Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tego utworu nie powinno zabraknąć na weselu.
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 9:26 am   

Chodzi mi o to że moi znajomi i ja też nie słuchamy takiej muzyki na codzień. I niby jak jest impreza i lecą normalne kawałki to bawią się , ale jak pusci się cos disco polo to wtedy dopiero jest zabawa. Ja jestem zdania że wesele jest do zabawy i nie mozna grać samych nowości czy wyszukanych piosenek bo nie tylko my jesteśmy na weselu. śa też inni goście. Poza tym te piosenki9 z nurtu disco polo0 znają wszyscy i wszyscy się dobrze bawią. A Apropo tego żeby na weselu była inna muzyka to własnie niedawno ogladałam kilka wesel gdzie tak było i co? Pustki na sali były. NA weselach od zawsze grana była muzyka disco polo i biesiadna. Ta kże może dla porównania obejrzyjcie sobie wesle ze stansardami i wesele nowoczesne i zobaczycie gdzie sie ludzie lepiej bawią.
Ps- Jak ktoś lubi tredycyjne wesela to mogę polecić super choć dosyć drogą orkiestrę.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 9:31 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Ja jestem zdania że wesele jest do zabawy i nie mozna grać samych nowości czy wyszukanych piosenek bo nie tylko my jesteśmy na weselu.


Ja też jestem Twojego zdania. :D '

Zresztą.
Już kiedyś dość burzliwie dyskutowałyśmy na temat "obciachowości" wesela, czyli m.in. o fenomenie disco polo. Stanęło na tym ,że każda para tak dopiera styl i formę, aby zarówno ona jak i jej goście byli usatysfakcjonowani ;) I tego się trzymajmy, bo w tej dyskusji nie dojdziemy do kompromisu - należy po prostu szanować wybory innych.

Ale filozofią poleciałam, to chyba przez ten dzień :roll:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 9:47 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Ja jestem zdania że wesele jest do zabawy i nie mozna grać samych nowości czy wyszukanych piosenek

Dla tego ja postawię na znane i sprawdzone utwory, co naprawdę nie musi oznaczać DP :roll:

Agnieszka19 napisał/a:
Poza tym te piosenki9 z nurtu disco polo0 znają wszyscy i wszyscy się dobrze bawią.
NA weselach od zawsze grana była muzyka disco polo i biesiadna.

Agnieszko, uwierz, nie wszyscy i nie zawsze. To, że tak jest w Twoim otoczeniu, nie oznacza, że wszędzie tak jest.
_________________
chez alma |
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 11:35 am   

Hm, a ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić gości tańczących przy "Crazy" Aerosmith, Alma_. :roll: I nie mam tu na myśli jedynie ciotek i prababć.
Większość ludzi jednak tańczy dość przeciętnie lub w ogóle i raczej nie "wczują się" w klimat Metalici czy w/w Aerosmith - po prostu wygodniej i pewniej jest się ludziom "pobujać" w rytm piosenek Krawczyka, a nie szukać rytmu w "zaangażowanych" 8) utworach. I uważam, że nie ma znaczenia, czy goście składają się ze sprzątaczek czy z profesorów.
"Przeambicjonowane muzycznie" wesela są po prostu drętwe, chyba że chodzi o wesele na którym ma się nie tańczyć, a jedynie muzyka jest podkładem do posiłków i rozmów (o takich też słyszałam).
Uwielbiam muzykę klasyczną, ale nie raczyłam gości na moim weselu walcami Chopena czy czardaszami Brahmsa. :roll:
I jeszcze jedno - między disco polo a muzyką rockową jest naprawdę wiele piosenek, które świetnie się tańczy i nie są to "Majteczki w kropeczki" czy inne "Bara bara". 8)
Takie jest moje zdanie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Lis 01, 2006 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 11:37 am   

Asiek napisał/a:
I jeszcze jedno - między disco polo a muzyką rockową jest naprawdę wiele piosenek, które świetnie się tańczy i nie są to "Majteczki w kropeczki" czy inne "Bara bara". 8)

Czy ja kiedykolwiek twierdziłam inaczej? :?
Właśnie ten środek jest tym, co chciałabym słyszeć na woim weselu, i nie tylko ;)
_________________
chez alma |
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 11:48 am   

Alma_ napisał/a:
Asiek napisał/a:
I jeszcze jedno - między disco polo a muzyką rockową jest naprawdę wiele piosenek, które świetnie się tańczy i nie są to "Majteczki w kropeczki" czy inne "Bara bara". 8)

Czy ja kiedykolwiek twierdziłam inaczej? :?
Właśnie ten środek jest tym, co chciałabym słyszeć na woim weselu, i nie tylko ;)

Odniosłam wrażenie, że lista piosenek podana przez bodajże Agnieszkę jest dla Ciebie do kosza i podsumowana lekceważąco. A nie były tam wyłącznie disco polo, które jest wyśmiewane aż do bólu. :roll: A prawdą jest (i zastrzegam, że byłam na weselach ludzi o różnym wykształceniu i na wszystkich, oprócz jednego, byli wyłącznie "miastowi"), że ludzie chętniej bawią się przy melodyjnych piosenkach, gdzie rytm, takt jest słyszalny i łatwy do wyłapania.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 12:03 pm   

Ja z kolei odnoszę wrażenie, że wesele bez tego nieszczęsnego disco-polo jest z góry skazane na porażkę ;)
Ja nie odmawiam nikomu prawa do takiej muzyki, jaką lubi. Nie krytykuję, wyrażam tylko zdanie na temat tego, co chciałabym, żeby było grane na moim weselu.

Jak pisała powyżej fionka - każdy niech wybiera sam, co mu najbardziej odpowiada 8)
_________________
chez alma |
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 6:08 pm   

Dla mnie lista piosenek wstawiona przez Agnieszkę jest właśnie "do kosza". Prawie cała. O ile część z nich jakoś bym strawiła to zmroziło mnie np: stracilam cnote,rzeki przepłynąłem czy bialy mis. Nie wyobrazam sobie swojego wesela z taka play listą... Dla mnie, podkreślam dla mnie jest to żenujące. Ale to moje zdanie, a nie "wszystkich" i "wszędzie".

Zapewniam Cię Agnieszko, że nie każdy zna słowa DP i nie kazdy najlepiej bawi się przy takiej muzyce. Naprawdę "nie wszyscy" i "nie zawsze" chcą posluchac "stracilam cnote" na swoim weselu.... niesmaczne....

Oczywiście Asiek, że ludzie chętniej i lepiej bawią się przy melodyjnych piosenkach, ale chyba wszyscy znamy masę melodyjnych, pięknych piosenek i nie jest to ani Metallica ani DP. Nie musi być ani "drętwo" ani żenująco. Może być po prostu wesoło, pięknie i radośnie.
Uwagi o muzyce klasycznej pozostawię bez komentarza bo to chyba nazbyt oczywiste.

Potrafię zrozumieć Agnieszko, że Ty będziesz miała te piosenki na swoim weselu i Twoi goście będą się świetnie bawić, ale nie uogólniaj proszę.
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 10:01 pm   

Większości z wyżej wymienionych piosenek niestety nie słyszałam. Z całej listy zaintrygował mnie szczególnie jeden tytuł:

Agnieszka19 napisał/a:
Szparka sekretarka



Jak to leci :?:













:niepewny:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 10:17 pm   

:hahaha:

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać... Faktycznie, ciekawy temat na weselną przyśpiewkę ;)
_________________
chez alma |
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 1:17 am   

Dobradziewczyny nie kłóćcie się. Ja wyraziłam swoje zdanie. To co napisałam stwierdziła po obejrzeniu welsel takich i takich. Ponad to jeżeli wy lubicie inną muzyką to ok. Może bedziecie sie dobrzebawic ale co z resztą ludzi? Zresztą nie ważne. Ja jak pisałam nie słucham takiej muzyki na codzień lae wesela nie wyobrażam sobie bez tych piosenek.
Nie rozumiem tylko stwierdzenie że pisoenka "straciłam cnote" ne weselu jest niesmaczna. Przy oczepinach tez są śpiewnae "zboczone" przyśpiewki i jest ok. Wesele odkad byłam mała wygladało tak i zawsze przy oczepinach jakies podteksty erotyczne były. Chyba żę ja na jakieś dziwne wesela chodziłam?! Zreszta jakbysmy tak sie przyczepiali do słów piosenk to większość na weselu byłaby grana w wersjach instrumentalnych :)
A co do Piosenki :lol: To jest to piosenka Maryli Rodowicz
refren leci akos tak: Gdy twoje córy gryzą pazury
Gdy twoje żony piłują szpony
Twoi rodzice trwonią krwawice....
Coś tam takiego.

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 1:21 am ]
Troszeczke mnie ;poniosło ale to może dlatego że mam wielu znajomych którzy słuchają techno. tłumaczyli nam że przy innej muzyce to nie impreza itp. a przychodza do nas na imprezy, bawią się super. Było wiele takich przypadkow bo teraz strasznie dużo ludzi słucha tego techno, ale jak sie wpadnie w fajne towarzystwo to można się bawić super nawet przy disco polo. I pospiewać można i powygłupiać sie.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:03 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Przy oczepinach tez są śpiewnae "zboczone" przyśpiewki i jest ok.

Nie jest ;)

Masz rację co do tego, że kłócić się nie ma o co.
Każdy decyduje sam, i oby każde wesele było jak najbardziej udane :)
_________________
chez alma |
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:05 am   

Ja sie zgadzam z Agnieszką19, na większości wesel , na których byłam grane były piosenki bieskiadne i disco polo. Ludzie bawili się świetnie.
Za to byłam też na weselu gdzie grana była muzyka ...jak to nazwać? nowoczesna. A wesele wyglądało tak, że wszyscy siedzieli za stołami albo wychodzili się przewietrzyć. Prawie nikt nie tańczył oprócz pary młodej i ich przyjaciół.A z wesela wróciliśmy zniesmaczeni i źli bo nie było się przy czym pobawić.
Nawet dj zauważył co siedzieje i chciał trochę skorygować repertuar ale młodzi się nie zgodzili. Ciekawe o czym to świadczy.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:06 am   

Agnieszka19 napisał/a:
Dobradziewczyny nie kłóćcie się.


Agnieszko, to nasz chleb powszedni. Nie takie noże latały.
Temat wraca co czas jakiś i zawsze z tym samym skutkiem: kompromisu brak (co nie uważam za złą rzecz, bo każdy jest przecież inny ;) )
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 10:42 am   

Edi napisał/a:
...
Nawet dj zauważył co siedzieje i chciał trochę skorygować repertuar ale młodzi się nie zgodzili. Ciekawe o czym to świadczy.


O tym że Młodzi zapomnieli, że wesela nie robi się tylko dla siebie i przyjaciół!!!
Bo po co w takim razie zapraszali resztę gości???

Ja uważam że DP to nic złego na weselu.
U nas w większości goście mieli po 40 lat.
Nie wyobrażam sobie żeby się bawili przy aerosmith, ale za to przy Krawczyku i innych owszem!!!
(My nawet pierwszę piosenkę mieliśmy Krawczyka "Bo jesteś Ty")
_________________

 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 11:42 am   

ja mam nadzieje, z emoj zespol bedzie potrafil trafic w gust osob zaproszonych na wesele. Chce, zeby grali tak, zeby kazdy sie dobrze bawil i tyle.
I nawet jesli znajdzie sie (???) te kilka osob, ktore najchetniej wywjalyby do "majteczki w kropeczki" - mam nadzieje, ze repertuar bedzie tak duzy i bogaty, ze brak tej super melodyjnej pioseneczki przejdzie niezauważony.

Dla mnie jest bardzo wielka roznica miedzy takim "Let's twist again" albo "La bamba" a "miala matka syna" lub "bialy mis" :-) I bede walczyc, zeby to utwory raczej z pierwszego zestawu dominowaly :-) Bedzie u mnie na weselu grono bardzo dobrych tancerzy, jest szansa, ze bedzie ok :-)

Teraz mi sie jeszcze przypomnialo, z tej listy czego nie moze zabraknac.. ja bym chetnie uslyszala, a nawet i na moim weselu, a co tam, "Bielyje rozy" :-) :-) :-) Pamietacie to ? W podstawowce to byl hit nad hity, obowiazkowy na szkolnych dyskotekach. Tak z sentymentu uslyszalabym to jeszcze jeden raz :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 8:54 pm   

Biełyje rozy i u mnie bedą :wink:
Ale napewno nie zabraknie Kombi i Dzemu :mrgreen: Młodej sie nie odmawia, nie :wink:
 
 
AgneS_nr1 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 11
Skąd: sdcdscddsc
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 8:49 pm   

ja na moim slubnym dvd mam
kancelarie-zabiore cie
sumptuastic- bo mam ciebie
zono moja
bedzesz moja dama
borysewicz- bo bez ciebie
i jeszcze jedna fajna piosenke ale nie wiem kto spiewa
_________________
:)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 9:26 pm   

AgneS_nr1 napisał/a:
ja na moim slubnym dvd mam


Twoja wypowiedź bardziej tu pasuje ;)

Zapraszamy także do działu Powitań :D
 
 
Sandra7889 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 12:20 pm   

Witajcie uwazam ze na Weselu nie powinno zabraknac takich piosenek jak : Damian Holecki P - Weselne Dzwony ( wiem ze utwór nie jest zbytnio znany ale jak go przesłuchacie to bedziecie wiedziały dlaczego powinnien byc ) Darko Damiano - żono moja, Seweryn Krajewski - Nie Jesteś Sama, oraz Czekasz Na Te Jedną Chwile oraz oczywiście Krzysztof Krawczyk - Weselne Preludium obowiązkowo :) Bayer Full - Serca Dwa, Tort Weselny,Walc Dla Rodziców, Piotr Rubik - Psalm Do Ciebie, Krystyna Giżowska - Złote Obrączki, nie znam wykonawcy ale tytół piosenki Moja Droga Ja Cię Kocham. Mam nadzieje że jakoś pomogłam i życze miłego słuchania. Pozdrawiam BUZIACZKI dzarusia
Ostatnio zmieniony przez Sandra7889 Wto Lut 06, 2007 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 3:04 pm   

Nie rozumiem krytyki muzyki dancingowej i disco polo. Boicie sie ośmieszenia, że ta muzyke znacie i mozna sie przy niej bawic?? Jasne, prawie nikt tego nie słucha, a wszyscy znaja i kiedy zagramy, to śpiewa z nami cala sala.
Poza tym jesli mowa o muzyce nowoczesnej, zgodnej z najnowszymi trendami, to poczytajcie nawet w codziennej prasie na ten temat, bo coraz wiecej pisza, że do łask wraca właśnie muzyka dancingowa i disco polo. I żeby było śmieszniej jest w lokalach coraz wiecej imprez w tych "niesmacznych" rytmach. Ostatnio czytałam, że na te imprezy przychodza nawet zwolennicy techno szukajacy nowych wrażeń.
I jeszcze jedno: ponieważ dosc czesto gramy imprezy, na których z założenia mamy wracać do starych przebojów, a frekwencja wciąż wzrasta, to chyba mówi samo za siebie.
Dodam jeszcze, że szanuje naturalnie osoby o innych gustach muzycznych. Ja również bardzo lubie posłuchać "ambitniejszej" muzyki, jednak na zabawie typowo tanecznej....

I jeszcze utwory, bez których nie wyobrażam sobie wesela:
Jak sie masz kochanie - Happy End
Zatańczysz ze mna jeszcze raz - Krawczyk
Daj mi te noc - Bolter
Na opolskim rynku - Laskowski
Przetańczyć całą noc - Jantar
oczywiście ?ono moja - wersja polska, czyli Contra
Kawiarenki - Jarocka
Bieły Jerozy - Szutanow
Prywatki - Gąsowski
Kołysanka - Sumputuastic
Chce tu zostac - Farba (wg. gustu)
Czarny Alibaba - Zaucha
Zimny drań - Zaucha
Jambalaja - Jantar
Biały Miś - ver. dance
i tak naprawde to jeszcze sporo innych
Ostatnio zmieniony przez narzeczona Wto Lut 06, 2007 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 4:02 pm   

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Nic dodać nic ująć. A oto piosenki:
Rudy się żeni
Cykady na cykadach
Ale to już było
Kolorowe jarmarki
Jagódka
jesteś szalona
jedzie pociąg
Rzeki przepłynąłem
Volare
Szła dzieweczka
Ciało do ciała
Cudownych rodziców mam
Cała sala
Kaczuszki
Prawy do lewego
Cicha woda
Hahary
Na oplskim rynku
nie zmogła go kula
Sokoły
Wszystkie rybki
złoty krążek
Zatańczysz ze mą jeszcze raz
Zorba
Sąsiadka
Siadła pszczółka
Cztery razy po dwa razy
Te piosenki i wsszystkie które wymieniłaś musza po prostu być. Przynajmniej moim zdaniem :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 8:15 pm   

narzeczona napisał/a:
Bieły Jerozy - Szutanow


Oj narzeczona rozbawiłaś mnie do łez :hahaha: Jeżeli już, to "Biełyje rozy" czyli Białe róże :lol:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 4:55 pm   

Agnieszka 19 zgadzam sie z Toba w 100 %. wesele to wesele, a dyskoteke to dyskoteka, na weselu powinny byc utwory latwe i przyjemne do ktorych sie przyjemnie tanczy i latwo. a nie jakies techno , osobiscie srednio lubie techno. uwazam, ze wesele bez disco polo to nie wesele, czy bez jakis biesiadnych utworkow. bo jezeli na weselu sa grane jakies utwory nowoczesne to malo kto tanczy, takie utwory to badziej na dyskoteke, a nie na wesele . zeby wesele bylo dobrze to musi byc disoco polo, a kazdy sie ubawi. nie rozumiem, tych ktorzy mowie, ze nie lubia disco polo, a jak tylko zagraja disco to wszyscy leca na parkiet i tancza. swiadczy to o tym, ze ludzie najlepije ubawia sie wlasnie przy tej muzyce....
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:15 am   

zreszta orkiestra widzi po goscia co ma grac zeby ludzie sie bawili
_________________
 
 
Sandra7889 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 7:28 pm   

Witam dawno Tu nie zaglądałam :) . Przedewszystkim wysyłam gorące buźiaki i pozdrowionka dla just_Kate :) . Jeśli ktoś chce piosenke Darko Damiano - ?ono Moja to piszcie do mnie na gg 788934. Pozdrawiam Gorąco wszytkich :) ))))))))))))
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 9:40 pm   

koniecznie musi byc:
- KANKAN i ZORBA!! rewelacyjnie sie przy tym goscie bawia;) No i Krawczyk i Rodowicz ;)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 9:03 pm   

dziewczynki super że tyle wymieniacie! Będzie nam łatwiej ułożyć repertuar! bo też się długo nad tym zastanawialiśmy i ciągle nie mogliśmy stworzyć listy:)
Pozdrowionka
:wedding:
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 12:06 pm   

Teraz to wogóle ciekawe czasy i gusta zarówno młodzieży jak i tych starszych.
Np. od 2-3 lat następuje tendencja u młodzieży (zaobserwowana na studniówkach), że proszą nie o najnowsze hity z MTV a raczej o piosenki biesiadne i disco polo, a hip-hop to obecnie obciach jak mawia moja córeczka - gimnazjalistka.
A ci starsi... Ostatnio byłem na 40-leciu i się okazało, że królowały najnowsze hity pop- dance a nawet ostre techno (na życzenie jubilata). I 40-latki skakały, że ho ho.... :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 5:49 pm   

No prosze, to sie porobiło :razz:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:54 pm   

No, cóż, jak założyłam moje pierwsze dzwony (zresztą przywiezione z Kanady, w Europie moda dopiero się rozkręcała), to taty koledze ze szkoły zaświeciły się oczy i powiedział z radością: Ty! Ja takie spodnie nosiłem 20 lat temu!

Jak widać moda powraca, na muzykę również. :)
Ostatnio zmieniony przez EwaM Pią Lis 09, 2007 11:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 10:16 pm   

"moj, tylko moj" anny jantar - koniecznie z dedykacja dla meza. no moze bez koncowki;)
"odkryjemy milosc nieznana" alicji majewskiej
"tylko mnie popros do tanca" anny jantar
Ostatnio zmieniony przez klarysa Czw Mar 13, 2008 10:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 5:52 pm   

Moim zdaniem muzyka na weselu powinna byc wymieszana- trochę disco polo i klasyki- takiej do tańczenia oczywiście. Wg mojego S. nie może być wesela bez "Szalonej", choć muszę podkreślić, że wcale nie jest to jego ulubiona piosenka, a na co dzień słucha raczej innych stylów :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:19 pm   

A ja właśnie tej piosenki absolutnie nie chcę. :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 23, 2008 9:55 pm   

ava napisał/a:
Moim zdaniem muzyka na weselu powinna byc wymieszana- trochę disco polo i klasyki

a my naszemu zespoŁowi kategorycznie zabroniliśmy grać disco polo. Zastosowali się do naszej prośby. Wszyscy goście świetnie się bez tej muzyki bawili
 
 
narzeczonakaro 

Dołączyła: 15 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Lodzkie
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 10:09 am   Hejka,

Ja tez nie uwazam, ze disco polo jest konieczne - biesiadne wystarcza, maja jakis swoj tradycyjny "styl", wszystkim wystarcza by wpasc w nastroj wesela. a DP - no coz. Kazdy decyduje sam...


a czy ktos sie orientuje, ILE piosenek (okolo) zespol gra w czysie wesela, powiedzmy 10-godzinnego? Ile zespol musi przygotowac???
 
 
ilona_215 

Dołączyła: 09 Maj 2008
Posty: 9
Skąd: teraz Łódź :)
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 1:30 am   ilość

To zależy, jak długie robią przerwy i czy dużo grają w jednym bloku. Tak średnio odliczając stałe punkty (Oczepiny, tort, itp.) około 80 piosenek. A jak się ludzie bawią i zespół też lubi dużo grać z małymi przerwamy to moze nawet koło "setki".
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 6:15 pm   

Podbijam temat. :)
Ciekawa jestem nowych opinii.
Smiało forumowiczki! :)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 6:20 pm   

Na moim weselu nie może zabraknąć Ale Ale Aleksandra :D
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 6:55 pm   

U nas nie mogło zabraknąć "Plastikowej Biedronki" i "The Scientist" Coldplay :)
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 8:36 pm   

potwierdzam wymienioną tu wcześniej "Szaloną" z dedykacją dla panny młodej, a dla pana młodego "Rudy się żeni"(tylko zamiast Rudego imię młodego ;) )
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 23, 2015 5:41 pm   

"Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" :buja w oblokach:
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl