Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Medycyna naturalna- akupunktura
Autor Wiadomość
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 1:49 am   Medycyna naturalna- akupunktura

czy z ktoś was mial już akupunkture? ja zapisalam sie na taki zabieg we wtorek 21.03.06 i bede miała na tydzien zalozone igielki w uchu, po tygodniu zdejma je oczyszcza ucho i nowe zaloza na kolejny tydzien. Ten zabieg ma na celu pomóc w przemianie materii a zarazem niby ma pomoc sie odchudzic, ale nie wiem czy to cos da.
Czy ktoras z was wie czy to boli i pomaga? :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 10:25 am   

nie znam z autopsji, ale ... mama kolezanki poszla na akupunkture, bo chciala rzucic palenie. nie rzucila, zredukowala.
a moja szefowa chodzi na akupunkture regularnie i sobie chwali. mowi, ze nie boli i pomaga.
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 10:41 am   

:) dziękuje szczako za odpowiedź, jutro o 11.30 mam tą akupunkture, wiem, że w cuda nie ma co wierzyc, ale zredukować juz palenie, czy jedzienie czy inna tam dolegliwość to już jest coś, zobaczymy :)

[ Dodano: Wto Mar 21, 2006 3:10 pm ]
Byłam dziś w gabinecie medycyny niekonwencjonalnej i jestem zadowolona. Najpierw był wywiad przeprowadzony przez Panią doktor a to była bardzo miła azjatka, po wywiadze założyła mi w uszach igiełki( w każdym uchu niby 7, a potem na to jest nałożony mały plasterek, nie jest to takie widoczne no ja tego nie wiedze . Po tygodniu wymienie je na nowe, niby mają zmienić przemiane materii i troszke odchudzić, rozmawiałam też z recepcjonistka i każda kobieta inaczej reaguje na te igiełki, jedna schudnie 2 kg , druga nic atrzecia 1.5 wszytsko zależy od organizmu i troszke mniej musze jesc. Zaleciła mi takie ziółka w smaku są paskudne ale musze jakos sie przemoc.Za tydzień w poniedziłek ide na zmian tych igileke i na wage do Pani doktor i zobaczymy, wszytsko ok tylk ja ja mam sie przemoc do tych ziol, sa blee :zdegustowany:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 10:39 am   

Owszem stosowałam - całe 20 zabiegów (na poprawę ogólnej kondycji organizmu)
Czułam się po tej kuracji rewelacyjnie :mrgreen:
Powtórzyć można dopiero za jakiś czas.

A z igłami cudnie wyglądałam (mama stwierdziła, że jak choinka: od uszu, przez plecy aż do kostek w igłach :rotfl: )
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 10:56 am   

Brrr... na samą myśl mam dreszcze :x
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 10:58 am   

Mojej kolezanki tatus sie zajmuje akupunktura. Ja sama nigdy nie probowalam, ale podobno to dziala.
Moja mama po jednej takiej sesji z igielkami zemdlala. Kazdy pewnie inaczej reaguje.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 11:00 am   

Ja reagowałam bardzo dobrze.
Jeśli chodzio ból - zero. Może trochę nieprzyjemne uczucie, gdy Pan kręcił igiełkami, żeby pobudzić prądy. Moja mama na to patrzeć nie mogła (szczególnie, gdy miałam wbite w plecy 3 igiełki i musiałam na nich leżeć ;) )
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Wto Sie 29, 2006 11:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 11:02 am   

Ja też chodziłam na akupunkturę w związku z przwlekłym nieżytem nosa, ale nie zauważyłam poprawy. Moja babcia i ciocia natomiast bardzo sobie chwalą akupunkturę i twierdzą, że wyleczyła je z wielu bolesnych dolegliwości. Moją mamę wyleczono też w ten sposób z okropnych bólów ręki. Tak więc myślę, że akupunktura pomaga, szczególnie na bóle mięśni, stawów, kregosłupa, itp.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 11:27 am   

Jesli pomaga rowniez na comiesieczne kobiece dolegliwosci, to ja z wielka checia dam sobie te igly jednorazowo powbijac.... :roll:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 11:38 am   

5th, zwykle jeden zabieg nie pomaga. Potrzebna jest raczej cała seria takich zabiegów. Najlepiej codziennie lub co drugi dzień. A wbijanie igieł nie boli, czuje się tylko delikatne ukłucie. Dla mnie większym problemem było swędzenie, gdy leżałam na plecach z ok. 20 igłami powbijamymi w całe ciało i nie mogłam prawie ruszać rękoma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl