Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiek robi swoje...
Autor Wiadomość
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 10:43 am   Wiek robi swoje...

Mam pytanie do forumowiczek, poniewaz nie moglam dokladnie znalezc informacji o kosmetykach dla kobiet, ktore powoli chca walczyc z wiekiem. Chcialabym dowiedziec sie czy ktoras z was uzywa juz jakiegos kremu przeciw zmarsczok i jAki moglaby polecic?
Chodzi mi glownie o te rekomendowane dla dziewczyn a nie dojrzalych pan bo to jest duza roznica!!!! Poszlam do kosmetyczki i ona w trakcie zabiego zaproponowala mi kupienie kremu pod oczy BEZ RETINOLU tylko zapomnialam sie spytac o konkretna nazwe i teraz nie wiem ktory bylby odpowiedni. jakies sugestie???
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 2:47 pm   

Powiem tak, pod oczy używałam nawet już w desperacji kremu z retinolem.
Okazało się jednak że odpowiedni krem nawilżający potrafi zdziałać znacznie więcej, a krem z retinolem zero skutków tylko coraz gorzej. :razz:
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 9:48 am   

hmmm ja tez tak sobie mysle że czas zacząc dbać , przynajmniej o okolice oczu...jakis kremik by sie przydal... :]
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 2:00 pm   

Ja zdecydowanie mogę polecić żel ultraregenerujący firmy Eris. To jest żel na okolice oczu. Do tego mozna dokupic płyn relaksujący do nasączania płatkow na oczy. zawierają algi, hiacynt wodny. Najpierw nakłada się żel i wmasowuje w okolice oka ze szczególnym uwzględnieniem kocich łapek a później nakłada na oczy płatki nasączone płynem relaksującym. Zabieg super przyjemny i efektowny przynamniej moim zdaniem :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 2:02 pm   

hmmm brzmi kusząco ale ja po erisie mam uczulenie i szypią mnie oczy stad nie zaufalabym kremowi na powieki z tej firmy...
ale widac tobie sie sprawdza wiec to chyba kwestia indywidualna niz jakas wina firmy...
:]
_________________
 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 11:33 am   

Ostatnio odkryłam w aptece łódzka firmę Dermedic. Ma serię effectival, która jest dla kobiet po 25 r.ż. Mam krem pod oczy i regenerujący odżywczy do twarzy. Super! Mimo tego, że mam tłustą cerę doszłam do wniosku, że leciutkie kremy przestały mi wystarczać. A ten jest w sam raz.
www.dermedic.pl
 
 
Szpilka 

Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:51 pm   

ja używam serii nivea z Q10.. i jestem zadowolona.. tym bardziej ze mam sucha skóre i zima krem jest obowiazkowy
_________________


Buziaki Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl