Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Agnieszka Żołnierek
Autor Wiadomość
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 10:45 pm   Agnieszka Żołnierek

nie ma jeszcze wątku o naszej fotografce z której jesteśmy mega zadowoleni więc pozwoliłam sobie go założyć, bo w 1000% polecamy zdjęcia uchwyciły tak ulotne chwile...
jakby ktoś chciał to podam numer na priv, ale też jest w wątku o fotografach :)
a tymczasem sami zobaczcie :D
kilka fotek od naszej Pani fotograf :mrgreen: świeże, jeszcze gorące bo dopiero otrzymane :smile:
















Usunęłam z opisu tematu adres strony.Wszelkie namiary dostępne w wątku z namiarami.
_________________
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pią Wrz 18, 2009 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:10 am   

Śliczne zdjęcia :) A Wy pięknie na nich wyglądacie :)
Dopisz proszę do spisu fotografów razem ze stronką i namiarami - dobrze :?:

Przy okazji - serdeczne gratulacje :)
_________________

 
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:54 am   

dziękuję bardzo ja ciągle zachwycam się na nowo tymi zdjęciami :smile:
zanim otworzyłam ten wątek to już umieściłam namiary w odpowiednim wątku :)
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 1:46 pm   

My zamówilismy ta Panią do zdjęć z chrztu i również jestesmy bardzo zadowoleni :) Zdjęcia są śliczne a sama Pani Agnieszka jest przemiłą osobą :) Również polecam :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka19 Nie Paź 25, 2009 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Anita 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 4:40 pm   

Również gorąco polecam skorzystanie z usług Pani Agnieszki :) Mamy dzięki niej śliczną pamiątkę z chrzcin Hani. Wg. umowy zdjęcia miały być robione podczas mszy i plener później, ale że córka marudziła to z pleneru duzo nie wyszło i p. Agnieszka zaproponowała że przyjedzie w inny dzień do nas do domu i dorobi zdjęcia :smile: Wyszło wszystko extra :)
_________________
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:17 pm   

bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni.
Dziękuję, za miłą współpracę.
 
 
 
juliettqa 


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 3:04 pm   

Witam, odświeżę trochę wątek - miałam przyjemność pracować z panią Agnieszką w wakacje tego roku przy okazji ślubu kościelnego i chrzcin córeczki.
Zdjęcia w kościele wykonywał mąż pani Agnieszki, ale wszystko wyszło wspaniale! Natomiast sesja plenerowa z panią Agnieszką była po prostu niesamowita, a zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!
Serdecznie polecam panią Agnieszkę (i jej męża :) ). My na pewno o niej nie zapomnimy przy kolejnych okazjach!

PS. Chciałam załączyć zdjęcia, ale niestety polityka forum mi nie pozwala :( gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o prywatną wiadomość!
Ostatnio zmieniony przez juliettqa Nie Paź 07, 2012 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MałaGosia83 

Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 6:32 pm   

Mówi się, że "wspomnienia utkane są z najbardziej ulotnej materii" a zwłaszcza chwile, które chcielibyśmy uchronić od zapomnienia, które ulatują płochliwie z pamięci niczym motyle…Jedynym sposobem zatrzymania tych chwil są zdjęcia...i tu pojawiła się AGNIESZKA, której port folio od razu Nas oczarowało, uznaliśmy z mężem od razu, że tylko Osoba o artystycznej wrażliwości może zatrzymać dla Nas te szczególne chwile w Naszym życiu. Nasz album ze zdjęciami jest najcenniejszą pamiątką pewnego wrześniowego dnia, w którym złączyliśmy swoje dwa losy w jeden, zaś każda fotografia jest dziełem sztuki, który opowiada historię naszego szczęścia. Niebanalne pomysły na sesję plenerową, fachowe porady, bezpośredniość i te niezapomniane strugi deszczu spływające po Nas i po Agnieszce sprawiły, że mogliśmy się zdecydowanie odprężyć i puściliśmy wodzę fantazji.
Wspaniale zdjęcia wykonane przez Agnieszkę są więcej warte niż tysiąc słów. Dziękujemy!
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnych usług Agnieszki.
Pozdrawiamy
Małgosia i Paweł.
Ostatnio zmieniony przez MałaGosia83 Sro Lut 26, 2014 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dorka87 

Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 8:44 pm   

Polecam usługi Pani Agnieszki. Robiliśmy u niej sesję rodzinną i w sierpniu Pani Agnieszka będzie pstrykać fotki na Naszym ślubie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pracy. Pani Agnieszka jest osobą cierpliwą i do każdego klienta podchodzi w sposób bardzo indywidualny, a swoją ofertę potrafi dostosować tak, aby każdy był zadowolony. Pełen profesjonalizm-jeszcze raz POLECAM!
Ostatnio zmieniony przez Dorka87 Czw Lut 27, 2014 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 2:53 pm   

My korzystaliśmy z usług Agnieszki na chrzcie syna. Ze zdjęć jesteśmy super zadowoleni. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że chrzczony był kapryśny 4-latek z niechęcią do współpracy ;-) , ale dla Agnieszki nie było to większym problemem i mamy zdjęcia, którymi można się chwalić. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl