Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do szukających fotografa

Czy wolisz przegl?da? portfolio fotografa w formie tradycyjne www czy w formie bloga ?
blog
33%
 33%  [ 1 ]
www
0%
 0%  [ 0 ]
bez znaczenia
66%
 66%  [ 2 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Strus 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź/Londyn
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 10:11 am   Pytanie do szukających fotografa

Witajcie

Ostatnio przeglądając dużo portfolio z branży ślubnej zauważyłem że sporo fotografów korzysta jedynie z bloga aby prezentować swoje wypociny. :)

Mnie osobiście ta forma nawet pasuje ale mam też wątpliwości. Może podzielicie się Waszymi odczuciami ? A może w ogóle forma nie robi różnicy bo liczy się tylko jakimi zdjęciami dany fotograf może się pochwalić
Ostatnio zmieniony przez Strus Pon Paź 31, 2011 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 10:52 am   

Dla mnie forma prezentowania swoich prac jest bez różnicy, byleby ładowanie obrazów trwało jak najkrócej. Ważne jest też jeśli ktoś posiada tylko blog, aby na widoku były umieszczone inne ważne informacje, jak: kontakt, cennik, coś o sobie itp.
_________________
 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 10:54 am   

A co za róznica jaką formę portfolio prezentuje fotograf, kamerzysta czy jakakolwiek inna firma? Czemu ma wogóle slużyć to pytanie?

Co prawda akurat mój fotograf ma profesjonalną strone i bloga, ale mnie tam nie przeszkadza żadna forma, jeśli fotograf miałby dobre zdjecia chociażby tylko w postaci wydruków i przyjąłby taką forme docierania do klienta, to nie skreslałoby go z listy.

Dla mnie ważne, żeby było przejrzyście i czytelnie.


Poza tym dlaczego bloga wykorzystują? Pewnie dlatego, że latwiej go samemu założyć i prowadzić- dla początkujących to duze ułatwienie. Nad dobrą stroną internetową trzeba się już natrudzic albo zapłacić grafikowi, czesto niemało kasy, jesli samemu się nie umie, wiec na to pozwalaja sobei już ludzie dluzej siedzący w branży albo potrafiący sami robić strony.



btw. Nie podoba mi się, że piszesz "wypociny", bo to brak szacunku do czyjejś pracy.
 
 
Strus 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź/Londyn
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 11:28 am   

Różnica jest taka że dla kogoś jedna forma może być bardziej czytelna/akceptowalna niż druga.

Celem pytania jest uzyskanie odpowiedzi, które zaspokoją moją ciekawość i być może pomogą dokonać pewnych wyborów z którymi się gryzę.

btw - wychodzi na to że własnej pracy też nie szanuję. Trochę dystansu :)
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 7:34 am   

Na blogu umieszczasz zdjęcia na bieżąco, na stronie masz stałe portofio i tylko perełki dodajesz. Tak mi sie wydaje.
_________________
Pozdrawiam cieplutko Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl