Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KOMPANIA z Warszawy
Autor Wiadomość
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 12:27 pm   KOMPANIA z Warszawy

Może ktoś był na wesleu z ich udziałem? Proszę o posty. W zasadzie prawie już się zdecydowaliśmy na ten zespół ale do końca nie wiemy jak prowadzą przyjęcie weselne. mp3 są ekstra... ale to tylo mp3 niestety
pozdrawiam Forumowiczów
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 11:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 12:30 pm   

Niestety opinią nie dysponuję, ale może podrzucę strone internetową dla zainteresowanych: tu był link

Angi, napisz nam cos więcej o tym zespole - widzieliście się z nimi, jakie wrażenia? I jaki jest koszt wystepu na weselu?

Namiary przeniesiono do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 04, 2007 10:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 1:06 pm   

Niestety nie widzieliśmy się z nimi osobiście. Słuchaliśmy tylko mp3 z ich strony i jeszcze kilka z banku zespołów Enjoy. W rozmowach telefonicznych wydają się bardzo konkretni,nie robią z niczego problemu. Minusem jest to, że nie wychodzą do gości z instrumentami a u nas może i to by się przydało bo salę mamy dwupoziomową. Z drugiej strony ponad 80 osób na weselu stanowić będą osoby o średniej wieku 26 lat więc może rozruszanie nie będzie potrzebne :)
W tym tygodniu wybierzemy się do Wa-wy i bedziemy się z nimi widzieć osobiście. Napiszę wtedy więcej. Co do kosztów to biorą ponad 4000zł niestety.
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 1:13 pm   

angi23 napisał/a:
Co do kosztów to biorą ponad 4000zł niestety.


:shock: o boże strasznie dużo
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 1:16 pm   

Niestety, w Warszawie cena zaczyna się własciwie od 3,5 - 4 tys., więc spodziewałam się, że będzie coś koło tego. Poza tym zespół gra na żywo, a skład jest 5-osobowy, co też pociąga za sobą dodatkowe koszty.

Ja chyba jednak zdecyduję się na jakiś zespół z Łodzi, bo tu za te same pieniądze można wybierać z najwyższej półki.
_________________
chez alma |
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:00 pm   

Pytałam o opinie co do tego zepołu a teraz chciałabym wyrazic swoją po weselu, na którym wlasnie grał ten zespół. Brakuje mi słów żeby opisac to co wyczynialo tych pięciu super facetów. Grali i spiewali na bardzo wysokim poziomie. Jak to stweirdził jeden z nich, ze nie chcą byc kojarzeni z "majteczakmi w krropeczki" i sami nigdy nie grają takich utworów. Ale kiedy któs ze starszych wujków podchodził do nich i prosil o "Cyganeczkę" czy inne utowory tego typu oczywiście grali i spiewali. Kiedy na parkiecie pojawiali się dziadkowie na chwilę zwalniali tempo i grali spokojniej. Piosenki w jeżyku angielskim brzmiały tak jak powinny brzmiec. Jednym słowem PROFESJONALIZM. Na potwierdzenie mych słów dodam tylko, że pan Kruk, który był fotografem na naszym weselu zamówil ten zespół na własne wesele :)
Jeden z naszych kolegów postanowil zagrac na gitarze dla nas utwór pt. "Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia" Z tym również nie było problemu. Pomysł spodobał się im i Michał dostał od nich gitarę elektryczną i spiewał a zepoł mu dodatkowo przygrywał.
Na sam koniec wokalista zespołu Marcin dał popis umiejętności zabawy swoim głosem i dzwięki jakie wydawał z siebie... ech było naprawdę super. Perkusista po skonczonej imprezie tanczył przy muzyce z odtwarzacza z jedną z moich koleżanek. Widac było, że zespół Kompania oprócz tego, że pracuje na weselu to jednak równiez się bawi. A przeciez chyba o to chodzi w dobrze wykonywanej pracy :)
Polecam ten zepół wszystkim, którzy chcą się super bawic na weselu.
 
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 2:28 pm   

mialem sie zdecydowac na ten zespol - ale jednak finanse wygraly - i zostalo tak jak bylo czyli DJ

niemniej jednak - potwierdzam, ze czegos takiego, to ja jeszcze nie slyszalem na weselu...
wyjatkowy zespol, z wyjatkowym brzmieniem, z wyjatkowym podejsciem,

jesli mialbym komukolwiek polecac jakis zespol - to wlasnie ich...
bezkonkurencyjni...

zabawa byla rewelacyjna - pomimo tego, ze odbywala sie na II pietrach (co zawsze jest ryzykowne - gdyz goscie z natury nie lubia chodzic po schodach)... Tutaj wszyscy sie bawili - nikogo nie trzeba bylo zachecac - nogi same rwaly sie do tanca...

cena jest spora - i bynajmniej nie neguje tego, lecz - jesli ktos ma taka mozliwosc - zdecydowanie polecam
_________________
Z.
 
 
Ita 

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 5:12 pm   

Mi ten zespół też bardzo sie podoba napisałam do nich e-maila i szybciutko odpisali cena to 4500+ koszt dojazdu w moim przypadku 230km wiec sobie chyba daruje.Tym bardziej,ze juz mam zespół,ale moj nie zachwycił mnie tak,jak ten a kosztuje 3500 :( i dałam juz zaliczke :cry: jeśli kogos stać serdecznie polecam Kompanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl