Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przebarwienia - skóra na plecach i dekolcie
Autor Wiadomość
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:52 pm   przebarwienia - skóra na plecach i dekolcie

mama taki problem i duzo czasu zeby cos z tym zrobic

niestety moje hormony sa szalone i co jakis czaS cos mi wyskakuje, potem zostaja z tego paskutne przebarwienia, moze wiecie cos o zabiekach rozjaśniających takie rzeczy, na tawrzy jest podobnie, ale tutaj jeszcze makijaz ptrzykryje a po polnocy juz nikt nie bedzie zwracał na to uwagi, nawet jesli sie troche zetrze, a przeciez nie zrobie makijazu na dekold, ramiona i plecy,

dobrym rozwiazaniem byłaby sukienka zaktywajaca te czesci ciała ale isc w sukience pod szyje i rekawjkiem do klubu w srodku wakacji?? (5.08.2006r)

Może znacie salony kosmetyczne które zajmują się takimi rzeczmi,



moze nie wyglada to bardzo zle, ale w rzeczywistosci jest gorzej

Pozdrawiam
Emi
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Amy Wto Lip 19, 2005 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:58 pm   

a więc jezeli chodzi o przebarwienia jest sposob ja z niego kozyształam, ale kosztowny. ja robiłam to ok 6 lat temu i juz nie panietam. nazywa sie to lifting azjatycki( ziołowy) skóra jest po nim jak pupa niemowlaka, najlepiej zrobic ten zabieg na jesien poczatek zimy, i trzeba zaklepac tydzien wolnego! ale przebarwienia znikna wszystkie! wiecej moge na priv podać i namiary na gabinet!
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 1:20 pm   

Ja miałam podobny problem, o którym tu pisałam. Około miesiąc przed ślubem przeszłam anginę , po której jako powikłanie mmiałąm wysyp łuszczycy... Czerwone plamki na całym ciele. Stosowałam z 5 różnych maści i ne pomogły. Więc postanowiłam olać kwestię - i trudno, jak wyglądałam tak wyglądałam. Kamerzysta na filmie to wyretuszował, na zdjęciach też. Teraz od słońca wszystko już się zaleczyło. Co pech to pech....

Emi, jak się uda to fajnie - a jak nie, to się nie przejmuj. A przynajmniej się staraj :D
_________________

 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 1:42 pm   

Kati napisał/a:
Ja miałam podobny problem, o którym tu pisałam. Około miesiąc przed ślubem przeszłam anginę , po której jako powikłanie mmiałąm wysyp łuszczycy... Czerwone plamki na całym ciele. Stosowałam z 5 różnych maści i ne pomogły. Więc postanowiłam olać kwestię - i trudno, jak wyglądałam tak wyglądałam. Kamerzysta na filmie to wyretuszował, na zdjęciach też. Teraz od słońca wszystko już się zaleczyło. Co pech to pech....

Emi, jak się uda to fajnie - a jak nie, to się nie przejmuj. A przynajmniej się staraj :D


dzięki :D zawsze myslenie pozytywne pomaga :D :D:D

pozdrawiam
_________________
Emi

 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:42 pm   

Ja mam problem z cerą od lat. Tyle już kasy wydałam na jakieś maści, kremy, receptury, tabletki no i czasem na prywatnego dermatologa. Czasem te leki pomagały a czasem nie a kasa wydana była. Ostatnio stosowałam jakąś maść, która miała złuszczyć naskórek. Tak, naskórek się zaczął złuszczać ale kropki, których maiałam się pozbyć zostały i w dodatku jakieś pryszcze wyskoczyły a 6 sierpnia mam ślub, kurczę ja to mam pecha z tą cerą.


Amy nie przejmuj się u mnie też hormony buzują i dlatego te problemy 8) :D
_________________
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:44 pm   

Ja mam taki problem, że na ramionach robią mi się takie małe krosteczki, po których zostają brązowe plamki. Problem rozwiązała maść z mocznikiem i kwasem salicylowym. Działa złuszczająco (keratolitycznie), nawilżająco i przeciwbakteryjnie. Nowe krostki się nie pojawiają, ale te ciemne plamki prawie wcale nie zeszły. Całe szczęście da się je zatuszować samoopalaczem. Jeśli te Twoje krosteczki nie mają podłoża trądzikowego, nie są w środku ropne to może Tobie też ta maść pomoże. Najlepiej działa na krostki których przyczyną jest nadmierne rogowacenie i zatykanie mieszków włosowych. I działa też na krostki spowodowane wrastaniem włosków po depilacji. :)
_________________
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:55 pm   

Anion napisał/a:
Ja mam taki problem, że na ramionach robią mi się takie małe krosteczki, po których zostają brązowe plamki. Problem rozwiązała maść z mocznikiem i kwasem salicylowym. Działa złuszczająco (keratolitycznie), nawilżająco i przeciwbakteryjnie. Nowe krostki się nie pojawiają, ale te ciemne plamki prawie wcale nie zeszły. Całe szczęście da się je zatuszować samoopalaczem. Jeśli te Twoje krosteczki nie mają podłoża trądzikowego, nie są w środku ropne to może Tobie też ta maść pomoże. Najlepiej działa na krostki których przyczyną jest nadmierne rogowacenie i zatykanie mieszków włosowych. I działa też na krostki spowodowane wrastaniem włosków po depilacji. :)


No niestety moje sa zwiazane z trądzikiem - jak napisałam buzującymi jeszcze od czasu do czasu hormonami, salicyl jest silnie wysuszajacy, dlatego działa złuszczajaco, a poniewaz postac masci jest lekko tłustawa, ma wrazenie nawilzenia, u mnie przyniosło by to opłakane skotki, poniewaz mam cete sucho-tłusta, tzn czesc wiezchnia ma tendencje to przesuszania, a spodnia do tłuszczenia sie

ale dzięki za pomoc

a jak sie opalam, to moje przebarwienia opalaja sie i staja sie jeszcze ciemniejsze :/
tyle ze potem od słoneczka przyspiesza sie złuszczanie a to w efekcie kiedys po ktoryms złuszczeniu z kolei przestaje wyc widoczne....
wiec cos dogłebnie złuszczajaco - rozjaśniające, bez zadnych dodatkowych działan antybakteryjnych, wysuszjacych, natłuszczajacych i takich tam itp

szukam jakis zabiegów o działaniu cudotwótczym, za kade pieniadze
jak nie pomoze przyjdzie mi sie z tym pogodzic.
_________________
Emi

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 1:13 pm   

Anion pewnie pisze o maści Hasceral?? U mnie nie pomogła.. :( - jest poprostu za słaba (delikatnie działa)

Ale cóż, łuszczycę leczy się inaczej niż trądzik ale może jakieś naświetlania.... lub kremy wybielające (krem nie jest tak tłusty jak maść)
_________________

 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 1:27 pm   

Pogrzebałam trochę i znalazłam coś takiego: krem Drula Superforte. Wysokoskoncentrowany , naturalny hydrochinon, uzyskany z mącznicy lekarskiej gwarantuje wybielenie plam i znamion pigmentacyjnych. Niestety kosztuje 40zł.
http://www.dakpol.com.pl/drula_superforte.htm
http://www.wizaz.pl/produ...ils&itemid=6855
_________________
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 1:29 pm   

Anion napisał/a:
Pogrzebałam trochę i znalazłam coś takiego: krem Drula Superforte. Wysokoskoncentrowany , naturalny hydrochinon, uzyskany z mącznicy lekarskiej gwarantuje wybielenie plam i znamion pigmentacyjnych. Niestety kosztuje 40zł.
http://www.dakpol.com.pl/drula_superforte.htm
http://www.wizaz.pl/produ...ils&itemid=6855



hmmm to juz cos, ciekawe jak działa, ale sprobowac warto

dzięki :D
_________________
Emi

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 12:38 am   

Amy, jeśli to są faktycznie przebarwienia to polecam głęboki peeling (wykonywany przez kosmetyczkę), a z domowych sposobów - mikrodermabrazję. Eris ma teraz taką propozycję w całkiem przystępnej cenie (tutaj), warto wypróbować.
_________________
chez alma |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl