest swierza ! SPROBUJ PRZED A SAMA ZDECYDUJESZ CZY NIE POSMAROWAC LEKKO CALEJ GORY:) POZDRAWIAM I POWODZENIA :smile:
_________________

 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 12, 2008 8:44 am   

Dzięki za radę :) . Dzisiaj sobie kupię :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 8:56 pm   

potwierdzam, mnie Megi tez tym cudem wysmarowala i bylam sliczna :))
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 9:05 pm   

że też ja nie wiedziałam o tym 'cudzie' bo miałam ten sam problem
_________________
 
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 13, 2008 8:29 am   

No mam nadzieję, że to pomoże :) . Bo troszkę głupio będę wyglądać z takimi paskami, a wiecie, chciałabym, żeby było idealnie (zresztą chyba jak każda z nas :) ) 8)

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 7:34 pm ]
megi napisał/a:
jest super krem bronzer wyrowna wszystko firma maybelline rewelacja , rozswietla, smarujesz sie nim 5 min - 10 przed ubraniem wysycha i potem juz nie brudzi bielizny, pracuje z tym bronzerem czesto smaruje dziewczyna blade dekoldy plecki raczki jak nie moga sieopalac jes poprostu rewelacja!


Megi, sądząc po Twojej wypowiedzi, przypuszczam, że zajmujesz się kosmetyką na co dzień. Jeśli sie mylę, to mnie popraw :) , ale jeśli jednak tak, to czy mogłabyś dać mi jakieś namiary na miejsce, w którym ktoś mógłby mi zrobić makijaż plecków, tak żeby te białe paski się nie odznaczały, bo obawiam się, że bez fachowej pomocy nie dam sobie rady :( , a wesele tuż tuż.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl