Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pią Lut 17, 2012 9:52 pm
Nowy Zodiak
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 3:29 pm   Nowy Zodiak

Ostatnio - co mnie zresztą nie dziwi - pojawiły się informacje, że zodiak, który znamy, jest błędny. W sumie logiczne - bo czy każdy znak naprawdę moze trwać po równo?

Większości osób "zmienily się" zatem znaki zodiaku + jest jeden nowy - wężownik.

Pisces 12-Mar to the 18-Apr Venus Fem
Aries 19-Apr to the 13-May Mercury Mas
Taurus 14-May to the 19-Jun Moon Fem
Gemini 18-Jun to the 20-Jul Sun Mas
Cancer 21-Jul to the 09-Aug Mercury Fem
Leo 10-Aug to the 15-Sep Venus Mas
Virgo 16-Sep to the 30-Oct Mars Fem
Libra 31-Oct to the 22-Nov Jupiter Mas
Scorpius 23-Nov to the 29-Nov Saturn Fem
Ophiuchus 30-Nov to the 17-Dec Saturn Fem
Sagittarius 18-Dec to the 18-Jan Saturn Mas
Capricornus 19-Jan to the 15-Feb Saturn Fem
Aquarius 16-Feb to the 11-Mar Mars Mas

Ja (urodzona 24 sierpnia) z panny stałam się lwem. W tym przypadku to znak dopasował sie do mnie - urodziłam się drugiego dnia obowiązywania panny wg starego zodiaku i absolutnie zadne cechy panny )oszczędność, zorganizowanie, niesmiałość, pedantyczność) nie pasowały do mnie i mówiłam, że jestem utajnionym lwem. Coś w tym było.

Nie wierzę za bardzo w zodiak, ale napiszcie, co o tym myślicie? Honorujecie te zmiany czy jak dla Was zostaje po staremu?
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 4:51 pm   

ja generalnie do znaków zodiaku podchodzę trochę "sceptycznie", chociaż zawsze uważałam, że mam sporo z Bliźniaka a teraz się okazuje, że może jednak jestem Bykiem.... ja to może jeszcze, ale moja mama, urodzona 3.06. czyli też Byk wg nowego zodiaku, jest 100% bliźniakiem :)
za to mój Mąż bardzo się cieszy, że pojawił się nowy, w dodatku "jego" znak wężownik, bo on uwielbia węże (na całe szczęście póki co objawia się to głównie oglądaniem programów o wężach na wszelkich Animal Planet, Discovery etc, a nie na posiadaniu takiego gada w domu :D
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 4:58 pm   

ja wedlug tego nowego horoskopu jestem wezownikiem. Niestety ciezko mi cokolwiek powiedziec o tym znaku. Narazie nie moge nigdzie znalezc opisu. Do tej pory bylam strzelcem i duzo cech tego znaku sie sprawdza u mnie, ale nie tak na 100%
Mysle, ze tak szybko ten nowy znak nie wejdzie w "zycie"
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:48 pm   

A ja byłam i jestem 100% waga :lol: Tego się nie przeskoczy :wink:
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:57 pm   

głupoty nad którymi nie warto się zastanawiać nawet 5 minut :roll:
_________________
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:17 pm   

A ja lubię przeczytać horoskop, nie wierzę, nie traktuje poważnie ale czasem czytam. Mimo, że wiem że niektóre z nich układają moje koleżanki "pisarki" na dorobku ;)

A jeśli chodzi o cechy to zdecydowanie więcej mam wodnika niż koziorożca który wg nowego podziału miał by być moim znakiem.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:20 pm   

caixa napisał/a:
A ja byłam i jestem 100%

bliźnięta :smile:
caixa napisał/a:
Tego się nie przeskoczy :wink:
_________________

 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:36 pm   

W Dzień Dobry TVN było kiedyś o tych zmianach i wypowiadali się astrolog i astronom. Oboje zgodnie stwierdzili< że żadnych zmian nie ma i że to wymysły jakieś :smile: Także ja trzymam się tego że jestem Lwem :!: zarówno zodiakalnie jak i mentalnie. Koniec :smile:
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:40 pm   

Ja nie traktuję na poważnie horoskopów. Chociaż nie powiem, lubię przeczytać. Moja babcia to nawet sobie wycina z gazety :P ale po co to tego nie wiem.

A co do horoskopów to wszędzie pisze że Strzelec z Rakiem się nie dogada, że związek nie przetrwa... no cóż nasz jeszcze trwa :cool:
_________________
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:32 pm   

ola88 napisał/a:
Ja nie traktuję na poważnie horoskopów.

Ja tak samo i jakoś mam wielu przyjaciół spod znaków, z którymi w ogóle nie powinnam się dogadywać.
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:33 pm   

Z tego co dowiedziałam się na wycieczkach do planetarium (ostatnio byłam jakieś 5 lat temu) wężownik nie jest wcale takim nowym zodiakiem... :wink: ale nie pamiętam już dlaczego nie jest brany pod uwagę przy horoskopach...

i też wtedy dowiedziałam się, że jestem wężownikiem

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2011 10:38 pm ]
ale patrząc teraz na onet.pl zauważyłam, że w porównaniu do tego co było pare lat temu teraz można coś znaleźć o osobach które "byłyby" spod tego znaku

http://magia.onet.pl/1635651,poczytaj.html
Ostatnio zmieniony przez kaniaa Wto Kwi 05, 2011 10:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:56 pm   

ewex napisał/a:
zgodnie stwierdzili< że żadnych zmian nie ma i że to wymysły jakieś


ale czy to z kolei wiarygodne, że każdy znak trwa równo miesiąc? Do mnie ten podział bardziej przemawia, jeśli już się jakimś kierować.
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 8:00 am   

Wg nowego podziału jestem Rybami, wg starego Baranem. No i cóż, z Ryb to ja nic nie mam, Baranem jestem typowym :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 8:09 am   

Według starego podziału ja i Mąż jesteśmy Koziorożcami, według nowego Strzelcami, ale wolę trzymać się tego starego podziału, tak po prostu z przyzwyczajenia :D Co najlepsze mimo takich samych znaków ja i mój Mąż mamy bardzo różne charaktery 8) Astrologia i horoskopy mnie nie interesują, wiem jaki mam znak zodiaku (choć teraz to już tylko chyba wiem :wink: ), ale to wszystko, nie mam pojęcia jakimi cechami charakteryzują się poszczególne znaki, nawet mój, i jakoś mnie to nie ciekawi...

[ Dodano: Sro Kwi 06, 2011 8:11 am ]
Wiem tylko, że Barany sa uparte :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:10 am   

Również zostaję przy starym podziale tym bardziej że rzadko czytam horoskopy :-)

ale z tego co słyszałam czytając horoskopy podświadomie sprawiamy, że czasami się sprawdzają :wink:
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:13 pm   

ava napisał/a:

Wiem tylko, że Barany sa uparte :D


I dlatego ja uważam się za typowego Barana :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:25 pm   

według starego i nowego podziału - Byk, sama już nie wiem czy się cieszyć :lol:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:05 pm   

Malena napisał/a:
ale czy to z kolei wiarygodne, że każdy znak trwa równo miesiąc? Do mnie ten podział bardziej przemawia, jeśli już się jakimś kierować.

Wiarygodne, bo właśnie tak jest. :)
Znaki zodiaku wzięły tylko nazwę od gwiazdozbiorów i nie mają nic z nimi wspólnego.
Zmiana dotyczy gwiazdozbiorów i one faktycznie się przesunęły o jakiś miesiąc bo przesuneła się oś ziemi. I to gwiazdozbiory są różne mogą trwać od kilku do kilkunastu dni natomiast znaki zodiaku to podział na 12 idealnie równych miesięcy.
Zresztą odsyłam do obejrzenia tego programu http://dziendobrytvn.plej...osci_detal.html wszystko tam ładnie tłumaczą. :smile:
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 11:32 am   

Według starego podziału jestem panna,a według nowego lew. Ja przywiązałam się już do tego, że moim znakiem jest panna i tak już pozostanie. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Magdzik Czw Kwi 28, 2011 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 11:51 pm   

Byłam i jestem lwem ;) Mama mi mówi, że w moim przypadku nie mogło być inaczej :cool:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl