Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Lip 05, 2011 9:14 pm
X Factor, Tylko muzyka, itp. ;-)
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 6:44 pm   

Mnie się podobało jego Knockin' on heavens door, zaspiewał po swojemu.

A co do MBTM - jestem zaskoczona pozytywnie wyborem widzów w ostatnim odcinku - nie sądziłam, ze przejdą zespoły, na które stawiałam, lekko folkowy Enej i ciężki Noko - jednak chwała widzom głosującym za docenienie wkładu własnego, czyli grania i niezłych własnych kompozycji.

Niestety odpadła Olivka i Podobamisię i mam dylemat dla kogo dzika karta.
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 8:50 pm   

Ja oglądałam tylko niedzielny X-Factor, no i jetem znów mocno rozczarowana :roll: Właściwie jedyny godny finału występ miały Dziewczyny, co do Gienka jestem uprzedzona, więc się nie wypowiadam, Mets (kto go ubrał?? i co to za wybór piosenki??), Sweet Rebels (ja jakoś nie widzę tej ich interpretacji, o której mówił Czesław, i która to przeważyła, że zostały zamiast Avocado - każdą piosenkę śpiewają tak samo, wyginają się tak samo, i są sztuczne w tym swoim seksapilu), za to Avocado w dogrywce mi się podobali i byłam zła, że to oni odpadli, Michał Szpak - wciąż nie rozumiem tych zachwytów, według mnie jego autorskie wykonania w każdym występie kończą się tak samo - wydzieraniem się. Nie ma ani fajnej barwy, ani też fajnie się na niego nie patrzy, mnie wręcz irytuje :kwasny: I uważam, że czasem przydałoby mu sie troche krytyki, ciekawe jak by ją przyjął, bo te ciągle pochwały całego jury, wywiady powodują u niego totalne gwiazdorstwo :kwasny: Ada Szulc - zdecydowanie zginęła w aranżacji, ale też sama piosenka w ogóle mi do niej nie pasowała (gdzie Show must go on...).

Ogólnie - słabo, coraz słabiej :roll:
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:21 pm   

Malena napisał/a:
Niestety odpadła Olivka


też była moją faworytką, ale myślę, że tak czy siak się wybroni

a co do Michała Szpaka, ja uważam, że chłopak ma kawał głosu i jest na pewno zwierzęciem scenicznym
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:25 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Mets (kto go ubrał??


no jak to kto - Kuba, dlatego wygladał jak jego klon:)

paulinkaaMU napisał/a:
co to za wybór piosenki??

Może Kuba specjalnie wlożył Matsa na taką minę, żeby Ada wygrała, he he, zaczynam wierzyc w taki niecny plan, bo on lansuję Adę niemiłosiernie..
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 11:30 pm   

Malena napisał/a:
Może Kuba specjalnie wlożył Matsa na taką minę, żeby Ada wygrała, he he, zaczynam wierzyc w taki niecny plan, bo on lansuję Adę niemiłosiernie..


to była moja pierwsza myśl, jak go zobaczyłam i usłyszałam :wink: ale nie chce mi się wierzyć, że byłby aż takim egoistą...ale fakt, lansuje Adę, aż żal patrzeć :roll:
_________________


 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 10:03 pm   

Kilka moich obserwacji po drugim koncecie na żywo X Factor. :wink:
Występy na żywo pokazują jedno : jest Gienek Loska i jest reszta.
Ten facet po prostu miażdży! :mrgreen: Reszta przy nim brzmi jakby dopiero uczyli się śpiewać.
Dzisiejszy program :
Mats - fałszował masakrycznie. :roll: Myślałam, że nie może być z nim gorzej niż tydzień temu z "Uptown girl". Może.... Uwielbiam tę piosenkę Collinsa, wykonanie Norwega - nieczyste, bez emocji, wymęczone. Nie wiem skąd pozytywne opinie jury.
Małgorzata - kolejny występ bez emocji, odśpiewany i to nie najlepiej. Sporo nieczystości i sorry, ale jak ktoś się bierze za piosenkę Houston, Dion, Carey to musi mieć głos jak dzwon, a tu tego nie było. :roll:
Sweet Rebels - w ogóle ich głosy nie brzmią dobrze razem, nie wiem, która z dziewczyn "robi" najwyższe tony, ale odstają one od reszty (nie jest dopasowana) i bardzo drażnią uszy. Jako poszczególne solistki - przeciętne. :roll:
William - nie był, moim zdaniem, dziś najsłabszy (wg mnie był nim Mats), ale jego występy castingowe były energetyczne, a te na żywo - takie sobie i niestety też nie zawsze czysto śpiewał. Wyglądał na spiętego.
Michał Szpak - w występach na żywo zaskoczył mnie pozytywnie, tzn. nie odnoście stylizacji czy zachowania, ale głosu. Nie jest to może głos wybitny, ale dobry i bez rażących fałszów.
Ada Szulc - tydzień temu (piosenka Rhianny) - żenująco, dziś naprawdę dobrze (fakt, uwielbiam tę piosenkę :) ), ale wciąż nie rozumiem zachwytów nad nią. Dobry głos, brak osobowości scenicznej.
Dziewczyny - bardzo dobry wokal brunetki. Doceniam ich profesjonalizm, ale to dlatego program nie dla nich.
Loska - poza konkurencją. To jest po prostu inna liga. Każdy kto ma choć minimalne wyczucie słuchu, słucha muzyki, itd. widzi to jak na dłoni.
Uważam, że zobiono duży błąd wyrzucając z programu świetnych wokalistów, bo Gienek nie ma po prostu konkurencji pod względem wokalnym, interpretacyjnym, wizerunku scenicznego i emocji.

Co do jury : duży plus dla Sablewskiej. Wojewódzki wyraźnie skłócony z nią i z Mozilem, momentami robi się nieprzyjemnie. Szkoda, bo wydawali się fajnie zgraną trójką. Mozil też sporo traci w programach na żywo, bo jest wyraźnie spięty. Kuźniar lepiej niż w castingach, na pewno lepiej niż Rock i Sykut na żywo.
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 10:05 pm   

w dzisiejszym X-Factor bardzo podobały mi się dziewczyny i Gienek Loska i to na tyle, w "dogrywce" William Malcolm był lepszy niż w występie konkursowym no i lepszy od Sweet Rebels, a decyzja Kuby, hmm, chyba można ją jedynie "potraktować" jako ruch czysto strategiczny

Asiek, zgadzam się ze wszystkim co napisałaś :) ale ruda Dziewczyna też ma fajny głos i super razem brzmią
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
Ostatnio zmieniony przez justinaa Nie Maj 01, 2011 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 10:10 pm   

justinaa napisał/a:

Asiek, zgadzam się ze wszystkim co napisałaś :) ale ruda Dziewczyna też ma fajny głos i super razem brzmią

Dla mie brzmią jak dwie wokalistki, a nie jak duet. :wink: Mało śpiewają fragmentów na głosy. A ruda jest słabsza wokalnie. ;)

[ Dodano: Nie Maj 01, 2011 10:19 pm ]
Co do Tylko muzyka to mam jeszcze do nadrobienia ostatni odcinek (więc proszę do jutro nie spoilerujcie w temacie :) ), a co do poprzednich to podobał mi się zespół Heroes Get Remembered - bardzo pozytywna muza, własne utwory, sympatyczny zespół - szkoda, że odpadli :( .
Co do Livki - jednego jej utworu (w castingach) posłuchałam z przyjemnością i tyle. Półfinał w ogóle mi nie podszedł. :-? Na pewno nie byłabym zainteresowana kupnem jej płyty.
Noko - ok, ale nic odkrywczego. A Enej? Po półfinale już wiem : chłopaki spóźnili się o dobrych kilka lat, ktoś już taki był i nazywał się Goran Bregovic. :cool:
Podoba mi się natomiast ten gitarzysta-solista i fajnie, że przeszedł dalej. :)
Co do jury to nie będę kopiować mojej wypowiedzi z marca, bo wciąż ją podtrzymuję. Oprócz Łoza - wszyscy niesympatyczni, a panie zapatrzone w siebie i z przerośniętym ego. :-?
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 10:27 pm   

Asiek, zgadzam się z Twoją wypowiedzią, ale dodam jeszcze jedno co mnie strasznie dziś drazniło, była masakryczna realizacja dźwięku, bardzo utrudnialo mi odbiór wokalistów i zespołów
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:08 pm   

Asiek trafne spostrzeżenia, ogólnie się zgadzam poza tym, że Ada Szulc to talent OLBRZYMI. Dziewczyna śpiewa super czysto, śpiewa z wdziękiem ma fajną barwę i jest BARDZO muzykalna (słuch absolutny). Myślę, że w perspektywie kilku lat będzie w czołówce naszych wokalistek.

Druga moja obserwacja to poziom Must be the Music dużo wyższy niż X Factora. W finale X-Factor znalazły się przynajmniej 2-3 osoby (grupy) z poziomem weselnym a to jest w końcu program szukający talentów innej miary :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:23 pm   

Mac-erson napisał/a:
Dziewczyna śpiewa super czysto, śpiewa z wdziękiem ma fajną barwę i jest BARDZO muzykalna (słuch absolutny)

Wg mnie ma dość drażniącą manierę, przeciągania gardłowo dźwięków (w każdej piosence, nawet dziś) - ma być tak niby "shakirowato", ale Shakirze to wychodzi bezbłędnie.
Myślę, że Ada Styrcz, która też była w grupie Wojewódzkiego miała dużo ciekawszą barwę głosu, nie bała się eksperymentować z coverami (co osobiście lubię) - ale odpadła.
Ada Szulc wydaje się bardzo stremowana występami na żywo (co rozumiem), ale przez to jej występy przechodzą bezbarwnie w moim odczuciu. Ładnie śpiewających dziewczyn (nawet ze słuchem absolutnym :) ) jest masa, kilka odpadło we wcześniejszych etapach. Nie widzę tego argumentu "za" dlaczego Szulc jest od nich lepsza. :roll: Nawet barwa jej głosu nie jest charakterystyczna czy oryginalna.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Maj 01, 2011 11:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 7:35 am   

Asiek, zdecydowanie miałam podobne odczucia po kolejnym X-factor.

Gienek poza konkurencją. Występ dziewczyn dla mnie rewelacja.Obydwie mają ciekawe głosy. Brunetka gdy zaczynała odniosłam wrażenie, że ruda nie udźwignie ale zdecydowanie nie odstaje.
Aha co do jury. Również uważam , że zaczyna się robić niesmacznie. Widać rywalizację gołym okiem. Nie wiem na co to komu. :roll:
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:39 am   

ppola napisał/a:
le dodam jeszcze jedno co mnie strasznie dziś drazniło, była masakryczna realizacja dźwięku, bardzo utrudnialo mi odbiór wokalistów i zespołów


a mnie się właśnie wydaje, że było dużo lepiej, niż w tamtym tygodniu, w poprzednim odcinku mam wrażenie, że aranże były za głośne i w przypadku występy np. Ady prawie w ogóle jej nie słyszałam

Asiek napisał/a:
Myślę, że Ada Styrcz, która też była w grupie Wojewódzkiego miała dużo ciekawszą barwę głosu, nie bała się eksperymentować z coverami (co osobiście lubię) - ale odpadła


zgadzam się, szkoda, że odpadła

a co do Dziewczyn, bardzo mi się podobają ich występy, ale to nie jest program dla nich to fakt, mają na koncie już płytę, teledyski, na pewno dzięki X-Factor się wypromowały, a jeśli nie mają manago, to może zainteresuje się nimi Maja ;P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 11:04 am   

Dla mnie najlepszy był wczoraj oczywiście niezastąpiony Genek Loska oraz bardzo mi się podobał występ Dziewczyn i Ady.
Natomiast bardzo mnie zastanawia ocena Kuby co do Williama, czemu go wywalił- jesli uznal ze byl od dziewczyn zdecydoawnie lepszy? Żeby jego grupa była najmocniejsza, bo sweet rebels i tak odpadną? eh... i tu zakończył profesjonalne ocenianie występów a zaczął rywalizację między grupami. :kwasny:
Czesława uwielbiam a Majka tak kaleczy polski język że to szok! :o :o
_________________
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 11:40 am   

Marcka napisał/a:
Żeby jego grupa była najmocniejsza, bo sweet rebels i tak odpadną?


tak mi się właśnie zdaje

Marcka napisał/a:
a Majka tak kaleczy polski język że to szok


no wczorajsze "zeszłeś na ziemię" było rzeczywiście hitem, ale z drugiej strony, to chyba wcale nie jest takie łatwe ubrać myśli w słowa na żywo przed wielomilionową publicznością, nie mając doświadczenia w tej kwestii
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 11:54 am   

Asiek napisał/a:
jest Gienek Loska i jest reszta.
Ten facet po prostu miażdży! Reszta przy nim brzmi jakby dopiero uczyli się śpiewać.


dokładnie!

[ Dodano: Pon Maj 02, 2011 12:00 pm ]
Asiek napisał/a:
Dla mie brzmią jak dwie wokalistki, a nie jak duet


a ja własnie lubię je razem, wsspółbrzmią świetnie, ich wczorajszy występ był bardzo dobry.

Asiek napisał/a:
Mac-erson napisał/a:
Dziewczyna śpiewa super czysto, śpiewa z wdziękiem ma fajną barwę i jest BARDZO muzykalna (słuch absolutny)

Wg mnie ma dość drażniącą manierę, przeciągania gardłowo dźwięków (w każdej piosence, nawet dziś) - ma być tak niby "shakirowato", ale Shakirze to wychodzi bezbłędnie.

To samo powiedziałam po wczorajszym wystepie, chciałam się nastawić pozytywnie, lubię te piosenkę, ale maniera przeciagania mnie drazniła. Nie wspomnę o zdjęciach Ady na telebimie... :o

Marcka napisał/a:
Natomiast bardzo mnie zastanawia ocena Kuby co do Williama, czemu go wywalił- jesli uznal ze byl od dziewczyn zdecydoawnie lepszy?

Bo sam ma w grupie wokalistę, Matsa, więc wywalił sobie konkurencję. Proste.

Michał Szpak mi się podobał, dobrze dobrana piosenka, zachwyciła mnie jego stylizacja. Ale czekam,aż pokaze coś więcej, bo wczoraj było po prostu dobrze.

Nie podobało mi się tylko, jak Wojewódzki powiedział po występie Dziewczyn, że fajnie się słucha Was obu, a patrzy na jedną, a wtedy brunetka odpowiedziała "dziękuję", to było trochę niegrzeczne wobec koleżanki (która ma bardzo ciekawą urodę i też świetnie wygląda na scenie), a brunetka się cały czas jarałą swoją mini, także podczas wywiadu z Kaźniarem, gapiła się na swoje nogi i mowila, że zwykle tak nie spiewają...

Pierwsza trójka to Gienek, Dziewczyny i Szpak, dalej nie mam czego słuchać, zobaczymy, co będzie dalej.

[ Dodano: Sob Maj 07, 2011 10:33 pm ]
No i w must be wygrał mój Enej, czadowo!!!!!!! byli genialni i aż miło ogladać finał z takimi fajnymi zespołami, Enej, Noko, Rotten Bark, PodobaMiSię, wreszcie powiew świeżości.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Maj 02, 2011 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 8:29 am   

Po obejrzeniu wczorajszego X-factor stwierdziłam, że ten cały pomysł z konkurencją jurorów jest beznadziejny... Wojewódzki ciągle zachwyca się osobami ze swojej grupy, do innych zawsze ma jakieś "ale", do tej pory lubiłam słuchać jego wypowiedzi, ale ostatnio działa mi na nerwy... Dla mnie jurorzy powinni być obiektywni, a tutaj tego nie ma... Może i tak nawet powinno być zgodnie z założeniami tej formuły, no ale mnie nie przekonuje :roll:

Malena napisał/a:
Marcka napisał/a:
Natomiast bardzo mnie zastanawia ocena Kuby co do Williama, czemu go wywalił- jesli uznal ze byl od dziewczyn zdecydoawnie lepszy?

Bo sam ma w grupie wokalistę, Matsa, więc wywalił sobie konkurencję. Proste.
Wczoraj podczas głosowania jurorów, kiedy Mozil powiedział, że pamięta co zrobił Kuba w ubiegłym tygodniu, byłam pewna, że zdecyduje o odpadnięciu Matsa :razz:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 10:15 am   

ava napisał/a:
Wojewódzki ciągle zachwyca się osobami ze swojej grupy, do innych zawsze ma jakieś "ale", do tej pory lubiłam słuchać jego wypowiedzi, ale ostatnio działa mi na nerwy... Dla mnie jurorzy powinni być obiektywni, a tutaj tego nie ma

Mam dokładnie to samo. Mam wrażenie, że gdyby miał w swojej grupie taką p. Małgorzatę czy Sweet Rebels to by piał nad nimi (nie do końca słusznie), "miażdżąc" innych. Ma przewagę nad pozostałymi jurorami w swoim "wyszczekaniu", chociaż widzę, że już nieźle ich wkurzył.
Tez byłam przekonana, że Czesław wyrzuci Matsa, ale tym zagraniem pokazał Wojewódzkiemu na czym w sumie polega ten program. Rywalizacja jurorów, owszem, ale w stylizacji, doborze utworów itp, a nie pokazywaniu, kto kogo bardziej zgnoi.
Wczoraj bardzo fajnie zaśpiewali Ada i Szpak, ale irytują mnie cholernie. Słuchać ich mogę, oglądać nie.
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 10:52 am   

mala_mk napisał/a:
Tez byłam przekonana, że Czesław wyrzuci Matsa


ja też, ale bardzo dobrze, że postąpił obiektywnie i jego głosem odpadły Sweet Rebels, po pierwsze były naprawdę najsłabsze (chociaż w dogrywce mi się podobały bardziej niż w pierwszej piosence) a poza tym, gdyby nie odpadły teraz, to pewnie w kolejnych odcinkach byłyby też "kartą przetargową" do rozgrywek pomiędzy jurorami

mala_mk napisał/a:
Wczoraj bardzo fajnie zaśpiewali Ada i Szpak, ale irytują mnie cholernie. Słuchać ich mogę, oglądać nie


zgadzam się, tzn. może nie tyle, nie mogę na nich patrzeć :) ale tak mnie irytuje Ada tą swoją nieśmiałością, nie wiem, czy prawdziwą, czy udawaną, a poza tym po co oni podkreślają, że ona jest taaaaka młoda, dziewczyna ma 21 lat! niektóre nasze forumki w tym wieku są już mężatkami :) pracują, prowadzą dom etc, bardzo młoda to ona była 5 lat temu :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 6:26 pm   

Matsa i Małgosi przykro słuchać - uszy więdną, jak oni fałszują! :kwasny:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 1:19 pm   

Fenomen Małgosi nadal działa..dlaczego ona przechodzi? Mats fałszował ale i tak wolę jego...

Ogólnie formatowi x-factor dużo brakuje, MBTM był dużo ciekawszy. X-factor oglądam tylko ze względu na Szpaka i Gienka.
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 1:31 pm   

Malena napisał/a:
Fenomen Małgosi nadal działa..dlaczego ona przechodzi?


ja też się nad tym mocno zastanawiam ...
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 2:11 pm   

TVN zjadł własny ogon i taka jest prawda : w półfinałach odrzucili zdolnych ludzi i teraz mają tego efekt. :roll:
Nudne show, nikt z uczestników mnie nie zaskakuje już po drugim finale na żywo. Wiem, czego po kim się spodziewać.
Przewidywalne, nudne, momentami żenujące ("popisy" jury i części uczestników, którzy ewidentnie fałszują...). :roll:

[ Dodano: Pon Maj 16, 2011 7:06 pm ]
Acha, jeszcze wrócę do "Tylko muzyka" odnośnie jednego zespołu - bardzo mi się spodobał Rotten Bark, widzom też, bo weszli do finału, mimo, że jury było na nie. :mrgreen: Lubię taki amerykański rock, grają bardzo przyzwoicie, solista też fajnie śpiewa i ogólnie bardzo podobał mi się ich wizerunek sceniczny, a także wypowiedzi. Fajna kapela, chwytliwe kawałki, dobry angielski - mam nadzieję, że się wybiją i zaistnieją na rynku, niekoniecznie polskim. :wink:
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 8:53 pm   

Asiek napisał/a:
TVN zjadł własny ogon i taka jest prawda : w półfinałach odrzucili zdolnych ludzi i teraz mają tego efekt.
Nudne show, nikt z uczestników mnie nie zaskakuje już po drugim finale na żywo. Wiem, czego po kim się spodziewać.
Przewidywalne, nudne, momentami żenujące ("popisy" jury i części uczestników, którzy ewidentnie fałszują...).


Asiek, popieram. X - Factor był zdecydowanie ciekawszy na etapie castingów, mam wrażenie, że z osób, które zostały nikt tak naprawdę nie zasługuje na wygraną :roll: Niestety prawda jest taka, że np. Mats swoje najlepsze występy miał na castingach, a już w finale - co jeden występ, to większa klapa. Właściwie mogłabym już tego nie oglądać, ale jakoś z przyzwyczajenia włączam tvn o 20, a nóż mnie czymś zaskoczą :wink:

I dodam, że już drugi odcinek nie podoba mi się zachowanie Kuby. Mój T. stwierdził, że schodzi z niego kac po sobotniej imprezie i dlatego jest taki ostry dla wszystkich 8) , moim zdaniem przesadza.

I coraz bardziej przeszkadza mi formuła, pt. człowiek z mojej ekipy, więc mimo, że fałszuje niemiłosiernie i nie da się go słuchać, to jestem za nim (Kuba), albo wykonawca X był dzisiaj lepszy, ale jestem zawsze lojalna i będę za moim zespołem (Maja) - jak dla mnie totalnie bez sensu, bo od jury, pomimo opieki nad swoimi grupami oczekuje się wkońcu obiektywizmu i profesjonalizmu :roll:
_________________


 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 10:32 am   

mnie również bardziej ciekawią castingi niż te występy na żywo.
Również myślałam, że po tym "wstępie" Czesław wyrzuci Matsa, ale jednak jest obiektywny i nie kieruje się tlyko aby jego grupa wygrała, lecz rzeczywistym stanem rzeczy -> sweet rebels powinny odpaść już wcześniej.
Też zastanawiam się czemu Małgorzata przechodzi? i nie była jeszcze zagrożona? to jest ciekawe zjawisko :o

Mimo wszystko jestem za Gienkiem i trzymam za niego kciuki :D

a tak jeszcze wypowiadając się apropo MBTM to ciesze się że wygrał Enej :) W końcu inna muzyka została doceniona. :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marcka Sro Maj 18, 2011 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 11:38 am   

Asiek napisał/a:
bardzo mi się spodobał Rotten Bark, widzom też, bo weszli do finału, mimo, że jury było na nie. Lubię taki amerykański rock, grają bardzo przyzwoicie, solista też fajnie śpiewa i ogólnie bardzo podobał mi się ich wizerunek sceniczny, a także wypowiedzi. Fajna kapela, chwytliwe kawałki, dobry angielski - mam nadzieję, że się wybiją i zaistnieją na rynku, niekoniecznie polskim


zgadzam się z każdym słowem, to polskie Blink 182, bardzo mi sie spodobali, mają kilka klipów na youtube, nawet przyzwoicie sobie poradzili zwazywszy na budzet:)
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 10:20 pm   

aż sama się sobie dziwię, ale nawet podobała mi się w dzisiejszym X-Factorze pani Małgorzata w polskim repertuarze, tzn. nie żeby mnie powaliła na kolana, ale to był jej najlepszy występ dotychczas, no ale jak śpiewała takie "killery" jak "Unbreak My Heart" czy "I will always love you", to trudno się dziwić
standardowo podobało mi się "One" w wykonaniu Gienka, ale ja kocham tę piosenkę, Ada m dobry głos, nie ma co ukrywać, ale cytując Czesława vel. różową landrynkę :P nie porwała mnie
no a decyzja Kuby, cóż, nikogo chyba nie zdziwiła, nie po raz pierwszy robi taki "ruch", a szkoda, bo wolałabym obejrzeć kolejny występ Dziewczyn
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 10:38 pm   

MBTM zdecydowanie lepsze, duża różnorodność, a finał szybki i bezbolesny.
X Factor jest tragiczny, ciągnie się jak flaki z olejem, jurorzy zachowują się dziecinnie, część uczestników fałszuje niemiłosiernie, inni denerwują swoją manierą... Nie wiem po co w ogóle tego słucham.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 8:24 am   

justinaa napisał/a:
no a decyzja Kuby, cóż, nikogo chyba nie zdziwiła, nie po raz pierwszy robi taki "ruch", a szkoda, bo wolałabym obejrzeć kolejny występ Dziewczyn
yennefer napisał/a:
jurorzy zachowują się dziecinnie,
Tym ruchem Kuba załatwił Adzie występ w finale, bo gdyby wczoraj przeszły Dziewczyny, to niemal pewne jest, że w przyszłym tygodniu do dogrywki znowu stanęłyby one i Ada... Maja i Kuba głosowaliby za swoimi, a Czesław poparłby raczej Dziewczyny, no i pupilka Wojewódzkiego odpadłaby...
A tak do dogrywki staną pewnie Ada i Pani Małgorzata, jeśli Maja bedzie chciała zachować twarz i pokazać klasę, to zagłosuje na Adę, która według mnie nie jest szałowa, ale o niebo lepsza od Pani Małgorzaty, która czasami tak fałszuje, że nawet ja jestem w stanie to wyłapać :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 11:36 am   

ava napisał/a:
Tym ruchem Kuba załatwił Adzie występ w finale


dokładnie, no cóż, niby taki format show, że jurorzy ze sobą też rywalizują, chociaż mam wrażenie, że głównie Kuba robi z tego "użytek"
a kto wg Was wygra program?
ja myślę, że Gienek ma ogromne szanse, ale nawet jeśli nie wygra to i tak jest wygrany, bo może zacząć na muzyce zarabiać, bo np. bodajże 2.07. ma koncert w Łodzi, pewnie nie jedyny w Polsce :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 12:05 pm   

justinaa napisał/a:
a kto wg Was wygra program?
ja myślę, że Gienek ma ogromne szanse,
Też mi się tak wydaje, zakładając że finałowa trójka to Gienek, Szpak i Ada, zdecydowanie stawiałabym na niego, Ada jest zbyt nijaka, a Szpak zbyt kontrowersyjny...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 2:55 pm   

A mnie się w ogóle nie podoba Szpak. Nie chodzi mi tylko o wygląd i zachowanie, ale także za wykonywane utwory.
Nie podobało mi się wykonanie "Czas nas uczy pogody", ale może się nie znam (Wojewódzki by pewnie tak to określił).
Grupa Wojewódzkiego jest dla mnie tak samo kontrowersyjna jak on sam. No ale cóż: jaki Pan taki Kram.
_________________

 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 8:21 pm   

justinaa napisał/a:
a kto wg Was wygra program?
ja myślę, że Gienek ma ogromne szanse,


Ja również uważam, że Genek ma największe szanse na wygranie. Zresztą on od samegopoczątkuśpiwea na takim samym poziomie. On nie ma lepszych i gorszych dni, u niego wszystkie są rewelacyjne :D
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 8:59 pm   

ava napisał/a:
Tym ruchem Kuba załatwił Adzie występ w finale, bo gdyby wczoraj przeszły Dziewczyny, to niemal pewne jest, że w przyszłym tygodniu do dogrywki znowu stanęłyby one i Ada... Maja i Kuba głosowaliby za swoimi, a Czesław poparłby raczej Dziewczyny, no i pupilka Wojewódzkiego odpadłaby...
A tak do dogrywki staną pewnie Ada i Pani Małgorzata


dokładnie. Dlatego fatalna jest ta rywalizacja między jurorami, pokazuje, że to nie ma znaczenia jak kto śpiewa, liczy się oglądalność i ma być kontrowersyjnie..

Michał Szpak mnie zaskoczył. Znowu. Ostatnie 2 odcinki w jego wykonaniu to majstersztyk, Fever było genialne, był niczym Prince, a wczoraj wypadł doskonale. Widać jak na dłoni u niego postępy, jestem coraz ciekawsza jego osoby. Przy nim Ada nie ma wcale osobowości.
Gienek jak zwykle - jak to Gienek - Gienkowo, czyli świetnie i w klimacie:)
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 12:03 pm   

po wczorajszym X-Factor; zgadzam się całkowicie z Mają odnośnie Ady - głos dziewczyna m fajny, bez dwóch zdań, ale nie ma na tyle silnej osobowości, żeby oddać tym utworom które śpiewa coś z siebie, jest jak dla mnie po prostu dobrym odtwórcą, a nie twórcą, a poza tym ta dziewczyna mnie naprawdę irytuje, szkoda, że nie było jej w dogrywce :P
a poza tym to Maja musiała byś wściekła na Czesława ... liczyła na to, że to ona będzie miała decydujący głos jeśli chodzi o skład finałowej trójki, a tutaj Czesław zrobił niespodziankę, nie poparł "swojej" podopiecznej, czego jak sądzę, wszyscy się po nim spodziewali, i w efekcie Maja w ogóle nie została dopuszczona do głosu

a co do odcinka finałowego, mam nadzieję, że NIE wygra Ada
:)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 5:32 pm   

Jakie macie typy na dzisiejszy finał? U mnie jest właściwie typ na podstawie selekcji - Szpak mnie irytuje, a Ada wcale nie ma AŻ tak wielkiego talentu, żeby wygrać taki program ( i też mnie irytuje :wink: ), o Gienku też już swoje zdanie wcześniej pisałam, ale z całej finałowej trójki on jest dla mnie najmniejszym złem 8) Czuję, że nawet, jeśli wygra, będzie dalej robił, to co robi, tyle, że jako trochę bogatszy facet :wink:

A tak na marginesie - wczoraj miałam imprezę firmową i grał na niej zespół Ani Kłys (już kiedyś chwilę ich słyszałam, bo cyklicznie koncertują w pubach we Wrocławiu), ale wczoraj bawiłam się przy ich muzyce dobre kilka godzin. No i cóż mogę powiedzieć - dziewczyna ma niesamowity głos, lekkość, śpiewa najróżniejszą muzykę, kawałki Alicii Keys w jej wykonaniu to naprawdę sama przyjemność. Niewiarygodne, że dla takiej osoby zabrakło miejsca w finałowej dziewiątce...no, ale o tym już nie raz pisałyśmy w tym wątku.. :twisted:
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 7:30 pm   

ja kibicuję generalnie panom, oby tylko nie wygrała Ada ;P
ale szczerze powiedziawszy, średnio mnie ten finał kręci, ten program był naprawdę ciekawszy na etapie castingów
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 8:49 pm   

Moje typy :) :
1. Gienek Loska
2. Ada Szulc
3. Michal Szpak
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 8:52 pm   

Ja mam nadzieję, że wygra Gienek, ale obawiam się, że może wygrać Szpak...
_________________
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 9:16 pm   

Możliwe bo w duecie z gwiazdą najlepiej wypadli. Aleksandra bardzo mu pomogła.
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 9:20 pm   

a moim zdaniem Alexandra całkowicie go przyćmiła i była o niebo lepsza - nie dziwię się, że sama wygrała. Jak dla mnie najlepiej wypadł w ducie Gienek, Maleńczuk był dla niego bardziej tłem niż gwiazdą :wink:
_________________


 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 9:21 pm   

a jak dla mnie to Aleksandra bardziej go przyćmiła i lepiej od niego wypadła, ale to moje zdanie :)
Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy Genek :D
_________________
 
 
 
Złośnica 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Koluszki
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 9:23 pm   

Ja również jestem za Gienkiem.
mam nadzieję, że wygra!
_________________
Złośnica
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 9:46 pm   

No i Gienek wygrał.
Mam nadzieję, że 2 edycja będzie lepsza i że zmienią prowadzącego B-)
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 9:58 pm   

Co do duetów to właśnie pokazały kto jest świetnym wokalistą.
Gienek i Maleńczuk fajnie się uzupełniali wokalnie, Ada zaśpiewała pięknie, a Trzetrzelewska tylko przeszkadzała i zepsuła efekt końcowy (przykro, bo zawsze mi się podobał głos Basi, a dziś było cieniutko), a Szpak przy Burke wyszedł jak dyletant - babka mu ukradła piosenkę i tyle.
Tak jak pisałam już tu kilka razy - Gienek był w finałach najlepszy wokalnie, scenicznie - potrafi zaśpiewać cover po swojemu, a nie jedynie odtworzyć albo posmęcić.
Fajnie, że wygrał, aczkolwiek nie mogę odżałować kilku osób z castingu - mam nadzieję, że jednak wypłyną (wiem, że jeden z moich faworytów :wink: ma kontrakt na 3 płyty, więc fajnie).

Ogólnie o X Factor - fajne castingi, nudne finały na żywo (za długo się to chyba ciągnęło - 2-3 programy na żywo w zupełności by wystarczyły), momentami żenujące zagrywki i teksty jury.
W sumie - rozczarował mnie jednak trochę ten program - po castinagach spodziewałam się interesującej rywalizacji na poziomie, a wyszło nudno i przewidywalnie.
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 10:29 am   

Asiek napisał/a:
Gienek i Maleńczuk fajnie się uzupełniali wokalnie
Asiek napisał/a:
Szpak przy Burke wyszedł jak dyletant - babka mu ukradła piosenkę i tyle
Asiek napisał/a:
Ogólnie o X Factor - fajne castingi, nudne finały na żywo (za długo się to chyba ciągnęło - 2-3 programy na żywo w zupełności by wystarczyły)


całkowicie się zgadzam :)

Asiek napisał/a:
wiem, że jeden z moich faworytów :wink: ma kontrakt na 3 płyty, więc fajnie


a super, a kto? :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 11:37 am   

Gienek wybrał cwanie Maleńczuka który jest basem, spiewa nisko i śpiewa przeciętnie tak więc mógł się pokazać.

Szpak istotnie wziął zbyt dobrą wokalistkę i próbował śpiewać w JEJ TONACJI a to dla niego za wysoko i po prostu nie dał rady się przebić (jego błąd w wyborze repertuaru, tonacji...)
Nie zmienia to faktu, że Szpak jest dobrym wokalistą, ma talent i ma perspektywy.

Ada bezbarwna ale technicznie dla mnie najlepsza wokalistka finałów.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 12:01 pm   

justinaa napisał/a:

Asiek napisał/a:
wiem, że jeden z moich faworytów :wink: ma kontrakt na 3 płyty, więc fajnie

a super, a kto? :)


Bartosz Kuśmierczyk.

ava napisał/a:
Asiek napisał/a:
Dlaczego Majewskiego nie pokazano ani razu (domyślam się, bo jego dziewczyna napisała w necie co powiedział Wojewódzki po występie półfinałowym i tego po prostu nie mogli puścić - dlatego nie pokazali go wcale).
Nic nie słyszałam o tym, a jestem bardzo ciekawa co powiedział Wojewódzki, zdradzisz?

Sorrki, że dopiero teraz odpowiadam. Cytuję wypowiedź : "Rafał Majewski w 20stce faworytow !:) Nie pokazali go na wystepie na boot campie, bo spiewal ain't no other girl w grupie m.in z Ania Klys, Kasia Roscinska i K.Wojewodzki powiedzial: "Wiesz,ze jestes wielka nadzieja tego programu? Jestes liderem w tej grupie." Po czyms takim po prostu nie mogli go pokazac "
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 12:08 pm   

Asiek, dzięki, lepiej później niż wcale :)

A co do wczorajszego finału - był to chyba najgorszy odcinek Kuźniara, wcześniejsze były ok, ale wczoraj nie za bardzo panował nad wszystkim :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Cze 06, 2011 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl