Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z dekoracja kościołów
Autor Wiadomość
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 9:53 am   problemy z dekoracja kościołów

witajcie

dzis doczytałam w moim kościele na sienkiewicza 60 sa problemy z dekoracja kościoła sememu. Niestety jeszcze nie bylam na rozmowie w kancelarii wiec nie wiem, jak tylko bede znala sprawe podziele sie wrazeniami.

Ale moze wy juz mialyscie taki problem w waszych kosciolach i wiecie jakich uzywac argumentow zeby "przewalczyc" swoje.
_________________
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 4:33 pm   

Tak w moim Kosciele, w ktorym mamy slub Proboszcz zakazal dekoracji. Niedowiedzialam sie dlaczego, poprostu powiedziano nam w kancelarii ze nie mozna dekorowac. Nic w tej kwestii nie robilam.
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 3:59 pm   

Dla mnie to jakas bzdura,przeciez to pozbawianie ludzi marzen-sa na pewno dziewczyny ktore wymarzyly sobie cala scenerie kosciola,a ktos im to odbiera. to smutne :|
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 9:29 am   

bastia napisał/a:
sa problemy z dekoracja kościoła sememu

czyli ktoś z kościoła mógłby to zrobić??
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 2:10 pm   Re: problemy z dekoracja kościołów

bastia napisał/a:
witajcie

dzis doczytałam w moim kościele na sienkiewicza 60 sa problemy z dekoracja kościoła sememu. Niestety jeszcze nie bylam na rozmowie w kancelarii wiec nie wiem, jak tylko bede znala sprawe podziele sie wrazeniami.

Ale moze wy juz mialyscie taki problem w waszych kosciolach i wiecie jakich uzywac argumentow zeby "przewalczyc" swoje.


"Kościół na Sienkiewicza 60" to św. Krzyż czy jezuici? Bo ja brałam ślub w św. Krzyżu i sprawa wygląda tak, że dekoracje robi siostra zakonna. Zrzucacie się z innymi parami i ona kupuje kwiaty. Dekoracji jest całkiem sporo, jest czerwony dywan, kwiaty na ławkach i przy ołtarzu. W wątku o tym kościele wkleiłam zdjęcie, jak to u nas wyglądało. Niestety nie wiem, czy życzysz sobie czegoś ponad to i nie wiem, czy ksiądz pozwoli ci dorobić własną dekorację. W każdym razie bez paniki - dekoracje są, kwiaty są i to na dodatek bardzo ładne.

Cena koło 400 zł, my dawaliśmy w 5 par = 80 zł wyszło na parę.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:36 pm   

W św. Antonim (Żubardź) też podobno są problemy, jeszcze musimy sie dopytać dokładnie o co chodzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Weira Pią Lis 27, 2009 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata1234 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 8:07 pm   

W moim kościele Matki Boskiej Jasnogórskiej na ul Gogola dekoracje robi kwiaciarnia, która działa na terenie kościoła. Są dwie możliwości do wyboru tańsza i droższa. Oczywiście pary biorące ślub w ty samym dniu składają się na dekorację. MArtwi mnie tylko to, ze widziałam taką dekoracje w moim kościele, nie wiem czy to ta bogatsza czy nie, ale mi się nie podobała.... Wtedy jeszcze nie widziałam, ze tak jest i myslałam że to tamta para taką wybrała....
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:19 pm   

coś mi się widzi że to i tak wszędzie kwestia kasy... i za odpowiednie pieniądze pozwoliliby zrobić dowolną dekorację...

jednak czy to się kalkuluje to już zależy od upodobań...
 
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 8:31 pm   

Przekonałam się na własnej skórze, że to nie takie łatwe uzyskac zgodę księdza aby samemu zorganizować dekoracje kościoła tzn. poprzez inna firme niż współpracuje kościół. To troszke przykre, że zmuszeni jesteśmy korzystac z firm które mają "umowę" z kościołem. Niestety jeśli chodzi o największą sieć kwiaciarni w Łodzi (może bez nazw i tak wiecie o kogo chodzi) to ich się nie "wygryzie". Kilka ślubów pod rząd, każda para płaci za dekorację a przecież dekoracja jest ta sama przez kilka godzin.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
3kwiaty 
Firma

Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 12:04 pm   

Bardzo wiele zależy od proboszcza,ale ja akurat miałam szczęście bo ksiadz nie robił żądnych problemów,okazał się miły i serdeczny.
 
 
Tusia 

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:10 am   dekoracja kościoła

Czy ktoś może wie jak jest z dekoracją kościoła na ul.Ogrodowej ? kościół św.Józefa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl