Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZESPÓŁ QUATTRO z Łodzi
Autor Wiadomość
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 1:52 pm   ZESPÓŁ QUATTRO z Łodzi

Czy ktoś zna zespół Quattro? Grają w składzie dwóch panów i wokalistka. Chciałabym zapytać o Wasze wrażenia i uwagi.
Pozdrawiam
M.
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 10:18 am   

Witam,na moim weselu w przyszłym roku będą grali,po wysłuchaniu wesel z ich udziałem zdecydowaliśmy się właśnie na nich,a czemu pytasz?.Grali na weselach u naszych znajomych i byli naprawdę zadowoleni;))
_________________

 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 10:54 am   

Pytam, bo zastanawiamy się nad zespołem na nasze wesele i ostatnio właśnie u znajomych na weselu miałam przyjemność bawić się przy muzyce zespołu Quattro. No niby nie ma lepszej rekomendacji niż samemu doświadczyć i faktycznie ciekawie prowadzą imprezę, robią krótkie przerwy, repertuar był ciekawy, ale to była jedna impreza. Chciałabym poznac jeszcze jakies opinie zanim sie zdecydujemy.
Pozdrawiam :)
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 9:09 pm   

Więc jak ich słyszałaś to sama wiesz najlepiej jak oni prowadzą wesele,nam się spodobali ;) )
_________________

 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 12:32 pm   

Jasne, tylko że słyszałam wiele zespołów, a wybrać trzeba jeden ;) Jest sporo kapel fajnie grających, dlatego często opinie innych mogą bardzo pomóc. Zapomniałam napisać, że dziewczyna ma fajny głos:) No i poproszę o więcej wypowiedzi o tym zespole :)
Pozdrawiam
Maja
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 9:46 pm   Cześć

Z tymi kapelami to tak jak z sukienką,oglądasz jedną,potem drugą i jeszcze jedną i sama nie wiesz która,więc polecam jeśli ci się spodobali to nie szukaj dalej,taka moja rada.My wybieraliśmy spośród trzech i dalej nie szukaliśmy;))
_________________

 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 10:17 pm   

Mira, Ty masz wiele racji:) Dzięki :)
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:38 pm   

Witam, zespół dość fajny, grali na weselu na którym byłam. Była wtedy z nimi gościnnie wokalistka Pani Anetka, świetny vocal dlatego do tej pory ją pamiętam.
_________________
ria
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl